Bugüne kadar 1.796.448 TL GeziPara dağıttık! Üye olup hemen 20 TL GeziPara kazanmak için tıklayın.
sepet
Sepet
3
0,00 TL
Uçak Bileti

Yunanistan, Makedonya, Bulgaristan Turu

3 gece 4 gün

  • Turkcell 30 DK Bedava
  • En Uygun Fiyat
Yunanistan, Makedonya, Bulgaristan Turu
Yunanistan, Makedonya, Bulgaristan Turu
Yunanistan, Makedonya, Bulgaristan Turu
Yunanistan, Makedonya, Bulgaristan Turu
Yunanistan, Makedonya, Bulgaristan Turu
Yunanistan, Makedonya, Bulgaristan Turu
Yunanistan, Makedonya, Bulgaristan Turu
  • Yunanistan, Makedonya, Bulgaristan Turu
  • Yunanistan, Makedonya, Bulgaristan Turu
  • Yunanistan, Makedonya, Bulgaristan Turu
  • Yunanistan, Makedonya, Bulgaristan Turu
  • Yunanistan, Makedonya, Bulgaristan Turu
  • Yunanistan, Makedonya, Bulgaristan Turu
  • Yunanistan, Makedonya, Bulgaristan Turu

1.Gün İstanbul - Selanik

Akşam saat 22.00 de Kadıköy evlendirme dairesi, saat 22.30’da Mecidiyeköy Bambi Cafe Önü ve saat 23.00 de Bakırköy Ömür Plaza önünden hareket ile yola çıkıyoruz. (Kalkış saatlerinden en geç yarım saat önce belirtilen yerlerde bulunmanız gerekmektedir.) Yaklaşık 2,5 saatlik yolculuğun ardından varışımızda gümrük ve pasaport işlemlerinin tamamlanması ve ardından Yunanistan’a geçerek, Xanthi (Dedeağaç), Komotini (Gümülcine), Alexandropouli (İskeçe) ve Kavala üzerinden Selanik’e yol alıyoruz.

2.Gün Selanik - Üsküp 

Kavala yakınlarında vereceğimiz molayı takiben Sabah saatlerinde Selanik’e varıyoruz. Selanik’in kafeleri ve mağazaları ile meşhur Aristotales meydanında sabah kahvaltısı ve şehri tanıma için verilecek serbest zaman sonrasında otobüsle yapacağımız panoramik şehir gezimizde, Beyaz Kule, Büyük İskender heykeli, Döner Kule, Uluslarası Fuar alanı, Osmanlı Hamamı, Osmanlı Cami, Bedesten, Yunanistan Makedonya’sı Başkanlık Sarayı ve Yunanistan’ın en büyük Kilisesi olan Aya Dimitros Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ulu önder Atatürk’ün doğduğu ve yaşadığı evi ziyaret ettikten sonra Üsküp’e hareket. Yunanistan ve Makedonya Gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından yaklaşık üç saatlik yolculukla Üsküp’e varış. Üsküp girişinde Bit Pazarı, Sultan Murat Cami, İsa Bey Cami, Üsküp Adliyesi ilk olarak otobüsten göreceğimiz yerler arasındadır.  Şehir merkezine varışımıza müteakip yapacağımız Panoramik Üsküp yürüyüş turumuza Yeni Üsküp’ten başlıyoruz. İlk olarak şu an Müze olarak kullanılan Eski Tren İstasyonunu görüyoruz. Yürüyüş turumuza dünyaca tanınmış ünlü yardımsever Rahibe Teresa adına yapılan anı evi ile devam ediyor ve Üsküp 2014 Projesi adı ile Üsküp’ün çehresini değiştiren ve değiştirecek eserleri görüyoruz. Bu eserlerin en başında yapımı Eylül 2011’de tamamlanmış Büyük İskender Heykeli bulunmaktadır. Ardından II.Filip Heykeli, Arkeoloji Müzesi, Zafer Takı, Çar Samuel Heykeli ve 1.Justinyanus Heykeli bu proje dahilinde göreceğimiz diğer eserlerdir. Üsküp’ün Sembolü olan Osmanlı döneminde yapılmış olan Taş Köprü üzerinden Vardar Nehrini geçerek Eski Üsküp bölgesine geçiyoruz. Burada öğlen yemeği ve alışveriş için vereceğimiz serbest zaman sonrasında rehberimizin göstereceği buluşma yerinde toplanıp panoramik yürüyüş turumuza devam ediyoruz. Türk Çarşısı içindeki Osmanlı mimarisindeki sokaklardan yürüyerek, keyifli bir yürüyüşle, Davutpaşa Hamamı, Kapan Han, Çifte Hamam, Sulu Han’ı, Kurşunlu Han, Mustafa Paşa Cami, Üsküp Kalesi (Dışarıdan) Kalenin hemen yanından Vardar Nehrini ve Üsküp’ün mahelelerini tepeden görerek otobüsümüze binip otelimize hareket ediyoruz. Otelimize yerleşme ve geceleme. Arzu eden misafirlerimiz  düzenlenecek olan Makedonya Taverna Gecesinde hem Makedonya’nın yerel yemeklerini tatma, hem de Makedon Müzikleri ve Folklor gösterileri ile Makedonya kültürünü yakından tanıma fırsatına sahip olacakları Makedon Gecesi Turuna katılabilirler. (30.-€) Dileyenler Üsküp’ün heyecanlı gece hayatına dâhil olabilir. Geceleme Üsküp’te otelimizde.

