Wome Deluxe

8.1

Antalya / Alanya / Avsallar

Alkolsüz Herşey Dahil

Tesisin açılış kapanış tarihi:12 Mayıs - 31 Ekim

Otelin ilgili tarihlerde kontenjanı bulunmamaktadır. Otelin satışı adına tatil danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

HEMEN ARAYIN:0850 466 77 44

ya da

Hemen Arayın:0850 466 77 44

ya da

Wome Deluxe Hakkında

Alanya’da konforu ile sizi konuk edecek olan Wome Deluxe Hotel, seçimlerinizi bekliyor. Alanya, Avsallar beldesinde yer alan otelde huzurlu ve eğlenceli bir tatil yapabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük alkolsüz aile oteli olan Wome Deluxe, her daim misafirlerine en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Bu ilkesini ise Türk Standartları Enstitüsü (TSE)’den hak kazandığı Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Sistemi Standardı, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı, Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, Kalite Yönetim Sistemi Standardı belgeleri ile taçlandırmıştır.

Wome Deluxe’te su parkı, bowling, tenis, masa tenisi, bilardo, restoranlar, deniz ya da dağ manzaraları konforlu oda seçenekleri, özel banyolar, 24 saat açık resepsiyon hizmetleri bulunmaktadır. Açık ve kapalı havuzu, aqua parkı ile çocuk dostu bir oteldir. Aynı zamanda çevre dostu olan Wome Deluxe ile hayal ettiğiniz tatili hemen planlayabilirsiniz.

Alanya'ya 27 km, Side'ye ise 36 km ve Gazipaşa Havalimanı 70 km mesafededir. Sevdikleriniz ile güzel bir tatil geçirmek için Wome Deluxe Hotel’i tercih edebilirsiniz.

Ortadoğu ve Hatay Mutfağı A'la Carte Restaurant
Deniz Mahsülleri A'la Carte Restaurant
Akdeniz Mutfağı A'la Carte Restaurant

*A'la carte restaurantlar 20:00-23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Oda süslemesi
Odaya kahvaltı bir defaya mahsus
A'la Carte restaurantta bir defaya mahsus akşam yemeği
Odaya özel ikramlar (meyve, tatlı tabağı vb.)
*Balayı konsepti konaklama tarihinden maksimum 3 ay önce evlenen çiftler için geçerlidir. Evlilik cüzdan ibrazı gerekir.

WOMY CLUB AMACI ; Çocuk misafirlere mutlu, unutulmaz anılar bırakarak, ebeveynlerin; rahat, huzurlu bir şekilde tatil yapabilecekleri algısı oluşturup, çocuklarını gönül rahatlığıyla bırakıp huzurlu bir dinlenme alanı sağlamaktır.

Aksiyon, yaratıcılık, tatmin, sosyal etkileşim, gevşeme, bireyin kendine dönmesi, macera, eğitim, gelişim ve çocuğun yaşamının yeni yönlerini keşfetmesi olanakları sunulmaktadır.

Tesis, çocuk misafirler arasında sosyal ve kültürel temayı güçlendirmek, iletişimi artırmak, çocuklara öz güven duygusunu ve tatil kültürünü çeşitlendirerek daha güvenli, huzur dolu tatil deneyimini Womy Club ile ön plana çıkamayı amaçlanmakta.

Çocuk misafirlerin gerek spor, gerek eğlence, gerek zihinsel ve sosyal ihtiyaçlarının karşılanması Womy Club kilit noktası olmakla birlikte sosyal temas ve etkileşim, iletişim fırsatlarının sağlanması amaçlanmaktadır.

Engelli çocuk misafirler için de oyun sahası ve wc ler oluşturulmuştur.

WOMY CLUB:10:00 – 18:00 Saatleri arasında 4-9 yaş grubu çocuk misafirlere hizmet vermektedir.

WOMY CLUB PROGRAMLARI:4-18 yaş(Mini – Maxi – Teenager) olarak aktivite programlarıyla çeşitlendirilmiştir.

WOMY SU PARKI ADASI:Çalışma saatleri; 10:00- 12:00 / 14:00 – 16:00‘dır.
OYUN PARKI:Tüm gün boyunca kullanılmakla birlikte akşam 21:00 – 23:30 saatleri arasında da kullanılmaktadır.

