Bugüne kadar 1.796.448 TL GeziPara dağıttık! Üye olup hemen 20 TL GeziPara kazanmak için tıklayın.
sepet
Sepet
3
0,00 TL
İkbal Thermal Hotel & SPA
Bu Tur Pasif Durumdadır

Tur pasif durumdadır veya kontenjanı bulunmamaktadır.
Dilerseniz numaranızı bize gönderin ve gezinomi tatil danışmanınız sizi arasın, aradığınız tatili en uygun fiyat garantisi ile size önersin.

444 77 44
Roma İlkbahar Turu 2 Roma İlkbahar Turu 2
¨ 1.197,00
4 Gün 3 Gece
İtalya Kış Turu İzmir Hareketli İtalya Kış Turu İzmir Hareketli
¨ 2.247,00
8 Gün 7 Gece
Benelüks, Paris Mart Turu Benelüks, Paris Mart Turu
¨ 1.197,00
8 Gün 7 Gece

Büyük Kırım Koyları Turu

  • Turkcell 30 DK Bedava
  • En Uygun Fiyat
Büyük Kırım Koyları Turu
Büyük Kırım Koyları Turu
Büyük Kırım Koyları Turu
Büyük Kırım Koyları Turu
Büyük Kırım Koyları Turu
Büyük Kırım Koyları Turu
Büyük Kırım Koyları Turu
  • Büyük Kırım Koyları Turu
  • Büyük Kırım Koyları Turu
  • Büyük Kırım Koyları Turu
  • Büyük Kırım Koyları Turu
  • Büyük Kırım Koyları Turu
  • Büyük Kırım Koyları Turu
  • Büyük Kırım Koyları Turu

12 Ekim İSTANBUL – Sımferepol – Evpatoria (GÖZLEVE)

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Siz Değerli Misafirlerimiz İle Saat 05.30’da Buluşma. Türk Havayolları’nın TK 463 Seferi Sayılı Uçağı İle Saat 07.25’de Simferepol’e  Hareket. Yerel Saat 09.00’da Varış Ve Karşılanma. Özel Otobüslerimiz İle Panoramik Şehir Turu İçin Evpatoria Şehrine Hareket. Turumuz Esnasında Görülecek Mimar Sinan’ın En Kuzeydeki Cuma Camisi, Odun Pazarı Kapısı, Tekkiye Dervişleri-Karay Turklari İbadethanesi, Yahudi Sinegogu Ve Büyük Ortodoks Kilisesi Görülecek Yerler Arasındadır. Tur Bitimi Otelimize Transfer Ve Serbest Zaman. 

13 Ekim EVPATORİA         

Sabah Kahvaltısı Ve Serbest Zaman. Arzu Edenler Misafirlerimizi Ekstra Olarak Düzenlenecek Tarhankut Şehri Dalış Turumuza Katılabilirler (60 Euro). Tur Bitimi Serbest Zaman. 

14 Ekim EVPATORİA – SEVASTOPOL (GÖZLEVE-AKYAR)

Sabah Kahvaltısı Ve Özel Otobüslerimiz İle Tarih Boyunca Çok Kritik Bir Rol Oynamış Olan Liman Şehri Sevastopol’e Hareket. Sevastopol’e Varış Ve Panoramik Şehir Turu. Turumuz Esnasında Sevastopol Meydanı, Nahimov Heykeli, Kırım Ve II. Dünya Savaşındaki Savunma Hatları, Malokov Tepesi, Kartlar Anıtı Görülücek Yerler Arasındadır. Tur Bitimi Otelimize Transfer Ve Serbest Zaman. 

