Dubai, Bangkok, Phuket Turu

Dubai (1) & Bangkok (2) & Phuket (3)

8 Gece - 9 Gün

Flydubai Havayolları Tarifeli Seferi
899,00 EUR 3910,65 TL
20.11.2017-28.11.2017 dönemi için geçerli kişibaşı fiyatıdır.

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Dönem dönem fiyat listesi için tıklayın.

1. GÜN

İstanbul Dubai

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde saat 23.30’da hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Flydubai Havayolları’nın FZ 754 sefer sayılı uçuşu ile 02.00’de Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 07.25’de Dubai’ye varış. Varışın ardından karşılanma ve alanda bekleyen özel otobüsümüz ile otele hareket. Otel giriş saatine kadar serbest zaman. Dubai’de geçireceğiniz değerli vaktinizi en güzel şekilde değerlendirmek; Dubai’nin ikon haline gelmiş yapılarını görmek isteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan olan ‘’Dubai İkonları’’ turuna katılabilirler. Sonrasında otelinize transfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan, “Akşam yemekli Çöl Safari ” turuna katılabilirler. Tur sonrası jiplerimiz sizleri otelinize bırakıyor ve geceleme otelimizde. (Limitsiz yerli içicek)

Alternatif Program

Dubai İkonları Turu

45 Euro

İlk açılışından beri oldukça popüler olan içerisinde Ski Dubai’nin (kayak merkezi) de olduğu Mall of the Emirates alışveriş merkezi görülecek, şeyhin otellerinin arasında kalan Antik kapalı çarşı Souk Madinat Jumeirah görülüp, Dubai’de ikon haline gelmiş Dubai Marina, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, ünlü Jumeirah Plajında ve Sheikh Palace da fotoğraf molası, Palmiye Adası ve Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, Altın ve Baharat Çarşıları panoramik olarak görülüp, perakende mağaza ve restoranlar ile harika bir yürüyüş alanı olan içerisinde ‘’Hareem Al Sultan The Exhibiton’’ Muhteşem Yüzyıl sergisi olan City Walk panoramik olarak görülecek yerler arasındadır.

Alternatif Program

Akşam Yemekli Çöl Safari Turu

80 Euro

Bu turumuzda 4X4 jiplerle çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek, sınırsız alkolsüz içecekler ve dansöz show ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz.

2. GÜN

Dubai Bangkok

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan ‘‘Dubai Alışveriş & Akşam yemekli Sunset tekne turu & Dubai Fountain Show ’’ turuna katılabilirler. Tur bitiminde bizi bekleyen özel aracımız ile Dünyanın en büyük alışveriş merkezi olan THE DUBAI MALL’a geçiyoruz. Suların Balesi olarak adlandırılan FOUNTAIN show gösterilerini izlemek üzere serbest zaman verilecek, sayısız aktivite, 1200 mağaza, buz pateni pisti gibi bölgeleri görerek keyifli vakit geçireceksiniz. Rehberinizin belirlediği saatte toplanma ve havalimanı transferimiz gerçekleşecektir. Flydubai havayollarının FZ 523 sefer sayılı uçuşu ile 01.40’ta Bangkok’a hareket.

Alternatif Program

Dubai Alışveriş & Akşam Yemekli Sunset Tekne Turu & Dubai Fountain Show

80 Euro

Turumuza Dubai’nin en gözde avm lerinden “MALL OF EMIRATES “ ile başlıyoruz. Ski Dubai adı verilen kayak pisti ,yüzlerce mağaza; restaurant ve cafeleri ile bilinen bu gözde merkezde rehberinizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman ardından gün batımı tekne turumuza geçmek üzere Dubai Marina bölgesine geçilecektir. Birbirinden ilginç kulelerin ışıl ışıl manzarası eşliğinde teknemiz ile denize açılacağız. Gün batımını aksam yemeği eşliğinde muhteşem fotoğraflar ile süsleyeceğiz.

