‘Juzdan ile Öde’ye Özel 1.000 TL’ye Varan Chip-para!

‘Juzdan ile Öde’ye Özel 1.000 TL’ye Varan Chip-para!

Geçerlilik Tarihi:1.06.2023 - 30.06.2023

‘Juzdan ile Öde’ye özel Gezinomi’de 1000 TL’ye varan chip-para!

‘Juzdan ile Öde’ye özel, Gezinomi.com veya Gezinomi mobil uygulaması üzerinden 1 -30 Haziran 2023 tarihleri arasında Akbank Bireysel Kartları ile tek seferde yapacağınız 10.000 TL – 19.999 TL arası ilk harcamanıza 500 TL chip-para, 20.000 TL ve üzeri ilk harcamanıza ise 1.000 TL chip-para fırsatı! Üstelik 12 aya varan taksit imkanıyla!

Kampanya Koşulları:

 • 1 Haziran - 30 Haziran 2023 tarihleri arasında ‘Juzdan ile Öde’ye özel Gezinomi.com veya Gezinomi mobil uygulaması üzerinden Akbank Bireysel Kartları ile “Juzdan ile Öde” seçilerek tek seferde yapılan ilk 10.000 TL – 19.999 TL arası tek ödeme veya taksitli harcamanıza 500 TL chip-para, 20.000 TL ve üzeri harcamanıza ise 1.000 TL chip-para kazanma fırsatı ve 12 aya varan taksit imkanı sunulmaktadır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için, Gezinomi web sitesi veya mobil uygulaması içerisinde 10.000 TL ve üzeri değerdeki sepet oluşturulduktan sonra, ödeme sayfasında “Juzdan ile Öde” yöntemini seçerek Juzdan uygulamasına giriş yapılması, sonrasında Juzdan uygulamasında Akbank Bireysel kredi/banka kartları ile ödemenin tamamlanması gerekmektedir.
 • Kampanyadan faydalanmak için Gezinomi.com veya mobil uygulaması üzerinden yapılan harcamalarda, ödeme seçeneği olarak “Juzdan” seçilmesi gereklidir.
 • İnternet sitesinden yapılan işlemlerde, “Juzdan ile Öde” seçildikten sonra oluşturulacak karekodun(QR), Juzdan uygulaması içerisindeki QR okuyucu aracılığıyla okutulması ve ödemenin başarıyla tamamlanması gerekmektedir.
 • Gezinomi uygulamasından yapılan işlemlerde, ödeme adımında “Juzdan ile Öde” seçildikten sonra Juzdan uygulamasına yönlenip şifre ile giriş yapılarak ödeme başarıyla tamamlamalıdır.
 • “Juzdan ile öde” seçilmeden yapılan ödemeler ve Gezinomi.com veya mobil uygulaması üzerinden başlatılıp sadece 3D onayı Juzdan ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanyaya yurt içi oteller, Kıbrıs Otelleri, yurt dışı turları, kültür turları rezervasyonları dahil olup, gemi turları ile Kıbrıs uçak bileti paketleri kapsamındaki veya münferit tüm uçak bileti satışları dahil değildir.
 • Kampanyada kazanılan chip-paralar; 0850 466 77 44 no’lu Çağrı Merkezi, Gezinomi.com ve yetkili acentelerde kullanılmamaktadır.
 • 0850 466 77 44 no’lu Çağrı Merkezi ve acentelerden yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir.
 • Axess, Wings, Free, Akbank Kart ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
 • Ek kartlar, Bank O'Card Axess ve Ticari kartlar ise chip-para kampanyasına dahil değildir.
 • Kampanyaya, Gezinomi.com ve Gezinomi mobil uygulamasından yapılan harcamalarda Juzdan'ın ödeme seçeneği olarak seçilmesi ve harcamanın tamamlanması dışında Gezinomi’nin sanal POS'undan yapılan işlemler dahil değildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl kartları ile yapacağı ilk 10.000 TL ve üzeri harcamasıyla kampanyadan bir defa en fazla 1.000 TL chip-para ödül kazanabilir.
 • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen Chip-paralar iade alınacaktır. Chip-para'nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Juzdan üzerinden ödemesi gerçekleşmeyen harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Nakit çekim,EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Taksitli satışlarda taksit sayısı ürün gruplarına göre değişmektedir. Taksit sayısı, yasal mevzuat tarafından ürün grupları için açıklanan azami taksit sayısını geçmeyecek şekilde firma tarafından alışveriş esnasında uygulanmaktadır.
 • Taksit kampanyasına Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir.
 • Free için Artı Taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 4,8 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
 • Bank’O Card Axess ile en fazla 4 taksit yapılabilmektedir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve “yenileme merkezi” veya “yetkili satıcı” niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. ve Gezinomi Seyahat Turizm A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yurt İçi Oteller HEMEN İNCELE...
Kıbrıs Otelleri HEMEN İNCELE...
Yurt Dışı Turları HEMEN İNCELE...
Kültür Turları HEMEN İNCELE...