WOMY MASAL EVİ:0-4 Yaş çocuk misafirler ve emziren annelerin rahatlığı açısından konforla tasarlanmıştır. Bebek uyku yatakları, alt değiştirme ünitesi mevcuttur. Ebeveyn kontrolünde yardımcı personel bulundurulmaktadır.
Ebeveynlere masal terapisi kitaplarıyla eğitici, kişiye özel anne – bebek ilişkisini pekiştirecek kütüphane oluşturulmuştur.

WOMY SİNEMA ve WOMY LEGO DÜNYASI:Öğleden sonra 15:30 – 18:00 Saatlerinde açılmaktadır.
Tiyatro, Sinema Gösterimi ve lego birleştirme oyunları sayesinde çocuk misafirler farkı durumlarda gözlem yapabilme, hayal kurabilme, iletişimi kuvvetlendirme, toplum içinde uyum gösterme ve gördüklerini yorumlayabilme gibi sosyal alandaki gelişimine katkı sağlamaktadır.

Diger Odalar Gün boyu hizmettedir.

WOMY RESTORAN:öğle yemeği 12:00 – 13:30 olarak 1,5 saat açıktır.
WOMY RESTORAN:Pastane saatimiz ise ;15:30 – 16:30 olarak kullanılacaktır.
Ayrıca ; Womy Minik şşçılar aktivitelerde; Kurabiye yapımı ,pizza yapımı ,sosis makarna tasarımı (restoranda) yapılacaktır.

WOMY ADASI:Tesisin, çocuk misafirler için hobby ve yaratıcılık alanlarını geliştirmek amacıyla tasarlanan en renkli evidir. Bu etkinlikler bireysel veya grup olarak yapılabilir. Grup halinde yapılması çocuk misafirlerin sosyal anlamda gelişmesine de katkı sağlar. Bu etkinlikler esnasında womy çocukları kendi sanatsal yönlerini keşfedip, geliştirebilirler. Ayrıca el becerilerinin de gelişimine büyük katkı sağlar.
BU ETKİNLİKLER:Hamur çalışmaları , boyama faaliyetleri , vazo ve bardak gibi nesneleri boyama, kağıt katlama ,kartondan nesneler hazırlama , kum boyama , tişört boyama , kinetik kum çalışmaları , kil ve yoğurma çalışmaları.

WOMY GEZEGEN SERÜVENİ:Yarış parkurlarıyla ve Meslek atölyeleri ile tasarlanmış olan ev; çocukların enerji dolu aktivite programlarıyla 10:00 / 18:00 saatlerinde sürekli hizmet vermektedir.
Oyun ve hareketli etkinliklerin yapıldığı evimiz de; Womy Çocuklarının grup halinde oynandığında eğlenceli zaman geçirmesi ve sosyal olarak gelişmesine büyük olanak sağlıyor. Ayrıca tatili biten çocuk misafirlerin okul hayatına da olan bağlılığını ve arkadaş ilişkilerini sürdürebilmesi açısından büyük katkı olanağı sunulmaktadır. Bu alanda görev yapan personeller; çocukların zihinsel ve fiziki gelişimini en iyi oynanan oyunlar yardımı ile gözlemler. Çocuk misafirlere hedefe yönelme bilinci katar. Oynanan hareketli oyunlar çocuk misafirlere fiziksel açıdan gelişimine katkı sağladığı gibi aynı zaman da sahip oldukları enerjiyi harcamalarında da büyük katkı sağlar.

WOMY ETÜD:Ders evinde yapılacak olan etkinlikler ilköğretim ve orta öğretime büyük katkısı olması amaçlanmıştır. Okuma - yazma pekiştirme, sayılar, temel kavramlar ve sözcük bilgisine giriş düzeyinde bilgiler aktarılır ve öğretilir. Bu etkinlikleri yaparken; bilmecelerle tekerlemelerle, hikaye ve masallarla çocukların Türkçe kullanım kabiliyetleri geliştirilir. Duydukları yeni kelime ve deyimlerle kelime hazineleri genişler. Daha doğru ve anlamlı cümleler kurarak kendilerini ifade edebilme özelliği kazanırlar.
Ayrıca Esma – ül Hüsna , ayetler ve sure eğitimleri ve "Abdest nasıl alınır?" gibi temel dini bilgiler verilerek çocuk misafirlere islamiyetin güzelliği aktarılır.
Doğa ve Deney etkinlikleri de yapılmaktadır.

