Aramayı Değiştir

Bangkok, Phuket Turu Mahan Havayolları ile

Bangkok (2) & Phuket (3)

6 Gece - 7 Gün

Tur Kalkış Yeri : İstanbul

 • İstanbul-Sabiha Gökçen

Mahan Havayolları Tarifeli Seferi İle
Vizesiz

TUR KODU : 8378

3* & 4* Oteller
Oda + Kahvaltı
749,00 EUR 6.666,00 TL
7.03.2021-13.03.2021 dönemi için geçerli kişibaşı fiyatıdır.

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Dönem dönem fiyat listesi için tıklayın.

1. GÜN

İstanbul Tahran - Bangkok

Istanbul Havalimanı Dıs Hatlar gidiş terminalinde Wtatil.com kontuarı önünde 07:45’de buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Mahan Havayollarının W5117 sefer sayılı tarifeli ucuşu ile saat 11:35'de Tahran’a hareket . Yaklaşık 3 saat sürecek yolculuk sonrası Tahran İmam Humeyni Havalimanına varış. Ardından Mahan Havayollarının W5051 sefer sayılı tarifeli ucuşu ile saat 21:45’de Bangkok’a hareket. Geceleme Uçakta.

2. GÜN

Bangkok

Sabah uçakta alacağımız kahvaltımızın ardından yerel saat ile 07:45’te Bangkok Suvarnabhumi Havalimanına varış. Alanda bekleyen rehberimiz ile buluşma ve özel araçlarımız ile Bangkok şehir turu için hareket, yapılacak olan Bangkok panoramik şehir turunda Altın Buddha tapınağı, çiçek pazarı, çin mahallesi, parlemento binası, demokrasi anıtı görülecek yerlerden bazılarıdır. Bu turumuz esnasında hem Bangkok'un egzotik güzelligini hem de Tayland'ı derinden etkileyen Budizmi daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır. Tur bitiminde otelimize transfer, oda dağılımı ve yerleşmenin ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Bangkok Kanallar turumuza katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek olan Baiyoke Sky ve Asiatique Riverfront Gece Pazari turumuza katılabilirler.

Alternatif Program

Bangkok Kanallar Turu

25 Euro

Alternatif Program

Baiyoke Sky ve Asiatique Riverfront Gece Pazari

35 Euro

3. GÜN

Bangkok

Sabah kahvaltısının ardından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz gün içerisinde extra olarak düzenlenecek Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği Turuna , akşam ise yine extra olarak düzenlenecek Siam Niramit Show & Patpong Gece Pazarı Turuna katılabilirler.Geceleme Otelimizde.

Alternatif Program

Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği Turu

50 Euro

Alternatif Program

Siam Niramit Show Turu (Yemekli) & Patpong Gece Pazari Turu

50 Euro

4. GÜN

Bangkok Phuket

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve özel aracimiz ile Bangkok havalimanına transfer. Yerel Havayolları ile Phuket Uçuşunuz sonrası özel aracımız ile otelinize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek olan Acik bufe aksam yemekli Fantasea Show Turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde.

Alternatif Program

Akşam Yemekli Fantasea Turu

70 Euro

5. GÜN

Phuket

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz düzenlenecek öğle yemekli ve sınırsız alkolsüz içecekli James Bond Adası Turumuza katılabilirler. Geceleme otelinizde.

Alternatif Program

James Bond Adası ve Kano Gezintileri Turu

70 Euro

6. GÜN

Phuket

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek tam günlük, öğle yemekli (VIP) Phi Phi Adası Turumuza dileyen misafirlerimiz ise ekstra düzenlenecek olan fil safarisi turumuza katılabilirler. Gecelemeniz, otelinizde.

Alternatif Program

Phi Phi Adası Turu

70 Euro

Alternatif Program

Fil Safarisi Turu

35 Euro

7. GÜN

Phuket Bangkok

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Otelden çıkış işlemleri sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte özel araçlarımız ile Phuket havalimanına transfer. İç hat uçuşumuzun ardından Bangkok’a varış. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından Mahan Havayolları W5050 sefer sayılı tarifeli ucusu ile saat 23:35’da Tahran’a hareket Geceleme uçakta...

8. GÜN

Tahran İstanbul

Gece yerel saat ile 03:50’de Tahran İmam Humeyni Havalimanına varış. Saat 06:50’de Mahan Havayollarının W5116 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile İstanbul'a hareket. Saat 09:35'de İstanbul Havalimanına varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki Wtatil.com organizasyonumuzda görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

Gidiş: İstanbul Havalimanı - Mahan Hava Yolları W5117- Uçuş Saati 11:35

Aktarma : Mahan Hava Yolları W5051 - Uçuş Saati 21:45

Dönüş: Mahan Hava Yolları W5050 - Uçuş Saati 23:35

Aktarma : Mahan Hava Yolları W5116 - Uçuş Saati 06:50

 

Mahan Havayolları ile IST-IKA-BKK / BKK-IKA-IST parkurunda ekonomi sınıfı uçak biletleri
Bangkok / Phuket / Bangkok parkurunda yerel havayolları ile uçak biletleri
Uçak içi ücretsiz ikramlar
Havalimanı vergisi
Bangkok Havalimanı / Bangkok Hotel / Bangkok Havalimanı transferleri
Phuket Havalimanı / Phuket Hotel / Phuket Havalimanı transferleri
Bangkok’ta 2 gece, Phuket’te 3 gece tercih edilecek otellerde kahvaltı dahil konaklamalar
Panoramik Bangkok şehir turu
Türkçe rehberlik hizmeti (Min. 10 pax olması durumunda Türkçe Rehberlik hizmeti verilecetir.)

Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)
Seyahat sağlık sigortası
Kişisel harcamalar

***Notlar :
• Uçak içerisinde alkol servisi bulunmamaktadır.
• Tahran havalimanındaki aktarma sırasında bayan yolcularımızın başlarını hafifçe örtmesi gerekmektedir.

Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

 

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.

Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.


Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.


Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.

Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Avantajlı Ekstra Paket 1:  300 Euro yerine 265 Euro
Bangkok Kanallar Turu 25 Euro ,Baiyoke Sky ve Asiatique Riverfront Gece Pazari 35 Euro, Yüzen Çarşı  & Yılan Çiftliği Turu Kişi Başı 50 Euro ,Siam Niramit Show Turu (Yemekli) &  Patpong Gece Pazari Turu 50 Euro, ,James Bond Adası ve Kano Gezintileri Turu (Öğle Yemekli) 70 Euro, Phi Phi Adası Turu 70 Euro,

Full Ekstra Paket 1: 400 Euro yerine 350 Euro
Bangkok Kanallar Turu 25 Euro ,Baiyoke Sky ve Asiatique Riverfront Gece Pazari 35 Euro, Yüzen Çarşı  & Yılan Çiftliği Turu Kişi Başı 50 Euro ,Siam Niramit Show Turu (Yemekli) &  Patpong Gece Pazari Turu 50 Euro,Akşam Yemekli Fantasea Turu 70 Euro,James Bond Adası ve Kano Gezintileri Turu (Öğle Yemekli) 70 Euro, Phi Phi Adası Turu 70 Euro, Fil Safarisi Turu  35 Euro

Gezilecek Şehirler

Bangkok


Tayland'ın en büyük şehri olan Bangkok aynı zaman başkent olma özelliğine de sahiptir. Bangkok gibi eşsiz bir şehirde gezip dolaşmak, en farklı lezzetlerin tadına bakmak ve bambaşka bir kültür tanımak için Bangkok turu harika bir seçim olabilir.

GÖRÜLMELİ

Bangkok görülmesi gereken yerler
 • Büyük Saray
 • Golden Buddha Tapınağı
 • Jim Thompson Müzesi
 • Lumphini Park
 • Wat Pho Tapınağı
 • What Phra Kaew Tapınağı

TADILMALI

Bangkok ne yenir
 • Baharatlı meyveler
 • Deniz mahsulleri
 • Sebze haşlama
 • Suşi

Phuket


Gezinomi yurt dışı tur seçenekleri arasında en çok tercih edilen turlardan olan Phuket turları için en güzel zamanı hemen yakalayabilirsiniz. Phuket turları sırasında tatmanız gereken en güzel lezzetleri hemen öğrenebilir ve burada gezilecek en özel noktaları da hemen not alabilirsiniz. Phuket turlarını şimdi inceleyebilirsiniz!

GÖRÜLMELİ

Phuket görülmesi gereken yerler
 • Chalong Tapınağı
 • Khao Phra Thaew Ulusal Parkı
 • Phuket Fantasea
 • Phuket Kelebek Çiftliği

TADILMALI

Phuket ne yenir
 • Balık ürünleri
 • Pancake
 • Tropik Meyveler
3 TAKSİT İMKANI! Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

Tayland

hakkında bilmeniz gerekenler

Tayland
Konuşulan Dil
Thai
Para Birimi
Baht
Saat Farkı
4
Voltaj
220 V

Genel: Bir tatil cenneti olan başkenti Bangkok ile dünyanın en çok ziyaret edilen ülkesi olan Tayland, sıcak ve nemli muson iklimi ile bilinmektedir. Ortalama sıcaklık her zaman 25-30 derecedir.

Telefon: Ülke kodu: 66 Konsolosluk: (2) 274 7262

Vergiler: % 7 oranında vergi uygulaması bulunmaktadır.

Bahşiş: Bahşiş miktarını siz belirleyebilirsiniz.

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Benzer Turlar

Kuala Lumpur, Phuket, Pattaya, Bangkok Turu

Kuala Lumpur, Phuket, Pattaya, Bangkok Turu

26.02.2021 - 6.03.2021 fiyatıdır. 8 Gece 9 Gün
1798.00 EUR
Pattaya, Phuket Turu

Pattaya, Phuket Turu

23.04.2021 - 30.04.2021 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
1598.00 EUR
Pattaya, Bangkok Turu

Pattaya, Bangkok Turu

24.04.2021 - 30.04.2021 fiyatıdır. 6 Gece 7 Gün
1398.00 EUR
Promosyon Bangkok, Pattaya Turu Mahan Hava Yolları ile

Promosyon Bangkok, Pattaya Turu Mahan Hava Yolları ile

28.02.2021 - 6.03.2021 fiyatıdır. 6 Gece 7 Gün
998.00 EUR
Bangkok, Pattaya, Phuket Turu Türk Havayolları İle

Bangkok, Pattaya, Phuket Turu Türk Havayolları İle

23.04.2021 - 1.05.2021 fiyatıdır. 8 Gece 9 Gün
1598.00 EUR
Bangkok, Pattaya, Phuket Turu Mahan Hava Yolları ile

Bangkok, Pattaya, Phuket Turu Mahan Hava Yolları ile

26.02.2021 - 6.03.2021 fiyatıdır. 8 Gece 9 Gün
1598.00 EUR

Konum

Bangkok, Phuket Turu Mahan Havayolları ile