Viking Park Hotel

9.8

bir Viking Otelleri tesisidir.

Antalya / Kemer / Kiriş

Tesisin açılış kapanış tarihi:1 Haziran - 31 Ekim
18 taksitle tatil!
Maxiumum Kart ile 01.08.2021 – 31.08.2021 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 100 TL MaxiPuan kazanın!

Gezinomi’de Maximum Kart’a 100 TL MaxiPuan Hediye!

Maxiumum Kart ile 01.08.2021 – 31.08.2021 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 100 TL MaxiPuan kazanın! Detaylar

Sağlık Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu sağlık ve hijyen kurallarını uygulayan ve ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ almaya hak kazanmış otelleri inceleyerek tatilinizi güvenle planlayabilirsiniz

Güvenli Turizm Sertifikasına Sahip Olan Oteller

Sağlık Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu sağlık ve hijyen kurallarını uygulayan ve ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ almaya hak kazanmış otelleri inceleyerek tatilinizi güvenle planlayabilirsiniz Detaylar

Gezinomi’den cebinizi ve tatilinizi düşünen kampanya:Erken Al, Geç Öde!

Erken Al, Geç Öde Kampanyası

Gezinomi’den cebinizi ve tatilinizi düşünen kampanya:Erken Al, Geç Öde! Detaylar

Tatilini Gezinomi ile Planla, 100 TL’ye Varan Akaryakıt Kazan!

Tatilini Gezinomi ile Planla, 100 TL Akaryakıt Kazan!

21 Mayıs - 30 Ağustos (dahil) tarihleri arasında seçili otellerde yapacağınız minimum 3 gece ve üzeri rezervasyonlarınızda oda başı 100 TL akaryakıt desteğiniz Gezinomi’den! Detaylar

Viking Park Hotel Hakkında

Antalya’nın en keyifli tatil adreslerinden Kemer’de sizi bekleyenViking Park Hotel , seçimleriniz ile hayat bulacak.

Hem eğlenecek hem de Viking Park Hotel'i seçerek ne kadar doğru bir karar verdiğinizi göreceksiniz. Havaalanına 60 km, Kemer şehir merkezine� 7 km ve denize 200 metre uzaklıkta olan otelde� ultra herşey dahil sistem uygulanmaktadır.

Türk ve dünya mutfağından tadabileceğiniz en güzel lezzetler ve en rahat oda seçenekleri ile sizde tatilinizi Viking Park Hotel'de hemen planlayabilirsiniz.

Ristorante Via Veneto A la Carte

A' la Carte Restoranlar rezervasyonlu ve kuver ücretli olarak hizmet vermektedir.

Giriş günü odaya meyve sepeti ve şarap ikramı
İlk sabah odaya kahvaltı servisi
Konaklamanın herhangi bir gününde, açık olan a la carte restoranlardan biri için ücretsiz rezervasyon

Balayı konsepti konaklama tarihinden maksimum 1 ay önce evlenen çiftler için geçerlidir. Evlilik cüzdan ibrazı gerekir.

ÇOCUKLAR İÇİN� �
� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � �
MINI CLUB 01 Mayıs – 15 Ekim tarihleri arasında hizmet verilmektedir.� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � �
(10.30–12.30 / 14.30–17.00)
Bebek yatağı, Bebek sandalyesi, Çocuk Büfesi

Her Şey Dahil

Geçerli konsept saatlerinde:Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler, gün içerisinde snack ikramlar ve çay saati, tesisin belirlemiş olduğu yerli alkollü-alkolsüz içecekler servis edilir. Belirtilen hizmetler dışındaki tüm ekstra hizmetler ücretlidir.