3. Gün Üsküp - Tetova (Kalkandelen) - Ohri - Bitola (Manastır) - Üsküp 
 
Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz  düzenlenecek olan  TAM GÜN YEMEKLİ TETOVA & OHRİ & BİTOLA (MANASTIR) turuna katılabilir. (60.-€) Kahvaltı ardından saat 08:00’de Balkanların en önemli turizm bölgelerinden biri olan Ohri’ye hareket ediyoruz. Yol üzerinde büyük çoğunluğunu Türklerin oluşturduğu Makedonya’nın en büyük üçüncü kenti Tetova’yı (Kalkandelen) ziyaret ediyoruz. Osmanlı Öyle silahlar yapılırmış ki burada, kalkanları delermiş, o nedenle bu adı almış. 1495 yılında iki kız kardeşin desteğiyle yapılmış, duvarları rengârenk süslenmiş görkemli Alaca Cami’yi gördükten sonra yolumuza devam ediyoruz. Ohri Kalesini panoramik olarak otobüsten görüyoruz. Ohri’ye varış ardından yapacağımız kısa bir yürüyüş ile Ohri Camii, Ohri Çarşısı, Safranbolu evlerini andıran mimarisi ile Eski Osmanlı Evleri, Aya Sofya ve Aziz Kaneo Kiliseleri ve balkanların en büyük ve en popüler göllerinden biri olan Ohri gölü görülecek yerler arasındadır. Ohri gölü üzerinde benzersiz manzaraya sahip lokantada alınacak öğlen yemeği ardından vereceğimiz serbest zamanda bayanlar, dünyaca ünlü Ohrid İncisi satın alma imkanı bulabilirler. Ardından Bitola’ya hareket. Varışımıza müteakip yapacağımız panoramik turda, Yeni Cami, Türk Çarşısı, (Elveda Rumeli dizisindeki tarihi sokaklar), Kapalı Çarşı, İshak Paşa Cami ve Saat Kulesini görüyoruz. Ardından Şirok Sokak olarak adlandırılan Bitola çarşısında yürüyüş yapıp, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ulu önder Atatürk’ün okuduğu askeri okul İdadi’yi görüyoruz. Sonrasında Üsküp’e otelimize dönüyoruz. Geceleme Üsküp’te otelimizde. 
TAM GÜN YEMEKLİ TETOVA & OHRİ & BİTOLA (MANASTIR) TURU (60 Euro) / 1 Adet içki dahil!!)

4.Gün Üsküp - Sofya - İstanbul 

Erken alacağımız kahvaltı ardından saat 08:00’de otelimiz çıkış işlemlerinin yapılması ardından Sonrasında Sofya’ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik bir yolculuk ardından Kriva Planka sınır kapısında Makedonya ve Bulgaristan pasaport ve gümrük işlemleri ardından yaklaşık iki saatlik bir yolculukla Bulgaristan’ın Sofya’ya varışımıza müteakip, yapacağımız şehir turunda; St. Nedelya Kilisesi, Rotunda Klisesi, Rus Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi, Aleksandır Nevski Katedrali, Başbakanlık ve Parlemento binaları ile Sofya Üniversitesi ve ulusal kültür sarayı ve Mimar Sinan tarafından tasarlanan Banyabaşı Camii görülecek yerler arasındadır. Öğlen yemeği ve şehri tanımak için vereceğimiz serbest zaman sonrasında İstanbul’a hareket. Plovdiv yakınlarında vereceğimiz mola ile Kapıkule Sınır Kapısı’nda Gümrük ve pasaport işlemleri ardında Türkiye’ye giriş ve güzergah üzerinde vereceğimiz molayı takiben gece yarısı İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