3. GÜN

Bangkok

Yerel saat ile 10.50’de Bangkok’a varış pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından, Bangkok havalimanında geleneksel kıyafetli Taylı kızlarla çiçekli karşılama eşliğinde özel otobüsümüz ile Bangkok şehir turu. Şehir turunda, içinde dünyaca ünlü 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle, Yatan Buddha Heykeli, Oturan Buddha Heykeli, Stupa’lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Buddha Heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı’nı geziyoruz. Daha sonra Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası, Mücevher Fabrikası ve Tayland’ın şu andaki kralının Bangkok’taki Malikanesi görülecektir. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra düzenleyeceği ‘’Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı’’ turuna katılabilirler).  Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Alternatif Program

Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı Turu

15 Euro

Turumuzda önce Tayland’ın en büyük deniz mahsulleri restoranına gidecek burda günlük getirilen deniz mahsullerinden seçerek istediğimiz şekilde pişirterek keyifli bir yemek yiyeceğiz. Bu restoranın sloganı “If it swims we have it” yani “yüzüyorsa bizde vardır”. Yemeğimizin ardından Bangkok’un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace çanta vs) ağırlıklı olduğu PatPong gece pazarına geçiyoruz. Ünlü alışveriş alanı ve barlar sokağında güzel vakit geçireceksiniz. Bol pazarlık yapmayı unutmayınız.

4. GÜN

Bangkok

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek ‘’Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği’’ turuna katılabilirler). Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Bangkok Kanal Gezisi’’ turuna katılabilirler. Tur sonrası otele dönüş ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Chao Praya Dinner Cruise & Asiatique Riverfront Gece Pazarı’’ turuna katılabilirler. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

Alternatif Program

Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği Turu

50 Euro

Bu turumuzda Bangkok’un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizleri’nin doğduğu Samut Songkram kasabasında bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada hindistan cevizi ağacından Tay halkının nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz, ayrıca içerdeki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Burdan hareket edip 10 dk civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Burdan teknelere binip nefis egzotik uzakdoğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarsı’ya geliyoruz, nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Yüzen çarşıyı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Ayrıca bir yılan çiftliğine uğrayacak, burada Kobra ve Piton gibi yılanlarla yapılan ilginç bir gösteri izleyeceğiz. Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini gezecek, burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel biçimde şekillendiğini göreceğiz. Bangkok’a dönüş yolunda rehberinizin alacağı Tayland’ın en meşhur tropic meyvelerinin tadına bakacaksınız.

Alternatif Program

Bangkok Kanal Gezisi Turu

35 Euro

Bu tura katılmadan Bangkok görülmüş sayılmaz. Turumuz esnasında Bangkok’un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı. Tay’lıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland’ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyecek, ve gezimizi bitirmeden önce Bangkok’un en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arun’u gezeceğiz.

Alternatif Program

Chao Praya Dinner Cruise & Asiatique Riverfront Gece Pazarı Turu

40 Euro

Uzakdoğunun Venedik’i olarak bilinen Bangkok’un krallar nehri Chao Praya üzerinde 41 metre genişliğindeki teknemizde canlı müzikli akşam yemeği sizleri bekliyor. Yemeğimizin ardından tarihi Siam Krallığına dayanan ,okyanus ötesi Avrupalı ülkeler ile Tayland arasında ilk ticaretin yapıldığı bölgede inşa edilmiş , tarih ve modernizmin içiçe geçtiği, içerisinde 1500’den fazla dükkan ve restaurant ile Bangkok’un en yeni eğlence merkezi olan Asiatique gidiyoruz. Alısveriş için serbest zaman geçirirken krallar nehri olarak bilinen Chao Praya’a karşı içeceklerinizin tadını çıkarmanın tam zamanı.

5. GÜN

Bangkok Phuket

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Bangkok havalimanına transfer. Yol üzerinde bir mücevher fabrikası gezecek, Tayland’da çıkan safir, yakut gibi değerli taşların nasıl işlendiğini ve mücevher haline getirildiğini göreceğiz. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından, yerel havayolları ile Phukete uçuyoruz. Phuket’e varışımıza istinaden özel otobusümüz ile otele transfer ve oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği akşam yemekli ‘’Phuket Fantasea’’ turuna katılabilirler. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelimizde.

