Amsterdam Turu - Yılbaşı Dönemi - 4 Gece

Amsterdam (4)

4 Gece - 5 Gün

Tur Kalkış Yeri:İstanbul

 • İstanbul-3. Yeni Havalimanı

Türk Havayolları ile
Vizeli

TUR KODU:10225

4* Oteller
Oda + Kahvaltı
797,00 EUR15.780,50 TL
28.12.2022-1.01.2023 dönemi için geçerli kişibaşı fiyatıdır.

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Dönem dönem fiyat listesi için tıklayın.

1. GÜN

İSTANBUL AMSTERDAM

Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde rehberinizle buluşma sonrası Türk Hava Yolları kontuarından gerçekleştireceğiniz bagaj ve bilet işlemlerinizin ardından, Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Amsterdam’a hareket. Varışımızın ardından karşılanma ve bizi bekleyen özel otobüsümüzle gerçekleştirilecek panoramik şehir turumuzda Merkez İstasyon, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Ulusal Anıt görülecek yerler arasındadır. Ardından serbest zamanınızda Çiçek Pazarı ve Kırmızı Fener Sokağı görülebileceğiniz yerler arasındadır. Ardından arzu eden misafirlerimizle opsiyonel olarak Amsterdam Kanalları’nda  güzel bir gezi gerçekleştiriyoruz. Tur sonrasında otelimize transfer oluyoruz ve sonrasında serbest zaman

Alternatif Program

Amsterdam Kanalları Turu

20 Euro

2. GÜN

AMSTERDAM

Güne otelimizde alacağımız kahvaltı ile başladıktan sonra arzu eden misafirlerimizle opsiyonel olarak gerçekleştireceğimiz Hollanda Harikaları Gezisi  (Rotterdam & Delft & Den Haag & Scheveningen) için hareket ediyoruz. Bu gezimiz için ilk önce Rotterdam’a hareket ediyoruz. Hollanda’nın ikinci büyük şehri ve Avrupa’nın en büyük limanı unvanlarının sahibi Rotterdam’da tarihi Hotel New York’un bulunduğu yarımadada vereceğimiz fotoğraf molası ile eski liman bölgesi, Euromast Kulesi, “Kuğu” lakaplı Erasmus köprüsü, Kırmızı köprüsü Willemsburg, “Asansör” lakaplı Koningshavenbrug göreceğimiz yerler arasındadır. Farklı mimarisiyle sizi büyüleyecek Rotterdam’ın özellikle Kübik Evlerini unutamayacaksınız. Ardından Delft’i ziyaret ediyoruz. XVI.yy.’da en zengin dönemini yaşamış olan ve son derece büyüleyici bu küçük kentte gerçekleştireceğimiz panoramik gezi sonrası Den Haag’a transfer oluyoruz. Hollanda Eyaleti’nde yer alan Hollanda Krallığı Devleti’nin idari başkenti bu modern şehirde Parlamento Binası ve Barış Sarayı göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından gezimizin son durağı olan Scheveningen’e hareket ediyoruz. Hollandalıların tatil beldesi olan Scheveningen’de vereceğimiz molada Kuzey Denizi kıyısındaki ünlü sahil şeridini gördükten sonra Amsterdam’daki otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde

Alternatif Program

Hollanda Gezisi

100 Euro

3. GÜN

AMSTERDAM

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından arzu eden misafirlerimizle opsiyonel olarak gerçekleştireceğimiz Brügge Gezisi (100 Euro) için hareket ediyoruz. Suyun içinde yer alan evleri ve kanallardan oluşan caddeleri sayesinde “Belçika’nın Venedik’i” olarak anılan ve II. Dünya Savaşı sırasında şans eseri zarar görmeyen şehrin tarihi yapısı, orta çağ mimarisi günümüze kadar bütünlüğünü koruyabilmiştir. Şehir meydanında karşımıza çıkan ve tek katlı, adeta pastayı andıran renkli çatılı evleri, kiliseler, heykeller ve taşlı orta çağ kent yolları bizi adeta bir masalın içine çekecek. Gezimizi tamamladıktan sonra Amsterdam’daki otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