Lüks Otobüslerle Ulaşım

Selanik, Üsküp, Sofya gezileri dahildir,

3* Oteller’de 2 Gece Oda Kahvaltı Konaklama,

Türkçe Rehberlik Hizmeti       

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Zorunlu seyahat sigortası (15 Euro)

Vize Ücreti (120 Euro)

Yurtdışı Çıkış Pulu (15 TL)

Extra Turlar Ve Kişisel Harcamalar

Şoför Bahşişleri (5 Euro Kişi Başıdır).

 

ÖNEMLİ BİLGİLER

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Çocuk fiyatları ; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır.
Üç Yataklı odada ; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır.
Acentemiz  kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

 Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü veya garantisi verilemez.

Yeşil pasaport sahiplerine vize gerekmemektedir.

Shengen vize işlemleri sırasında ve yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır.
Şehirler arası geçişlerin özel otobüs ile yapılan gezilerimizde minimum katılım sayısı 30 kişidir. Tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanları veya ören yerlerine  yönlendirilecektir.
Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
Programlarda belirtilen gezilerin günleri yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen geziler yapılmaz. Bu gezilerin yapılamamasından Acentemiz  sorumlu tutulamaz.
65 yaş üzeri misafirlerimize seyahat sigortası için yaş periyodlarına göre sürprim uygulaması vardır. Detayları acentanızdan öğrenebilirisiniz.
Acentemiz  gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Acentemiz  misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda Acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde erken rezervasyon ve kampanyalı turlarımızda isim değişikliği, iptal ve iade yapılamamaktadır.

Bulgaristan

Konuşulan Dil: Bulgarca

Saat Farkı: yok

Uçuş Süresi: 1 saat 15 dk

Para Birimi: Lev (BGN)

Voltaj: 110 Volt           

Telefon Kodu: 359

Türk Konsolosluğu: Boulevard Vasil Levski No: 80 1000 Sofia Bulgaria
Telefon: +359 2 935 55 00

 İklim: Ilıman; kışlar soğuk ve rutubetli, yazlar sıcak ve kuru geçer

Ne Alınır: Bulgar el işleri, geleneksel kostümlü süs bebekleri, ocarinas ve tambur gibi yerel müzik aletleri, Chiprovtsi’de üretilen yün kilimler, Bulgar Melnik şarabı, mastika likörü, Rus bebekleri, seramik biblo ve yemek takımları ve tahtadan oyma süs eşyaları bulunmaktadır.
 

Ne Yenir: Sebze, et, sarımsak, soğan, yağ ve baharat çeşitleri, Sofya mutfağının en önemli malzemeleridir. Kent mutfağı, komşuları Türkiye ve Yunanistan’dan fazlasıyla etkilenmiştir. Sarmi (sarma), mousakka (musakka) ve baklava en sevilen yiyeceklerdendir. Shopska salata (doğranmış domates, salatalık, soğan ve biber), sirene (Bulgaristan beyaz peyniri), snezhanka (içine salatalık, ceviz ve sarımsak doğranmış yoğun kremalı yoğurt), bob chorba (fasulye çorbası), tarator (soğuk yoğurt ve salatalık çorbası), kavarma (et ve sebze haşlama), gyuvech (etli ve sebzeli güveç), kyufteta (baharatlı ve etli köfte), chushki byurek (içi peynir ve yumurtayla doldurulmuş ve kızartılmış biberler) yerel mutfağın başlıca lezzetleridir.

