Tamam
ÇOCUK SEÇİM
Erken Rezervasyon Otelleri

Erken Rezervasyon Otelleri

Erken rezervasyon nihayet başladı. Hem içiniz rahat edecek hem de yaz gelmeden tatilinizi planlamış olacaksınız. 2015 Erken rezervasyon döneminde en çok bu zamanları arayacaksınız. Onun için otelleri iyi takip etmeli ve değerlendirmelisiniz.

Devamını Oku »

Gezinomi - Tatil, Oteller, Tatil Fırsatları, Erken Rezervasyon
Adora Golf Resort Hotel

Adora Golf Resort Hotel

Antalya / Belek / Üçkumtepesi

Herşey Dahil

Belek, Üçkumtepesinin en güzel otellerinden olan Adora Golf Resort, yeşil ile Akdeniz mavisinin birleştiği mükemmel bir yerdedir.

175,00 TL
%30indirim
122,50 TL
Altın Yunus Resort & Thermal Hotel

Altın Yunus Resort & Thermal Hotel

İzmir / Çeşme / Kalem burnu

Herşey Dahil

Çeşme`nin turkuaz denizi ve bembeyaz kumsalında yorucu iş hayatının stresini atarak eğlenebileceğiniz, rüyalarınızdaki tatili gerçeğe dönüştürmeye ne dersiniz?

314,88 TL
Amelia Beach Resort Hotel & Spa

Amelia Beach Resort Hotel & Spa

Antalya / Manavgat / Kızılot

Ultra Herşey Dahil

Mavi bayraklı plajı, tema geceleri, sınırsız animasyonları, eğlence dolu spor aktiviteleri ile gönül rahatlığıyla geçireceğiniz, bırakmak istemeyeceğiniz bir tatil sizleri bekliyor.

140,00 TL
%30indirim
98,00 TL
Aydınbey Famous Resort

Aydınbey Famous Resort

Antalya / Belek / Boğazkent

Ultra Herşey Dahil

Belek otelleri arasında konforu ile sizi evinizde hissettirecek ve rahat etmenizi sağlayacak olan Aydınbey Famous Resort ön plana çıkmaktadır.

150,00 TL
%25indirim
112,50 TL
Aydınbey Gold Dreams Hotel

Aydınbey Gold Dreams Hotel

Antalya / Alanya / Türkler

Ultra Herşey Dahil

Alanya otelleri arasında yer alan ve oldukça konforlu seçimleri ile sizi bekleyen en güzel otellerden biri olan Aydınbey Gold Dreams Hotel, yaz için erken seçimlerinizi ekliyor.

115,00 TL
%25indirim
86,25 TL
Aydınbey Kings Palace & Spa

Aydınbey Kings Palace & Spa

Antalya / Side / Evrenseki

Ultra Herşey Dahil

Side otelleri arasında yer alan ve en rahat seçimlerini size sunacak olan Aydınbey King's Palace, konforlu oda seçenekleri ile konuk eder sizi.

175,00 TL
%25indirim
131,25 TL
Antique Roman Palace Hotel

Antique Roman Palace Hotel

Antalya / Alanya / Obaköy

Herşey Dahil

Mükemmel bir otel ve güler yüzlü personel, eşsiz doğal güzelliklerle birleşince, Alanya´da her yıl gelmek isteyeceğiniz bir oteliniz olacaktır...

113,33 TL
%15indirim
96,33 TL
Assos Dove Hotel Resort & Spa

Assos Dove Hotel Resort & Spa

Çanakkale / Assos

Yarım Pansiyon

Assos Kadırga Koyu´nun muhteşem manzarasına sahip, deniz gören, 128 odası ve 400 m² büyüklüğündeki iskelesiyle sizleri unutamayacağınız bir tatil bekliyor...

140,00 TL
%35indirim
91,00 TL
Belconti Resort Hotel

Belconti Resort Hotel

Antalya / Belek / İskele

Ultra Herşey Dahil

Antalya nın 35 km doğusundaki yeni Turizm Merkezi Belek de, okaliptüs ormanları ve çam ağaçları ile koruma alanı ve kumlu, ince çakıllı sahil şeridi üzerinde bulunmaktadır...

180,00 TL
%35indirim
117,00 TL
Bodrium Otel & Spa

Bodrium Otel & Spa

Muğla / Bodrum / Merkez

Oda + Kahvaltı

Myndos kapısının tarihe ev sahipliği yaptığı alanın hemen yanında mitoloji, Bodrum´un çizgi ve kültürüyle içiçe geçmiş durumdadır...

175,00 TL
%30indirim
122,50 TL

Erken Rezervasyon Hakkında Bilgiler

Erken rezervasyon seçeneklerinin yer aldığı birbirinden farklı konseptteki oteller ile ilgili olarak sizde mutlaka bir araştırma yapmalısınız. Nereye gideceğinize, en uygun şekilde nasıl gideceğinize siz de bir an önce karar verip 2015 yaz tatili için güzel bir plan yapabilirsiniz. Sevdikleriniz ile geçireceğiniz en güzel zamanlar arasında tabi ki tatil dönemleri vardır. Güzel anıların biriktirildiği, hatıra fotoğraflarının çekildiği ve tabi ki dinlenip stres attığınız harika dönemleri siz de gülümseyerek hatırlarsınız. İşte bunun için size sunulan en özel indirim dönemlerinden olan erken rezervasyon seçeneklerini yakalamalısınız.

Tatile çıkmak amacıyla yazın yapacağı tatil rezervasyonlarını daha ucuz ve kolay ödeme seçenekleri ile yapılan ödeme satın alma dönemine erken rezervasyon denilmektedir. Tüm dünyada 2015 Erken Rezervasyon (Early Booking) olarak isimlendirilen bu sistemde bir sonraki tatili önceden alarak %45 e varan indirimlerle daha ucu bir tatil yapabilirsiniz. Ülkemizde tatil alışkanlıklarının ve ekonomik sistemin değişmesiyle tatil severler otel rezervasyonunu erkene alarak daha ucuz bir tatil yapacağını bilirler.

Ülkemizdeki otellerde dönemlere göre otel fiyatları değişmektedir. Dolayısıyla yapacağınız tatilin de döneme göre fiyatları değişkenlik gösterecektir. erken rezervasyon indirimleri ile alacağınız tatil sabit bir fiyat üzerinden gerçekleşeceği için dönem fiyatından daha da uygun bir fiyata tatil yapabilirsiniz.

Erken Rezervasyon kendi içerisinde 6 dönem olarak uygulanmaktadır. Bu dönemlerde indirim oranları yüksekten başlayarak dönemin bitmesine bağlı olarak düşmektedir. Tesisin indirim oranı Erken Rezervasyon dönemlerine göre değişkenlik gösterir.

Erken Rezervasyon dönemleri ilerledikçe indirim oranları da azalmaktadır. Misafirlerin tesisten elde edeceği indirim oranları da bir önceki döneme göre daha az olacaktır.

Cebini düşünen tatil severler için bir tatil fırsatı olan Erken Rezervasyon indirimlerinden faydalanmak için geç kalmayın.