Benelüks, Paris Yaz Turu

7 gece 8 gün

1.Gün ISTANBUL – BRÜKSEL–AMSTERDAM

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 05.30’da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK1937 sefer sayısı ile 07.50’de Brüksel’e uçuş. Yerel saat ile 10.15’te varış ve karşılanma. Özel otobüslerimiz ile Amsterdam’a hareket. Varışımızın ardından panoramik şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve yerleşme.

2. Gün AMSTERDAM 

Sabah kahvaltısı ardından arzu eden misafirlerimiz düzenlenecek olan yarım gün Marken & Volendam ve Yel Değirmenleri turu (50 Euro) veya Grand Holland turuna (80 Euro) katılabilirler.

3. Gün AMSTERDAM – LÜKSEMBOURG

Sabah kahvaltının ardından Lüksemburg’a hareket ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz yol üzeri düzenlenecek olan  Van Gogh köyü ve Köln turuna (35 Euro) katılabilirler. Turumuzun ardından Ren Nehri yolu üzerinden Lüksemburg’a hareket. Panoramik Lüksemburg şehir turunda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız.  Tur bitiminde otele yerleşme.

4. Gün LÜKSEMBURG  - PARIS

Sabah kahvaltısının ardından Paris’e hareket ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz güzergâh üzerinde düzenlenecek olan Remich & Shengen turuna katılabilirler. (25 Euro) Paris’e varış sonrası panoramik şehir turu. Bu turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Parfüm müzesi, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır. Otele transfer ve yerleşme.

5. Gün PARIS

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz düzenlenecek olan  Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler. Tur bitiminde otele transfer. Arzu eden misafirlerimiz düzenlenecek olan Romantik Paris by night (20 Euro) ve Lido Show (120 Euro) turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izlemeden önce Paris’in şiirlere ve şarkılara konu olmuş cadde ve meydanlarının ışıklandırılmış halini gezeceğiz ; Eiffel kulesinin , Opera binasının , Concorde ve Vendome meydanının ışık oyunları doyumsuz bir gecenin sadece başlangıcı olacak.

Paris ikonları ve Seine Nehri  Turu (90 Euro) Kültürel içerikli bu turumuzda gün boyunca şehrin güzelliklerini keşfedeceğiz: Dümdüz bir ova üzerine kurulmuş görkemli Paris şehrinde güney yönünde ufka her baktığınızda bütün güzelliğiyle kaşımıza çıkan, geceleri ışık şovlarıyla sizleri selamlayan şehrin sembolü, sanatçılara ilham kaynağı dünyaca ünlü Eiffel kulesi gezimizde yüzyıllık asansörlerle ikinci kata ulaştığımızda Paris’i bu kez Eiffel kulesiz panoramik görüntüleri ile karsımızda bulacağız. Şehri yukarıdan seyretmenin zevkine vardıktan sonra, Paris’i tam ortasından kuzey ve güney (nehrin akış yönüne göre sağ ve sol yaka) olarak ikiye bölen Seine Nehri üzerinden gezintiye çıkacağız. Sonrasında Imparator Napoleon Bonaparte da dahil bir çok Fransız krallarının taç giyme törenlerinin yapıldığı, gotik mimarisinin en önemli yapıtlarından biri olan ve Victor Hugo’ya ilham kaynağı olmuş Notre Dame Kadetralini gezeceğiz. Ardından Montmartre Tepesi’nden Paris’e hükmeden Sacré Coeur kilisesini ve 19. yüzyılın sonlarından beri Paris bohem hayatının merkezi olmuş Ressamlar tepesinin daracık tipik sokaklarını rehberiniz eşliğinde gezerken, ressamlara çizdireceğiniz portrenize de sahip olabilirsiniz.

6. Gün PARIS

Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz düzenlenecek  olan tam gün Disneyland (çift park) turuna yada Normandiya ve Outlet turu Öğle yemekli katılabilirler.

Disneyland Turu (100 Euro)  Paris’e 36 km. uzaklıktaki, Avrupa kıtasının tek Disney parkı, rüyalar dünyası Disneyland park içerisindeki gezimizde, Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın made treni, Indiana Jones, Robinson’ un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarış pisti gibi aktivitelerle büyükler de en az küçükler kadar eğlenecek ve Disney karakterleriyle beraber gün boyunca çok keyifli anlar yasayacağız. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz.

Normandinya Turu(90 Euro)  Fransa’nın en güzel bölgelerinden biri olan ve 2.Dunya savaşında çok büyük Stratejik rol oynayan, filmlere ve romanlara konu olmuş NORMANDIYA Bölgesi’ne  hareket ediyoruz. Eşsiz güzellikteki Normandiya bölgesini tanıyacağız. İlk durağımız NORMANDIYA KOPRUSU Köprü, yapıldığı dönemde en uzun tel köprü ve 856 metre ile bir tel köprü için iki iskele arası en uzak mesafe unvanlarına sahip olmuştu. Köprüyü geçtikten sonra hemen yakınındaki HONFLEUR SEHRI , tarihi limanı, tuz depoları, balıkçı evleri, ahşap kilisesi ile bizi bekliyor . Normandiya çıkarmasının yapıldığı tarihi plajları gördükten sonra TROUVILLE şehrini ve meşhur balık pazar ini gezeceğiz. Öğle yemeği için enfes balık ve deniz ürünlerini tadabileceğimiz serbest zamanımızın ardından öğleden sonra kuzeyin Monacosu diye bilinen Fransız jet sosyetesinin mekânı, Alain Delon ,Brigitte Bardot ve diğer tüm yıldızların uğrak yeri, Casino’su, lüks butikleri, ünlülerin evleri ve starlar plaji ile unlu DEAUVILLE şehrini gezdikten sonra Paris’e geri dönüyoruz.