Nereye Gidilir: Rila Manastırı - Aleksander Nevski Kilisesi - Sveta Nedelya Kathedrali - Kültür Sarayı - Boyana Köyü - Ulusal Kütüphane - Battenberg meydanı ve eski saray – Largo, Arkeoloji Müzesi - Tarih Müzesi - Doğal Tarih Müzesi - Bulgar Sanat Galerisi - Etnografya Müzesi

Makedonya

Konuşulan Dil : Makedonca, Arnavutça, Türkçe, Sırpça 

İklim: Ilıman karasal iklim görülür. Sıcak ve kurak yaz ayları, soğuk ve yağışlı kış ayları vardır. İlkbahar sonbahardan daha serin ve yağışlıdır.

Saat Farkı: 1 saat geri

Uçuş Süresi: 1,5 saat

Para Birimi: Denar (MKD)

Voltaj: 110 Volt

Telefon Kodu: 389

Türk Konsolosluğu: UL.SLAVEJ PLANINA-BB 1000 SKOPJE REPUBLIC OF MACEDONIA

Telefon: 00 389-2 311 32 70 - 311 21 73 00 389-2 313 12 18

 

Ne Alınır:  Yiyecek olarak incir reçeli, yaban mersini şurubu, hediyelik eşya olarak ise Üsküp’e özgü mini çarıklar, su testileri.

Ne Yenir: Yerel mutfağın en sevilen tatlarının başında bir tatlı olan “kaymakçina” geliyor. Tatlı, süt, yumurta, şeker ve undan mürekkep. “Yugoslav Salatası” ve “Köprülü salatası” olarak da bilinen “manca”, patlıcan, domates, yeşil biber, sarımsak ve zeytinyağı ile hazırlanıyor. Kemiksiz kuzu etinden yapılan “Makedon yahnisi” de meşhur bir başka tat. Kentte ayrıca güveçte enfes kuru fasulye de pişiriliyor.

Nereye Gidilir: Üsküp Kalesi, Taş Köprü, Vardar Nehri kıyıları, Osmanlı’dan miras kalan camiler, Eski Çarşı. Holy Saviour Kilisesi, Kursumli An ve Suli An Kervansarayları, Mustafa Paşa Camii, Nerezi Manastırı, Kent Sanat Galerisi ve Kent Müzesi görülmesi gereken yerlerin başında gelir.

Yunanistan

 

Resmi dil: Yunanca

Uçuş süresi: 1 saat 25 dakika
Para birimi: Euro 
Yüzölçümü: 131.940 kilometrekare 
Saat farkı: Yok 
Başkenti: Atina 

Konsolosluk Bilgileri: T.C Atina Büyükelçiliği Vassileos Gheorgiou  B’8 10674 Athens, Greece +302107263000

 İklim : Akdeniz iklimi var, yazlar kurak ve sıcak, kışlar ılık ve yağışlı ama güney ılık. 

 Ne Yenir ?

Yunan mutfagi çok zengin bir Akdeniz menüsüne sahiptir. Atina her türlü lezzetli geleneksel yemegin sunuldugu tavernalarla (özellikle Plaka'da) dolup tasmaktadir. Atina Japon susisi, Hindistan lezzetleri, içecekleri ve antik Yunan saraplari ile sizlere çok farkli tatlar sunar. Farkli farkli içecekler ve Yunan mezelerinin sunuldugu Monastraki ve Psirri mahallelerine mutlaka ugramalisiniz. Syntagma ve Kolonaki, kaliteli ve pahali yemek alternatifleriyle ön plana çikan kentin önemli bölümleridir. Gazi ve Rouf, kulüp, bar ve ana yemeklerin servis edildigi mekanlarla dolup tasmaktadir.

 

Ne Alınır ?

Atina alisveris tutkunlari için mücevher, antika, el sanatlari ve antik motifli giysiler, yöresel hatira esyalari, moda elbiseler ve ünlü markalarin modern tasarimlarina kadar birçok alternatif sunmaktadir. Atina yüksek gelirlisinden düsük gelirlisine herkesi alisverise tesvik eder.Kentin Plaka ve Monastiraki bölümleri; cezbedici mücevherat, antika ve her çesit süs esyasini bulabileceginiz yerlerdir.Kolonaki moda tutkunlari için kentteki en iyi yerlerden biridir. Burada Versace, Gucci, Armani vb. ünlü uluslararasi ve Yunan markalarini bulabileceginiz butikler mevcuttur.Ermou'nun yayalara ayrilmis caddelerinde çok keyifli ve kaliteli alisveris imkani bulacaksiniz. Avrupa'nin ünlü giyim markalarinin da bulundugu bu magazalardan dilediginiz gibi alisveris yapabilirsiniz.Monstraki bitpazarlariyla ünlü iken Kentriki Agora Omnia Atina'daki gida pazarinin merkezi konumundadir.

