Acem Diyarı Kuzeyden Güneye İran - Türk Havayolları İle

Tahran(2),İsfahan(2),Yezd(1),Şiraz(2)

8 Gece - 9 Gün

Tur Kalkış Yeri:İstanbul

 • İstanbul-İstanbul Havalimanı

Türk Havayolları İle
Vizesiz

TUR KODU:20610

4* ve 5* Oteller
Oda + Kahvaltı
947,00 EUR33.334,50 TL
15.06.2024-23.06.2024 dönemi için geçerli kişibaşı fiyatıdır.

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Dönem dönem fiyat listesi için tıklayın.

1. GÜN

İstanbul Tahran

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 05.00’ta buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimiz sonrasında Türk Hava Yolları’nın TK880 sefer sayılı uçuşu ile saat 08.05’te Tahran’a uçuş. Yerel saat ile 11.40’ta Tahran’a iniş. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından havalimanından aracımız ile panoramik Tahran Şehir Turu için hareket. Şehir turumuzda önce İran’ın başkenti Tahran’ın simgelerinden birisi olan ve Özgürlük Meydanı anlamına gelen Azadi Meydanı’na gideceğiz. Meydan İsfahan’daki Nakş-ı Cihan Meydanı’ndan sonra İran’ın en büyük meydanıdır. Şehir turumuzu tamamladıktan sonra otelimize transfer. Check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Öğleden sonra serbest zaman. Gecelememiz Tahran’daki otelimizde.

2. GÜN

Tahran

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Tahran Turu için hareket. Turumuza ilk önce zamanında Şahların ikametgahı olan Gülistan Sarayı ile başlayacağız. İran’ın başkenti Tahran’ın güneyinde, Erg Meydanı'nın yakınında eski Tahran surlarının sınırları içerisinde Kaçar Hanedanı dönemine ait bir saraydır. Ardından 1937 yılında açılan İran Ulusal Müzesi ziyaretimiz için hareket. Müzede Antik Pers eserleri, Medler, Ahameniş İmparatorluğu eserleri sergilenmektedir. Sonrasında Saadabad Sarayı’nı ziyaret edeceğiz. Saadabad Sarayı Pehlevi Hanedanı tarafından 3000 dönümlük bir arazi üzerine inşa edilmiş ve hanedanlık döneminde yazlık saray olarak kullanılmıştır. Hanedanlık döneminin son bulması ile müzeye çevrilmiştir. Turumuza İran Ulusal Mücevher Müzesi ile devam edeceğiz. Kraliyet mücevherlerinin ihtişamına tanıklık ettikten sonra otelimize transfer. Gecelememiz Tahran’daki otelimizde.

3. GÜN

Tahran-Kaşan İsfahan

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip, Orta İran’ın en güzel şehirlerinden biri olarak bilinen ve yaklaşık 300.000 kişilik nüfusa sahip olan Kaşan’a doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 3 saatlik bir yolculuk sonrası varışımızı takiben Kaşan Turuna başlıyoruz. Şehir turumuzda UNESCO Dünya Miraslar Listesi’nde yer alan Tabatabaei Evleri’ni, Boroujerdi Evleri’ni ve Fin Bahçeleri’ni ziyaret edeceğiz. Tebrizli bir halı tüccarının Türk eşine yaptırdığı büyük ve gösterişli bir konak olan Tabatabaei, Kaşan’daki en ünlü konaklardan birisidir. Borujerdi evi, İranlı zengin bir tüccar olan Borujerdi’nin hayattayken yaşadığı yerdir. Klasik İran mimarisinde inşa edilen Fin bahçesi, Safevi, Zandiyeh ve Kaçar dönemlerinin mimari etkisini yansıtmaktadır. Turumuzun ardından Isfahan’a doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Yaklaşık 2,5 saatlik bir yolculuk sonrası varışımızı takiben ilk olarak Si-o-se Pol Köprüsü’nü ziyaret edeceğiz. Zayende Nehri üzerinde yer alan kemerli Si-o-se Pol Köprüsü, güzelliği ile oldukça etkileyici bir durumdadır. 1602 yılında inşa edilmiş ve Farsça 33 anlamına gelen köprü, kendisini ayakta tutan 33 sütun üzerine inşa edildiğinden bu ismi almıştır. Ardından bir sonraki ziyaret noktamız 300 yılı aşkın bir süredir Zayandeh Nehri üzerinde yer alan 23 kemerli Khadju Köprüsü olacak. Panoramik İsfahan Turunu tamamladıktan sonra otelimize transfer. Check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Gecelememiz İsfahan’daki otelimizde.

