error
Klasik İtalya Turu bu dönemde pasiftir. Değerlendirmek isteyeceğiniz diğer turlar için tatil danışmanımızla görüşebilirsiniz.

HEMEN ARAYIN: 0850 466 77 44

ya da

Klasik İtalya Turu

Klasik İtalya Turu bu dönemde pasiftir.

Kazandıran Fırsatlar

Halkbank Kampanyası

Halkbankası Parafcard ile tek seferde yapılan 2000 TL ve üzeri tek çekim veya taksitli alışverişlerde; 200 TL indirim fırsatı! Detaylar...

Gezi Programı gün gün tur programınız
Fiyat Listesi oda fiyatlarını öğrenin...
Değerlendirmeler misafir puan ve yorumları

Gezi Programı

1.GÜN  İSTANBUL - ROMA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 09.00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC 535 sayılı tarifeli seferi ile saat 11.50’de Roma’ya uçuş. Yerel saat ile 13.40’da varış.  Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için hareket. Turumuzda Vatikan ve San Pietro Katedrali, Colosseo, Roma Forumu, Venedik meydanı, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde.

NOT: 14 Ağustos kalkışlı programımızda gidiş saati PC 533 sefer sayılı uçuş ile 15.15 'te Roma 'ya uçuş ve 16:55 varış şeklindedir.

2.GÜN  ROMA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Outlet ve Göller Bölgesi (Castel Gandolfo-Nemi) turuna katılabilirler. Tur sonrasında otelimize veya tercihen Roma kent merkezine transferimiz sağlanacaktır. Dileyen misafirlerimiz akşam Roma Gece Turuna veya Antik Roma tarzı yemekli, eğlenceli  Gece Turuna  katılabilirler.

Outlet ve Göller Bölgesi (Castel Gandolfo-Nemi) Turu (45 Euro) Papaların yaz dönemlerinde yaşadığı doğal güzelliklerin olduğu bölge ve sürekli yaşamak isteyeceğiniz, dağ çileği ile ünlü Nemi gezildikten sonra İtalya'nın en ünlü outlet bölgesinde serbest zaman.

Roma Gece Turu (25 Euro)

Antik Roma Tarzı Yemekli, Eğlenceli  Gece Turu (55 Euro)

3.GÜN     ROMA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Napoli &Pompei turuna katılabilirler. Tur bitimi otele hareket ediyoruz.

Napoli &Pompei Turu (80 Euro) Dünya üzerinde 2000 yıl öncesinden bu yana olduğu gibi kalabilen yegane antik şehirlerden biri olan Pompei, Vezüv yanar dağının getirdiği lavlar ve küller altında kalmış olup, taşlaşmış insanları görebileceğiniz tek şehirdir. Daha sonra Italya'nın egzotik & romantik liman kentlerinden biri olan Napoli gezisine katılıyoruz.

4.GÜN  ROMA - FLORANSA

Dileyen misafirlerimiz güzergâh üzerinde düzenlenecek olan Orvieto turuna katılabilirler. Orvieto’nun görülmesinin ardından Floransa’ya varıyoruz ve panoramik Floransa şehir turuna katılıyoruz.Turumuzda Arno Nehri, Ponte Vecchio köprüsü, San Giovanni Battista, Vaftizhane, Santa Maria del Fiore Katedrali (Duomo) ve Signoria Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Montecatini`deki otelimize dönüyoruz.

Orvieto Turu ( 25 Euro ) İtalya’nın sanat ve genel tarihinde önemli yer edinen ve olağanüstü doğal güzelliklere sahip olan Orvieto görme imkanı bulacaksınız.

5.GÜN   FLORANSA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Pisa, Siena ve San Gimignano turuna katılabilirler. Tur sonrasında otele dönüyoruz.

Pisa, Siena ve San Gimignano Turu (75 Euro) Turumuzda Pisa Kulesi ve Miracoli Meydanı görüldükten sonra UNESCO dünya mirası listesinde bulunan San Gimignano ve Siena şehirleri gezilecektir.