Gezilecek, Görülecek Yerler

Kozmopolit bir kent olan Atina özellikle Hellenistik kültürün etkileri altindadir. Her yil yapilan Hellen Festivali bu kültürün en güzel örnegidir.Atina ayni zamanda Avrupa'nin sanat sembollerinden biridir. Hilton, Atina'nin karsisindaki Ulusal Sanat Galerisi, El Greco'nun en güzel çalismalarindandir.Plaka'daki Cine Pari Sinemasi ve Zappeio'daki Aigli Sinemasi yazin kente gelenlere açik hava sinemasi keyfi yasatir. Herodes Atticus Tiyatrosu; Aeschylus, Sophocles ve Euripides'e ait komediler ve antik Yunan dramalarindan örnekler sunar. Matematikçi Plato, trajedi yazarlari Sophocles, Euripides ve Aeschylus Atina'da dogmuslardir.Rembetika antik Yunan müziginin en güzel örnegidir. Tavernalar Atina eglence hayatinin, vazgeçilmez unsurudur. Plaka'daki tavernalara mutlaka ugramalisiniz. Bale, opera, klasik müzik, çesitli konferanslar ve sergilere ev sahipligi yapan Megeron Mousikis Athenon, Atina'nin en modern konser salonlarindan biridir.Atina'nin gece yasaminda her türlü eglence alternatifi vardir. Kentte bulunan çok sayida ve çok çesitli eglence mekani, gece hayatinin sinirsiz alternatiflerinin yasandigi yerlerdir.

Periyotlara Göre Satış Fiyat Listesi

TesisTur TarihleriSingle OdaDouble Odada KişibaşıÇocuk (0 - 2)Çocuk (2 - 12)
3* Portal Hotel Vb.08.01.2015 / 11.01.2015 164,00 EUR(492,00 TL ) 109,00 EUR(327,00 TL ) Ücretsiz109,00 EUR(327,00 TL )
3* Portal Hotel Vb.15.01.2015 / 18.01.2015 164,00 EUR(492,00 TL ) 109,00 EUR(327,00 TL ) Ücretsiz109,00 EUR(327,00 TL )
3* Portal Hotel Vb.22.01.2015 / 25.01.2015 164,00 EUR(492,00 TL ) 109,00 EUR(327,00 TL ) Ücretsiz109,00 EUR(327,00 TL )
3* Portal Hotel Vb.29.01.2015 / 01.02.2015 164,00 EUR(492,00 TL ) 109,00 EUR(327,00 TL ) Ücretsiz109,00 EUR(327,00 TL )
3* Portal Hotel Vb.05.02.2015 / 08.02.2015 164,00 EUR(492,00 TL ) 109,00 EUR(327,00 TL ) Ücretsiz109,00 EUR(327,00 TL )
3* Portal Hotel Vb.12.02.2015 / 15.02.2015 164,00 EUR(492,00 TL ) 109,00 EUR(327,00 TL ) Ücretsiz109,00 EUR(327,00 TL )
3* Portal Hotel Vb.19.02.2015 / 22.02.2015 164,00 EUR(492,00 TL ) 109,00 EUR(327,00 TL ) Ücretsiz109,00 EUR(327,00 TL )
3* Portal Hotel Vb.26.02.2015 / 01.03.2015 164,00 EUR(492,00 TL ) 109,00 EUR(327,00 TL ) Ücretsiz109,00 EUR(327,00 TL )
3* Portal Hotel Vb.05.03.2015 / 08.03.2015 164,00 EUR(492,00 TL ) 109,00 EUR(327,00 TL ) Ücretsiz109,00 EUR(327,00 TL )
3* Portal Hotel Vb.12.03.2015 / 15.03.2015 164,00 EUR(492,00 TL ) 109,00 EUR(327,00 TL ) Ücretsiz109,00 EUR(327,00 TL )
3* Portal Hotel Vb.19.03.2015 / 22.03.2015 164,00 EUR(492,00 TL ) 109,00 EUR(327,00 TL ) Ücretsiz109,00 EUR(327,00 TL )