07:30 - 10:00� � � -� � � Kahvaltı ( Ana Restaurant )
10:00 - 11:00� � � -� � � Geç Kahvaltı ( Ana Restaurant )
12:30 - 14:00� � � -� � � Öğle Yemeği ( Ana Restaurant )
14:30 - 17:00� � � -� � � Snack Büfe (Pizza, Pide vb. )
16:30 - 17:00� � � -� � � Dondurma
17:00 - 18:00� � � -� � � Pasta ve Kahve-Çay Servisi
19:00 - 21:00� � � -� � � Akşam Yemeği ( Ana Restaurant )

10:00 - 24:00� � � -� � � Lobby Bar
10:00 - 24:00� � � -� � � Pool Bar


* Saat 23.00’den İtibaren Tüm Yiyecek Ve İçecekler
* Şişelenmiş Ve Kutulu İçecekler, Türk Kahvesi, Espresso,Cappuchıno ücretlidir.
* İthal İçecekler, Taze Sıkılmış Meyva Suları, Dondurma, Mını Barve� Oda Servisi Ücretlidir.

Viking Park Hotel 'de profesyonel dansçılardan oluşan animasyon grupları ile şovlar düzenlenmtekdir. Squash, boccia, dart, okçuluk, dans okulu gibi eğlenceli aktiviteler bulunmaktadır.

Tesis odalarına giriş saati 14:00 ile başlar, odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir.
Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
Taze sıkılmış meyve suları, Türk kahvesi ve import içecekler ücretlidir.
Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

23:00'dan sonra tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.

*Denize 200 m mesafede konumlanan tesisin, kendine ait çakıllı plajı bulunmaktadır. Plajda güneş şemsiyesi, şezlong, ve havlu misafirlerimize ücretsizdir.
*Havlu ise günde 1 kez değiştirmek koşuluyla havuzda ve plajda ücretsizdir.
*Plajda alınan yiyecek ve içecek ücretlidir.

Açık Havuz - (Derınlik 1,35m, 320 M2, Tatlı Su)� � � � � �
Çocuk Havuzu - (Derinlik 0,40m, 25 M2, Tatlı Su )

* Viking Hotels bünyesinde bulunan tesislerde konuklara anlaşmalı olan KEMER YAŞAM HASTANESİ’nde Covid19 testi uygulanmaktadır. Test ücretlidir.
* Misafirler konaklama süresince testleri pozitif çıkıp hastanede tedavi altına alınmalarına gerek görülmediği takdirde; otelde ayrılmış izolasyon odalarında protokolü imzalayarak kalacaklardır. İzolasyon dönemi boyunca rezervasyon süreleri sonrasına sarkan gecelerin ücretini ödemeleri gerekecektir. Güncel acente fiyatlarımız üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.

*İzolasyon odasında kalması gereken konuklar için günlük temizlik ve yeme-içme hizmetleri protokolümüzde belirlenmiş sabit personeller tarafından tek kullanımlık kıyafetler ve ekipmanlarla sağlanacaktır.
*� Viking Park Otel’de 3 adet izolasyon odası mevcuttur.
*� 27.11.2020 tarihli bakanlık genelgesine istinaden;� misafirler konaklama süresince testleri pozitif çıkıp hastanede tedavi altına alınmalarına gerek görülmediği takdirde; otellerde ayrılmış izolasyon odalarında protokolü imzalayarak kalacaklardır.

27.11.2020 Tarihli Kültür ve Turizm Bakanlığı Genelgesi

İkametgah adresi Türkiye sınırları dışında olan misafire, ülkemiz sınırlarına girdikten sonra� veya� konaklama� süreci� içerisinde� COVID-19� teşhisi� konulması,� Sağlık� Kuruluşunca hastanede� tedavisi� gerekmediğinin� belirlenmesi� ve� misafirin� talebi� halinde,� konaklama sözleşmesinde belirtilen süre ve koşullarda tesiste konaklaması sağlanır. Kalış tarihi sonunda konaklama� tesisinden� ayrılış� yapan

veya� konaklama� sözleşmesi� süresi� sona� eren,� ancakCOVID19 teşhisi nedeniyle ülkeden çıkış yapamayan misafirler,

talepleri halinde, aynı tesistekonaklatılır. COVID19 teşhisi konulan misafir ile aynı aileden olan veya birlikte aynı odadakalan kişiler� dahil,� konaklama� süresince� misafir� izolasyon� odalarında� kalacaklarına� ve odalarının� dışına� çıkamayacaklarına ilişkin� imza� karşılığı� yazılı� bilgilendirme� ve� bildirim yapılır.

