Facebook

Gezinomi ile Anında 75 TL MaxiPuan Kazanın

Geçerlilik Tarihi: 16.4.2017 - 15.5.2017

Gezinomi’den 16 Nisan – 15 Mayıs 2017 tarihleri arasında İş Bankası Maximum Kart ile tek seferde yapacağınız peşin veya taksitli 2.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL MaxiPuan hediye! Ayrıca ilave 3 taksit fırsatı da sizi bekliyor!

Üstelik İş Bankası Maximum Mobil uygulamasından kampanyaya katılımlarda 75 TL MaxiPuan ayrıcalığını da kaçırmayın!

Kampanya Detayları

Kampanyaya; cep telefonunuza Maximum Mobil uygulamasını indirdikten sonra, ilgili kampanyadaki “Katıl” butonuna tıklayarak, maximum.com.tr kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonuna tıkladıktan sonra istenen bilgileri girerek, GEZINOMI yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaranızdan 4402'ye SMS göndererek katılım talebinizi iletebilirsiniz.

Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan kazanabilir.

Maximum Mobil’den kazanılacak 75 TL MaxiPuan yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartı sahipleri için geçerlidir.

Kazanılan Maxipuan’larınız kampanyanın sona ermesini takiben 7 iş günü içinde kampanyada kullandığınız kartınıza yansıtılacaktır.

Kazanılan MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 4 Haziran 2017 olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 5 Haziran 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Bankamatik kartıyla kazanılan MaxiPuanlar da geri alınacaktır.

Kampanyaya Maximum özellikli kredi kartları, MercedesCard ve Maximiles dâhildir.

Şirket kredi kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Maximiles ile kazanacağınız MaxiPuan’lar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

Maximiles'ınıza yüklenen MaxiPuan’ları Maximiles’ınızla kullanabilirsiniz.

Ziraat Maximum Kart sahipleri yalnızca SMS ile kampanyaya katılabilir. Ziraat Maximum Kart sahipleri "GEZINOMI” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından 4757'ye SMS göndermelidir.

Kampanya başvurusu için göndereceğiniz kısa mesajlar cep telefonu operatörünüzün tarifesi üzerinden 1 SMS karşılığı ücretlendirilecektir.

Kampanya Gezinomi.com resmi internet sitesinde, 0850 466 77 44 Call Center ve yetkili satış acenteleri üzerinden yapılacak alımlarda geçerlidir.

İlave 3 taksit 2-6 taksitli alışverişlerinizde geçerli olup, azami taksit 9 olacaktır.
Gezinomi Tatil Danışmanı