Bugüne kadar 1.794.001 TL GeziPara dağıttık! Üye olup hemen 20 TL GeziPara kazanmak için tıklayın.
sepet
Sepet
3
0,00 TL
Sömestir Turları

Benelüks, Paris Yaz Turu

7 gece 8 gün

  • Turkcell 30 DK Bedava
  • En Uygun Fiyat
Benelüks, Paris Yaz Turu
Benelüks, Paris Yaz Turu
Benelüks, Paris Yaz Turu
Benelüks, Paris Yaz Turu
Benelüks, Paris Yaz Turu
Benelüks, Paris Yaz Turu
Benelüks, Paris Yaz Turu
  • Benelüks, Paris Yaz Turu
  • Benelüks, Paris Yaz Turu
  • Benelüks, Paris Yaz Turu
  • Benelüks, Paris Yaz Turu
  • Benelüks, Paris Yaz Turu
  • Benelüks, Paris Yaz Turu
  • Benelüks, Paris Yaz Turu

1. Gün ISTANBUL - LIEGE - KÖLN - AMSTERDAM

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali önünde siz değerli konuklarımızla 05.30’da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Freebird Havayolları özel seferi ile 08.20’de Liege’e uçuş. Yerel saat ile 10.40’da varış ve Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle ardından Köln’e hareket. Varış sonrası yapılacak şehir turumuzda Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri Köln’de görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Amsterdam’a hareket. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır.

2. Gün AMSTERDAM 

Sabah kahvaltısı ardından arzu eden misafirlerimiz düzenlenecek olan  yarım gün Marken & Volendam turu veya Grand Holland turuna katılabilirler.

Marken & Volendam  Turu (50 Euro) Turumuzda, özellikle eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Marken kasabasını ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ayrıca ucuza hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Büyük Hollanda Turu  (80 Euro) Bu turumuzda ise; mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehri, Hollanda’nın ticaret merkezi olan Rotterdam Şehri ve gezisi, eski başkent Den Haag, minyatür maket Hollanda Madurodam, Mestag panorama, Kraliyet Sarayı ve Kuzey Denizi görülecek yerler arasındadır.

3. Gün AMSTERDAM - BRÜKSEL

Sabah kahvaltının Ardından arzu eden misafirlerimiz  düzenlenecek olan Kanal turuna katılabilirler. Ardından Brüksel’e hareket. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz düzenlenecek olan Antwerpen turumuza (30 Euro) katılabilirler. Varışın ardından panoramik Brüksel şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Daha sonra otelinize transfer ve yerleşme.

4. Gün BRÜKSEL - PARIS

Sabah kahvaltının ardından Paris’e hareket. Arzu eden misafirlerimiz güzergâh üzerinde düzenlenecek olan Bruges turuna katılabilirler. (35 Euro) Paris’e varış sonrası panoramik şehir turu. Bu turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır.

5. Gün PARIS

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz düzenlenecek olan  Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler. Tur bitiminde otele transfer. Arzu eden misafirlerimiz düzenlenecek olan Paris by night ve Lido Show turuna katılabilirler.

Paris ikonları ve Seine Nehri  Turu (90 Euro)Kültürel içerikli bu turumuzda gün boyunca şehrin güzelliklerini keşfedeceğiz: Dümdüz bir ova üzerine kurulmuş görkemli Paris şehrinde güney yönünde ufka her baktığınızda bütün güzelliğiyle kaşımıza çıkan, geceleri ışık şovlarıyla sizleri selamlayan şehrin sembolü, sanatçılara ilham kaynağı dünyaca ünlü Eiffel kulesi gezimizde yüzyıllık asansörlerle ikinci kata ulaştığımızda Paris’i bu kez Eiffel kulesiz panoramik görüntüleri ile karsımızda bulacağız... Şehri yukarıdan seyretmenin zevkine vardıktan sonra, Paris’i tam ortasından kuzey ve güney (nehrin akış yönüne göre sağ ve sol yaka) olarak ikiye bölen Seine Nehri üzerinden gezintiye çıkacağız. Sonrasında Imparator Napoleon Bonaparte da dahil bir çok Fransız krallarının taç giyme törenlerinin yapıldığı, gotik mimarisinin en önemli yapıtlarından biri olan ve Victor Hugo’ya ilham kaynağı olmuş Notre Dame Kadetralini gezeceğiz. Ardından Montmartre Tepesi’nden Paris’e hükmeden Sacré Coeur kilisesini ve 19. yüzyılın sonlarından beri Paris bohem hayatının merkezi olmuş Ressamlar tepesinin daracık tipik sokaklarını rehberiniz eşliğinde gezerken, ressamlara çizdireceğiniz portrenize de sahip olabilirsiniz.