4. GÜN

İsfahan

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında İsfahan Turu için hareket. İlk durağımız Isfahan’ın kalbi olarak anılan 40 Sütun Sarayı. Safevi Şahu I. Abbas tarafından yaptırılan 40 Sütun Sarayı’nı ziyaretimizin ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan ve dünyanın en büyük 2.meydanı olan Nakş-i Cihan Meydanı’na hareket edeceğiz. İran’da İmam Meydanı olarak bilinen ve “Şah’ın Meydanı” olarak anılan Nakş-i Cihan Meydanı’nda yer alan Ali Kapı Camii ve Şeyh Lütfullah Camii’lerini de panoramik olarak ziyaret ettikten sonra yine UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Mescid-i Cuma’yı ziyaret edeceğiz. Pers mimarisinde en uzun minareli yapılardan biri olan Mescid-i Cuma ziyaretimiz ardından otelimize dönüş. Gecelememiz İsfahan’daki otelimizde.

5. GÜN

İsfahan-Meybod Yezd

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip, Yezd’e doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 3 saatlik bir yolculuk sonrası İslam öncesi döneme ait önemli eserlerin bulunduğu Meybod Kenti’ne varacağız. Meybod Turunda eski çağlarda buzdolabı olarak kullanılan Kerpiç Evleri ziyaret edeceğiz. Sonrasında İran kültür ve mimarisinin en güzel örneklerinin yer aldığı Fahadan Mahallesi’ni ziyaret edeceğiz. Dar sokakları, binaları ve türbeleri ile sizlere İran kültürünü en güzel şekli ile yansıtacak olan bu şehri ziyaretimiz sonrasında Yezd’e yolculuğumuza devam edeceğiz. 1 saatlik yolculuk sonrası Yezd’e varışımızı takiben otelimize transfer. Check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Gecelememiz Yezd’deki otelimizde.

6. GÜN

Yezd-Pasargad Şiraz

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip, Yezd Turu için hareket. İlk durağımız Ateş Tapınağı olacak. Zerdüşt dininin en önemli ibadet yerlerinden biri olan Ateş Tapınağı’nda 1500 yıldır yanmakta olan ateş, saflığın en üst zirvesi olarak kabul edilmektedir. Tur sonrası Şiraz’a doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 4 saatlik bir yolculuk sonrası yolumuzun üzerinde bulunan UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Pasargard Antik Kenti’ni gezeceğiz. Turumuzun ardından Şiraz’a olan yolculuğumuza devam edeceğiz. Yaklaşık 2 saatlik yolculuk sonrası Şiraz’a varışımızı takiben otelimize transfer. Check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Gecelememiz Şiraz’daki otelimizde.

7. GÜN

Şiraz

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Şiraz Turu için hareket. İlk durağımız Pers İmparatorluğu’nun başkenti, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Persepolis Antik Kenti olacak. M.Ö. 6.yy.’da I. Dairus tarafından kurulan Persepolis, Dairus’tan sonra tahta çıkan I. Serhas ve Ardaşir tarafından büyütülerek harika anıtlar ile doldurulmuştur. Turumuza Persepolis’e 8-10 km mesafede yer alan Nakş-ı Rüstem ile devam edeceğiz. Saray görünümlü 2 adet mezarın bulunduğu ve Frigya Kral Mezarları’na benzeyen bu iki mezara Nakş-ı Rüştem adı verilmiştir. Turumuzun sonunda otelimize döneceğiz. Gecelememiz Şiraz’daki otelimizde.

8. GÜN

Şiraz

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip, tam günlük Şiraz Turu için hareket. Turumuza UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Eram Bahçesi ile başlıyoruz. Geleneksel Pers Bahçeleri’nin sembolü olan Eram Bahçesi’ni gezdikten sonra turumuza Zend Hanedanı dönemine ait Kerim Han Kalesi ile devam edeceğiz. Kerim Han Kalesi ziyaretimizin ardından Mollalar Medresesi’ni ziyaret edeceğiz. Ardından Vekil Pazarı ve Moshir Sarayı ziyaret edeceğimiz yerler arasındadır. 250 yıl önce pazar yeri olarak kurulan Moshir Sarayı’nın bazı bölümleri müzeye çevrilmiş ve bazı bölümleri restoran olarak kullanılmaya başlanmıştır. İran Devrimi’nden sonra kapanmış sonra tekrar kullanıma açılmıştır. El yapımı halı ve hediyelik eşya satılan birçok mağaza bulunmaktadır. Turumuzun bitiminde havalimanına hareket ediyoruz.