-Fiyatlar yayımlandığı 18.12.2014 tarihinde geçerlidir.Belirtilen TL fiyatları Kredi Kartı ile tek ödemede geçerli fiyatlarıdır ve belirtilen paketin en düşük paketi baz alınarak yayımlanmıştır.
-3 kişilik odalar,otellerin müsaitliğine göre verilmektedir.
Peşin Fiyatına
8 - 9 taksit
Peşin Fiyatına
6 - 9 taksit
Parafly kartlarda da geçerlidir.
Peşin Fiyatına
3 - 6 taksit
Peşin Fiyatına 3 taksit,
6 - 9 taksite kadar ödeme imkanı
Peşin Fiyatına
3 - 6 - 9 taksit
Peşin Fiyatına 3 - 6 taksit,
9 taksite kadar ödeme imkanı
Peşin Fiyatına 3 taksit,
6 - 9 taksite kadar ödeme imkanı
Peşin Fiyatına 6 - 8 - 9 taksit

 

EMEKLİLER İÇİN

 (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1.Emeklilik hesap cüzdanı fotokopisi
2.Ev tapusu fotokopisi
3.Banka hesap cüzdanı fotokopisi
4.Kredi kartı fotokopisi 

SERBEST MESLEK MENSUPLARI İÇİN

 (Avukat, doktor, mali müşavir vs.) (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1.Baglı bulunduğu odadan yazı
2. Antetli kağıda seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ‘’ hitabıyla başlayan, konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak dilekçe
3.Vergi levhası fotokopisi
4.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi 

MAAŞLI ÇALIŞANLAR İÇİN

  (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1.Antetli kağıda seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ’’ hitabıyla başlayan konsolosluk adı

2.belirtilmeden yazılacak dilekçe. (imzalar, firmanın imza sirkülerinde yer alan kişilere ait olmadır)
3.Firma imza sirküleri
4.Firmanın ticaret veya sanayi odasından faaliyet belgesi (yeni tarihli)
5.Vergi levhası fotokopisi
6.Ticaret sicil gazetesi fotokopisi

7.Son maaş bordrosu
8.Sigorta işe giriş ve son 4 aylık bildirgelerin fotokopisi
9.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi 

FİRMA SAHİPLERİ VE ŞİRKET ORTAKLARI İÇİN

(Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1.Antetli kâğıda seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ‘’ hitabıyla başlayan konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak dilekçe
2.Firma imza sirküleri
3.Vergi levhası fotokopisi
4.Ticaret veya sanayi odasından faaliyet belgesi (yeni tarihli)
5.Ticaret sicil gazetesi fotokopisi (kuruluş gazetesi)
6.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi

BANKA ÇALIŞANLARI İÇİN

(Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1. Bankanın antetli kağıdına seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ’’ hitabıyla başlayan konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak dilekçe (imzalar, firmanın imza sirkülerinde yer alan kişilere ait olmadır)
2.Banka imza sirküleri
3.Son maaş bordrosu
4.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi

ÖĞRENCİLER İÇİN

(Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

Öğrenci durum belgesi
Ebeveyn gelir durumunu belirten belgeler (yukarıda belirtilen katagorilere göre)

DEVLET MEMURU İÇİN

(Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1.Konsolosluk Makamına, Antetli kâğıda İngilizce yazılmış, resmi ‘Vize Başvuru Dilekçesi’ (Gidiş nedeni ve göreviniz belirtilen, kurum imza yetkilisi tarafından ıslak imzalı ve mühürlü).

2.Son üç aya ait maaş bordrosu

3.Kurum Personel Tanıtma Kartı Fotokopisi

4.Banka Hesap Cüzdanı, Kredi Kartları, Araç Ruhsatı ve Gayrimenkul gibi maddi kaynak gösteren Belgelerin Fotokopisi.

5.Evlilik Cüzdan Fotokopisi

NOTLAR

*Evli çiftlerin evlilik cüzdanı fotokopileri vize başvurularında gerekmektedir.

* 2 adet fotoğraf (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)
* İlk defa shengen vizesi alabilmek için şahsi müracaat gereklidir. Pasaport geçerlilik süresinin en az 6 ay olması gerekmektedir.

* Tüm vize alacak meslek gruplarına istinaden Yurt dışında geçerli Seyahat Sağlık Sigortası (30.000 Euro limitli) gerekmektedir.

