error
Dubai Sonbahar Turu bu dönemde pasiftir. Değerlendirmek isteyeceğiniz diğer turlar için tatil danışmanımızla görüşebilirsiniz.

HEMEN ARAYIN: 0850 466 77 44

ya da

Dubai Sonbahar Turu

Dubai Sonbahar Turu bu dönemde pasiftir.

1. GÜN

İstanbul Dubai

Sabiha Gökçen Havaalanı Dış Hatlar gidiş termalinde check-in işlemlerimizi gerçekleştirmek üzere 18:00’de buluşuyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerimizin ardından Türk Havayollarının TK758 sefer sayılı uçuşu ile 20:35’de Dubai’ye olan tarifeli uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Yolculuğumuz yaklaşık olarak 4,5 saat sürecektir. 02:00’de Dubai’ye varıyoruz. Havaalanına varışımıza istinaden bizleri bekleyen lokal rehberimiz ile buluşup, özel otobüslerimiz ile otelimize transferimiz gerçekleşecektir. Otelimize varışımıza istinaden check-in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Gecelememiz Dubai’deki otelimizde.

2. GÜN

Dubai

Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek akşam yemekli Çöl Safari Turumuza katılabilirler. Turumuz sonrasında araçlarımız ile otelimize dönüyoruz. Gecelememiz Dubai’deki otelimizde.

Alternatif Program

Çöl Safari Turu

90 Dolar

Farklı keşifler yapmaya hazırsanız, Çöl Safari Turu sizi bekliyor.

3. GÜN

Dubai

Sabah kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak öğle yemekli Abu Dhabi Turu’na katılabilirler. Dubai Creek’te yapılacak gezimiz, unutulmaz manzaralar eşliğinde gerçekleşecek. Gösterişli teknelerle yapılacak gezimiz boyunca keyifli anlar yaşayacağız. Ayrıca bu turumuza sınırsız soft içecekli, açık büfe akşam yemeği dahildir.Akşam saatlerinde dileyen misafirlerimiz ekstra olarak açık büfe akşam yemekli Dhow Cruise Turu’na katılabilirler. Turumuzun ardından gecelememiz Dubai’deki otelimizde.

Alternatif Program

Abu Dhabi Turu

90 Dolar

Gezimiz süresince yedi emirliğin başkentini yakından tanıyacaksınız. Basra Körfezi kıyısında konumlanan şehrin en önemli özelliği oldukça modern bir görünüme sahip olması. Ada olmasına rağmen köprülerle ana karaya bağlanmış olan şehri keşfederken mimarisine hayran olacaksınız. Ayrıca bu turumuza sınırsız soft içecekli, açık büfe öğle yemeği dahildir.

Alternatif Program

Dhow Cruise Tekne Gezisi

70 Dolar

Eşsiz manzaralara şahit olacak ve güzel bir seçim yaptığınızı anlayacaksınız.

4. GÜN

Dubai İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Öğlen 12:00’de c.out işlemlerimizi tamamlayıp uçuş saatimize istinaden havaalanına olacak transfer akşam saatine kadar serbest zamanımız olacak. Rehberimizin belirteceği saat de havalimanına transferimiz gerçekleşecek. Bagaj ve bilet işlemlerimizin ardından Türk Havayollarının TK759 sefer sayılı uçuşu ile Pazarı pazartesine bağlayan gece 03:15 ‘de Sabiha Gökçen Havalimanı’na uçuyoruz. Sabah 07:20’de İstanbul’a Sabiha Gökçen havalimanına varışımız ile turumuzun sonu ve bir sonraki gezimizde buluşmak dileğiyle…

Gidiş: Sabiha Gökçen Havaalanı - Türk Hava Yolları TK758-  Uçuş Saati 20:35

Dönüş :Türk Hava Yolları TK759 - Uçuş Saati 03:15

Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferleri ile SAW – Dubai – SAW arası gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak biletleri

Havalimanı vergileri,

Dubai’de aşağıda seçilecek kategori otelde 3 gece olmak üzere konaklamalar

Sabah Kahvaltıları

Dubai Havalimanı – Otel – Dubai Havalimanı arası transferler

Dubai Şehir turu

Türkçe rehberlik hizmeti

Lokal rehberlik hizmeti

Yurtdışı çıkış harcı pulu ve seyahat sigortası

Tur programında belirtilemeyen geziler ve girişleri

Öğle ve akşam yemekleri ve yemeklerde alınacak içecekler

Ekstra turlar ve Bahşişler

Vize ücreti

Kişisel harcamalar

Tourism Dirham / Şehir konaklama vergisi (BAE 31 Mart 2014 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere gecelik şehir konaklama vergisi

Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.

Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.


Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.


Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.

Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 

 

Gezilecek Şehirler

Dubai


Lüksün adresi bu yıl sizi de bekliyor. Dubai turları her yıl milyonlarca turist tarafından tercih edilmektedir. En keyifli tur seçeneklerinden olan Dubai, Arap Yarımadası'nda Birleşik Arap Emirliklerini oluşturan yedi emirlikten biridir. Dubai gezilecek yerler listenizi yapın, tadına bakmanız gereken lezzetleri inceleyin ve Gezinomi Dubai turları arasından kendiniz için en uygun olanı hemen satın alarak planlarınızı yapmaya başlayın.

GÖRÜLMELİ

Dubai görülmesi gereken yerler
  • Burç Halife
  • Burç El Arap
  • Dubai Koyu
  • Dubai Mall

TADILMALI

Dubai ne yenir
  • Shurba addis
  • Falafel
  • Ful Madames Mısır kahvaltısı
  • Matchbous Makbus
PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT! Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

United Arab Emirates

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
Arapça
Para Birimi
Dirhem
Saat Farkı
2
Voltaj
220 V

Genel: Dubai ile en çok ziyaret edilen ülkelerin başında gelen Birleşik Arap Emirlikleri lüks ile tanınmaktadır. Tropikal bir iklime sahip ülkede en düşük 25 derece en yüksek 50 derece sıcaklık görülmektedir. Başkenti Abu Dhabi’dir.

Telefon: Ülke kodu: 971 Konsolosluk: 331 47 88

Vergiler: Satın alınan mallar vergisidir.

Bahşiş: % 10 kadar bahşiş uygulanmaktadır.

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Dubai Sonbahar Turu

TUR SAYFASINA DÖN

REZERVASYON YAP

Konum

Dubai Sonbahar Turu