Alternatif Program

Brügge Gezisi

100 Euro

4. GÜN

AMSTERDAM

2022 yılının son gününe otelimizde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Ardından arzu eden misafirlerimizle opsiyonel olarak gerçekleştireceğimiz Marken & Volendam & Zaanse Schans & Zaandam Gezisi  için hareket ediyoruz. Marken kasabasında balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilirsiniz. Sonra şirin bir sahil kasabası olan Volendam’a hareket ediyoruz. “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli” şarkısına ilham veren eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Ardından bir sonraki durağımız yel değirmenleri ile büyülü bir kasaba olan Zaanse Schans. Yel değirmenlerini görme ve fotoğraf çektirme fırsatına sahip olacağımız bu turun ardından gezimizin son noktası olan Zaandam’ı cazibe merkezi haline getiren Inntel Hotel’i görebileceğimiz kısa molamızın ardından otelimize transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

Alternatif Program

Marken & Volendam & Zaanse Schans & Zaandam Gezisi

90 Eur

5. GÜN

AMSTERDAM İSTANBUL

Sabah otelde aldığımız kahvaltının ardından serbest zaman. Rehberinizin belirteceği saatte havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu

Gidiş:İstanbul Havalimanı - Türk Havayolları -TK1951 - Uçuş Saati 08.45

Dönüş:Türk Havayolları -TK1954 - Uçuş Saati 18:10

 Türk Havayolları ile İstanbul (IST) - Amsterdam (AMS) gidiş-dönüş parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti
 Havalimanı vergileri
 4 yıldız otelde 4 gece oda-kahvaltı konaklama
 Alan-otel-alan transferleri
 Panoramik Amsterdam şehir gezisi
 Seyahat ve sağlık sigortası
 Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
 Otel ve turist şehir vergileri
 TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

 Vize ücreti, servis bedeli
 Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 İç hat bağlantı bileti
 Covid-19 Seyahat & Sağlık Sigortası
 Öğle ve akşam yemekleri
 Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 Opsiyonel geziler/etkinlikler
 Fiyata dahil hizmetlerde belirtilmemiş müze ve ören yerleri girişleri
 Şoför tipleri 5-10 Euro / kişibaşı (isteğe bağlı)

Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

 

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.

Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

 

Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.

Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

 

Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

ÖRNEK (vb.) OTELLER
AMSTERDAM
**** Novotel Amsterdam City vb

AVANTAJLI ETKİNLİK PAKETİ
310 Euro yerine 250 Euro Tüm etkinlikler paket olarak alındığında geçerlidir.
Amsterdam Kanalları Gezisi 20 Euro
Hollanda Harikaları Gezisi  (Rotterdam & Delft & Den Haag & Scheveningen) 100 Euro
Brügge Gezisi 100 Euro
Marken & Volendam & Zaanse Schans & Zaandam Gezisi 90 Euro

EMEKLİLER İÇİN

 (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1.Emeklilik hesap cüzdanı fotokopisi
2.Ev tapusu fotokopisi
3.Banka hesap cüzdanı fotokopisi
4.Kredi kartı fotokopisi

 

SERBEST MESLEK MENSUPLARI İÇİN

 (Avukat,doktor,mali müşavir v.s.) (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1.Baglı bulunduğu odadan yazı
2. Antetli kağıda seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ‘’ hitabıyla başlayan, konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak dilekçe
3.Vergi levhası fotokopisi
4.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi

 

MAAŞLI ÇALIŞANLAR İÇİN

  (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1.Antetli kağıda seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ’’ hitabıyla başlayan konsolosluk adı

2.belirtilmeden yazılacak dilekçe. (imzalar, firmanın imza sirkülerinde yer alan kişilere ait olmadır)
3.Firma imza sirküleri
4.Firmanın ticaret veya sanayi odasından faaliyet belgesi (yeni tarihli)
5.Vergi levhası fotokopisi
6.Ticaret sicil gazetesi fotokopisi

7.Son maaş bordrosu
8.Sigorta işe giriş ve son 4 aylık bildirgelerin fotokopisi
9.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi

 

FİRMA SAHİPLERİ VE ŞİRKET ORTAKLARI İÇİN

(Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1.Antetli kağıda seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ‘’ hitabıyla başlayan konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak dilekçe
2.Firma imza sirküleri
3.Vergi levhası fotokopisi
4.Ticaret veya sanayi odasından faaliyet belgesi (yeni tarihli)
5.Ticaret sicil gazetesi fotokopisi (kuruluş gazetesi)
6.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi

BANKA ÇALIŞANLARI İÇİN

(Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1. Bankanın antetli kağıdına seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ’’ hitabıyla başlayan konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak dilekçe (imzalar, firmanın imza sirkülerinde yer alan kişilere ait olmadır)
2.Banka imza sirküleri
3.Son maaş bordrosu
4.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi

ÖĞRENCİLER İÇİN

(Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

Öğrenci durum belgesi
Ebeveyn gelir durumunu belirten belgeler (yukarıda belirtilen katagorilere göre)

NOTLAR
*Evli çiftlerin evlilik cüzdanı fotokopileri vize başvurularında gerekmektedir.