* Tüm vize alacak meslek gruplarına istinaden seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ‘’ hitabıyla başlayan, konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak şahsi dilekçe.

* Tüm vize alacak meslek gruplarına istinaden önlü ve arkalı kimlik fotokopisi ve ev & iş adres ve telefon, email bilgileri beraberinde vermeniz gerekmektedir.

€ 109,00

ULAŞIM: Lüks Otobüslerle

REHBER: Türkçe Rehber

SÜRE: 3 gece 4 gün

ROTA: Selanik & Üsküp & Tetova (Kalkandelen) & Ohri & Bitola (Manastır) & Sofya

Hemen Rezervasyon Yap
Rezervasyona başlamak için tur dönemini seçip
DEVAM butonuna tıklayınız.
Tur Dönemi
Tur Dönemi Seçiniz:
Devam
Oda, Kişi, Çocuk Sayısı
Oda Sayısı
Oda 1: Kişi Sayısı Çocuk
Oda 2: Kişi Sayısı Çocuk
Oda 3: Kişi Sayısı Çocuk
DEVAM
Oda Seçimi ve Ek Hizmetler
Ek Hizmetler
Toplam: ¨ 0 DEVAM ET
Sizi Arayalım
Bu sayfayı sosyal ağlarda paylaşın...

Hakkımızda

Gezinomi.com 2011 yılında faaliyete geçen bir online turizm şirketidir. Seramik, madencilik, doğalgaz ve turizm sektörlerinde hizmet veren, Türkiye'nin en büyük topluluklarından Ercan Şirketler Topluluğu kuruluşudur.

Yurtiçinde yer alan otelleri, tatil fırsatlarını sizlere en uygun fiyatlarla sunmayı ilke edinmiş olup müşterilerine hayallerindeki tatil seçeneklerini sunmak ve tatili yaşatmak için çalışır.

Neden Gezinomi'yi seçmeliyim?

Güzel anıları ile yaz geride kaldı ve şimdi sıra kış sezonunun en eğlenceli tatiline geldi. Erken rezervasyon seçenekleri ile sizi en iyi şekilde ağırlayacak olan Kaplıca otelleri ve Termal otelleri ile en sağlıklı olanları uygun fiyat fırsatları ile seçmek için doğru yerdesiniz. Hem uygun fiyatları hem de en kolay ödeme seçenekleri ile rahat edeceksiniz.

Otel rezervasyon fiyatları konusunda size en iyi olanı sunacak olan Gezinomi ile Kış otellerinde en keyifli tatili şimdiden bulmalı, Ucuz oteller kategorisinden kendiniz için iyi bir seçim yapmalısınız. Özellikle kış otelleri arasında Kıbrıs Girne otel fırsatları en eğlenceli ve en keyifli olanları kış tatil fırsatları ile yakalayacaksınız!

En ekonomik oteller, tatil fırsatları, balayı otelleri, en ucuz uçak bileti ve Dünya’nın her neresine gitmek isterseniz isteyin, en güzel yurtdışı tur seçenekleri ile Gezinomi yanınızda!

Bizi Arayın | 444 77 44
2014 Gezinomi. Bütün Hakları Saklıdır.
0% tamamlandı!
Gezinomi.com’u bugün ne için kullanıyorsunuz?

Hangi ürün ile ilgileniyorsunuz?
Aşağıdakileri nasıl değerlendirirsiniz? (1-5 arası puan veriniz)
Ürün çeşidimiz
Bilginin doğruluğu
Rezervasyon kolaylığı
Satın alma kolaylığı
Diğer sitelere kıyasla fiyatlar
Sitenin hızı
Sitenin tasarımı
Bu sitede aradığınızı bulabildiniz mi? Bu siteyi bir arkadaşınız ya da yakınınıza tavsiye eder misiniz?

([1] Asla - [5] Kesinlikle)

Sitenin geliştirilmesinde görüşleriniz bizim için çok önemlidir. Eksiklikleri ve önerilerinizi bildirirseniz derhal dikkate alacağız.
Eksiklikler
Öneriler
E-Posta
Telefon
Yükleniyor...

Anket gönderiliyor...
Lütfen bekleyiniz...

Anketimize katıldığınız için teşekkürler...
Bir hata oluştu...
Yükleniyor

Yükleniyor..