6.GÜN  FLORANSA - VENEDİK

Sabah kahvaltısının ardından Venedik`e hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde Bologna turuna katılabilirsiniz. Turumuz sonrası Venedik’e varışın ardından panoramik şehir turuna katılıyoruz. Turumuzda San Marco Meydanı ve Kilisesi, Tövbe Köprüsü, Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi, Giorgio Maggiore Kilisesi ve Büyük Kanal görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından Venedik`in sembolü olan Gondol turuna katılabilirsiniz. Tur sonrası otele hareket ediyoruz.

Bologna Turu (25 Euro) Neptün Çeşmesi, Piazza Maggiore(Büyük Meydan), Eski Borsa Binası,Avrupanın ilk üniversite binası,Quadrilatero(eski pazar) Garisenda ve asinelli kuleleri görülecek yerler arasında.

 Venedik Gondol Turu (25 Euro)

7.GÜN   VENEDİK - MİLANO

Sabah kahvaltısının ardından Milano’ya hareket ediyoruz. Güzergâhımız üzerinde düzenlenecek olan Verona-Garda gölü turuna katılabilirsiniz.Tur sonrası Milano’ya varış ve panoramik şehir turuna katılıyoruz.Turumuzda Duomo katedrali, Fortezza kalesi, La galleria ve dünyaca ünlü moda markaların bulunduğu lüks cadde ve sokaklar görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize hareket ediyoruz.

Verona-Garda Gölü Turu (50 Euro) Turumuzda Tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Romeo&Julietin evi, Kuzey İtalya'daki göller bölgesinin en güzel örneklerden Garda gölü görülecek yerler arasındadır.

8.GÜN  MİLANO - BERGAMO - İSTANBUL 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak Bergamo havalimanına transfer. Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yollarının PC 706 sayılı tarifeli seferi ile saat 14.05’ta İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 17.45’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

NOT: 14 Ağustos kalkışlı programımızda gidiş saati PC 722 sefer sayılı uçuş ile 17.55 'te Roma 'ya uçuş ve 21:45 varış şeklindedir.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

İstanbul Roma, Bergamo, İstanbul gidiş dönüş biletleri,

Havalimanı Vergileri,

Vaporetto Ücreti (15 Euro),

Şehir Vergileri (25 Euro) 7 gece konaklama,

Tüm transferler

Roma, Floransa, Venedik Ve Milano Şehir Turları,

Rehberlik.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Vize Ücreti (120 Euro),

Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro),

Çıkış Harcı (15 TL),

Kişisel Harcamalar,

Müze ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri

Opsiyonel Turlar

ÖNEMLİ BİLGİLER

Acentemiz , havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.

Çocuk fiyatları ; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır.

Üç Yataklı odada ; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.

Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır.

Acentemiz  kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Yeşil pasaport sahiplerine vize gerekmemektedir.

Shengen vize işlemleri sırasında ve yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır.

Şehirler arası geçişlerin özel otobüs ile yapılan gezilerimizde minimum katılım sayısı 30 kişidir. Tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanları veya ören yerlerine  yönlendirilecektir.

Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.

Programlarda belirtilen gezilerin günleri yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen geziler yapılmaz. Bu gezilerin yapılamamasından Acentemiz  sorumlu tutulamaz.

65 yaş üzeri misafirlerimize seyahat sigortası için yaş periyodlarına göre sürprim uygulaması vardır. Detayları acentanızdan öğrenebilirisiniz.

Acentemiz  gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Acentemiz  misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde erken rezervasyon ve kampanyalı turlarımızda isim değişikliği, iptal ve iade yapılamamaktadır.

PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT! Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Klasik İtalya Turu

Klasik İtalya Turu

TUR SAYFASINA DÖN

REZERVASYON YAP

Konum

Klasik İtalya Turu