Bangkok, Pattaya Turu

Bangkok (2) & Pattaya (4)

7 Gece - 8 Gündüz

Ethiad Hava Yolları Tarifeli Seferi
Vizesiz
549,00 EUR 2141,10 TL
7.3.2017-14.3.2017 dönemi için geçerli kişibaşı fiyatıdır.

Kazandıran Fırsatlar

Halkbank Kampanyası

Halkbankası Parafcard ile tek seferde yapılan 2000 TL ve üzeri tek çekim veya taksitli alışverişlerde; 200 TL indirim fırsatı! Detaylar...

Gezi Programı gün gün tur programınız
Fiyat Listesi oda fiyatlarını öğrenin...
Gezilecek Şehirler genel bilgiler ve tavsiyeler
Değerlendirmeler misafir puan ve yorumları

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Gezi Programı

1./2.Gün ISTANBUL –  ABU DHABI - BANGKOK

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde check-in işlemlerimizi gerçekleştirmek üzere 12:00’de buluşuyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerimizin ardından Etihad Havayolları’nın EY 96G  sefer sayılı uçuşu ile 14:15’de Abu Dhabi’ye hareket ediyoruz. 19:55’de Abu Dhabi’ye varıyoruz. 23:25’de alacağımız aktarma ile Bangkok’a hareket ediyoruz. Gecelememiz uçakta. Yerel saat ile 09:10’da Bangkok’a varışımıza istinaden panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Tayland’ın başkenti olan bu büyülü şehri keyif ile gezeceğiz. Parlemento Binası, Altın Buda, Kraliyet Caddesi, Eski Parlemento Binası, Demokrasi binası panoramik şehir turumuz sırasında göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrasında otelimize yerleşmek üzere hareket ediyoruz. Otelimizde check-in işlemlerimizi gerçekleştirdikten sonra otelimize yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz “Eğer Yüzüyor ise Bizde Vardır” sloganı ile bizleri karşılayacak olan Sea Food Market ve Pat-Pang Gece Pazarı turuna katılabilirler. Burada günlük olarak getirilen deniz ürünlerinden istediğinizi seçip, pişirterek akşam yemeğinizi alabilirsiniz. Ardından Pat – Pong geze pazarında serbest zaman. Burada yerli bir çok ürünü bulabilirsiniz. Turumuz sonrasında gecelememiz Bangkok’daki otelimizde. Ekstra Tur: Sea Food Market ve Pat-Pang Gece Pazarı Turu (15 Euro / Kişi Başı)

3.Gün BANGKOK

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Yüzen Çarşı Turu’na katılabilirler. Bu turumuzda öncelikle Hindistan cevizi çiftliğini gezecek, dar kanalların içinde yerel halkın el işlerini sergiledikleri tezgahları gezecek, alışveriş yapabileceğiz. Ayrıca Teak Ağacı atölyesini ziyaret edecek ve buradaki mobilyaların ve hediyelik eşyaların yapımından satımına kadar olan süreci gözlemleyeceğiz. Turumuz sonrasında otelimize dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz akşam ekstra olarak Siam Niramit Show’a katılabilirler. Göz alıcı ses ve ışık gösterileri, yüzlerce kişilik başarılı kadrosu ile harika bir dans gösterisi izleyeceğiz. Gecelememiz Bangkok’daki otelimizde.
Ekstra Tur: Yüzen Çarşı Turu (40 Euro / Kişi Başı)
Ekstra Tur: Siam Niramit Show (Yemekli) (45 Euro / Kişi Başı)

4.Gün BANGKOK - PATTAYA

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Pattaya’ya doğru hareket ediyoruz. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Timsah Çiftliği turumuza katılabilirler. Bu ilginç turumuzda parkta yaşayan çeşitli hayvanları görme, kaplanlarla fotoğraf çektirme, fil ve timsahları besleme gibi fırsatlarınız olacaktır. Arından zümrüt, pırlanta, yakut ve pırlanta gibi değerli taşların satıldığı dünyaca ünlü Mücevher Fabrikası’nı ziyaret edeceğiz. Turumuzun ardından otelimize doğru tekrar hareket ediyoruz, check-in işlemlerimizin ardından odalarımıza yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz akşam ekstra olarak dünyaca ünlü Alcazar Show Turu’na katılabilirler. Gecelememiz Pattaya’daki otelimizde.
Ekstra Tur: Timsah Çiftliği (15 Euro / Kişi Başı)
Ekstra Tur: Alcazar Show (25 Euro / Kişi Başı)

