error
Benelüks , Paris Yaz Turu 2 bu dönemde pasiftir. Değerlendirmek isteyeceğiniz diğer turlar için tatil danışmanımızla görüşebilirsiniz.

HEMEN ARAYIN: 0850 466 77 44

ya da

Benelüks , Paris Yaz Turu 2

Benelüks , Paris Yaz Turu 2 bu dönemde pasiftir.

Kazandıran Fırsatlar

Halkbank Kampanyası

Halkbankası Parafcard ile tek seferde yapılan 2000 TL ve üzeri tek çekim veya taksitli alışverişlerde; 200 TL indirim fırsatı! Detaylar...

Gezi Programı gün gün tur programınız
Fiyat Listesi oda fiyatlarını öğrenin...
Değerlendirmeler misafir puan ve yorumları

Gezi Programı

1.Gün ISTANBUL – AMSTERDAM

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 08:00 ‘de buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve pasaport işlemleri hallettikten sonra Pegasus Havayollarının PC 671 sefer sayılı uçuşu ile ile 10.40’da Amterdam’a uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Yerel saat ile 13.40’da Amsterdam’a varıyor ve bizi bekleyen araçlarla panoramik şehir turuna başlıyoruz. Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı, tarihi tren istasyonu, Çiçek Market ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasında bulunuyor.


2. Gün AMSTERDAM

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra Dileyen konuklarımızla yarım gün düzenlenecek olan Marken & Volendam ve Yel Değirmenleri turu (50 Euro) veya Grand Holland turuna katılma imkânı sunuyoruz.

Marken &Volendam Turu (50 Euro) Turumuzda, özellikle eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Ünlü şarkıda da söylendiği gibi “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli”. Marken kasabasını ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ayrıca ucuza hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Grand Hollanda Turu (80 Euro) Bu turumuzda ise; mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehri, Hollanda’nın ticaret merkezi olan Rotterdam Şehri ve ren nehri köprüleri, eski başkent ve yönetim merkezi Den Haag, minyatür Hollanda Madurodam, Mestag panorama müzesi(sizi 1880 yılına götürecek), Kraliyet Sarayı ve Kuzey Denizi kıyısı görülecek yerler arasındadır.


3. Gün AMSTERDAM

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra çevreyi daha iyi tanımanız ve alışveriş yapabilmeniz için siz değerli misafirlerimize serbest zaman sunuyoruz. Bu serbest zamanı daha farklı bir şekilde değerlendirmek isteyen değerli misafirlerimiz düzenlenecek olan Van Gogh köyü ve Köln turuna (90 Euro),  yada  Efteling Eğlence Parkı turuna katılabilirler. (90 Euro)


4. Gün AMSTERDAM – LÜKSEMBURG - BRÜKSEL

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra Lüksemburg’a doğru hareket ediyoruz. Panoramik Lüksemburg şehir turumuzda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız. Tur bitimi Brüksel’e doğru hareket ediyoruz. Panoramik Brüksel şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasında bulunuyor.


5. Gün BRÜKSEL - BRUGES – PARIS

Kahvaltımızı yaptıktan sonra Paris’e hareket ediyoruz.Dileyen misafirlerimiz ile güzergâh üzerinde düzenlenecek olan Bruges turuna katılabilirler. Daha sonra Paris’e hareket ediyoruz. Yarım günlük panoramik şehir gezisinde Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı, Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Alexandre III Köprüsü, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Orsay Müzesi, Louvre Sarayı ve Müzesi, Chatelet Meydanı, Ile de la Cité ve Notre Dame Katedrali, St. Michel Meydanı ve Çeşmesi, Vendome Meydanı, Madlen Kilisesi, Grand Palais , Petit Palais ,Comedie Francais, parfüm müzesi görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz düzenlenecek Romantik Paris Gece turuna katılabilirler.

Bruges Turu (35 Euro) Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacağız.

Romantik Paris Gece Turu (35 Euro) Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i  gece panoramik olarak görebilecek  Eyfel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşacak ve Fransanın simgesi olan Zafer Anıtına (Arc de Triomphe) çıkıp muhteşem Paris gecesini izleme fırsatını yakalayacaksınız.


6. Gün PARIS

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra çevreyi daha iyi tanımanız ve alışveriş yapabilmeniz için siz değerli misafirlerimize serbest zaman sunuyoruz. Bu serbest zamanı daha farklı bir şekilde değerlendirmek isteyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından organize edilecek Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler. Paris ikonları ve Seine Nehri turumuzdan sonra dileyen misafirlerimiz düzenlenecek olan Romantik Paris By Night ve Lido Show turuna katılabilirler.

