Tamam
ÇOCUK SEÇİM
Erken Rezervasyon Otelleri

Erken Rezervasyon Otelleri

Erken rezervasyon nihayet başladı. Hem içiniz rahat edecek hem de yaz gelmeden tatilinizi planlamış olacaksınız. 2015 Erken rezervasyon döneminde en çok bu zamanları arayacaksınız. Onun için otelleri iyi takip etmeli ve değerlendirmelisiniz.

Devamını Oku »

VON Club Golden Beach

Antalya / Side / Çolaklı

Ultra Herşey Dahil

Gözalıcı bir botanik, gün batımının baştan çıkaran kızıllığı ve Akdeniz´in turkuazı. Dünya´nın en önemli turizm merkezi Side´ye 9 km mesafede cennetten bir köşe...

294,00 TL
%20
235,20 TL
Genel Bilgiler

VON Resort Golden Coast

Antalya / Side / Çolaklı

Ultra Herşey Dahil

Yılın en güzel zamanlarını geçirebileceğiniz, sizin için en mükemmeli sunacak olan Von Resort Golden Coast, Side, Çolaklı da sizi bekliyor!

345,00 TL
%20
276,00 TL
Genel Bilgiler

Zen The Inn Resort & Spa Hotel

Antalya / Alanya / Türkler

Ultra Herşey Dahil

Güzelliğin ve ihtişamın, mavinin sonsuzluğuyla buluştuğu, özgün bir mimariye sahip olan Zen The Inn Resort Hotel, sizleri her anını keyifle geçirebileceğiniz muhteşem bir tatile davet ediyor.

295,00 TL
%10
265,50 TL
Genel Bilgiler

Grand Santana Hotel

Antalya / Alanya / Mahmutlar

Herşey Dahil

Tesis Antalya merkeze 145 km, Alanya ilçe merkezine 7 km uzaklıktadır. 12.000 m2'lik bir alana kurulmuş olan tesisin toplamda 307 odası bulunmaktadır.

210,00 TL
%10
189,00 TL
Genel Bilgiler

İnova Beach Hotel

Antalya / Alanya / Konaklı

Herşey Dahil

Uygun ve kaliteli bir tatil için sizleri İnova Beach otele bekliyoruz.

179,00 TL
%10
161,10 TL
Genel Bilgiler

Club Aqua Plaza Hotel

Antalya / Alanya / Okurcalar

Herşey Dahil

Club Aqua Plaza Hotel Alanya’da tatil yapmak isteyen misafirlerine en güzel tatil deneyimini yaşatmak için misafirlerini bekliyor.

186,66 TL
%15
158,66 TL
Genel Bilgiler

Limak Arcadia Golf & Sport Resort

Antalya / Belek / İskele

Ultra Herşey Dahil

Mitolojinin "huzur vadisi" Arcadia, Akdeniz´in eşsiz iklimi, Belek´in muhteşem havası ve kendisine has sıcak misafirperverliği ile tatile anlam katar...

454,90 TL
%15
386,66 TL
Genel Bilgiler

Club İnsula Hotel

Antalya / Alanya / Konaklı

Ultra Herşey Dahil

Club İnsula Hotel Alanya’nın en iyi tatil köyleri arasında yer alarak ve sevdikleriniz ile geçireceğiniz en özel zamanların adresi olarak sizleri her zaman beklemektedir.

240,00 TL
%15
204,00 TL
Genel Bilgiler

İnsula Resort Spa Hotel

Antalya / Alanya / Konaklı

Ultra Herşey Dahil

Insula Resort Spa Hotel, Alanya’da yer almakta olup herşey dahil hizmet veren gözde otellerden biridir.

240,00 TL
%15
204,00 TL
Genel Bilgiler

Kimeros Ma Biche Hotel & Thalasso

Antalya / Kemer / Göynük

Ultra Herşey Dahil

Kimeros Ma Biche Hotels & Thalasso, Akdenizin en çok tercih edilen tatil bölgelerinden olan Kemer Göynük’te yer almaktadır.

390,00 TL
%20
312,00 TL
Genel Bilgiler

Erken Rezervasyon Hakkında Bilgiler

Erken rezervasyon seçeneklerinin yer aldığı birbirinden farklı konseptteki oteller ile ilgili olarak sizde mutlaka bir araştırma yapmalısınız. Nereye gideceğinize, en uygun şekilde nasıl gideceğinize siz de bir an önce karar verip 2015 yaz tatili için güzel bir plan yapabilirsiniz. Sevdikleriniz ile geçireceğiniz en güzel zamanlar arasında tabi ki tatil dönemleri vardır. Güzel anıların biriktirildiği, hatıra fotoğraflarının çekildiği ve tabi ki dinlenip stres attığınız harika dönemleri siz de gülümseyerek hatırlarsınız. İşte bunun için size sunulan en özel indirim dönemlerinden olan erken rezervasyon seçeneklerini yakalamalısınız.

Tatile çıkmak amacıyla yazın yapacağı tatil rezervasyonlarını daha ucuz ve kolay ödeme seçenekleri ile yapılan ödeme satın alma dönemine erken rezervasyon denilmektedir. Tüm dünyada 2015 Erken Rezervasyon (Early Booking) olarak isimlendirilen bu sistemde bir sonraki tatili önceden alarak %45 e varan indirimlerle daha ucu bir tatil yapabilirsiniz. Ülkemizde tatil alışkanlıklarının ve ekonomik sistemin değişmesiyle tatil severler otel rezervasyonunu erkene alarak daha ucuz bir tatil yapacağını bilirler.

Ülkemizdeki otellerde dönemlere göre otel fiyatları değişmektedir. Dolayısıyla yapacağınız tatilin de döneme göre fiyatları değişkenlik gösterecektir. erken rezervasyon indirimleri ile alacağınız tatil sabit bir fiyat üzerinden gerçekleşeceği için dönem fiyatından daha da uygun bir fiyata tatil yapabilirsiniz.

Erken Rezervasyon kendi içerisinde 6 dönem olarak uygulanmaktadır. Bu dönemlerde indirim oranları yüksekten başlayarak dönemin bitmesine bağlı olarak düşmektedir. Tesisin indirim oranı Erken Rezervasyon dönemlerine göre değişkenlik gösterir.

Erken Rezervasyon dönemleri ilerledikçe indirim oranları da azalmaktadır. Misafirlerin tesisten elde edeceği indirim oranları da bir önceki döneme göre daha az olacaktır.

Cebini düşünen tatil severler için bir tatil fırsatı olan Erken Rezervasyon indirimlerinden faydalanmak için geç kalmayın.