9. GÜN

Şiraz İstanbul

Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimiz sonrasında Türk Hava Yolları’nın TK885 sefer sayılı uçuşu ile saat 01.45’te İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile 05.20’te İstanbul Havalimanı’na iniş ve turumuzun sonu. Bir sonraki keyifli gezimizde buluşmak üzere veda ediyoruz.

15.06 TK880 IST-IKA  08.05-11.40
23.06 TK885 SYZ-IST  01.45-05.20
Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile IST-IKA/SYZ-IST parkurunda gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Havalimanı vergileri
Belirtilen veya benzeri otellerde toplam 7 gece konaklama
Programda belirtilen sabah kahvaltıları
Havalimanı – otel – havalimanı transferleri
Panoramik Tahran Şehir Turu
Tahran Turu
Kaşan Turu
İsfahan Turu
Meybod Turu
Yezd Turu
Pasargard Antik Kenti Turu
Persepolis Antik Kenti Turu
Şiraz Turu
Türkçe rehberlik hizmeti
Mesleki sorumluluk sigortası (1618 sayılı yasa gereği düzenlenen sigortadır)
Yurt dışı çıkış harcı
Dahil olduğu belirtilmeyen tüm müze ve örenyeri giriş ücretleri
Dahil olduğu belirtilmeyen yemekler ve yemeklerdeki içecekler
Ekstra turlar
Kişisel harcamalar
Seyahat sağlık sigortası ( 50 Euro )
Tur programında dahil olduğu açıkça belirtilmemiş tüm servisler
Bahşişler (kişi başı günlük 1 EUR, rehber tarafından toplanacaktır)

Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.

Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.


Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.


Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.

Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Tahran (2 gece) 5* Laleh International Hotel vb.
İsfahan (2 gece) 4* Piroozy Hotel vb.
Yezd (1 gece) 4* Parsian Safaiyeh Hotel vb.
Şiraz (2 gece) 4* Elysee Hotel Shiraz vb.

Bu tur programı için T.C. vatandaşlarına vize uygulaması bulunmamaktadır.

Gezilecek Şehirler

Tahran


15 milyondan fazla nüfusu ile İran’ın başkenti Tahran, Tahran Eyaleti'nin de merkezidir. Hazar Denizine yakınlığı ile dikkat çeken Tahran, yılın her dönemi ziyaret edilebilir. Tahran gezilecek yerler listenizi gitmeden hazırlamalı, Tahran’da sizi bekleyen en özel lezzetleri de incelemelisiniz. Gezinomi İran turları arasından kendiniz için en uygun olanı hemen Tahran turları ile tercih edebilir ve turunuzu planlayabilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Tahran görülmesi gereken yerler
 • Gülistan Sarayı
 • Sadabat Sarayı
 • Milad Kulesi
 • Azadi Tower

TADILMALI

Tahran ne yenir
 • Acem Pilavı
 • Ayran Aşı Çorbası
 • Çilav
 • Maklube

Kaşan


<P>İran’ın görülmeye değer güzellikteki Kaşan, ülkenin turistik açıdan önemli şehridir. Çinileri, tarihi dokusu, ipek halıları ile meşhur olan bu şehir, Kebir Gölü kıyısında kurulmuştur. Tarihi dokusunu korumayı başarmış ve günümüze kadar ulaştırmış olan Kaşan, ziyaretçilerini otantik ve gizemli bir yolculuğa çıkarmaktadır. </P>

GÖRÜLMELİ

Kaşan görülmesi gereken yerler
 • Borucerdiha Evi
 • Mir Ahmet Hamamı
 • Kaşan Pazarı

TADILMALI

Kaşan ne yenir
 • Fesenjan
 • Baghali Polo
 • Tadeeg

İsfahan


Bir İran şehri olan İsfahan, aynı isimli eyaletinde yönetim merkezidir. İran’ın 3.büyük şehri olan İsfahan, yurt dışı tur seçenekleri ile gezip görebileceğiniz ve en güzel fırsatları değerlendirebileceğiniz yerler arasındadır. Gezinomi İsfahan turları için İran turlarını hemen incelemeye başlayabilir, peşin fiyatına 9 taksit seçeneği ile turunuzu hemen satın alabilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

İsfahan görülmesi gereken yerler
 • Nakş-ı Cihan
 • Mescid-i Şah
 • İsfahan Ulu Camii
 • Şeyh Lütfullah Camii

