Benelüks, Paris Yaz Turu

1.Gün ISTANBUL – BRÜKSEL–AMSTERDAM
Yazın en güzel zamanlarını yaşayan Paris ve Amsterdam seçimlerinizi bekliyor. Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 05.30’da buluşma ve hemen ardından işlemlerimizi tamamlayarak Türk Havayollarının TK1937 sefer sayısı ile 07.50’de Brüksel’e uçuş ile başlıyoruz. Yerel saat ile 10.15’te varış ardından bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Amsterdam’a hareket ediyoruz. İlk başta panoramik şehir turu ile turumuz başlıyoruz ve ardından Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır.


2. Gün AMSTERDAM
Otelde sabah kahvaltımızı yaptıktan hemen sonra yarım gün Marken & Volendam ve Yel Değirmenleri turu (50 Euro) veya Grand Holland turuna (80 Euro) katılabilirsiniz.

3. Gün AMSTERDAM – LÜKSEMBOURG
Otelde sabah kahvaltısının hemen ardından Lüksemburg’a hareket ediyoruz. Dilerseniz yol üzerinde Van Gogh köyü ve Köln turuna (35 Euro) katılabilirsiniz. Turumuzun ardından Ren Nehri yolu üzerinden Lüksemburg’a hareket ediyoruz. Panoramik Lüksemburg şehir turunda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını gezip göreceğiz.


4. Gün LÜKSEMBURG  - PARIS
Otelde sabah kahvaltımızı yaptıktan hemen sonra Paris’e hareket ediyoruz. Dilerseniz yol üzerinde düzenlenecek olan Remich & Shengen turuna katılabilirsiniz. (25 Euro) Bu turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Parfüm müzesi, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır.


5. Gün PARIS
Otelde sabah kahvaltısının ardından serbest zamanınız olacak. Dilerseniz Paris ikonları ve Seine Nehri turuna ya da Romantik Paris by night (20 Euro) ve Lido Show (120 Euro) turuna katılabilirsiniz. Tüm bu turlar öncesinde Paris’in şiirlere ve şarkılara konu olmuş cadde ve meydanlarının ışıklandırılmış halini gezeceğiz ; Eiffel kulesinin , Opera binasının , Concorde ve Vendome meydanını göreceğiz.


Paris ikonları ve Seine Nehri Turu (90 Euro)
Paris’i tam ortasından ikiye bölen ve sizi büyüleyecek o güzelliklerin dolu olduğu bir tur. Şehrin tüm güzelliklerini bir arada göreceksiniz.  Ardından Montmartre Tepesi’nden Paris’e hükmeden Sacré Coeur kilisesini ve 19. yüzyılın sonlarından beri Paris bohem hayatının merkezi olmuş Ressamlar tepesinin daracık tipik sokaklarını rehberiniz eşliğinde gezerken, ressamlara çizdireceğiniz portrenize de sahip olabilirsiniz.


6. Gün PARIS
Otelde sabah kahvaltısının hemen ardından tam gün Disneyland (çift park) turuna yada Normandiya ve Öğle yemekli Outlet turuna katılabilirsiniz.


Disneyland Turu (100 Euro)
Birbirinden farklı oyuncaklarla ile dolu ve Avrupa kıtasının tek Disney parkı olan Disneyland sadece çocukları değil anne babaları da bekliyor. Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın made treni, Indiana Jones, Robinson’ un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarış pisti oyun oynamayı seven herkesi bekler.


Normandinya Turu(90 Euro) 
Fransa’nın en güzel bölgelerinden biri olan ve 2.Dunya savaşında çok büyük Stratejik rol oynayan, filmlere ve romanlara konu olmuş Normandiya Bölgesine hareket ediyoruz. Eşsiz güzellikteki Normandiya bölgesini tanımak için ilk durağımız Normandiya Köprüsü. 856 metre uzunluğundaki en uzun köprüyü gördükten hemen sonra Honfleur şehrine gidiyoruz. Bu şehir tarihi limanı, tuz depoları, balıkçı evleri ve ahşap kilisesi ile sizi de büyüleyecek. Normandiya çıkarmasının yapıldığı tarihi plajları gördükten sonra TROUVILLE şehrini ve meşhur balık pazarını gezeceğiz. Öğle yemeği için tazecik balık ve deniz ürünlerini tadabileceğimiz serbest zamanımızın ardından öğleden sonra kuzeyin Monacosu diye bilinen Fransız jet sosyetesinin mekânına gideceğiz.