BAYANLARA ÖZEL
Hamam, sauna, fitness center, kapalı havuz, buhar odası gibi birçok aktiviteyi de sadece bayanlara ait özel alanlarda ücretsiz olarak alabilirler.

BAYLARA ÖZEL
Hamam, sauna, fitness center gibi aktiviteleri ile baylar da ücretsiz olarak kendilerine has bölümden yararlanabilirler.

Alkolsüz Herşey Dahil

Geçerli konsept saatlerinde:Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler, gün içerisinde snack, ikramlar ve çay saati, tesisin belirlemiş olduğu alkolsüz içecekler servis edilir. Belirtilen hizmetler dışındaki tüm ekstra hizmetler ücretlidir.

07:00 - 10:00:Kahvaltı
10:00 - 10:30:Geç Kahvaltı
10:00 - 00:00:Pastane
11:00 - 16:00:Snack
12:30 - 14:00:Öğle Yemeği
16:00 - 17:00:Çay Saati
19:00 - 21:00:Akşam Yemeği
23:30 - 00:00:Gece Çorbası

Barlar
10:00 - 17:00:Snack Bar
10:00 - 00:00:Kır Kahvesi
10:00 - 02:00:Lobi Cafe
23:00 - 02:00:Disko

Tesis Odalarına giriş saati 16:00 ile başlar, odalardan çıkış saati ise 11:00'dır. Uçakları sebebi ile Saat 11 den sonra cout yapması gereken misafirler için saat 18:00 kadar konaklama ücretlerinin yarısı, 18:00 den sonra günlük tam ücret alınır.
Açık yüzme havuzları, kumsal bölümü ve otelin bazı bölümleri sadece yaz sezonu açıktır (10 Nisan - 31 Ekim) Bu tarihler hava koşullarına göre 7-15 gün değişiklik gösterebilir.
Bayanlar bölümüne 6 yaş ve üzeri erkek çocuklarının girmesi yasaktır. 0-6 yaş grubu çocukların havuz bezi ile havuzu kullanmaları zorunludur.
Baylar plajı sadece bay misafirlerin kullanımı içindir. Bayan misafirlerin girmesi yasaktır.
Tesisin dış alanlarında yer alan havuzlar, servis alanları ve sahil kullanımı, 01.11.2018 tarihi itibari ile hizmet vermeyecektir.

BAYANLARA ÖZEL
Bayanlara özel komplekse sahip olan Wome Deluxe’ün bayanlar havuzu toplamda 735m2 olup ayrı bir havuz şeklinde 2 adet kaydırak bulunmaktadır. Ayrıca plaj kısmında bayanların güneşlenmeleri için ayrı güneşlenme terasları yer almaktadır.Hamam, sauna, fitness center, kapalı havuz, buhar odası gibi birçok aktiviteyi de sadece bayanlara ait özel alanlarda ücretsiz olarak alabilirler.

BAYLARA ÖZEL
Wome Deluxe’de Baylara özel açık havuz toplam 650 m2’dir.Hamam, sauna, fitness center gibi aktiviteleri ile baylar da ücretsiz olarak kendilerine has bölümden yararlanabilirler.

Hem kadınlara ve erkeklere özel ayrı plajlar hem de ailece yüzmenin keyfini farklı alternatiflerle keşfettiğiniz bir tatil düşleyin. Kendinizi Akdeniz’in serin sularına bırakmak için farklı plaj seçeneği ve toplamda 12 ayrı havuz Wome’da sizleri bekliyor.

Denize sıfır tesisin kendine ait özel plajı bulunmaktadır. 7 bantlı aquapark bulunmaktadır. Bay bayan ayrıdır. Bayanlara özel plaj ve güneşlenme terasları mevcuttur. Kum plajı mevcut olup şezlong, şemsiye, minder bulunmaktadır. Plajda yiyecek içecek hizmeti bulunmaktadır.
1 Adet Açık Bayan Havuzu,1 Adet Açık Bayan Çocuk Havuzu,1 Adet Karma Açık Havuz,1 Adet Açık Erkek Havuzu,1 Adet Karma Çocuk Havuzu,1 Adet Açık Çocuk Havuzu,Açık Havuz, Plaj ve servis alanları kış döneminde hizmet vermemektedir.