Paris by night ve Lido Show  Turu (120 Euro) 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izlemeden önce Paris’in şiirlere ve şarkılara konu olmuş cadde ve meydanlarının ışıklandırılmış halini gezeceğiz ; Eiffel kulesinin , Opera binasının , Concorde ve Vendome meydanının ışık oyunları doyumsuz bir gecenin sadece başlangıcı olacak.

6. Gün PARIS

Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz düzenlenecek olan tam gün Disneyland (çift park) turuna katılabilirler.

Disneyland Turu (100 Euro)   Paris’e 36 km. uzaklıktaki, Avrupa kıtasının tek Disney parkı, rüyalar dünyası Disneyland park içerisindeki gezimizde, Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarıs pisti gibi aktivitelerle büyükler de en az küçükler kadar eğlenecek ve Disney karakterleriyle beraber gün boyunca çok keyifli anlar yasayacağız. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz.

7. Gün PARIS - LÜKSEMBURG 

Sabah kahvaltısının ardından Lüksemburg’a hareket ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz güzergâh üzerinde düzenlenecek olan Remizh & Shengen turuna katılabilirler.(40 Euro) Panoramik Lüksemburg şehir turunda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız. 

8. Gün LÜKSEMBURG - LIEGE - ISTANBUL

Sabah kahvaltısı ardından uçak saatine bağlı olarak Havalimanına transfer ve Freebird Havayollarının Özel seferi ile 11:40’da İstanbul’a uçuş ve 15.55’de Sabiha Gökçen Havalimanına varış. Turumuzun sonu.

Avantajlı ekstra geziler : 350 euro yerine %50 indirim ile 175 EURO !!! (Tur esnasında rehbere ödenir) Marken & Volendam  (50 euro) + Grand Holland (80 euro) + Kanal turu (20 euro) + Antwerpen (35 euro) + Brugge (35 euro) + Paris İkonları ve Seine Nehri turu (90 euro) + Remich & Shengen (40 Euro) = 350 Euro
 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

Havalimanı Vergileri

Freebird Havayolları Özel Seferi İle İstanbul (Saw) - Liege - İstanbul (Saw) Parkurunda Uçak Bileti

2* & 3* Otellerde Oda Kahvaltı Konaklamalar

Alan/Otel/Alan Transferleri

Özel Otobüslerimiz İle Tüm Şehir Transferleri

Amsterdam, Brüksel, Paris, Lüksemburg, Köln’de Panoramik Şehir Turları

Profesyonel Rehberlik Ve Asistanlık Hizmetleri

Otel Vergileri & Turist Şehir Vergileri

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Vize Ücreti, Servis Bedeli (120 EURO)

Seyahat  Sigorta Ücreti (15 EURO)

Her Türlü Kişisel Harcamalar Ve Otel Ekstraları

Yurt Dışı Çıkış Harcı Bedeli

Müze Ve Ören Yerleri Girişleri

Rehber Ve Şoför Tipleri (İsteğe Bağlı)

 

ÖNEMLİ BİLGİLER

Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım kullanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir .
 
Programa dahil olan şehir turlarımız, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve panoramik olan yapılan maksimum 2 saat süreli, içeriği değişmemek kaydıyla  farklı günlerde düzenlenebilecek olan turlardır .

 

Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Çocuk fiyatları ; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır.
Üç Yataklı odada ; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır.
Acentemiz  kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Yeşil pasaport sahiplerine vize gerekmemektedir.

Shengen vize işlemleri sırasında ve yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır.
Şehirler arası geçişlerin özel otobüs ile yapılan gezilerimizde minimum katılım sayısı 30 kişidir. Tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanları veya ören yerlerine  yönlendirilecektir.
Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
Programlarda belirtilen gezilerin günleri yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen geziler yapılmaz. Bu gezilerin yapılamamasından Acentemiz  sorumlu tutulamaz.
65 yaş üzeri misafirlerimize seyahat sigortası için yaş periyodlarına göre sürprim uygulaması vardır. Detayları acentanızdan öğrenebilirisiniz.
Acentemiz  gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Acentemiz  misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde erken rezervasyon ve kampanyalı turlarımızda isim değişikliği, iptal ve iade yapılamamaktadır.