* İZOLASYON ODALARI İkametgah adresi Türkiye sınırları dışında olan misafire, ülkemiz sınırlarına girdikten sonra veya konaklama süreci içerisinde COVID-19 teşhisi konulması, Sağlık Kuruluşunca hastanede tedavisi gerekmediğinin belirlenmesi ve misafirin talebi halinde, konaklama sözleşmesinde belirtilen süre ve koşullarda tesiste konaklaması sağlanır. Kalış tarihi sonunda konaklama tesisinden ayrılış yapan veya konaklama sözleşmesi süresi sona eren, ancak COVID-19 teşhisi nedeniyle ülkeden çıkış yapamayan misafirler, talepleri halinde, aynı tesiste konaklatılır. COVID-19 teşhisi konulan misafir ile aynı aileden olan veya birlikte aynı odada kalan kişiler dahil, konaklama süresince misafir izolasyon odalarında kalacaklarına ve odalarının dışına çıkamayacaklarına ilişkin imza karşılığı yazılı bilgilendirme ve bildirim yapılır. Bu kapsamda; COVID-19 teşhisi konulmuş ve Sağlık Kuruluşunca hastanede tedavisi gerekmediği belirlenen misafirlerin veya bu misafirle aynı aileden olan veya aynı odada konaklayan ancak hastalık teşhisi bulunmayan misafirlerin konaklamasına yönelik toplam oda kapasitesine uygun sayıda misafir izolasyon odaları düzenlenir.

* Misafir izolasyon odalarının, diğer misafir odaları ile en az temasta olacak şekilde, aynı kat/aynı blokta düzenlenmiş olması, düzenlendikleri kat veya blokta normal misafir odalarının bulunmaması veya ikişer misafir odası boş bırakılacak şekilde bir uçta toplanarak koridorda fiziksel ayrımının (kapı/duvar vb) sağlanması gerekir.

* Misafir izolasyon odalarında konaklayan misafirlerin, konaklama sözleşmelerinde belirtilen süre boyunca, odalarından çıkmaksızın, sözleşme koşullarına uygun olarak yiyecek içecek sevisi ve oda temizlik hizmeti almaları sağlanır.

* İzolasyona alınmış misafire servis/kat hizmeti verecek personeller belirlenir. İzolasyon servis personellerinin çalışma koşulları, ek hizmet bedelleri, koruyucu ekipmanları, misafire yaklaşım mesafesi ve koşulları, servis öncesi ve sonrası uygulayacakları kişisel temizlik ve hijyen kurallarının da yer aldığı ‘izolasyon personeli protokolü' hazırlanır ve sözleşmeleri yapılır. Bu personellere ayrı hijyen ve sağlık eğitimi verilir. Misafir izolasyonu süresince izolasyon personellerinin mümkünse tesiste konaklaması sağlanır. Personelin sık sık sağlık durumları izlenir.

* Misafir izolasyon odalarına servis/kat hizmeti veren personelin maske, koruyucu sperlik ve her kullanımdan sonra değiştirilmek üzere tek kullanımlık eldiven kullanması, kıyafetlerini tamamen değiştirmesi veya koruyucu tek kullanımlık kıyafet giymesi ile servis öncesi ve sonrası kişisel hijyen uygulamaları ve her kullanımdan sonra tek kullanımlık kıyafet, eldiven ve maskenin diğer atıklardan ayrı olarak bertarafı sağlanır. Her bir aşamaya ilişkin izlenirlik kayıtları tutulur. Misafir izolasyon odalarının kullanımdayken havlu, çarşaf gibi tekstil ürünlerinin ve servis bulaşıklarının ayrı toplanması ve diğer misafir kirlileri ile temas ettirilmeksizin en az 60 derecede yıkanması sağlanır.

