Bangkok, Pattaya, Singapur Turu 2

Bangkok (2) & Pattaya (4) & Singapur

8 Gece - 9 Gün

Singapur Hava Yolları Tarifeli Seferi İle
Vizesiz
749,00 EUR 3557,75 TL
28.07.2018-05.08.2018 dönemi için geçerli kişibaşı fiyatıdır.

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Dönem dönem fiyat listesi için tıklayın.

1. GÜN

İstanbul Bangkok

İstanbul’dan SQ 391 sefer sayılı uçuş ile 14.25’de Singapur’a hareket.

2. GÜN

Bangkok

Sabah 05.45’te Singapur'a varış. Hemen ardındn SQ 970 sefer sayılı uçuş ile saat 07.15 Tayland’ın başkenti Bangkok’a hareket. Yerel saat ile 08.40’ta Bangkok'a varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından bizi bekleyen rehberimiz ile buluşma, otele giris saati olan 14.00’a kadar zamanimizi değerlendirmek icin ekstra thai saglik masaji opsiyonu, uzun seyahatimiz sonrası sizi tekrar zinde kılacaktır. Ardindan özel aracimiz ile yapılacak turumuza dahil olan Bangkok panoramik şehir gezisi, gezimiz sırasında Altın Buddha tapınagi, uyuyan Buddha tapinagi, çiçek pazarı, Çin mahallesi, parlemento binası, demokrasi anıtı görülecek yerlerden bazilaridir. Şehir turumuz esnasında hem Bangkok’un egzotik güzelliklerini hem de Tayland’ı derinden etkileyen Budizmi daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır. Tur bitiminin ardından otelimize transfer. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz için ekstra Bangkok Kanallar Turu düzenlenecektir. Akşam kaçırmamanızı önereceğimiz extra Sea Food Restaurant Ve Patpong Gece Pazarı Turu.

Alternatif Program

Bangkok Kanallar Turu

40 Euro

Bu turumuzda Bangkok’un meşhur su kanallarında tekneler ile yapacağınız gezinti unutulmaz anılara sahip olmanızı sağlayacaktır. Turumuzun sonunda otelimize dönüyor ve dinleniyoruz.

Alternatif Program

Sea Food Restaurant Ve Patpong Gece Pazarı Turu

20 Euro

Eğlenceli bir gece sizi bekliyor.

3. GÜN

Bangkok

Otelinizde alacağınız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz sabah 07.30 hareket ile ekstra düzenlenecek CNN Televizyonunun jeneriklerine giren dünyaca ünlü Yüzen Çarşı turuna katılabilirler.  Tur bitimi otelimize dönüyoruz.Tayland kültürünü daha yakından tanımak isteyen misafirlerimize Aksam 18.30 hareket ile düzenlenecek extra Siam Niramit Show... turuna katılmalarını öneririz. Tur bitimi otelimize dönüyoruz, Geceleme Bangkok otelinizde.

Alternatif Program

Yüzen Çarşı Turu

50 Euro

Hindistan cevizi ciftligi, meşhur Tik ağacı atölyesi ve dar kanalların içinde yerel köylülerin el emeklerinin satıldığı yerlerden alışveriş yapma imkanı bulabileceksiniz.

Alternatif Program

Siam Niramit Show Turu

60 Euro

Bu turumuzda Büyük Siam Kralliği döneminden eşsiz sahneler ve özellikle cennetin anahtarina ulaşmak icin yapilan o muhteşem festival görüntüleri ile büyüleneceksiniz.

4. GÜN

Bangkok Pattaya

Otelinizde alacağınız sabah kahvaltısının ardından saat 09.00’da Pattaya’ya hareket ediyoruz. Yolculugumuz esnasinda arzu eden misafirlerimiz için extra olarak Million Year Stone Park Ve Timsah Çiftliği Turu düzenlenecektir. Turumuzun ardindan Kraliyet ailesine ait olan dünyaca ünlü mücevher fabrikasını ziyaret ediyoruz. Burada değerli ve yarı değerli taşların tezgahlarda işlenecek hale gelene kadar ki yolculuğu, nasıl zor şartlar altında çıkarıldıklarını anlatan bir tanıtım filmi izledikten sonra tezgahlarca taşların işlenmesini görüyorsunuz. Dileyen misafirlerimiz sertifikalı olarak bu ürünlerden alışveriş yapabilirler. Fabrika ziyaretinin ardından Thailand’in en unlu eglence beldesi olan Pattaya hareket ediyoruz. Pattaya’ya varışımızın ardından otellerinize yerleşme ve serbest zaman. Ögleden sonra dileyen misafirlerimiz icin ekstra olarak saat 15.00 hareket ile Fil Safarisi turu düzenlenecektir. Akşam ise dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Dünyaca ünlü Alcazar Show turuna katılabilirler.  Geceleme Pattaya otelinizde.