Fransa

 

PARA BİRİMİ: EURO

TELEFON KODU: 33

BAŞKENT: PARİS

ÖNDEMLİ ŞEHİRLER: LYON,MARSİLYA,TOULOSE,BORDEAUX,NİCE,NANTES

VOLTAJ: 110

DİL: FRANSIZCA

DİN: HRISTYAN

FRANSA: 1 saat geri

Konsolosluk Bilgileri:

Paris Başkonsolosluğu
184 Boulevard Malesherbes 75017 Paris

Tel: 00 33 1 56 33 33 33
00 33 1 56 33 33 50
Fax: 00 33 1 42 27 58 18

e-mail :parisbsk@wanadoo.fr
web : www.tcparbsk.com

Strasbourg Başkonsolosluğu
10 Rue Auguste Lamey 67000 Strasbourg

Tel: 00 33 3 88 36 10 09
00 33 3 88 36 69 10
Fax: 00 33 3 88 37 97 39

e-mail: turkonsstb@factorix.sdv.fr

Lyon Başkonsolosluğu
87 Rue De Seze 69006 Lyon

Tel: 00 33 4 72 83 98 49-50
00 33 4 72 83 98 40
Fax: 00 33 4 78 24 86 75

e-mail: lyonbk@wanadoo.fr

Marsilya Başkonsolosluğu
363 Avenue Du Prado 13008 Marseille

Tel: 00 33 491 290 020
00 33 491 290 021
Fax: 00 33 491 227 821

e-mail: marsilyabaskonsoloslugu@worldonline.fr

NE YENİLİR: Fransız Mutfağı, dünyanın en ünlü ve zengin mutfaklarından biridir. Mutfağın zenginliği bölgelere göre farklılık gösteren iklim nedeni ile sahip olduğu sebze, meyve, av ve yetiştirme hayvanlarının çeşitliliğinden olduğu kadar, yemeklerin hazırlanışı, pişirme teknikleri, özellikle de süt, krem, şarap, baharat, çeşitli taze ve kuru ot kullanımından da kaynaklanır. Fransız Mutfağı genelde et ve sebze ağırlıklı bir mutfaktır. 1962 yılında Katolik kilisesindeki modernleşme hareketi ile birlikte balık da bu mutfakta ağırlıklı bir yere sahip olmuş ve Fransız damak tadına uygun metotlarla pişirilerek mutfaktaki saygın yerini almıştır. Ayrıca deniz ürünleri de Fransız Mutfağı'nın en gözde giriş yemeklerindendir. Kırmızı ve beyaz etler genellikle beyaz ve kırmızı soslu olarak, özellikle beyaz ve kırmızı şarap kullanılarak pişirilir. Eğer et fırında veya tava ve tencerede kızartılmışsa, yanında genellikle nefis bir sos ile servis yapılır. Sebzeler ise haşlanmış olarak, ya tereyağı veya çeşitli soslarla, ya da gratine veya glase edilerek servis yapılır. Fransız Mutfağı denilince, dünyaca ünlü ve hemen her mutfakta yerini alınış Amerikalıların "French fry" dedikleri patates kızartması ile giriş yemeği veya tatlı olarak hazırlanabilen sufleleri de unutmamak gerekir. Tatlılar da Fransız Mutfağında çok önemli bir yer tutar. Meyveli tartlar, kremalı pastalar, baba tatlıları, muslar, çikolata soslu meyveler ve tabii sufleler. Peynir Fransız Mutfağının sihirli kelimesidir. 11 ayrı bölgede en az 350 çeşit peynir üreten Fransızlar öğle ve akşam yemeklerinin sonunda mutlaka peynir yerler. Çiğ veya pişmiş olarak yapılan bu peynirler inek, koyun ve keçi sütlerinden hazırlanır. Bazı Fransız peynirleri bozulacağı için üretildiği bölge dışına taşınamaz. Fransa'nın gastronomiyle ilgili diğer bir ayrıcalığı da alkollü içkileridir. Tabii bu içkiler içinde en önde gelenler kırmızı ve beyaz şaraplar, şampanyalar, konyaklar ve eau de vie denilen meyve alkolleri ile likörlerdir.