TADILMALI

İsfahan ne yenir
 • Taftoon
 • Fesenjen
 • Gaz
 • Yoğurt Yahnisi

Yezd


İran’ın ortasındaki şehir olan Yezd, Zerdüşt dininin merkezi konumundadır. İran turları sırasında kesinlikle uğranan noktalar arasında ilk sıralarda gelmektedir. Yazd gezilecek yerler listesi yapmalı ve burada karşınıza çıkacak olan en güzel lezzetleri araştırmalısınız. Gezinomi Yezd turlarını, İran turları arasından inceleyerek karar verebilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Yezd görülmesi gereken yerler
 • Amir Complex
 • Jame Mosque of Yazd
 • Dowlat Adab Garden
 • Yazd Water Museum

TADILMALI

Yezd ne yenir
 • Ayran Aşı Çorbası
 • Çilav
 • Maklube
 • Gaz

Şiraz


İran'da Fars Eyaleti'nin yönetim merkezi Şiraz şehridir. Şiraz aslında ülke için oldukça önemli bir yere sahiptir. İran halkı ve dili adını buradan almaktadır. Bunun için ülkenin en önemli noktaları arasında gelmektedir. Tarihi eserleri ve değişmeyen şehir yapısı ile geçmişten günümüze gelmektedir. Şiraz gezilecek yerler listesi yapmalı ve Gezinomi Şiraz turları için en uygun zamanı hemen belirleyerek, tur fırsatlarından yararlanmalısınız.

GÖRÜLMELİ

Şiraz görülmesi gereken yerler
 • Eram Garden
 • Nasır El-Mülk Camii
 • Hafiziye
 • Şeh Çerağ

TADILMALI

Şiraz ne yenir
 • Acem Pilavı
 • Ayran Aşı Çorbası
 • Taftoon
 • Fesenjen

İran

hakkında bilmeniz gerekenler

İran
Konuşulan Dil
Farsca
Para Birimi
İran Riyali
Saat Farkı
2
Voltaj
220 V

Genel: Başkenti Tahran olan İran, Türkiye, Azerbaycan, Ermenistan, Irak, Pakistan, Afganistan ve Türkmenistan ile komşudur. Hazar Denizi kıyısında subtropikal iklim yaşanmaktadır.

Telefon: kişiye bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Benzer Turlar

Otobüs İle Baştanbaşa Balkanlar Turu 8 Günde 9 Ülke - 2024

Otobüs İle Baştanbaşa Balkanlar Turu 8 Günde 9 Ülke - 2024

1.06.2024 - 9.06.2024 fiyatıdır.8 Gece 9 Gün
998.00 EUR
Bangkok, Pattaya Turu - Mahan HY ile Süper Promosyon 7 Gece

Bangkok, Pattaya Turu - Mahan HY ile Süper Promosyon 7 Gece

28.05.2024 - 5.06.2024 fiyatıdır.8 Gece 9 Gün
1798.00 EUR
Süper Promosyon Pattaya Turu Mahan HY ile 7 Gece

Süper Promosyon Pattaya Turu Mahan HY ile 7 Gece

28.05.2024 - 5.06.2024 fiyatıdır.8 Gece 9 Gün
1798.00 EUR
Benelüks, Paris, Köln Turu- Pegasus Hava Yolları ile (CGN-CGN)

Benelüks, Paris, Köln Turu- Pegasus Hava Yolları ile (CGN-CGN)

22.10.2024 - 30.10.2024 fiyatıdır.8 Gece 9 Gün
1258.00 EUR

Konum

Acem Diyarı Kuzeyden Güneye İran - Türk Havayolları İle

İnternet sitemizin doğru biçimde çalışması için zorunlu olan çerezler kullanılmaktadır. Reklam/pazarlama, performans/analitik çerezleri ise üçüncü taraf çerezler olup ancak açık rıza vermeniz halinde kullanılabilecektir. Çerezler aracılığıyla kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında detaylı bilgiye "Çerez Aydınlatma Metni"nden ulaşabilirsiniz. Tüm çerezlerin kullanımına ve üçüncü taraf çerezler aracılığıyla toplanan kişisel verilerin yurt dışına aktarılmasına onay vermek için "Tümünü Kabul et" e, zorunlu olmayan çerezleri reddetmek için "Tümünü Reddet"e tıklayabilir ya da çerezlere ilişkin tercihlerinizi Çerez Tercihleri seçeneğinden yönetebilirsiniz.