Budva Kurban Bayramı Turu

Budva (3)

3 Gece - 4 Gün

Pegasus Havayolları Tarifeli Seferi ile
Vizesiz
399,00 EUR 1596,00 TL
31.8.2017-3.9.2017 dönemi için geçerli kişibaşı fiyatıdır.

Kazandıran Fırsatlar

Vakıfbank Kampanyası

VakıfBank Worldcard Sahiplerine Gezinomi’de Anında 150 TL İndirim! Detaylar...

Gezi Programı gün gün tur programınız
Fiyat Listesi oda fiyatlarını öğrenin...
Değerlendirmeler misafir puan ve yorumları

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Gezi Programı

1.GÜN 31 AĞUSTOS PERŞEMBE İSTANBUL - TİRAN - BUDVA
Siz değerli misafirlerimiz ile Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan 3 saat önce buluşma. Pegasus Havayolları’nın PC 283 sayılı tarifeli seferi ile Tiran uçuşu. Yerel saatle 16.20’de varışımızın ardından Budva’ya transfer. Yolculuğumuzun ardından Budva şehir turuna başlıyoruz. 2500 yıllık geçmişi ile Adriyatik’in en eski yerleşim yerlerinden birisi olan Budva aynı zamanda çok gözde bir tatil merkezi olarak bilinmektedir. Eski şehrin surları içinde ve Kalenin etrafından keyifli bir yürüyüşün ardından konaklama yapacağımız otelimize gidiyoruz.

2.GÜN 01 EYLÜL CUMA BUDVA
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman sunuyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Kotor Körfezi turuna katılabilirler.

Kotor Körfezi (45 Euro) Montenegro’nun tarihi ve doğal güzelliklerini keşfedebileceğimiz bu turumuzda, ilk durağımız UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası Listesi'ne alınan ve doğal bir liman olan Kotor şehri. Kotor ‘da kale içinde yapılacak rehber eşliğindeki gezinin ve sunulacak serbest zamanın ardından, sonraki durağımız Perast olacak. Kotor körfezinin el değmemiş güzelliğinin keyfini, Perast'i keşfederek sürebilirsiniz. Perast sonrasında, Montenegro'nun Avrupa'ya açılan yüzü Tivat'a hareket ediyor ve Karadağ’ın Monaco’su da denilen Tivat'ın sembolü, Porto Montenegro’yu geziyoruz. Burada çeşitli lüks restoran ve kafelerde dinlenebilir ya da sahilde yürüyüş yapabilirsiniz.

3.GÜN 02 EYLÜL CUMARTESİ BUDVA
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman sunuyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Mostar-Blagaj turuna katılabilirler.

Kostar-Blagaj Turu (60 Euro) Tarihe yolculuk yapacağımız bu turumuzda Bosna Hersek sınırını geçtikten sonra ilk durağımız, bütün tarihi dokusuyla korunan ve Türk Köylerinde ki. 16.yy.’da Osmanlı tarafından yapılan binaları gördükten sonra özel araçlarımızla Mostar’a doğru devam ediyoruz. Mostar’da yürüyerek yapacağımız turumuzda önce Mostar Köprüsü'nü görüyoruz. Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen köprü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir. Köprü 1992 yılında yaşanan savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkılmış ancak Türkiye Cumhuriyeti'nin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Ardından Koski Mehmet Paşa Camii'ni görüyoruz. Öğle yemeği, alışveriş ve ihtiyaçlar için serbest zamanımızın ardından durağımız olan Blagaj’a doğru hareket ediyoruz. Doğa ile iç içe şelalelerin olduğu bu huzur veren yer de günün yorgunluğunu atıyor ve Dünyanın dört bir yanından insanların gelip su kaynağının yanı başında ki Alperenler (Dervişler) tekkesi ziyaret ediyor ve sonrasın da Budva’ya dönüş için hareket ediyoruz.

4.GÜN 03 EYLÜL PAZAR BUDVA - TİRAN - İSTANBUL
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından rehberimizin bildireceği saatte Tiran Havalimanına transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Tiran panoramik şehir turuna katılabilirler (20 Euro). Check-in işlemlerin ardından Pegasus Havayolları’nın PC 282 sayılı tarifeli seferi ile 11.15’de İstanbul uçuşu ve varışımızın ardından turumuzun sonu.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

Pegasus Havayolları İle Gidiş Dönüş Ekonomik Sınıf Uçak Biletleri
Havalimanı Vergileri
Şehir Ve Otel Vergileri
3*Otelde 3 Gece Oda-Kahvaltı Konaklama
Programda Dâhil Olduğu Belirtilen Şehirlerarası Transferler
Programda Dâhil Olduğu Belirtilen Tüm Turlar
Türkçe Rehberlik Hizmetleri

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Kişisel Ve Ekstra Harcamalar
Öğle Ve Akşam Yemekleri
Dâhil Olduğu Açıkça Belirtilmemiş Her Türlü Hizmet
Yurt Dışı Çıkış Pulu (15 Tl)
Zorunlu Seyahat Sigortası (15 Euro)
Şoför Ve Rehber Bahşişleri
Müze Ve Ören Yeri Girişleri

ÖNEMLİ BİLGİLER
Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.
Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır.
Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Acentemiz kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır.
Şehirlerarası geçişlerin özel otobüs ile yapılan gezilerimizde minimum katılım sayısı 30 kişidir. Tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanları veya ören yerlerine yönlendirilecektir.
Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
65 yaş üzeri misafirlerimize seyahat sigortası için yaş periyodlarına göre sürprim uygulaması vardır. Detayları acentenizden öğrenebilirsiniz.
Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır.
Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT! Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Benzer Turlar

Belgrad Kurban Bayramı Turu
Belgrad Kurban Bayramı Turu 30.8.2017 - 2.9.2017 fiyatıdır. 3 Gece 4 Gün
698.00 EUR
Budva İlkbahar, Yaz Turu
Budva İlkbahar, Yaz Turu 28.4.2017 - 1.5.2017 fiyatıdır. 3 Gece 4 Gün
798.00 EUR
Balkanlarda 3 Ülke Turu
Balkanlarda 3 Ülke Turu 30.3.2017 - 2.4.2017 fiyatıdır. 3 Gece 4 Gün
758.00 EUR
Ukrayna Turu
Ukrayna Turu 30.3.2017 - 2.4.2017 fiyatıdır. 3 Gece 4 Gün
798.00 EUR
Budva Ramazan Bayramı Turu
Budva Ramazan Bayramı Turu 23.6.2017 - 26.6.2017 fiyatıdır. 3 Gece 4 Gün
798.00 EUR
Budva Kurban Bayramı Turu
Budva Kurban Bayramı Turu 31.8.2017 - 3.9.2017 fiyatıdır. 3 Gece 4 Gün
798.00 EUR

Budva Kurban Bayramı Turu

Budva Kurban Bayramı Turu

TUR SAYFASINA DÖN

REZERVASYON YAP

Konum

Budva Kurban Bayramı Turu