5.Gün PATTAYA

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Mercan Adası Turu’na katılabilirler. Palmiye ağaçları ile çevrili, beyaz kumsal ile çevrili bu güzel adada keyifli bir gün geçireceğiz. Turumuzun ardından otelimize dönüyoruz. Gecelememiz Pattaya’daki otelimizde.
Ekstra Tur: Mercan Adası Turu – Öğle yemekli (50 Euro / Kişi Başı)

6.Gün PATTAYA

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Fil Safari Turu’na katılabilirler. Bu keyifli Safari Turu size unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Turumuz sonrasında otelimize dönüyoruz. Gecelememiz Pattaya’daki otelimizde.
Ekstra Tur: Fil Safari Turu (35 Euro / Kişi Başı)

7.Gün PATTAYA

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Deniz ve güneşim tadını çıkarabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Nong Nooch Botanik Bahçesi Turu’na katılabilirler. Pattaya’dan yaklaşık olarak 20 dakika uzaklıkta olan Nong Nooch Kasabasına gidecek, Tayland’ın en iyi düzenlenmiş bahçelerini gezecek, Thai kültürünü daha yakından tanıma fırsatı yakalayacağız. Turumuzun ardından otelimize dönüyoruz. Gecelememiz Pattaya’daki otelimizde.
Ekstra Tur: Nong Nooch Botanik Bahçesi Turu (30 Euro / Kişi Başı)

8.Gün PATTAYA – ABU DHABI - ISTANBUL

Otelimizde sabah erken saatte alacağımız kahvaltı sonrası serbest zaman. İstanbul uçuşumuz için Bangkok Havaalanı’na doğru hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden bagaj ve bilet işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Saat 02:10’da Etihad Havayolları’nın EY 407G sefer sayılı uçuşu ile Abu Dhabi’ye uçuyoruz 05:45’de varışımıza istinaden alacağımız aktarma ile 08:50’de uçuyoruz. 12:50’de Istanbul’a varışımız ile turumuzun sonu.

UÇUŞ DETAYI

07 Mart 2017 hareketli Bangkok & Pattaya turumuz SAW kalkış ve varışlı olarak devam etmektedir.

1 EY  96G 04MAY Q SAWAUH*HK20 1335  1850 
 2 EY 406G 04MAY Q AUHBKK*HK20 2325  0910+1
 3 EY 407G 11MAY Q BKKAUH*HK20 0210  0545 
 4 EY  97G 11MAY Q AUHSAW*HK20 0850  1230
----
 1 EY  96G 18MAY Q SAWAUH*HK20 1335  1850
 2 EY 406G 18MAY Q AUHBKK*HK20 2325  0910+1
 3 EY 407G 25MAY Q BKKAUH*HK20 0210  0545 
 4 EY  97G 25MAY Q AUHSAW*HK20 0850  1230

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

Etihad Havayolları ile İstanbul-Abu Dhabi - Bangkok / Bangkok- Abu Dhabi - İstanbul arası gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçuş bileti

Havalimanı vergileri

Bangkok’da 2 gece 3* otellerde, Pattaya’da 4 gece 3* otellerde toplamda 6 gece olmak üzere oda-kahvaltı konaklamalar

Bangkok şehir turu

Alan-otel-alan transferleri

Bangkok-Pattaya-Bangkok transferi

Türkçe rehberlik hizmeti

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Yurtdışı çıkış harcı

Ekstra turlar

Kişisel harcamalar

Zorunlu Seyahat sağlık sigortası

Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri ile içecekler.

ÖNEMLİ BİLGİLER

Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Gezinomi  sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Acentemiz , havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Çocuk fiyatları ; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır.
Üç Yataklı odada ; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır.
Acentemiz  kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Schengen vize işlemleri sırasında ve yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır.
Şehirler arası geçişlerin özel otobüs ile yapılan gezilerimizde minimum katılım sayısı 30 kişidir. Tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanları veya ören yerlerine  yönlendirilecektir.
Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
Programlarda belirtilen gezilerin günleri yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen geziler yapılmaz. Bu gezilerin yapılamamasından Acentemiz  sorumlu tutulamaz.
65 yaş üzeri misafirlerimize seyahat sigortası için yaş periyodlarına göre sürprim uygulaması vardır. Detayları acentanızdan öğrenebilirisiniz.
Acentemiz  gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Acentemiz  misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde erken rezervasyon ve kampanyalı turlarımızda isim değişikliği, iptal ve iade yapılamamaktadır.