7. Gün PARIS – BRÜKSEL
Otelde sabah kahvaltısının hemen ardından Brüksel’e hareket ediyoruz. Yol üzerinde düzenlenecek olan Bruges turuna katılabilirsiniz.(35 Euro) Panoramik Brüksel şehir turu Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır.


8. Gün BRÜKSEL –  ISTANBUL
Turumuzun son gününde sabah kahvaltısının hemen ardından serbest zamanınız olacak. Özel otobüsümüz ile havalimanına geçiyoruz. Türk Havayollarının TK 1940 sefer sayısı ile 18.15’da İstanbul’a yola çıkıyoruz ve  22.35’de Atatürk Havalimanına varışımız ile turumuzu sonlandırıyoruz.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

Havalimanı Vergileri

Türk Havayolları İle İstanbul - Brüksel – İstanbul Parkurunda Uçak Bileti

Seçeceğiniz  Kategori  Otellerde Oda Kahvaltı Konaklamalar

Alan/Otel/Alan Transferleri

Özel Otobüslerimiz İle Tüm Şehir Transferleri

Amsterdam, Brüksel, Paris, Lüksemburg’da Panoramik Şehir Turları

Profesyonel Rehberlik Ve Asistanlık Hizmetleri

Otel Vergileri

Turist Şehir Vergileri

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Vize Ücreti, Servis Bedeli ( 120 EURO )

Zorunlu Sigorta Ücreti (15 EURO)

Her Türlü Kişisel Harcamalar Ve Otel Ekstraları

Yurt Dışı Çıkış Harcı Bedeli

Müze Ve Ören Yerleri Girişleri

Rehber Ve Şoför Tipleri (İsteğe Bağlı)

ÖNEMLİ BİLGİLER

Programa dahil olan şehir turlarımız, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve panoramik olan yapılan maksimum 2 saat süreli, içeriği değişmemek kaydıyla farklı günlerde düzenlenebilecek olan turlardır.

Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım kullanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

Acentemiz , havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Çocuk fiyatları ; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır.
Üç Yataklı odada ; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır.
Acentemiz  kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Yeşil pasaport sahiplerine vize gerekmemektedir.

Shengen vize işlemleri sırasında ve yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır.
Şehirler arası geçişlerin özel otobüs ile yapılan gezilerimizde minimum katılım sayısı 30 kişidir. Tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanları veya ören yerlerine  yönlendirilecektir.
Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
Programlarda belirtilen gezilerin günleri yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen geziler yapılmaz. Bu gezilerin yapılamamasından Acentemiz  sorumlu tutulamaz.
65 yaş üzeri misafirlerimize seyahat sigortası için yaş periyodlarına göre sürprim uygulaması vardır. Detayları acentanızdan öğrenebilirisiniz.
Acentemiz  gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Acentemiz  misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde erken rezervasyon ve kampanyalı turlarımızda isim değişikliği, iptal ve iade yapılamamaktadır.

 

 

 

Benelüks, Paris Yaz Turu - Fiyat Tablosu - Gezinomi

Benzer Turlar

Büyük İspanya Turu 2
Büyük İspanya Turu 2 15.2.2016 / 22.2.2016 fiyatıdır. Oda + Kahvaltı 7 Gece 8 Gün
399.00 EUR
Benelüks, Paris Sonbahar Kış Turu 4
Benelüks, Paris Sonbahar Kış Turu 4 15.2.2016 / 22.2.2016 fiyatıdır. Oda + Kahvaltı 7 Gece 8 Gün
349.00 EUR
Baştanbaşa Balkanlar Turu
Baştanbaşa Balkanlar Turu 23.10.2015 / 31.10.2015 fiyatıdır. Oda + Kahvaltı 8 Gece 9 Gün
299.00 EUR
Barcelona Yılbaşı Turu 2
Barcelona Yılbaşı Turu 2 31.12.2015 / 3.1.2016 fiyatıdır. Oda + Kahvaltı 3 Gece 4 Gün
549.00 EUR
Bangkok, Pattaya Turu 2015
Bangkok, Pattaya Turu 2015 25.10.2015 / 1.11.2015 fiyatıdır. Oda + Kahvaltı 7 Gece 8 Gün
699.00 EUR
Amsterdam Özel Turu
Amsterdam Özel Turu 4.2.2016 / 7.2.2016 fiyatıdır. Oda + Kahvaltı 3 Gece 4 Gün
349.00 EUR