BAYANLARA ÖZEL
Bayanlara özel komplekse sahip olan Wome Deluxe’ün bayanlar havuzu toplamda 735m2 olup ayrı bir havuz şeklinde 2 adet kaydırak bulunmaktadır. Ayrıca plaj kısmında bayanların güneşlenmeleri için ayrı güneşlenme terasları yer almaktadır.

BAYLARA ÖZEL
Wome Deluxe’de Baylara özel açık havuz toplam 650 m2’dir.

KORONAVİRÜS ÖNLEMLERİ
1. Her misafir ve personelin girişlerde termal kamera veya elektronik ateş ölçer ile ateşi ölçülmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Yüksek ateşi olanlar karakol ve hastaneye bildirilecektir.
2. Otele giriş işlemleri sırasında, sosyal mesafeyi korumak için sadece 1 kişi diğer aile bireylerinin kimlikleri ile giriş işlemlerini yapacaktır.
3. Genel alanlarda ki wc kapıları elle temas edilmemesi için otomatik olarak açılıp kapanmaktadır.
4. Misafirlerimizin ve personelimizin sık sık kullanımı için her bölümde açık ve dış alan dahil dezenfektan dispensırları ve makineleri bulunmaktadır.
5. Misafirlerimizin kullanmış olduğu ortak alanlarda, güvenli sosyal mesafe düzenlemesi yapılmaktadır.
6. Açık büfelerde ki kalabalığı önlemek için, 150-200 kişiden fazla misafir alınmamaktadır, büfelerde ki misafir sayısı azalmadan diğer misafirler büfelere davet edilmeyecektir.
7. Büfelerimizde ‘‘ Sağlıklı Yaşam ’’ temalı köşe bulunmaktadır.
8. Otelimizde bağışıklık sistemini destekleyici gıda ve içecek bulunmaktadır.
9. Büfelerde daha fazla anında pişirme üniteleri bulunmaktadır.
10. Otelimizde günlük depo ve gıda güvenliği denetimi yapılmaktadır.
11. Otelimizin misafir doluluk oranı %60’ı geçmemektedir.
12. Uzman ekibimiz ile periyodik açık ve kapalı alan ozon ve ulv cihazı ile otel genel mekanları ve odalar, personel servisleri ve lojman dezenfeksiyonu yapılmaktadır.
13. Otelimizde her gün 09:00 – 18:00 saatleri arasında görevli hemşire/doktor bulunmaktadır.
14. Misafilerimize ve personelimize koronavirüs ile ilgili eğitici bilgiler, her bölümlere ve alanlara dağıtılmış olup bu bildirilerde hijyene dayalı bilgiler verilmektedir.
15. Tüm çalışan personelimize kişisel temizlik ve hijyen eğitimleri verilmektedir.
16. Oda temizliğine giden personel odayı öncesinde havalandırmakta, odalara her giriş öncesi ve çıkış sonrası şok dezenfeksiyon yapılmaktadır.
17. Misafirlerimizin konaklama durumu ve süreçlerine göre en az 24 saat, 48 saat ve 72 saat boş bırakılmış odalarımız mevcuttur.
18. Odalar check out olduktan sonra en az 2 gün başka bir misafire verilmemektedir.
19. Check out yapılan odalara beraber çalıştığımız ilaç firması ile birlikte girilip, çok detaylı temizlik ve ozonlama sistemi ile dezenfektan yapılmaktadır.
20. Özellikle temizlik yapacak personelimizde maske, eldiven ve alan durumuna göre galoş olmazsa olmazımız olacaktır.
21. Özellikle koronavirüs salgını ile otelimizde en çok kirlenen ve en çok özen gösterilmesi gereken yerler, genel alanlar, genel tuvaletler, odalar ve koridolar risk alanları oluşturmakta olup asla işgücü tasarrufuna gidilmemektedir.
22. Tüm tekstil ürünlerimiz 90 derece sıcaklığında yıkatılmaktadır.
 • Hava Alanına Uzaklığı95 kmAntalya Havalimanı
 • Şehir Merkezine Uzaklığı27 kmAlanya Şehir Merkezi
 • Kurulu Alan120000 M2
 • Otogara Uzaklığı27 kmAlanya Otogar
 • Denize Uzaklığı0 m

(*) ile işaretli hizmetler ücretlidir.