7. Gün PARIS – BRÜKSEL

Sabah kahvaltının ardından Brüksel’e hareket. Arzu eden misafirlerimiz güzergâh üzerinde düzenlenecek olan Bruges turuna katılabilirler.(35 Euro) Ardından panoramik Brüksel şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır.


8. Gün BRÜKSEL –  ISTANBUL

Sabah kahvaltısı ve son hazırlıklar için serbest zaman. Özel otobüsümüz ile havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK 1940 sefer sayısı ile 18.15’da İstanbul’a uçuş ve 22.35’de Atatürk Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

Havalimanı Vergileri

Türk Havayolları İle İstanbul - Brüksel – İstanbul Parkurunda Uçak Bileti

Seçeceğiniz  Kategori  Otellerde Oda Kahvaltı Konaklamalar

Alan/Otel/Alan Transferleri

Özel Otobüslerimiz İle Tüm Şehir Transferleri

Amsterdam, Brüksel, Paris, Lüksemburg’da Panoramik Şehir Turları

Profesyonel Rehberlik Ve Asistanlık Hizmetleri

Otel Vergileri

Turist Şehir Vergileri

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Vize Ücreti, Servis Bedeli ( 120 EURO )

Zorunlu Sigorta Ücreti (15 EURO)

Her Türlü Kişisel Harcamalar Ve Otel Ekstraları

Yurt Dışı Çıkış Harcı Bedeli

Müze Ve Ören Yerleri Girişleri

Rehber Ve Şoför Tipleri (İsteğe Bağlı)

ÖNEMLİ BİLGİLER

Programa dahil olan şehir turlarımız, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve panoramik olan yapılan maksimum 2 saat süreli, içeriği değişmemek kaydıyla farklı günlerde düzenlenebilecek olan turlardır.

Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım kullanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

Acentemiz , havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Çocuk fiyatları ; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır.
Üç Yataklı odada ; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır.
Acentemiz  kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Yeşil pasaport sahiplerine vize gerekmemektedir.

Shengen vize işlemleri sırasında ve yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır.
Şehirler arası geçişlerin özel otobüs ile yapılan gezilerimizde minimum katılım sayısı 30 kişidir. Tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanları veya ören yerlerine  yönlendirilecektir.
Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
Programlarda belirtilen gezilerin günleri yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen geziler yapılmaz. Bu gezilerin yapılamamasından Acentemiz  sorumlu tutulamaz.
65 yaş üzeri misafirlerimize seyahat sigortası için yaş periyodlarına göre sürprim uygulaması vardır. Detayları acentanızdan öğrenebilirisiniz.
Acentemiz  gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Acentemiz  misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde erken rezervasyon ve kampanyalı turlarımızda isim değişikliği, iptal ve iade yapılamamaktadır.

 

 

 

Benelüks, Paris Yaz Turu - Fiyat Tablosu - Gezinomi

Oda + Kahvaltı

Tarih Aralığı 2 Kişilik Odada Kişi Başı İlave Yatak Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
25/07/2015-01/08/2015 849,00 EUR 849,00 EUR 1269,00 EUR (2-12) Yaş 749.00 EUR (0-2) Yaş 150.00 EUR

Oda + Kahvaltı

Tarih Aralığı 2 Kişilik Odada Kişi Başı İlave Yatak Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
25/07/2015-01/08/2015 599,00 EUR 599,00 EUR 879,00 EUR (2-12) Yaş 549.00 EUR (0-2) Yaş 150.00 EUR

Benzer Turlar

Roma Kurban Bayramı Turu
Roma Kurban Bayramı Turu 21.9.2015 / 24.9.2015 fiyatıdır. Oda + Kahvaltı 3 Gece 4 Gün
499.00 EUR
Benelüks, Paris Turu 1
Benelüks, Paris Turu 1 8.8.2015 / 15.8.2015 fiyatıdır. Oda + Kahvaltı 7 Gece 8 Gün
599.00 EUR
Benelüks, Paris Turu 2
Benelüks, Paris Turu 2 22.8.2015 / 29.8.2015 fiyatıdır. Oda + Kahvaltı 7 Gece 8 Gün
599.00 EUR
Baltıklar, St. Petersburg Yaz Turu
Baltıklar, St. Petersburg Yaz Turu 9.8.2015 / 16.8.2015 fiyatıdır. Oda + Kahvaltı 7 Gece 8 Gün
699.00 EUR
Baltıklar, St. Petersburg Yaz Turu İzmir Hareketli
Baltıklar, St. Petersburg Yaz Turu İzmir Hareketli 9.8.2015 / 16.8.2015 fiyatıdır. Oda + Kahvaltı 7 Gece 8 Gün
699.00 EUR
Benelüks , Paris Kurban Bayramı Turu 2
Benelüks , Paris Kurban Bayramı Turu 2 23.9.2015 / 30.9.2015 fiyatıdır. Oda + Kahvaltı 7 Gece 8 Gün
599.00 EUR
KAPAT