Alternatif Program

Phuket Fantasea Turu

60 Euro

Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale, akrobasi, özel efektler, fil gösterisi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ziyaretçileri büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceğinizden eminiz.

6. GÜN

Phuket

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük ‘’Phi Phi Adası’’ turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Alternatif Program

Phi Phi Adası Turu

70 Euro

Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği “Maya Bay”’de denize girme ve güneşlenme imkanı. İkinci sırada Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda. Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüş.

7. GÜN

Phuket

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’James Bond Adası’’ turuna katılabilirler.  Geceleme otelimizde.

Alternatif Program

James Bond Adası

70 Euro

Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız bir çok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, koy ve mağaralar arasında mutheşem doğa manzarlarına şahit olacağınız bir mecara sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman. James Bond adasından soraki en son durağımız snorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa adası veya Naka Adası olacaktır. (Hava şartlarına göre karar verilecek) Tur bitimi otelimize dönüş.

8. GÜN

Phuket Bangkok-Dubai-İstanbul

Sabah erken saatlerde odaların boşaltılması ve Bangkok uçusumuz için havalimanına hareket. Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından yerel havayolları ile Bangkok’a uçuyoruz. Bangkok’a varışın ardından Flydubai Havayolları’nın FZ 524 sefer sayılı uçuşu ile saat 12.10‘da Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 16.30’da varış. Varışın ardından Flydubai Havayolları’nın FZ 751 sefer sayılı uçuşu ile saat 18.15’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22.10’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Gidiş: Sabiha Gökçen Havalimanı - Flydubai Havayolları FZ 754 - Uçuş Saati 02:00

Dönüş: Flydubai Havayolları FZ 751 - Uçuş Saati 18:15

Flydubai Havayolları ile İstanbul (SAW) – Dubai – Bangkok / Bangkok – Dubai – İstanbul (SAW) parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar,

Yerel Havayolları ile Bangkok – Phuket – Bangkok  parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar,

Belirtilen kategorideki otellerde oda kahvaltı bazında 6 gece konaklama,

Tüm havaalanı otel – havaalanı ve şehirlerarası transferler,

Bangkok havalimanında geleneksel kıyafetli Tayli kızlarla çiçekli karşılama,

Otellerde welcome coctaili (Tayland)

Otellerde bagaj taşıma işlemleri (Tayland),

Bangkok panoramik şehir tanıtım turu,

Havalimanı Vergileri

TURSAB zorlunlu mesleki sorumluluk sigortası

Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro),

Ekstra turlar ve kişisel harcamalar,

Yurtdışı çıkış harcı bedeli,

Zorunlu Dubai vize ücreti ve servis bedeli (100 Euro) / Not:Yeşil pasaport sahibi misafirlerimiz için vize uygulaması yoktur

Dubai’de Tourism Dirham-Otel Vergisi  Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafir tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir. (2 ve 3 yıldızlı oteller için gecelik 10 AED(yaklaşık 3 Eur), 4 yıldızlı oteller için gecelik 15 AED (yaklaşık 4 Euro), 5 yıldızlı oteller için gecelik 20 AED (yaklaşık 5 EUR)'dir)

Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.
Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır.
Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Acentemiz kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır.
Şehirlerarası geçişlerin özel otobüs ile yapılan gezilerimizde minimum katılım sayısı 30 kişidir. Tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanları veya ören yerlerine yönlendirilecektir.
Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
65 yaş üzeri misafirlerimize seyahat sigortası için yaş periyodlarına göre sürprim uygulaması vardır. Detayları acentenizden öğrenebilirsiniz.
Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır.
Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

 

 

 

Gezilecek Şehirler

Dubai


Lüksün adresi olan Dubai, her yıl milyonlarca turisti konuk eden ve konforu ile gelenin bir kez daha gelmek istediği şehirdir. Dubai turları ile bu yılın en özel tur seçeneklerini hemen değerlendirmelisiniz. Birleşik Arap Emirliklerinin en güzel şehirlerinden olan Dubai, alışveriş yapmak isteyenlerin ve lüks hayatın en farklı detaylarını görmek isteyenlerin adresi olmaya devam ediyor.