15 Ekim Sevastopol

Sabah Kahvaltısı Ve Serbest Zaman. Arzu Eden Misafirlerimiz Ekstra Olarak Düzenlenecek Tam Gün Öğle Yemekli Khersones Arkeoloji Müzesi, Kırım Savaşı Panaroma Müzesi Ve Balaklava Koyu Turuna Katılabilirler. ( 75euro )Turumuzda; Helenistik Dönemden Kalma Khersones Arkeolojik Anıtlarını, Osmanlı Ordusunun Da Katıldığı Büyük Kırım Savaşını, II. Dünya Savaşında Çok Kritik Bir Rol Oynayan Balaklava (Balıklı Ova)Kasabasını Göreceğiz. Tur Bitimi Otelimize Transfer Ve Serbest Zaman. 

16 Ekim SEVASTOPOL – YALTA (AKYAR-YALTA)

Sabah Kahvaltısı Ve Özel Otobüslerimiz İle Yalta’ya Hareket. Yol Üzerinde Arzu Eden Misafirlerimiz Ekstra Olarak Düzenlenecek Bahçesaray Turuna Katılabilirler.(35 Euro) Turumuz Esnasında Adını Günümüze Kadar Koruyabilmiş Bahçesaray Şehri, Han Sarayı Görülecek Yerler Arasındadır. Tur Bitimi Yalta’ya Varış Ve Otelimize Transfer. 

17 Ekim Yalta

Sabah Kahvaltısı Ve Panoramik Şehir Turu İçin Hareket. Turumuz Esnasında Kırlangıç Kalesi, Dünyanın Paylaşıldığı Yer Olarak Adlandırılıan Livadya Sarayı Ve Pazar Yeri Görülecek Yerler Arasındadir. Tur Bitimi Serbest Zaman. Arzu Eden Misafirlerimiz Degustasyonlu Masandra Şarap Mahsenleri Turuna Katilabilirler. (40 Euro) Çarlık Döneminde Temelleri Atılan Mahsenlerdeki Şarap Ve Konyak Üretimini Tüm Detaylarıyla Görüyoruz. Tur Bitimi Otelimize Transfer Ve Serbest Zaman. 

18 Ekim YALTA

Sabah Kahvaltısı Ve Serbest Zaman. Arzu Eden Misafirlerimiz Ekstra Olarak Düzenlenecek Öğle Yemekli Ayapetri Tatar Yaylası Turuna Katilabilirler. Turumuz Esnasında 1600 Metre Yükseklikteki Ayapetri Tepesi’ne Tek Hatlı Teleferikle Ulaşıp, Tepede Göçebe Tatarların Yaşam Şekillerine Dair Örnekler Görüyoruz. Aynı Zamanda Öğle Yemeğimiz Sonrasında Arzu Eden Misafirlerimiz At Binebilir Ve Atv Kullanabilirler. (50 Euro) Turumuz Bitimi Otelimize Transfer. 

19 Ekim YALTA –  SİMFEREPOL – İSTANBUL 

Sabah Kahvaltısı Ve Özel Otobüslerimiz İle Simferepol Havaalanına Hareket. Bagaj, Bilet Ve Gümrük İşlemlerinden Sonra Türk Havayolları’nın TK 464 Sefer Sayılı Uçuşu İle Saat 11.45’te İstanbul’a Hareket. Yeral Saat İle 13.30’da Varış. Turumuzun Ve Servislerimizin Sonu.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

Türk Havayolları İle  İstanbul - Simferepol – İstanbul Uçuşları,

Havaalanı Vergileri Ve Servisleri Bedeli ,

3* Ve 4* Otellerde Evpotaria’da 2, Sevastopol’da 2, Yalta’da 3 Gece Oda + Kahvaltı Dahil Konaklama,

2 Adet Akşam Yemeği,

Havaalanı Otel Havaalanı Transferler,

Yarım Günlük Panoramik Şehir Turları,

Profesyonel Yerel Rehberlik Hizmetleri.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

İsteğe Bağlı Özel Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)

Ekstra Turlar Ve Kişisel Harcamalar

Yurtdışı Çıkış Vergisi 15 TL.

