Pattaya Turları

Pattaya Turları

Tayland’ın başkenti olan Pattaya, Tayland körfezi kıyısında yer almaktadır. Turizmin önemli merkezlerinden olan Pattaya’da yıllık 5 milyon turist konuk edilmektedir.

Devamını Oku »

Gezinomi ile Anında 75 TL MaxiPuan Kazanın

Maximum Kart ile Anında 75 TL MaxiPuan Kazanın!

Detaylı bilgi

3 adet tur bulundu...

Tur Takvimi
İNCELE

HIZLI GÖZAT

6 gece 7 gün

Ethiad Tarifeli Seferi ile

Bangkok (2) & Pattaya (3)

499,00 EUR 1996,00 TL
İNCELE

HIZLI GÖZAT

7 gece 8 gün

Gulf Air Havayolları Tarifeli Seferi

Bangkok (3) & Pattaya (3)

499,00 EUR 1996,00 TL
İNCELE

HIZLI GÖZAT

10 gece 11 gün

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

Sıngapur (1) & Phuket (3) & Pattaya (2) & Bangkok (1) & Kuala Lumpur (1)

1399,00 EUR 5596,00 TL

Pattaya Hakkında

Tayland’ın başkenti olan Pattaya, Tayland körfezi kıyısında yer almaktadır. Turizmin önemli merkezlerinden olan Pattaya’da yıllık 5 milyon turist konuk edilmektedir.

Pattaya turu için dikkat etmeniz gereken en önemli detay kesinlikle hava durumudur. Tropikal iklimin yaşandığı Pattaya hava durumu değişkendir. Kasım ve Şubat ayları arası sıcak ve kurak, Mart ile Mayıs ayları arasında sıcak ve oldukça nemli geçmektedir. Haziran ve Ekim ayları da en çok yağışın görüldüğü aylardır. Hava sıcaklığı yıl boyunca en fazla 20 derece civarındadır.

Pattaya otelleri ve Pattaya uçak bileti konusunda Pattaya turu içerisinde size sunulan en uygun fiyatlı otel ve biletler seçimlerinizi beklemektedir. Bunun dışında tercihlerinizi Pattaya adası otelleri ve uçak bileti fiyatlarını inceleyerek yapabilirsiniz.

Pattaya gece hayatı ile çok tercih edilir. En eğlenceli gece hayatını Pattaya’da yaşayabilir ve gittiğiniz mevsime göre de farklılıkları görebilirsiniz. Seçtiğiniz eğlence tarzına en uygun olanlar her daim karşınıza çıkar ve gerçekten eğlenceli geceler geçirebilirsiniz. Şehir merkezinde yer alan Walking Street gece hayatının adeta kalbidir.

Pattaya’da ne yenir?
Nuddle tadına bakmanız gereken ilk lezzettir. Erişteli Mee Krob, pirinç yemekleri, pirinç tatlıları ve deniz mahsulleri yöresel lezzetleri oluşturmaktadır.

Pattaya alışveriş için güzel bir seçimdir. Pattaya alışveriş merkezleri ve Pattaya yüzen çarşı ile meşhurdur. Gece pazarları ile ünlü olan bölgede en ucuz noktalar alışveriş merkezleri ve yüzen pazarlardır. Pazarlarda sadece alışveriş değil yemek içinde pek çok yöresel tat bulabilirsiniz.

Pattaya gezilecek yerler
Jomtien Plajı, Walking Street, Hakikat Tapınağı, Nong Nooch Tropik Bahçesi, Sriracha Tiger Hayvanat Bahçesi, Pattaya Fil turu Merkezi ve Ko Phai plajı görmeniz gereken yerler arasındadır. Pattaya özellikle sıcak iklimi ve en uygun fiyatlı seçenekleri ile sizi konuk edecek olan bir şehirdir. Eğlenceli akşamları, uygun fiyatlı yeme içme imkanları ve rahat konaklama seçenekleri ile gerçekten doğru bir seçim olabilir. Ancak Pattaya’ya gideceğiniz mevsimi doğru seçmeli ve Gezinomi Pattaya Turu dönemlerine dikkat etmelisiniz.

Pattaya turu kapsamında gezip göreceğiniz en özel yerler, tüm güzellikleri ile seçimlerinizi beklemektedir. Pattaya turunun hemen ardından Kuala Lumpur turuna katılabilir ve farklı bir güzellikle karşılaşabilirsiniz. Uzak doğu turlarının genellikle doğal güzellikleri çok konuşulur. Bunun için seçimlerinizi Kuala Lumpur Turundan yana yapabilirsiniz.