GÖRÜLMELİ

Dubai görülmesi gereken yerler
 • Burç Halife
 • Burç El Arap
 • Dubai Koyu
 • Dubai Mall

TADILMALI

Dubai ne yenir
 • Shurba addis
 • Falafel
 • Ful Madames Mısır kahvaltısı
 • Matchbous Makbus

Bangkok


Tayland’ın en güzel şehirlerinden olan Bangkok, aynı zamanda başkenttir. Bangkok turları ile hayal ettiğiniz gibi değişik bir dünyanın içinde bulacaksınız kendinizi. Tayland'ın en büyük şehrini gezip görmek, Gezinomi Bangkok turları ile en eğlenceli seçenekleri değerlendirmek için doğru yerdesiniz. Bangkok turlarını hemen uygun fiyat seçenekleri ile Gezinomi Tayland turları arasından değerlendirebilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Bangkok görülmesi gereken yerler
 • Büyük Saray
 • Wat Pho Tapınağı
 • What Phra Kaew Tapınağı
 • Jim Thompson Müzesi
 • Lumphini Park
 • Golden Buddha Tapınağı

TADILMALI

Bangkok ne yenir
 • Suşi
 • Baharatlı meyveler
 • Deniz mahsulleri
 • Sebze haşlama

Phuket


Başkenti Phuket City olan ve her yıl pek çok turistin büyük merak içerisinde gelip ziyaret ettiği Phuket için en uygun tur seçeneklerini hemen Gezinomi ile inceleyebilirsiniz. Phuket gezilecek yerler listesi yapmalı, Phuket’ten ne alacağınıza karar vermeli ve tabi ki Phuket’te sizi bekleyen en özel lezzetleri hemen araştırmalısınız. Bunun için aşağıda yer alan detaylardan yararlanabilirsiniz. Phuket turları için en uygun zamanı ve fiyatı hemen belirleyebilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Phuket görülmesi gereken yerler
 • Khao Phra Thaew Ulusal Parkı
 • Chalong Tapınağı
 • Phuket Fantasea
 • Phuket Kelebek Çiftliği

TADILMALI

Phuket ne yenir
 • Phuket Kelebek Çiftliği
 • Balık ürünleri
 • Pancake
 • Tropik Meyveler
PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT! Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

United Arab Emirates

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
Arapça
Para Birimi
Dirhem
Saat Farkı
2
Voltaj
220 V

Genel: Dubai ile en çok ziyaret edilen ülkelerin başında gelen Birleşik Arap Emirlikleri lüks ile tanınmaktadır. Tropikal bir iklime sahip ülkede en düşük 25 derece en yüksek 50 derece sıcaklık görülmektedir. Başkenti Abu Dhabi’dir.

Telefon: Ülke kodu: 971 Konsolosluk: 331 47 88

Vergiler: Satın alınan mallar vergisidir.

Bahşiş: % 10 kadar bahşiş uygulanmaktadır.

Thailand

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
Thai
Para Birimi
Baht
Saat Farkı
4
Voltaj
220 V

Genel: Bir tatil cenneti olan başkenti Bangkok ile dünyanın en çok ziyaret edilen ülkesi olan Tayland, sıcak ve nemli muson iklimi ile bilinmektedir. Ortalama sıcaklık her zaman 25-30 derecedir.

Telefon: Ülke kodu: 66 Konsolosluk: (2) 274 7262

Vergiler: % 7 oranında vergi uygulaması bulunmaktadır.

Bahşiş: Bahşiş miktarını siz belirleyebilirsiniz.

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Benzer Turlar

Dubai, Bangkok, Phuket Turu

TUR SAYFASINA DÖN

REZERVASYON YAP

Konum

Dubai, Bangkok, Phuket Turu