Gezilecek Yerler;

Fransa özellikle şatolarıyla ünlü. Büyükçe bir ormanın tam ortasında kurulmuş olan Chateau de Chantilly de Paris civarındaki şatoların en güzellerinden biri. Muhteşem bir mimariye sahip olan bu mekan, Fransız ihtilali sırasında yıkılmış ve sonra yeniden inşa edilmiş. Paris, dünya şıklığını yaratan efsaneler diyarı. Ünlü markaların şık ve zarif butikleri, çok katlı mağazalar, neşeli sokak pazarları, özgün butikler, gurme shop’lar… Alışveriş’ten keyif alan herkesin zevkine uygun seçenekler var. Müzeleri gezebilir ve müze çıkışı müthiş Fransız yemeklerini tadabilirsiniz. Yaklaşık 2000 yıllık bir tarihe sahip olan başkent Paris’ de eğlencenin doruklarına çıkmak için Le Lido, Crazy Horse Saloon, Bal du Moulin Rouge ve Les Folies Bergere giderek görkemli şovlara dahil olabilirsiniz.

Belçika

 

Konuşulan Dil : Flamanca %58, Fransızca %32, Almanca %10

İklim: Tropikal İklim, Yağışlı ve sıcak yazlar, kuru ve ılık kışlar

Saat Farkı: 1 saat geri

Uçuş Süresi: 3,5 saat

Para Birimi: Euro (EUR)

Voltaj: 110 Volt

Telefon Kodu: 32

Türk Konsolosluğu: RUE MONTOYER 1000 BRUXELLES BELGIQUE
Telefon: 00 32 2 513 40 95 - 506 11 20 00 32 2 506 11 36 - 506 11 41 00 32 2 506 11 42 00 32 2 506 11 32

Ne Alınır: Çikolata, kanaviçe, dantel,

Ne Yenir: Belçika'nın en önemli yiyeceği patatestir. Her restoranda patatesin farklı pişirilmiş tarzlarına, farklı yemeklerine rastlayabilirsiniz. Patatese çok fazla düşkün olan Belçikalılar, patatesinin neredeyse 200'den fazla değişik yemeklerini yapıyorlar. elçika çikolatası ise tadına bakmadan dönmeyeceğiniz bir lezzettir. Neuhaus, Godiva, Leonidas, Guylian gibi dünyaca ünlü çikolata markaları Belçika menşeilidir. Özel bir hamurdan yapılan ve içinde bu enfes çikolataların her çeşidini bir arada bulabileceğiniz waffle'in tadına bakmadan dönmeyin. Waffle, Belçika asıllı bir hamur tatlısıdır. Dünyada Waffle, Wafel, Gaufre olarak adlandırılan bu lezzetli yiyeceğin pişirici makinası ismini latince “gaufrum” dan gelen “Gaufre” den almıstır. Üzerinde erimiş çikolata (pralin), krem şanti ve taze meyveler ile servis yapılan waffle, Belçika'da Brüksel usulü olarak adlandırılır. Yine Belçika'nın bir kenti olan Liege ise waffle hamurunun tek başına fırından çıktığı haliyle yenmesine verilen addır. Hamuru biraz daha altın sarısıdır, kremalize şekerin gevrekliği hamurun üstünde tadılabilir. Belçika usulü waffle hamuru dikdörtgen, Liege usulü ise uçları erimiş dikdörtgen görünümündedir. Her ikisi de kare şeklindeki derin çukur gözenekleri ile meşhurdur.

Nereye Gidilir: Grand Place - Hotel de Ville - Manneken Pis (çocuk heykeli) - Palais Royal (Kraliyet Sarayı) - Le Chocolatier Manon - Palais de Justice (Adalet Sarayı)

Hollanda

 

Dil: Flemenkçe

Din: Hristiyan

Nüfus: 16,491,461

Yüz ölçümü: 41,526 km²

Para birimi: Euro (EUR)

Telefon kodu: 31

Başkent: Amsterdam

Önemli şehirleri: Rotterdam, Lahey, Eindhoven, Maastricht, Groningen, Utrecht

Voltaj: 110 Volt

Konsolosluk Bilgileri: Wetsblaak 23012K ROTTERDAM – THE NETHERLANDS +31 (0 )102012000

 

İklim

Deniz iklimi hüküm sürer. Kışları ılık, yazları ise oldukça sıcaktır. İklim genelde mutedildir. İklime gulfstream sıcak su akıntısının etkisi vardır. Yıllık sıcaklık ortalaması yazın 17°C, kışın ise -2°C kadardır. Ortalama yağış miktarı 558 mm ile 864 mm arasında değişmektedir.