Tesis Kapasitesi

535 Oda

Otel Özellikleri

 • A la Carte Restaurant *
 • Açık Restaurant
 • Kapalı Restaurant
 • Amfi Tiyatro
 • Araç Kiralama *
 • Asansör
 • Bar
 • Fotoğrafçı *
 • Konferans Salonu *
 • Kuru Temizleme *
 • Market *
 • Havaalanına Transfer *
 • Otopark
 • Toplantı Salonu
 • 24 Saat Oda Servisi *
 • DiscoBayanlara Özel Kullanım
 • Minibar *
 • Oda Sayısı

Plaj ve Havuz Özellikleri

 • Mavi Bayrak
 • Havuzda Sahilde Cafe Bar
 • Şezlong
 • Açık HavuzBay Bayan ayrı kullanılmaktadır.
 • Kapalı Havuz
 • Özel Plaj
 • Şemsiye
 • Aquapark
 • Kum Plaj

Aktiviteler

 • Animasyon
 • Banana *
 • Basketbol
 • Beach Voley
 • Bilardo *
 • Bowling *
 • Dart
 • Futbol
 • Su Kaydırağı
 • Jet Ski *
 • Kano *
 • Masa Tenisi
 • Mini Futbol
 • Oyun Salonu *
 • Parasailing *
 • Sinema
 • Tenis Kortu
 • Voleybol
 • Tüm Su Sporları *
 • İnternet Cafe
 • Wireless İnternet
 • Motorlu Su Sporları *
 • Soft Animasyon

Çocuklar İçin

 • Çocuk Havuzu
 • Çocuk Kulübü
 • Çocuk Parkı
 • Özel Çocuk Bakımı *
 • Bebek ArabasıRezervasyonlu
 • Mini Club
Tesisin Açılış Tarihi:12 MayısTesisin Kapanış Tarihi:31 Ekim

Misafir Değerlendirmeleri

Otelin Toplam Puanı

39 yorum sonucu ortalama 8,10 puan almıştır.

8.1
Puan Detayları
Oda Hizmeti
8.5
Lokasyon
8.5
Personel
8.3
Aktiviteler
7.2
Yeme / İçme
8.4
Hijyen
8.0
Fiyat / Kalite
7.7
Misafir Görüşleri

Wome Deluxe misafir yorumları

39
Puan Detayları
Çocuklu Aileler
30
Arkadaş
2
Çiftler
7
Tek Misafir
0
img-avatar
Zeynep H.
Arkadaş
Olumlu yorumlarherşey çok güzeldi
08-10-2021 tarihinde yorum yapıldı.
8.6puan
img-avatar
Turgay U.
Çocuklu Aileler
Kayseri
Olumlu yorumlarOtelden genel olarak memnun kaldık
25-10-2019 tarihinde yorum yapıldı.
9.3puan
img-avatar
Ahmet A.
Çocuklu Aileler
Ankara
Olumlu yorumlarHerşey güzeldi
24-10-2019 tarihinde yorum yapıldı.
10.0puan
img-avatar
Metin A.
Çocuklu Aileler
Olumlu yorumlarHerşey çok güzeldi
10-10-2019 tarihinde yorum yapıldı.
10.0puan
img-avatar
Mehmet A.
Çocuklu Aileler
Olumlu yorumlarHer yönden mükemmel bir tatildi. 3 yıldır aynı oteli tercih ediyoruz.Olumsuz yorumlarBalkonların üst kısımlarında örümcek ağı vardı, dikkat edilirse daha iyi olur.
09-10-2019 tarihinde yorum yapıldı.
10.0puan

Otel Nasıldı?

Yemekler lezzetli miydi?

Personel güler yüzlü müydü?

5 TL GeziPara Kazan

İnternet sitemizin doğru biçimde çalışması için zorunlu olan çerezler kullanılmaktadır. Reklam/pazarlama, performans/analitik çerezleri ise üçüncü taraf çerezler olup ancak açık rıza vermeniz halinde kullanılabilecektir. Çerezler aracılığıyla kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında detaylı bilgiye "Çerez Aydınlatma Metni"nden ulaşabilirsiniz. Tüm çerezlerin kullanımına ve üçüncü taraf çerezler aracılığıyla toplanan kişisel verilerin yurt dışına aktarılmasına onay vermek için "Tümünü Kabul et" e, zorunlu olmayan çerezleri reddetmek için "Tümünü Reddet"e tıklayabilir ya da çerezlere ilişkin tercihlerinizi Çerez Tercihleri seçeneğinden yönetebilirsiniz.