* 2 adet fotoğraf (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)
* İlk defa shengen vizesi alabilmek için şahsi müracat gereklidir. Pasaport geçerlilik süresinin en az 6 ay olması gerekmektedir.

* Tüm vize alacak meslek gruplarına istinaden önlü ve arkalı kimlik fotokopisi ve ev & iş adres ve telefon bilgileri beraberinde vermeniz gerekmektedir. 

Gezilecek Şehirler

Amsterdam


Hollanda’nın başkenti ve en çok ziyaret edilen şehri olan Amsterdam, en eğlenceli tur rotaları arasındadır. Amsterdam sokaklarında keyifle dolaşabilir, tarihi mekanlarını gezebilir, kanal turu yapabilir ve tabi ki en güzel lezzetleri yakalayabilirsiniz. Amsterdam tur seçenekleri için Gezinomi’nin sunduğu farklı seçenekleri yakalayabilir ve en uygun fiyata turunuzu hemen planlayabilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Amsterdam görülmesi gereken yerler
 • Amsterdam şehir merkezi
 • Begijnhof Müzesi
 • Madam Tussauds Müzesi
 • Rijksmueseum
 • Sam Meydanı
 • Vondelpark

TADILMALI

Amsterdam ne yenir
 • Cips
 • Et yemekleri
 • Peynir çeşitleri
 • Pizza
3 TAKSİT İMKANI!Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

Hollanda

hakkında bilmeniz gerekenler

Hollanda
Konuşulan Dil
Flemenkçe
Para Birimi
Euro
Saat Farkı
-1
Voltaj
220 V

Genel: Avrupa’nın en renkli şehri olan Hollanda, lale bahçeleri ile ünlüdür. Amsterdam en çok ziyaret edilen şehridir ve aynı zamanda başkenttir. Yaz ayları oldukça sıcak ve kış ayları ise oldukça soğuk ve yağışlıdır.

Telefon: Ülke kodu:31 Konsolosluk:70 360 4912

Vergiler: Alışverişlerde % 17,5 oranında vergi uygulanır.

Bahşiş: Bahşiş bu ülkede genellikle hesaba dahil ediliyor.

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Benzer Turlar

Fas Turu (Casablanca - Marrakech -Essaouira) Pegasus Havayolları ile

Fas Turu (Casablanca - Marrakech -Essaouira) Pegasus Havayolları ile

29.12.2022 - 2.01.2023 fiyatıdır.4 Gece 5 Gün
1498.00 EUR
Otobüslü Bansko Turu - Yılbaşı Dönemi

Otobüslü Bansko Turu - Yılbaşı Dönemi

29.12.2022 - 2.01.2023 fiyatıdır.4 Gece 5 Gün
398.00 EUR
Amsterdam Turu - Yılbaşı Dönemi

Amsterdam Turu - Yılbaşı Dönemi

29.12.2022 - 1.01.2023 fiyatıdır.3 Gece 4 Gün
1598.00 EUR
Belgrad Turu - Air Serbia Havayolları ile - Yılbaşı Dönemi

Belgrad Turu - Air Serbia Havayolları ile - Yılbaşı Dönemi

29.12.2022 - 2.01.2023 fiyatıdır.4 Gece 5 Gün
998.00 EUR
Fas Turu (Casablanca-Marrakech) - Türk Havayolları ile - 4 Gece

Fas Turu (Casablanca-Marrakech) - Türk Havayolları ile - 4 Gece

8.02.2023 - 12.02.2023 fiyatıdır.4 Gece 5 Gün
1398.00 EUR
Fas Turu - (Casablanca-Casablanca) - Yılbaşı Dönemi

Fas Turu - (Casablanca-Casablanca) - Yılbaşı Dönemi

28.12.2022 - 1.01.2023 fiyatıdır.4 Gece 5 Gün
1798.00 EUR

Konum

Amsterdam Turu - Yılbaşı Dönemi - 4 Gece