Ülke Mutfağı
Süt ürünleri, Hollanda mutfağının vageçilmezidir. Hollanda’ya özgü olan lezzetlerden ilk bahsedilmesi gereken Hollanda peynirleridir. Hollanda peyniri, ortaçağda özellikle seyyahların ve denizcilerin gözde yiyeceği olmuştur. Lezzeti ve besin değerinin yüksek olmasının dışında uzun ömürlü olmasıyla da tercih edilen bir yiyecek olarak tanınmış ve zamanla ünü tüm dünyaya yayılmaya başlamıştır. Portakal renginde ki kılıfıyla tanınan, Guado'nun her yemekte tadına bakmanız mümkün. Sabah kahvaltı sofralarında, çorbaların içinde rendelenmiş olarak ve pizzaların içine katılmış haliyle Hollanda’da her öğünde yiyebileceğiniz özel tatlardan bir tanesidir. Ringa balığı Hollanda ile özdeşleşmiş bir balık türüdür. Dünyada adından söz ettiren bu balık çeşidini Hollanda’da sabah kahvaltılarında bile masanızda bulmanız mümkün. Ringa balığı dünyaca ünlü bir lezzet olmasının dışında, oldukça vitaminli bir yiyecektir. Hollanda yolcululuğunuzda, hem lezzetli yemekler yemek, hem de sağlıklı beslenmek istiyorsanız ringa balığının tadına bakmalısınız. Ayrıca patates ve elma gibi iki lezzetin bir arada suda kaynatılarak yapılan "elmalı patates" deneyebileceğiniz lezzetlerden bir tanesidir.

Lüksemburg

 

Konuşulan Dil : Lüksemburg ca (ulusal dil), Almanca (resmi dil), Fransızca (resmi dil)

Saat Farkı: 1 saat

Uçuş Süresi: 3 saat

Para Birimi: Euro

Voltaj: 220 Volt

Telefon Kodu: +352

Türk Konsolosluğu: T.C. LÜKSEMBURG BÜYÜKELÇİLİĞİ 49, rue Siggy vu Letzebuerg L-1933
Telefon: 0035 244 32 81-83

 

Ne Alınır: Alima gibi alışveriş merkezleri ve kitap marketleri farklı alışveriş olanakları sunmaktadır.

Ne Yenir: Tatlı su balıkları ve kerevitler Lüksemburg mutfağının başlıca yemekleridir.Ayrıca hamur işleri ve pastalarıda oldukça lezzetlidir.Mutlaka yerel şarapları tadın.

Nereye Gidilir: Büyük Dükalık Sarayı, Casements, Milli Tarih ve Sanat Müzesi, Notre-Dame Katedrali, Siperler ve Surlar.