DISKO ( Kemer’deki Diskolara Yönlendirilmektedir)
 • Hava Alanına Uzaklığı63 kmAntalya Havalimanı
 • Şehir Merkezine Uzaklığı8 kmKemer
 • Denize Uzaklığı200 m
 • Kurulu Alan14000 M2

(*) ile işaretli hizmetler ücretlidir.

Tesis Kapasitesi

128 Oda

Otel Özellikleri

 • Fotoğrafçı *
 • Market *
 • Otopark
 • Toplantı Salonu *
 • Oda Sayısı
 • Açık Restaurant
 • Kapalı Restaurant
 • Amfi Tiyatro
 • Bar
 • Kuru Temizleme *
 • Disco *
 • Taze Sıkılmış Meyve Suyu *
 • Emanet Kasası *
 • Havaalanına Transfer *
 • Çamaşırhane hizmetleri *
 • Tüm İthal İçkiler *
 • Odada Internet *
 • Genel Alanda Internet
 • 24 Saat Oda Servisi *
 • Şehir merkezine servis *
 • Minibar *
 • Türk Kahvesi *

Plaj ve Havuz Özellikleri

 • Açık Havuz320m2 olup, 1,35m derinliğindedir.
 • Plaj Havlusu
 • Şezlong
 • Minder
 • Şemsiye
 • Aquapark
 • Isıtmalı Kapalı Yüzme Havuzu
 • Kapalı Havuz
 • Kum-Çakıl Plaj

Aktiviteler

 • Aerobic
 • Beach Voley
 • Bilardo *
 • Masa Tenisi
 • Okçuluk
 • Oyun Salonu *
 • Satranç
 • Tenis Kortu
 • Tenis Kortu - Aydınlatmalı
 • İnternet Cafe *
 • Boccia
 • Tüm Su Sporları
 • Dart
 • Sinema *
 • Step
 • Soft Animasyon
 • Canlı MüzikHaftada bir gün, gala akşamları

Çocuklar İçin

 • Çocuk Havuzu25m2 olup, 0,40m derinliğindedir.
 • Çocuk Kulübü
 • Çocuk Parkı
 • Çocuk Büfesi
 • Çocuk Oyun Alanı
 • Bebek Bakımı *
 • Dondurma *16:30-17:00 saatleri dışında ücretlidir.
 • Bebek Yatakları
Tesisin Açılış Tarihi:1 HaziranTesisin Kapanış Tarihi:31 Ekim

Misafir Değerlendirmeleri

Otelin Toplam Puanı

2 yorum sonucu ortalama 9,76 puan almıştır.

9.8
Puan Detayları
Oda Hizmeti
9.8
Lokasyon
9.7
Personel
10.0
Aktiviteler
9.8
Yeme / İçme
9.5
Hijyen
9.0
Fiyat / Kalite
9.8
Misafir Görüşleri

Viking Park Hotel misafir yorumları

2
Puan Detayları
Çocuklu Aileler
1
Arkadaş
0
Çiftler
1
Tek Misafir
0
img-avatar
Yunus G.
Çiftler
Olumlu yorumlarHer yıl tatilimizi ailecek limakta yapıyoruz burası çok temiz, yiyecek içecek kaliteli, personeller hepsi güler yüzlü bundan fazlası olamaz. Teşekürler Limak
27-05-2019 tarihinde yorum yapıldı.
10.0puan
img-avatar
Yunus G.
Çocuklu Aileler
Olumlu yorumlarOtel personeli gayet ilgili güler yüzlü. Animasyonu çok güzel. Havuzu ve denizi güzel. Yemek çeşidi çok ve lezzetli. Çok temiz bir otel.
25-05-2019 tarihinde yorum yapıldı.
9.9puan

Otel Nasıldı?

Yemekler lezzetli miydi?

Personel güler yüzlü müydü?

5 TL GeziPara Kazan