Anlık Yazışma

Bali Ramazan Bayramı Turu

Bali(5)

7 Gece - 8 Gün

Qatar Havayolları Tarifeli Seferi İle
Vizesiz
1.499,00 USD 8.094,60 TL
02.06.2019-09.06.2019 dönemi için geçerli kişibaşı fiyatıdır.

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Dönem dönem fiyat listesi için tıklayın.

1. GÜN

İstanbul Doha

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bilet, pasaport ve check-in işlemlerimizin ardından Qatar Havayollarının QR 244 sefer sayılı uçuşu ile 19:30 da Katar’ın başkenti Doha’ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 23:40’da Doha’ya varıyoruz.

2. GÜN

Doha Bali

Doha’ya varışımızın ardından 02:30 da Qatar Havayollarının QR962 sefer sayılı bağlantı uçağı ile Bali Adası’na hareket ediyoruz. Yaklaşık 9 saat sürecek olan uçuşumuzun ardından, yerel saat ile 17.30 da Bali Adası’nın başkenti olan Denpasar’a varıyoruz. Pasaport ve bagaj alım işlemlerinin ardından, bizi bekleyen özel aracımız ile Bali’deki otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

3. GÜN

Bali

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz; rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Kintamani Volkan Turu’na katılabilirler. Geceleme Bali’deki otelimizde.

Alternatif Program

Kintamani Volkan Turu

70 USD

Keyifli bir tur sizi bekliyor.

4. GÜN

Bali

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Tüm gün deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz; rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Uluwatu Tapınağı ve Keçak Dansı Turuna katılabilirler. Geceleme Bali’deki otelimizde.

Alternatif Program

Uluwatu Tapınağı ve Keçak Dansı Turu

60 USD

Eğlenceli bir tur keyfi yaşayabilirsiniz.

5. GÜN

Bali

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz; rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Rafting ve Fil Safari turuna katılabilirler. Geceleme Bali’deki otelimizde.

Alternatif Program

Fil Safari Turu

60 USD

Hayatınızda kaç kere file bindiniz? Bu deneyimi yaşamalısınız.

6. GÜN

Bali

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Deniz, güneş ve kumun tadını çıkarabilir ya da meşhur Bali masajını deneyimleyebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra, rehberimiz tarafından ekstra oalrak düzenlenecek olan Tanat Loh turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Alternatif Program

Tanat Loh Turu

60 USD

Değişik bir tur deneyimine hazır olun!

7/8. GÜN

Bali Doha-İstanbul

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve serbest zaman. Tüm gün Deniz, güneş ve kumun tadını çıkarabilirsiniz. Rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transfer oluyoruz. Havalimanına varışımıza istinaden bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Qatar Havayollarının QR961 sefer sayılı uçağı ile 8 Haziran’ı 9’una bağlayan gece 00:35’de Doha’ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 05:10 da Doha’ya varıyoruz. Qatar Havayollarının QR241 sefer sayılı uçağı ile saat 09:00’da İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 13:30’da İstanbul’a varıyoruz. İstanbul’a varışımıza istinaden turumuzun sonu.

Gidiş: Sabiha Gökçen Havalimanı - Qatar Hava Yolları QR244 - Uçuş Saati 19:30

Aktarma: Qatar Hava Yolları QR962  - Uçuş Saati 02.30

Dönüş: Qatar Hava Yolları QR961 - Uçuş Saati 00:35

Aktarma: Qatar Hava Yolları QR241 - Uçuş Saati 09:00

Qatar Havayolları ile IST-DOH-DPS / DPS-DOH-IST gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

Havalimanı vergileri

Nusa Dua Beach Hotel’de 5 gece oda-kahvaltı konaklamalar

Havalimanı – Otel – Havalimanı Transferleri

Rehberlik hizmeti

Yurtdışı çıkış harcı

Kişisel harcamalar

Ekstra turlar

Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

 

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.

Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.


Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.


Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.

Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

T.C. Vatandaşlarına gidilen ülkelere vize uygulaması yoktur. Tur kalkış tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

 

Gezilecek Şehirler

Bali


Endonezya’nın en güzel şehirlerinden olan Bali, tertemiz sahil şeridi ile size kusursuz bir tatil seçeneği sunar. Gezinomi Endonezya turları arasından kendiniz için en uygun olanı yakalamalı ve tur planlarınızı özellikle Bali adasında göre yapmalısınız. Yeşilin en güzel tonlarına hakim olan adanın keyfini dilediğiniz gibi çıkarmak için planlarınızı erkenden yapmalısınız.

GÖRÜLMELİ

Bali görülmesi gereken yerler
  • Tanah Lot Tapınağı
  • Mount Batur Tapınağı
  • Garuda Wisnu Kencana Parkı

TADILMALI

Bali ne yenir
  • Buharda Pişmiş Etli Pirinç
  • Kızarmış Pirinç
  • Kızarmış Noodle
PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT! Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

Indonesia

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
Endonezce
Para Birimi
Endonezya Rupiahı
Saat Farkı
2
Voltaj
200 V

Genel: Güneydoğu Asya ve Okyanusya'da yer alan bir ülke olan Endonezya, adaları ile ünlüdür. Endonezya gezilecek yerler listenizde kesinlikle yer almalı.

Telefon: Ülke kodu: 62 Konsolosluk: 3 854 3370

Vergiler: Vergi miktarı değişiklik göstermektedir.

Bahşiş: % 5´e kadar bahşiş istenebilir.

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Benzer Turlar

Baştanbaşa Ukrayna Turu Lviv Başlar

Baştanbaşa Ukrayna Turu Lviv Başlar

01.06.2019 - 08.06.2019 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
1198.00 EUR
Baştanbaşa Ukrayna Turu Harkov Başlar

Baştanbaşa Ukrayna Turu Harkov Başlar

07.07.2019 - 14.07.2019 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
1138.00 EUR
Grand Ukrayna Turu Atlas Global Havayolları İle

Grand Ukrayna Turu Atlas Global Havayolları İle

07.04.2019 - 14.04.2019 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
658.00 EUR
Büyük Balkanlar Turu Türk Hava Yolları İle Saraybosna Başlar

Büyük Balkanlar Turu Türk Hava Yolları İle Saraybosna Başlar

13.04.2019 - 20.04.2019 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
898.00 EUR
Baştanbaşa Ukrayna Turu Ekstra Turlar Dahil

Baştanbaşa Ukrayna Turu Ekstra Turlar Dahil

21.11.2019 - 28.11.2019 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
658.00 EUR
Mozart'ın Avrupa Köyleri Turu Ekstra Turlar Dahil

Mozart'ın Avrupa Köyleri Turu Ekstra Turlar Dahil

02.06.2019 - 09.06.2019 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
2992.00 EUR

Bali Ramazan Bayramı Turu

TUR SAYFASINA DÖN

REZERVASYON YAP

Konum

Bali Ramazan Bayramı Turu