Periyotlara Göre Satış Fiyat Listesi

TesisTur TarihleriSingle OdaDouble Odada KişibaşıÇocuk (0 - 2)Çocuk (2 - 12)
2* & 3* Oteller (Merkezi ve Merkeze Yakın Oteller)08.06.2015 / 15.06.2015 744,00 EUR(2120,40 TL ) 499,00 EUR(1422,15 TL ) 150,00 EUR(427,50 TL ) 499,00 EUR(1422,15 TL )
2* & 3* Oteller (Merkezi ve Merkeze Yakın Oteller)15.06.2015 / 22.06.2015 744,00 EUR(2120,40 TL ) 499,00 EUR(1422,15 TL ) 150,00 EUR(427,50 TL ) 499,00 EUR(1422,15 TL )
2* & 3* Oteller (Merkezi ve Merkeze Yakın Oteller)22.06.2015 / 29.06.2015 744,00 EUR(2120,40 TL ) 499,00 EUR(1422,15 TL ) 150,00 EUR(427,50 TL ) 499,00 EUR(1422,15 TL )
2* & 3* Oteller (Merkezi ve Merkeze Yakın Oteller)29.06.2015 / 06.07.2015 744,00 EUR(2120,40 TL ) 499,00 EUR(1422,15 TL ) 150,00 EUR(427,50 TL ) 499,00 EUR(1422,15 TL )
2* & 3* Oteller (Merkezi ve Merkeze Yakın Oteller)06.07.2015 / 13.07.2015 609,00 EUR(1735,65 TL ) 399,00 EUR(1137,15 TL ) 150,00 EUR(427,50 TL ) 399,00 EUR(1137,15 TL )
2* & 3* Oteller (Merkezi ve Merkeze Yakın Oteller)13.07.2015 / 20.07.2015 609,00 EUR(1735,65 TL ) 399,00 EUR(1137,15 TL ) 150,00 EUR(427,50 TL ) 399,00 EUR(1137,15 TL )
2* & 3* Oteller (Merkezi ve Merkeze Yakın Oteller)20.07.2015 / 27.07.2015 744,00 EUR(2120,40 TL ) 499,00 EUR(1422,15 TL ) 150,00 EUR(427,50 TL ) 499,00 EUR(1422,15 TL )
2* & 3* Oteller (Merkezi ve Merkeze Yakın Oteller)27.07.2015 / 03.08.2015 744,00 EUR(2120,40 TL ) 499,00 EUR(1422,15 TL ) 150,00 EUR(427,50 TL ) 499,00 EUR(1422,15 TL )
2* & 3* Oteller (Merkezi ve Merkeze Yakın Oteller)03.08.2015 / 10.08.2015 879,00 EUR(2505,15 TL ) 599,00 EUR(1707,15 TL ) 150,00 EUR(427,50 TL ) 549,00 EUR(1564,65 TL )
2* & 3* Oteller (Merkezi ve Merkeze Yakın Oteller)10.08.2015 / 17.08.2015 879,00 EUR(2505,15 TL ) 599,00 EUR(1707,15 TL ) 150,00 EUR(427,50 TL ) 549,00 EUR(1564,65 TL )
2* & 3* Oteller (Merkezi ve Merkeze Yakın Oteller)17.08.2015 / 24.08.2015 879,00 EUR(2505,15 TL ) 599,00 EUR(1707,15 TL ) 150,00 EUR(427,50 TL ) 549,00 EUR(1564,65 TL )
2* & 3* Oteller (Merkezi ve Merkeze Yakın Oteller)24.08.2015 / 31.08.2015 879,00 EUR(2505,15 TL ) 599,00 EUR(1707,15 TL ) 150,00 EUR(427,50 TL ) 549,00 EUR(1564,65 TL )
2* & 3* Oteller (Merkezi ve Merkeze Yakın Oteller)31.08.2015 / 07.09.2015 879,00 EUR(2505,15 TL ) 599,00 EUR(1707,15 TL ) 150,00 EUR(427,50 TL ) 549,00 EUR(1564,65 TL )
2* & 3* Oteller (Merkezi ve Merkeze Yakın Oteller)07.09.2015 / 14.09.2015 879,00 EUR(2505,15 TL ) 599,00 EUR(1707,15 TL ) 150,00 EUR(427,50 TL ) 549,00 EUR(1564,65 TL )
2* & 3* Oteller (Merkezi ve Merkeze Yakın Oteller)14.09.2015 / 21.09.2015 879,00 EUR(2505,15 TL ) 599,00 EUR(1707,15 TL ) 150,00 EUR(427,50 TL ) 549,00 EUR(1564,65 TL )
2* & 3* Oteller (Merkezi ve Merkeze Yakın Oteller)21.09.2015 / 28.09.2015 879,00 EUR(2505,15 TL ) 599,00 EUR(1707,15 TL ) 150,00 EUR(427,50 TL ) 549,00 EUR(1564,65 TL )
2* & 3* Oteller (Merkezi ve Merkeze Yakın Oteller)28.09.2015 / 05.10.2015 879,00 EUR(2505,15 TL ) 599,00 EUR(1707,15 TL ) 150,00 EUR(427,50 TL ) 549,00 EUR(1564,65 TL )
2* & 3* Oteller (Merkezi ve Merkeze Yakın Oteller)05.10.2015 / 12.10.2015 879,00 EUR(2505,15 TL ) 599,00 EUR(1707,15 TL ) 150,00 EUR(427,50 TL ) 549,00 EUR(1564,65 TL )
2* & 3* Oteller (Merkezi ve Merkeze Yakın Oteller)12.10.2015 / 19.10.2015 879,00 EUR(2505,15 TL ) 599,00 EUR(1707,15 TL ) 150,00 EUR(427,50 TL ) 549,00 EUR(1564,65 TL )
2* & 3* Oteller (Merkezi ve Merkeze Yakın Oteller)19.10.2015 / 26.10.2015 879,00 EUR(2505,15 TL ) 599,00 EUR(1707,15 TL ) 150,00 EUR(427,50 TL ) 549,00 EUR(1564,65 TL )