Alternatif Program

Million Year Stone Park Ve Timsah Çiftliği Turu

30 Euro

Bu turumuzda çevresi tamami orjinal volkanik taşlar ile donatilmis bu parkta, hem birbirinden farklı onlarca çeşit bitki görebilecek hem de timsah çiftliginde binlerce timsahi birarada görme ve hatta onları besleme imkanı bulabileceksiniz. Bunun haricinde gözlerinize inanamayacağınız bir Timsah show sizi bekliyor. Parkın başka bir bölümünde ise Kaplan ve yavrusu ile fotoğraf çektirme fırsatı bulacaksiniz.

Alternatif Program

Fil Safarisi Turu

45 Euro

Eşsiz bir safari keyf yaşamaya hazır mısınız?

Alternatif Program

Alcazar Show Turu

40 Euro

Show için yerlerimiz VIP koltuklardan alınmış olup birbirinden ilginç sahne ve kostümlerin değiştiği showları rahatlıkla seyredebilirler. Show sonrasında sizleri bir SÜPRİZ bekliyor olacak.

5. GÜN

Pattaya

Otelinizde alacağınız sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz saat 09.00 hareket ile extra olarak düzenlenecek Mercan Adası Turu'na katılabilirler. Geceleme Pattaya otelinizde.

Alternatif Program

Mercan Adası Turu

50 Euro

Bu turumuz tüm gün sürecek olup öğle yemeği dahildir. Bu turumuzda sınırsız güneş ve okyanus keyfi sizleri bekliyor. Ögle yemeği menüsü : Balik, Deniz mahsülü mezeler, sebzeli pilav, salata ve tropik meyveler. Tur bitimi otelinize dönüyoruz.

6. GÜN

Pattaya

Sabah kahvaltısından sonra arzu eden misafirlerimiz için saat 12.00 hareket ile ekstra olarak süzenlenecek olan Nong Nooch Tropıcal Garden&Dance Show turu!  Geceleme Pattaya otelinizde.

Alternatif Program

Nong Nooch Tropıcal Garden&Dance Show Turu

40 Euro

Geleneksel Thai Dansları, evlilik seremonisi, Fillerin birbirinden ilginç showlarını seyredebileceğiniz, 500 hektarlık alana kurulmuş Botanik Bahçesi ve Orkide bahçelerini kapsayan Nong Nooch Tropıcal Garden&Dance Show turu sizi bekliyor. Kaçirmamanızı öneririz, tur bitimi aracımız ile otele bırakılacaksınız ve serbest zaman.

7. GÜN

Pattaya

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz icin Hakikat Tapinagi (Sanctuary Of Truth) gezisi. Geceleme Pattaya otelinizde.

Alternatif Program

Hakikat Tapinagi (Sanctuary Of Truth) Turu

40 Euro

Yeni keşifler yapabileceğiniz bir tur var sırada!

8. GÜN

Pattaya Singapur

Otelinizde alacağınız erken sabah kahvaltısının ardından 05.00’da özel aracımız ile Bangkok havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından Singapur Havayollarının SQ973 sefer sayılı uçuşu saat 09.45 hareket ile eskiyi harika anilarla geride birakiyor ve modernizmin baskentlerinden Singapur’a 2 saatlik ucusumuz basliyor..
Singapur’a yerel saat ile 13.15’te varisimizi takiben valizlerimizi almadan , sirt cantalarimiz ile Singapur’a giris yapacagiz. Takiben ekstra yapilacak olan Singapur panoramasi ve Sentosa Adasi turu. Turumuzun ardindan Adanin sahil kafelerinde serbest zaman ve 22.00’da hava limanina hareket edecegiz.

Alternatif Program

Singapur Panoraması ve Sentosa Adası Turu

100 Euro

Merlion aniti , Cin Mahallesi ve dev plaza AVM’leri ile Orchard Caddesi , Dunyanin ilk Eglence adasi olan Sentosa’ya teleferik ile gecerek Balmumu muzesi , Dev akvaryum ve Wings Of Time gosterisini izleyeceğiz.

9. GÜN

Singapur İstanbul

İstanbul baglantisi Singapur Havayollarının SQ 392 sefer sayılı uçuşu ile 01.50’de hareket etmektedir. Sabah 08.25’te İstanbul Atatürk Havalimanına varis ve turumuzun sonu.

Gidiş: İstanbul Atatürk Havaalanı - Singapur Hava Yolları SQ 381 - Uçuş Saati 14:25

Aktarma: SQ 970 - Uçuş Saati 07:15

Dönüş: Singapur Hava Yolları SQ 973 - Uçuş Saati 09:45

Aktarma:SQ 392 - Uçuş Saati 01:50

Seçilen tesislerde oda+kahvalti bazında konaklama,

Bangkok panoramik şehir turu,

Tüm uçuşlar,

Tüm gerekli alan/hotel/alan transferleri,

Türkçe tur liderliği (Bangkok & Pattaya & Singapur)

Yurtdışı çıkış harcı,

Seyehat sağlık sigortası,

Kişisel harcamalar

Tüm öğle/akşam yemekleri ve içecekler

Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

 

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.

Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.


Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.


Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.

Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

T.C. Vatandaşlarına vize uygulaması yoktur. Tur kalkış tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

Gezilecek Şehirler

Bangkok


Tayland’ın en büyük şehrini gelin yakından tanıyalım. Bangkok gezilecek yerleri, en farklı lezzetleri ile keşfedilmeyi bekleyen şehirler arasındadır. Bangkok turlarını Gezinomi Tayland turları arasından tercih edebilir, seçimlerinizi hemen yapabilirsiniz. Farklı bir tur planlamak isterseniz, sizi bekleyen fırsatları inceleyebilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Bangkok görülmesi gereken yerler
 • Büyük Saray
 • Wat Pho Tapınağı
 • What Phra Kaew Tapınağı
 • Jim Thompson Müzesi
 • Lumphini Park
 • Golden Buddha Tapınağı

TADILMALI

Bangkok ne yenir
 • Suşi
 • Baharatlı meyveler
 • Deniz mahsulleri
 • Sebze haşlama

Pattaya


Doğal güzellikleri ile hayran kalacağınız ve hatta büyüleneceğiniz yerdir, Pattaya. 5 milyon turistin her yıl düzenli olarak giriş yaptığı, turların vazgeçilmez rotalarından olan Pattaya, sizi de konuk edebilir. Pattaya gezilecek yerler listesi yapmak ve burada özellikle tatmanız gereken lezzetleri araştırmak, daha gitmek hazırlanması gereken detaylardır. Gezinomi Pattaya turlarını hemen inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Pattaya görülmesi gereken yerler
 • Jomtien Plajı
 • Walking Street
 • Hakikat Tapınağı
 • Nong Nooch Tropik Bahçesi
 • Sriracha Tiger Hayvanat Bahçesi
 • Ko Phai Plajı

TADILMALI

Pattaya ne yenir
 • Nuddle
 • Erişteli Mee Krob
 • Pirinç yemekleri
 • Pirinç tatlıları

Singapur


Lüksün, gösterişin ve dev binaların var olduğu noktadır, Singapur. Gece hayatının ne kadar hareketli olduğunu, en farklı lezzetleri ve gezilecek yerleri ile Singapur kesinlikle keşfedilmesi gereken bir dünya! Yeni bir kültürü yakından tanımak için Gezinomi Singapur turları sizi bekliyor.

GÖRÜLMELİ

Singapur görülmesi gereken yerler
 • Sentosa
 • Singapur Flyer
 • Universal Stüdyoları
 • Night Safari Hayvanat Bahçesi

TADILMALI

Singapur ne yenir
 • Karides
 • Noodle
 • Hokkien mee
PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT! Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

Thailand

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
Thai
Para Birimi
Baht
Saat Farkı
4
Voltaj
220 V

Genel: Bir tatil cenneti olan başkenti Bangkok ile dünyanın en çok ziyaret edilen ülkesi olan Tayland, sıcak ve nemli muson iklimi ile bilinmektedir. Ortalama sıcaklık her zaman 25-30 derecedir.

Telefon: Ülke kodu: 66 Konsolosluk: (2) 274 7262

Vergiler: % 7 oranında vergi uygulaması bulunmaktadır.

Bahşiş: Bahşiş miktarını siz belirleyebilirsiniz.

Singapore

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
İngilizce, Çince, Malayca
Para Birimi
Singapur Doları
Saat Farkı
5
Voltaj
220 V

Genel: Malay Yarımadası’nın güneyindeki ada devlettir. Malezya ve Endonezya ile komşudur. Ülkede sıcak ve nemli muson iklimi yaşanmaktadır.

Telefon: Ülke kodu: 65 Konsolosluk: 732 9211

Vergiler: % 7 oranında vergi uygulanıyor.

Bahşiş: Bahşiş miktarı kişiye bağlıdır.

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Benzer Turlar

Ankara Hareketli Bangkok, Pattaya, Phuket Turu
Ankara Hareketli Bangkok, Pattaya, Phuket Turu 13.04.2018 - 21.04.2018 fiyatıdır. 8 Gece 9 Gün
1998.00 EUR
Phuket, Bangkok Turu
Phuket, Bangkok Turu 14.04.2018 - 22.04.2018 fiyatıdır. 8 Gece 9 Gün
1798.00 EUR
Bangkok, Pattaya, Phuket Turu
Bangkok, Pattaya, Phuket Turu 14.04.2018 - 22.04.2018 fiyatıdır. 8 Gece 9 Gün
1798.00 EUR
Phuket, Bangkok, Pattaya Turu
Phuket, Bangkok, Pattaya Turu 14.04.2018 - 22.04.2018 fiyatıdır. 8 Gece 9 Gün
1798.00 EUR
İzmir Hareketli Bangkok, Pattaya, Phuket Turu
İzmir Hareketli Bangkok, Pattaya, Phuket Turu 13.04.2018 - 21.04.2018 fiyatıdır. 8 Gece 9 Gün
1998.00 EUR
İzmir Hareketli Phuket, Bangkok, Pattaya Turu
İzmir Hareketli Phuket, Bangkok, Pattaya Turu 14.04.2018 - 22.04.2018 fiyatıdır. 8 Gece 9 Gün
1998.00 EUR

Bangkok, Pattaya, Singapur Turu 2

TUR SAYFASINA DÖN

REZERVASYON YAP

Konum

Bangkok, Pattaya, Singapur Turu 2