Tamam
ÇOCUK SEÇİM
Erken Rezervasyon Otelleri

Erken Rezervasyon Otelleri

Erken rezervasyon nihayet başladı. Hem içiniz rahat edecek hem de yaz gelmeden tatilinizi planlamış olacaksınız. 2015 Erken rezervasyon döneminde en çok bu zamanları arayacaksınız. Onun için otelleri iyi takip etmeli ve değerlendirmelisiniz.

Devamını Oku »

Adora Golf Resort Hotel

Adora Golf Resort Hotel

Antalya / Belek / Üçkumtepesi

Ultra Herşey Dahil

Adora Golf Resort Hotel Antalya Üç Kumtepesi Mevkii Belek Turizm Merkezinde yeşil ile Akdeniz mavisinin birleştiği mükemmel bir yerdedir.

270,00 TL
%20
216,00 TL
Altın Yunus Resort & Thermal Hotel

Altın Yunus Resort & Thermal Hotel

İzmir / Çeşme / Kalem burnu

Yarım Pansiyon

Çeşme`nin turkuaz denizi ve bembeyaz kumsalında yorucu iş hayatının stresini atarak eğlenebileceğiniz, rüyalarınızdaki tatili gerçeğe dönüştürmeye ne dersiniz?

259,00 TL
%10
233,10 TL
Amelia Beach Resort Hotel Spa

Amelia Beach Resort Hotel Spa

Antalya / Manavgat / Kızılot

Ultra Herşey Dahil

Mavi bayraklı plajı, tema geceleri, sınırsız animasyonları, eğlence dolu spor aktiviteleri ile gönül rahatlığıyla geçireceğiniz, bırakmak istemeyeceğiniz bir tatil sizleri bekliyor.

320,00 TL
%30
224,00 TL
Aydınbey Famous Resort

Aydınbey Famous Resort

Antalya / Belek / Boğazkent

Ultra Herşey Dahil

Belek otelleri arasında konforu ile sizi evinizde hissettirecek ve rahat etmenizi sağlayacak olan Aydınbey Famous Resort ön plana çıkmaktadır.

240,00 TL
%15
204,00 TL
Aydınbey Gold Dreams Hotel

Aydınbey Gold Dreams Hotel

Antalya / Alanya / Türkler

Ultra Herşey Dahil

Alanya otelleri arasında yer alan ve oldukça konforlu seçimleri ile sizi bekleyen en güzel otellerden biri olan Aydınbey Gold Dreams Hotel, yaz için erken seçimlerinizi ekliyor.

193,34 TL
%15
164,34 TL
Aydınbey Kings Palace & Spa

Aydınbey Kings Palace & Spa

Antalya / Side / Evrenseki

Ultra Herşey Dahil

Side otelleri arasında yer alan ve en rahat seçimlerini size sunacak olan Aydınbey King's Palace, konforlu oda seçenekleri ile konuk eder sizi.

280,00 TL
%15
238,00 TL
Antique Roman Palace Hotel

Antique Roman Palace Hotel

Antalya / Alanya / Obaköy

Herşey Dahil

Mükemmel bir otel ve güler yüzlü personel, eşsiz doğal güzelliklerle birleşince, Alanya´da her yıl gelmek isteyeceğiniz bir oteliniz olacaktır...

253,34 TL
%15
215,34 TL
Adrina Termal Hotel Health & Spa

Adrina Termal Hotel Health & Spa

Balıkesir / Edremit / Güre

Yarım Pansiyon

Adrina Hotel De Luxe Health & SPA Edremit/ Güre bölgesinde İda’nın (Kazdağları) yeşili ve Egenin mavisinin buluştuğu noktadadır şehir merkezine 80 km, hava alanına 18 km mesafededir, 39 dönüm alan içerisinde denize sıfır olarak konumlandırılmıştır.

220,00 TL
%25
165,00 TL
Aqua Fantasy Aquapark Hotel SPA

Aqua Fantasy Aquapark Hotel SPA

İzmir / Selçuk / Pamucak

Herşey Dahil

Aqua Fantasy Aquapark Hotel & SPA Otel sizi keyifli bir Aquapark keyfini yaşamanız için sizleri bekliyor...

280,00 TL
%15
238,00 TL
Akay Garden Resort Hotel

Akay Garden Resort Hotel

İzmir/Çeşme/Ildır

Herşey Dahil

Çeşme`nin doğal ve tarihi güzelliklerinden Ildırı Koyu`nda onlarca adacığı kucaklayan muhteşem deniz manzaralı modern mimari tarzında inşa edilmiştir...

150,00 TL
%15
127,50 TL

Erken Rezervasyon Hakkında Bilgiler

Erken rezervasyon seçeneklerinin yer aldığı birbirinden farklı konseptteki oteller ile ilgili olarak sizde mutlaka bir araştırma yapmalısınız. Nereye gideceğinize, en uygun şekilde nasıl gideceğinize siz de bir an önce karar verip 2015 yaz tatili için güzel bir plan yapabilirsiniz. Sevdikleriniz ile geçireceğiniz en güzel zamanlar arasında tabi ki tatil dönemleri vardır. Güzel anıların biriktirildiği, hatıra fotoğraflarının çekildiği ve tabi ki dinlenip stres attığınız harika dönemleri siz de gülümseyerek hatırlarsınız. İşte bunun için size sunulan en özel indirim dönemlerinden olan erken rezervasyon seçeneklerini yakalamalısınız.

Tatile çıkmak amacıyla yazın yapacağı tatil rezervasyonlarını daha ucuz ve kolay ödeme seçenekleri ile yapılan ödeme satın alma dönemine erken rezervasyon denilmektedir. Tüm dünyada 2015 Erken Rezervasyon (Early Booking) olarak isimlendirilen bu sistemde bir sonraki tatili önceden alarak %45 e varan indirimlerle daha ucu bir tatil yapabilirsiniz. Ülkemizde tatil alışkanlıklarının ve ekonomik sistemin değişmesiyle tatil severler otel rezervasyonunu erkene alarak daha ucuz bir tatil yapacağını bilirler.

Ülkemizdeki otellerde dönemlere göre otel fiyatları değişmektedir. Dolayısıyla yapacağınız tatilin de döneme göre fiyatları değişkenlik gösterecektir. erken rezervasyon indirimleri ile alacağınız tatil sabit bir fiyat üzerinden gerçekleşeceği için dönem fiyatından daha da uygun bir fiyata tatil yapabilirsiniz.

Erken Rezervasyon kendi içerisinde 6 dönem olarak uygulanmaktadır. Bu dönemlerde indirim oranları yüksekten başlayarak dönemin bitmesine bağlı olarak düşmektedir. Tesisin indirim oranı Erken Rezervasyon dönemlerine göre değişkenlik gösterir.

Erken Rezervasyon dönemleri ilerledikçe indirim oranları da azalmaktadır. Misafirlerin tesisten elde edeceği indirim oranları da bir önceki döneme göre daha az olacaktır.

Cebini düşünen tatil severler için bir tatil fırsatı olan Erken Rezervasyon indirimlerinden faydalanmak için geç kalmayın.