-Fiyatlar yayımlandığı 22.11.2014 tarihinde geçerlidir.Belirtilen TL fiyatları Kredi Kartı ile tek ödemede geçerli fiyatlarıdır ve belirtilen paketin en düşük paketi baz alınarak yayımlanmıştır.
-3 kişilik odalar,otellerin müsaitliğine göre verilmektedir.
Peşin Fiyatına
8 - 9 taksit
Peşin Fiyatına
6 - 9 taksit
Parafly kartlarda da geçerlidir.
Peşin Fiyatına
5 - 6 - 7 - 8 taksit
Peşin Fiyatına 3 taksit,
6 - 9 taksite kadar ödeme imkanı
Peşin Fiyatına
3 - 6 - 9 taksit
Peşin Fiyatına 3 - 6 taksit,
9 taksite kadar ödeme imkanı
Peşin Fiyatına 3 taksit,
6 - 9 taksite kadar ödeme imkanı
Peşin Fiyatına 6 - 8 - 9 taksit

EMEKLİLER İÇİN

 (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1.Emeklilik hesap cüzdanı fotokopisi
2.Ev tapusu fotokopisi
3.Banka hesap cüzdanı fotokopisi
4.Kredi kartı fotokopisi 

SERBEST MESLEK MENSUPLARI İÇİN

 (Avukat, doktor, mali müşavir vs.) (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1.Baglı bulunduğu odadan yazı
2. Antetli kağıda seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ‘’ hitabıyla başlayan, konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak dilekçe
3.Vergi levhası fotokopisi
4.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi 

MAAŞLI ÇALIŞANLAR İÇİN

  (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1.Antetli kağıda seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ’’ hitabıyla başlayan konsolosluk adı

2.belirtilmeden yazılacak dilekçe. (imzalar, firmanın imza sirkülerinde yer alan kişilere ait olmadır)
3.Firma imza sirküleri
4.Firmanın ticaret veya sanayi odasından faaliyet belgesi (yeni tarihli)
5.Vergi levhası fotokopisi
6.Ticaret sicil gazetesi fotokopisi

7.Son maaş bordrosu
8.Sigorta işe giriş ve son 4 aylık bildirgelerin fotokopisi
9.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi 

FİRMA SAHİPLERİ VE ŞİRKET ORTAKLARI İÇİN

(Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1.Antetli kâğıda seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ‘’ hitabıyla başlayan konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak dilekçe
2.Firma imza sirküleri
3.Vergi levhası fotokopisi
4.Ticaret veya sanayi odasından faaliyet belgesi (yeni tarihli)
5.Ticaret sicil gazetesi fotokopisi (kuruluş gazetesi)
6.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi

BANKA ÇALIŞANLARI İÇİN

(Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1. Bankanın antetli kağıdına seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ’’ hitabıyla başlayan konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak dilekçe (imzalar, firmanın imza sirkülerinde yer alan kişilere ait olmadır)
2.Banka imza sirküleri
3.Son maaş bordrosu
4.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi

ÖĞRENCİLER İÇİN

(Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

Öğrenci durum belgesi
Ebeveyn gelir durumunu belirten belgeler (yukarıda belirtilen katagorilere göre)

DEVLET MEMURU İÇİN

(Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1.Konsolosluk Makamına, Antetli kâğıda İngilizce yazılmış, resmi ‘Vize Başvuru Dilekçesi’ (Gidiş nedeni ve göreviniz belirtilen, kurum imza yetkilisi tarafından ıslak imzalı ve mühürlü).

2.Son üç aya ait maaş bordrosu

3.Kurum Personel Tanıtma Kartı Fotokopisi

4.Banka Hesap Cüzdanı, Kredi Kartları, Araç Ruhsatı ve Gayrimenkul gibi maddi kaynak gösteren Belgelerin Fotokopisi.

5.Evlilik Cüzdan Fotokopisi

NOTLAR

*Evli çiftlerin evlilik cüzdanı fotokopileri vize başvurularında gerekmektedir.

* 2 adet fotoğraf (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)
* İlk defa shengen vizesi alabilmek için şahsi müracaat gereklidir. Pasaport geçerlilik süresinin en az 6 ay olması gerekmektedir.