 

PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT! Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

Thailand

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
Thai
Para Birimi
Baht
Saat Farkı
4
Voltaj
220 V

Genel: Bir tatil cenneti olan başkenti Bangkok ile dünyanın en çok ziyaret edilen ülkesi olan Tayland, sıcak ve nemli muson iklimi ile bilinmektedir. Ortalama sıcaklık her zaman 25-30 derecedir.

Telefon: Ülke kodu: 66 Konsolosluk: (2) 274 7262

Vergiler: % 7 oranında vergi uygulaması bulunmaktadır.

Bahşiş: Bahşiş miktarını siz belirleyebilirsiniz.

Gezilecek Şehirler

Bangkok

Tayland'ın en büyük şehri ve başkenti olan Bangkok, en eğlenceli gece hayatı seçenekleri ve farklı mutfak kültürü ile sizi beklemektedir. Bangkok eğlence sektöründe farklı bir yere sahip şehirdir. Dünyanın en çok turist alan şehirlerinden olan Bangkok’a gitmeden görmeniz gereken ve mutlaka denemeniz gereken lezzetleri sizin için araştırdık.

GÖRÜLMELİ

Bangkok görülmesi gereken yerler
 • Büyük Saray
 • Wat Pho Tapınağı
 • What Phra Kaew Tapınağı
 • Jim Thompson Müzesi
 • Lumphini Park
 • Golden Buddha Tapınağı

TADILMALI

Bangkok ne yenir
 • Suşi
 • Baharatlı meyveler
 • Deniz mahsulleri
 • Sebze haşlama

Pattaya

Tayland’ın başkentine 165 km uzaklıkta olan Pattaya, en meşhur şehirdir,Yıllık 5 milyon turist konuk etmektedir. Hem doğal güzellikleri hem de muhteşem lezzetleri ile size en iyi olanı sunacaktır. Eğlenceli gece hayatı ile ön planda olan şehir Tayland körfezi kıyısında yer almaktadır.

GÖRÜLMELİ

Pattaya görülmesi gereken yerler
 • Jomtien Plajı
 • Walking Street
 • Hakikat Tapınağı
 • Nong Nooch Tropik Bahçesi
 • Sriracha Tiger Hayvanat Bahçesi
 • Ko Phai Plajı

TADILMALI

Pattaya ne yenir
 • Nuddle
 • Erişteli Mee Krob
 • Pirinç yemekleri
 • Pirinç tatlıları

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Benzer Turlar

Bangkok, Pattaya Özel Turu
Bangkok, Pattaya Özel Turu 4.3.2017 - 10.3.2017 fiyatıdır. 6 Gece 7 Gün
1098.00 EUR
Bangkok, Pattaya Sonbahar Kış Turu 2
Bangkok, Pattaya Sonbahar Kış Turu 2 3.3.2017 - 8.3.2017 fiyatıdır. 5 Gece 6 Gün
1098.00 EUR
Bangkok, Phuket Turu 2
Bangkok, Phuket Turu 2 16.10.2017 - 23.10.2017 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
1898.00 EUR
Bangkok, Phuket Kurban Bayramı Turu
Bangkok, Phuket Kurban Bayramı Turu 27.8.2017 - 3.9.2017 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
1698.00 EUR
Bangkok, Phuket Ramazan Bayramı Turu
Bangkok, Phuket Ramazan Bayramı Turu 22.6.2017 - 29.6.2017 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
1698.00 EUR
Klasik Uzakdoğu Turu
Klasik Uzakdoğu Turu 11.3.2017 - 21.3.2017 fiyatıdır. 10 Gece 11 Gün
2798.00 EUR

Bangkok, Pattaya Turu

Bangkok, Pattaya Turu

TUR SAYFASINA DÖN

REZERVASYON YAP

Konum

Bangkok, Pattaya Turu