Paris ikonları ve Seine Nehri Turu (90 Euro) Kültürel içerikli bu turumuzda gün boyunca şehrin güzelliklerini keşfedeceğiz: Dümdüz bir ova üzerine kurulmuş görkemli Paris şehrinde güney yönünde ufka her baktığınızda bütün güzelliğiyle kaşımıza çıkan, geceleri ışık şovlarıyla sizleri selamlayan şehrin sembolü, sanatçılara ilham kaynağı dünyaca ünlü Eiffel kulesi gezimizde yüzyıllık asansörlerle ikinci kata ulaştığımızda Paris’i bu kez Eiffel kulesiz panoramik görüntüleri ile karsımızda bulacağız. Şehri yukarıdan seyretmenin zevkine vardıktan sonra, Paris’i tam ortasından kuzey ve güney (nehrin akış yönüne göre sağ ve sol yaka) olarak ikiye bölen Seine Nehri üzerinden gezintiye çıkacağız. Sonrasında Imparator Napoleon Bonaparte da dahil bir çok Fransız krallarının taç giyme törenlerinin yapıldığı, gotik mimarisinin en önemli yapıtlarından biri olan ve Victor Hugo’ya ilham kaynağı olmuş Notre Dame Kadetralini gezeceğiz. Notre Dame Kadetralini  gezdikten sonra Montmartre Tepesi’nden Paris’e hükmeden Sacré Coeur kilisesini ve 19. yüzyılın sonlarından beri Paris bohem hayatının merkezi olmuş Ressamlar tepesinin daracık tipik sokaklarını rehberiniz eşliğinde gezerken, ressamlara çizdireceğiniz portrenize de sahip olabilirsiniz.

Romantik Paris By Night (20 Euro) ve Lido Show Turu (120 Euro) 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izlemeden önce Paris’in şiirlere ve şarkılara konu olmuş cadde ve meydanlarının ışıklandırılmış halini gezeceğiz ; Eiffel kulesinin , Opera binasının , Concorde ve Vendome meydanının ışık oyunları doyumsuz bir gecenin sadece başlangıcı olacaktır.


7. Gün PARIS

Kahvaltımızı yaptıktan sonra çevreyi daha iyi tanıyabilmeniz ve alışveriş yapabilmeniz için siz değerli misafirlerimize serbest zaman sunuyoruz. Sunduğumuz serbest zamanı daha farklı bir şekilde değerlendirmek isteyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından organize edilecek olan tam gün çift park (Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyoları ) Disneyland turumuza yada tam gün Louvre Müzesi & Versaille sarayı turumuz katılabilirler. Dileyen misafirlerimiz Tur bitiminden sonra rehberimiz tarafından organize edilecek olan  Paris’in dünyaca ünlü gece klübü VIP Room’a katılabilirler. (150 Euro). 

Disneyland Turu (100 Euro) Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Frontierland’da, Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceğiz. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneğiz.

Louvre müzesi & Versaille Sarayı Turu (150 Euro) Dünyanın en büyük ve en ünlü sanat müzesi olan Louvre’u gezdikten sonra serbest öğle yemeği molası veriyoruz. Daha sonra Versailles Sarayına doğru hareket ediyoruz. Fransız kraliyet ailesine asırlarca ev sahipliği yapmış ünlü Versailles Sarayı gezimizde kraliçe Marie-Antoinette ve kral 16. Louis’nin orijinal haliyle korunmuş yatak odalarını, aynalı galeriyi, bakanlık dairelerini, saray kilisesini, savaş salonunu ve sarayın yeni restore edilmiş birçok salonunu serbest olarak gezdikten sonra su oyunlarıyla meşhur kraliyet  bahçelerini de keşfetme şansına sahip olacaksınız


8. Gün PARIS –  ISTANBUL

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra çevreyi daha iyi tanımanız ve alışveriş yapabilmeniz için siz değerli misafirlerimize serbest zaman sunuyoruz. Rehberimizin belirlediği saatte bağlı olarak havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerimizi hallettikten sonra  Pegasus Havayollarının PC 874 sefer sayılı uçuşu ile ile 18.30 ’de İstanbul’a uçuş ve 22.55’de Sabiha Gökçen Havalimanına varışımızı gerçekleştiriyoruz.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

Havalimanı Vergileri 

Pegasus Havayolları İle İstanbul -  Amsterdam / Paris - İstanbul Parkurunda Uçak Bileti

Belirtilen Otellerde Oda Kahvaltı Konaklamalar

Alan/Otel/Alan Transferleri

Özel Otobüslerimiz İle Tüm Şehir Transferleri Amsterdam, Brüksel, Paris, Lüksemburg, Panoramik Şehir Turları

Profesyonel Rehberlik Ve Asistanlık Hizmetleri

Otel Vergileri

Turist Şehir Vergileri

 


FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Vize Ücreti ( 120 EURO )
 
Zorunlu Sigorta Ücreti (10 EURO)

Her Türlü Kişisel Harcamalar Ve Otel Ekstraları

Yurt Dışı Çıkış Harcı Bedeli

Müze Ve Ören Yerleri Girişleri

Rehber Ve Şoför Tipleri (İsteğe Bağlı)


ÖNEMLİ BİLGİLER

Acentemiz , havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Çocuk fiyatları ; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır.
Üç Yataklı odada ; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır.
Acentemiz  kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Yeşil pasaport sahiplerine vize gerekmemektedir.

Schengen vize işlemleri sırasında ve yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır.
Şehirler arası geçişlerin özel otobüs ile yapılan gezilerimizde minimum katılım sayısı 30 kişidir. Tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanları veya ören yerlerine  yönlendirilecektir.
Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
Programlarda belirtilen gezilerin günleri yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen geziler yapılmaz. Bu gezilerin yapılamamasından Acentemiz  sorumlu tutulamaz.
65 yaş üzeri misafirlerimize seyahat sigortası için yaş periyodlarına göre sürprim uygulaması vardır. Detayları acentanızdan öğrenebilirisiniz.
Acentemiz  gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Acentemiz  misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.

 


 

PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT! Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Benelüks , Paris Yaz Turu 2

Benelüks , Paris Yaz Turu 2

TUR SAYFASINA DÖN

REZERVASYON YAP

Konum

Benelüks , Paris Yaz Turu 2