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLER

Acentemiz , havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Çocuk fiyatları ; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır.
Üç Yataklı odada ; 3. yatak ilave yatak olup, açılır – kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır.
Acentemiz  kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Şehirler arası geçişlerin özel otobüs ile yapılan gezilerimizde minimum katılım sayısı 30 kişidir. Tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanları veya ören yerlerine  yönlendirilecektir.
Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
Programlarda belirtilen gezilerin günleri yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen geziler yapılmaz. Bu gezilerin yapılamamasından Acentemiz  sorumlu tutulamaz.
65 yaş üzeri misafirlerimize seyahat sigortası için yaş periyodlarına göre sürprim uygulaması vardır. Detayları acentanızdan öğrenebilirisiniz.
Acentemiz  gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Acentemiz  misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.

İncelemiş olduğunuz program, birlikte çalışılmış tur operatörü tarafından hazırlanmıştır.

Ukrayna

Konuşulan Dil :  Ukraynaca, Rusça

İklim: Güneyde sahil kıyılarında Akdenize benzer bir iklim görülür, iç kesimlerde ise ılıman karasal iklim hakimdir.

Saat Farkı: Yok

Uçuş Süresi: 2 saat

Para Birimi: Grivna (UAH)

Voltaj: 110 Volt

Telefon Kodu:380

TürkKonsolosluğu: Adakale Sok. No:13, Şenlikköy, Florya - İstanbul
Telefon: 02126622541

Ne Alınır: Kaliteli seramikler, tablolar, mücevherler ve aksesuarlar, kent galerilerinde ve sokak saticilarinda bulunabilir.  Deribasovskaya Caddesi'ndeki hediyelik esya pazari ve yine Deribasovskaya yakinlarinda bulunan alisveris merkezleri, kentin en iyi alisveris noktalarindandir.

Ne Yenir:  Ukrayna geleneksel yemek anlayışı üç ana öğeden oluşur. “Birinci” anlamına gelen “pervoye” genellikle çorba, salata gibi başlangıçları kapsıyor. “Borşç” çorbası bu bölümün yıldızı. “İkinci” anlamındaki “ftoroye”de ise yanında patates olan et, tavuk veya balık yeniyor. “Tretye” ise “üçüncü” manasında ve komposto ya da tatlı temsil ediyor. avuk, et ve balık köftesi “katleta” olarak bilinir. “Kievski” olarak dünya literatürüne girmiş ve tavuk eti ile hazırlanan köfte oldukça lezzetlidir. Balık genellikle kurutulmuş veya marine edilmiş olarak bulunur. Genellikle tatlı su balıkları bulunmaktadır. Aynalı sazan, yayın, mersin balığı ve turna en çok tüketilen tatlı su balıkları. Deniz balığı olarak “barabulga” adı verilen iri cins barbun, uskumru ve kalkan bulunuyor. Siyah ve kırmızı havyar oldukça popüler. Khleeb (ekmek), Kasha (hububat), Kotleta Po-Kyivsky (tavuk), Borshch (ulusal çorba) ve Varenyky (patates ve peynir köfteleri), ülke mutfağından en güzel lezzetlerdendir. 

Nereye Gidilir: Kiev-Pechersk Lavra (mağaralar) - Saint Sophia Katedrali - Rodina Mat Heykeli - Babi Yar Anıtı - Andriyivski Uzviz caddesi , Chernobyl (Çernobil) Müzesi - Rus Sanatları müzesi

Peşin Fiyatına
8 - 9 taksit
Peşin Fiyatına
6 - 9 taksit
Parafly kartlarda da geçerlidir.
Peşin Fiyatına
3 - 6 taksit
Peşin Fiyatına 3 taksit,
6 - 9 taksite kadar ödeme imkanı
Peşin Fiyatına
3 - 6 - 9 taksit
Peşin Fiyatına 3 - 6 taksit,
9 taksite kadar ödeme imkanı
Peşin Fiyatına 3 taksit,
6 - 9 taksite kadar ödeme imkanı
Peşin Fiyatına 6 - 8 - 9 taksit

T.C. Vatandaşlarına vize uygulaması yoktur. Tur kalkış tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