* Tüm vize alacak meslek gruplarına istinaden Yurt dışında geçerli Seyahat Sağlık Sigortası (30.000 Euro limitli) gerekmektedir.

* Tüm vize alacak meslek gruplarına istinaden seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ‘’ hitabıyla başlayan, konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak şahsi dilekçe.

* Tüm vize alacak meslek gruplarına istinaden önlü ve arkalı kimlik fotokopisi ve ev & iş adres ve telefon, email bilgileri beraberinde vermeniz gerekmektedir.

€ 499,00

ULAŞIM: Freebird Havayolları Özel seferi ile

REHBER: Türkçe Rehber

SÜRE: 7 gece 8 gün

ROTA: (Köln) & Amsterdam (2) & Brüksel (1) & Paris (3) & Lüksemburg (1)

Hemen Rezervasyon Yap
Rezervasyona başlamak için tur dönemini seçip
DEVAM butonuna tıklayınız.
Tur Dönemi
Tur Dönemi Seçiniz:
Devam
Oda, Kişi, Çocuk Sayısı
Oda Sayısı
Oda 1: Kişi Sayısı Çocuk
Oda 2: Kişi Sayısı Çocuk
Oda 3: Kişi Sayısı Çocuk
DEVAM
Oda Seçimi ve Ek Hizmetler
Ek Hizmetler
Toplam: ¨ 0 DEVAM ET
Sizi Arayalım
Bu sayfayı sosyal ağlarda paylaşın...

Hakkımızda

Gezinomi.com 2011 yılında faaliyete geçen bir online turizm şirketidir. Seramik, madencilik, doğalgaz ve turizm sektörlerinde hizmet veren, Türkiye'nin en büyük topluluklarından Ercan Şirketler Topluluğu kuruluşudur.

Yurtiçinde yer alan otelleri, tatil fırsatlarını sizlere en uygun fiyatlarla sunmayı ilke edinmiş olup müşterilerine hayallerindeki tatil seçeneklerini sunmak ve tatili yaşatmak için çalışır.

Neden Gezinomi'yi seçmeliyim?

Güzel anıları ile yaz geride kaldı ve şimdi sıra kış sezonunun en eğlenceli tatiline geldi. Erken rezervasyon seçenekleri ile sizi en iyi şekilde ağırlayacak olan Kaplıca otelleri ve Termal otelleri ile en sağlıklı olanları uygun fiyat fırsatları ile seçmek için doğru yerdesiniz. Hem uygun fiyatları hem de en kolay ödeme seçenekleri ile rahat edeceksiniz.

Otel rezervasyon fiyatları konusunda size en iyi olanı sunacak olan Gezinomi ile Kış otellerinde en keyifli tatili şimdiden bulmalı, Ucuz oteller kategorisinden kendiniz için iyi bir seçim yapmalısınız. Özellikle kış otelleri arasında Kıbrıs Girne otel fırsatları en eğlenceli ve en keyifli olanları kış tatil fırsatları ile yakalayacaksınız!

En ekonomik oteller, tatil fırsatları, balayı otelleri, en ucuz uçak bileti ve Dünya’nın her neresine gitmek isterseniz isteyin, en güzel yurtdışı tur seçenekleri ile Gezinomi yanınızda!

Bizi Arayın | 444 77 44
2014 Gezinomi. Bütün Hakları Saklıdır.
0% tamamlandı!
Gezinomi.com’u bugün ne için kullanıyorsunuz?

Hangi ürün ile ilgileniyorsunuz?
Aşağıdakileri nasıl değerlendirirsiniz? (1-5 arası puan veriniz)
Ürün çeşidimiz
Bilginin doğruluğu
Rezervasyon kolaylığı
Satın alma kolaylığı
Diğer sitelere kıyasla fiyatlar
Sitenin hızı
Sitenin tasarımı
Bu sitede aradığınızı bulabildiniz mi? Bu siteyi bir arkadaşınız ya da yakınınıza tavsiye eder misiniz?

([1] Asla - [5] Kesinlikle)

Sitenin geliştirilmesinde görüşleriniz bizim için çok önemlidir. Eksiklikleri ve önerilerinizi bildirirseniz derhal dikkate alacağız.
Eksiklikler
Öneriler
E-Posta
Telefon
Yükleniyor...

Anket gönderiliyor...
Lütfen bekleyiniz...

Anketimize katıldığınız için teşekkürler...
Bir hata oluştu...
Yükleniyor

Yükleniyor..