Bu turda kontenjan bulunmamaktadır

ULAŞIM: Türk Havayolları Tarifeli Seferi İle Hareket

REHBER: Türkçe Rehber

ROTA: Sımferepol, Evpatoria, Sevastopol, Yalta *İki Akşam Yemeği Dahil

Hemen Rezervasyon Yap
Rezervasyona başlamak için tur dönemini seçip
DEVAM butonuna tıklayınız.
Tur Dönemi
Tur Dönemi Seçiniz:
Devam
Oda, Kişi, Çocuk Sayısı
Oda Sayısı
Oda 1: Kişi Sayısı Çocuk
Oda 2: Kişi Sayısı Çocuk
Oda 3: Kişi Sayısı Çocuk
DEVAM
Oda Seçimi ve Ek Hizmetler
Ek Hizmetler
Toplam: ¨ 0 DEVAM ET
Sizi Arayalım
Bu sayfayı sosyal ağlarda paylaşın...

Hakkımızda

Gezinomi.com 2011 yılında faaliyete geçen bir online turizm şirketidir. Seramik, madencilik, doğalgaz ve turizm sektörlerinde hizmet veren, Türkiye'nin en büyük topluluklarından Ercan Şirketler Topluluğu kuruluşudur.

Yurtiçinde yer alan otelleri, tatil fırsatlarını sizlere en uygun fiyatlarla sunmayı ilke edinmiş olup müşterilerine hayallerindeki tatil seçeneklerini sunmak ve tatili yaşatmak için çalışır.

Neden Gezinomi'yi seçmeliyim?

Güzel anıları ile yaz geride kaldı ve şimdi sıra kış sezonunun en eğlenceli tatiline geldi. Erken rezervasyon seçenekleri ile sizi en iyi şekilde ağırlayacak olan Kaplıca otelleri ve Termal otelleri ile en sağlıklı olanları uygun fiyat fırsatları ile seçmek için doğru yerdesiniz. Hem uygun fiyatları hem de en kolay ödeme seçenekleri ile rahat edeceksiniz.

Otel rezervasyon fiyatları konusunda size en iyi olanı sunacak olan Gezinomi ile Kış otellerinde en keyifli tatili şimdiden bulmalı, Ucuz oteller kategorisinden kendiniz için iyi bir seçim yapmalısınız. Özellikle kış otelleri arasında Kıbrıs Girne otel fırsatları en eğlenceli ve en keyifli olanları kış tatil fırsatları ile yakalayacaksınız!

En ekonomik oteller, tatil fırsatları, balayı otelleri, en ucuz uçak bileti ve Dünya’nın her neresine gitmek isterseniz isteyin, en güzel yurtdışı tur seçenekleri ile Gezinomi yanınızda!

Bizi Arayın | 444 77 44
2014 Gezinomi. Bütün Hakları Saklıdır.
0% tamamlandı!
Gezinomi.com’u bugün ne için kullanıyorsunuz?

Hangi ürün ile ilgileniyorsunuz?
Aşağıdakileri nasıl değerlendirirsiniz? (1-5 arası puan veriniz)
Ürün çeşidimiz
Bilginin doğruluğu
Rezervasyon kolaylığı
Satın alma kolaylığı
Diğer sitelere kıyasla fiyatlar
Sitenin hızı
Sitenin tasarımı
Bu sitede aradığınızı bulabildiniz mi? Bu siteyi bir arkadaşınız ya da yakınınıza tavsiye eder misiniz?

([1] Asla - [5] Kesinlikle)

Sitenin geliştirilmesinde görüşleriniz bizim için çok önemlidir. Eksiklikleri ve önerilerinizi bildirirseniz derhal dikkate alacağız.
Eksiklikler
Öneriler
E-Posta
Telefon
Yükleniyor...

Anket gönderiliyor...
Lütfen bekleyiniz...

Anketimize katıldığınız için teşekkürler...
Bir hata oluştu...
Yükleniyor

Yükleniyor..