Anlık Yazışma

Grand Ukrayna Onur Air Havayolları ile

Kiev (2) & Rivne & Lviv (2) & Ternopil & Vinnitsa (1) & Uman & Odessa (2)

7 Gece - 8 Gün

Onur Air Havayolları ile
Vizesiz
7 yorum sonucu ortalama 7.3 puan [Yorumlar]
299,00 EUR 1.823,90 TL
08.03.2019-15.03.2019 dönemi için geçerli kişibaşı fiyatıdır.

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Dönem dönem fiyat listesi için tıklayın.

1. GÜN

İstanbul Odessa-Kiev

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Onur Air Havayolları’nın 8Q288 Sefer sayılı tarifeli seferi ile 11:30’da Odessa ’ya hareket. Yerel saati ile 12:00’da Odessa ’ya varış. Varışı takiben Ukrayna’nın Başkenti Kiev’e doğru yola çıkıyoruz. Dinyeper Kıyısına kurulan bu şehir ismini efsaneye göre Kiy, Şek ve Horiv adlı 3 kardeşin en büyün Kiy’den almıştır. Kiev’de panoramik şehir turuna başlıyoruz. Son yıllarda ihtilallerle dünya kamuoyunun gündemine gelen Kiev, aynı zamanda, Ruslar’ın tarihindeki ilk başkent olma özelliğine sahiptir. 1500 yıllık tarihi olan Kiev, ayrıca, dünyanın en yeşil şehirlerinden biridir. Shevchenko Bölgesi’nde yer alan ve Kiev’in en merkezi ve işlek caddesi olan 1100 Metre uzunluğundaki ünlü Kreschatik caddesi, Europeiskaya ile Bessarabskaya Meydanlarını birbirine bağlayan eşsiz bir konuma sahip. Birçok restoran ve kafenin bulunduğu Kreschatik Caddesi’nde, sokak dansçıları ve müzisyenler de kentin dinamizmini arttırıyor. Panoramik turumuzda, Kiev’in ana meydanlarını ve belli başlı tarihi binalarını göreceğiz. Geceleme, otelimizde.

2. GÜN

Kiev

Sabah kahvaltısının ardından, dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek İkinci Dünya Savaşı Müzesi & Pecerskaya Lavra Manastırı için hareket. Öğleden sonra, dileyen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Kiev Metrosu & Kültür ve Alışveriş & Tekne Turu’na katılabilir. Geceleme otelimizde.

Alternatif Program

İkinci Dünya Savaşı Müzesi & Pecerskaya Lavra Manastırı Turu

45 Euro

İlk durağımız 2. Dünya Savaşı Müzesi, bu savaşa ilişkin dünyadaki en büyük müzelerden biridir. Açık ve kapalı kısımdan oluşur. Açık kısmında Sovyet ordusunun Afganistan savaşında ve 2. Dünya savaşında kullandığı savaş uçakları tanklar, roketler sergilenmektedir. Kapalı kısım 3 kattan oluşmaktadır. 2. Dünya savaşına ait bütünüyle orijinal olarak saklanmış araç gereçleri yakından görme şansı bulacağımız bu turumuzda, savaşın insanlığa verdiği zararı, unutamayacağımız en çarpıcı örneklerle göreceğiz. Bu programın ardından Pecerskaya Lavra Manastırı turuna geçiyoruz. İçinde 18 kiliseyi barındıran manastır 11. yüzyıldan kalma ve UNESCO Dünya Mirasları Listesindedir. Slav Ortodokslar için kutsal sayılan ziyaret noktalarından birisi olan bu kompleksin ruhani ve mistik havasını seveceksiniz.

Alternatif Program

Kiev Metrosu & Kültür ve Alışveriş & Tekne Turu

45 Euro

Kiev’in sanat dolu metro duraklarını gezerken şaşıracaksınız. Günde yaklaşık 1.5 Milyon yolcu taşıyan bu metronun en derinindeki 105.5 metre derinlikteki metro durağını göreceğiz. Ardından Ünlü Andreyevski Yokuşu’nda hediyelik eşya alabilme şansı yakalayacağız. Dnepre Nehrinin manzarasını, Ayasofya Meydanı ve Kontraktova Meydanını birleştiren bu tarihi yokuş içerisinde pek çok restoran ve hediyelik eşyacıları bulundurmaktadır. Akşamleyin Dinyeper Nehri’nde düzenlenecek tekne turuna geçiyoruz. Turumuz esnasında, Avrupa’nın bu en büyük nehirlerinden birini tekneyle gezip günün yorgunluğunu atarken, Kiev’in akşam manzarasını en güzel yerlerden seyredeceğiz.

3. GÜN

Kiev – Rivne Lviv

Sabah kahvaltısının ardından, Lviv’e doğru yola çıkıyoruz. Ukrayna’nın şirin kasabalarında ihtiyaç ve fotoğraf molası veriyoruz. Şehir nüfus ve yüzölçümü olarak küçük olmasına rağmen Rivne’de 4 adet üniversite bulunmaktadır. Doğal kaynakların fazla olduğu kentin %40’ı ormanlık alanlar ile kaplıdır. Yol üzerinde Rivne’de alacağımız öğle molamızın ardından Lviv’e varıyoruz. Merkeze varışımızı takiben yürüyerek şehir turumuzu yapıyoruz. II. Dünya savaşında zarar görmemiş ender şehirlerinden biri olan Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesindeki şehirlerden biridir. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalan Lviv, o dönemde yapılmış ve bugün hemen hemen tamamı korunmuş olan binalarıyla, şirin bir Orta Avrupa şehridir. Rus yönetiminde hemen hiç kalmamış olan bu şehir, Ukrayna’nın bambaşka bir yüzünü oluşturur. Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Svobada Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.

4. GÜN

Lviv

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimizle Öğle yemekli Şatolar Turu için hareket ediyoruz. Ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Eczacılık müzesi & Çikolata Fabrikası Satış Mağazası & Ünlü Ermeni Kilisesi & Arsenal turuna katılabilirler.Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam ise eğlenceye Lviv’in en eğlenceli mekanlarında güne devam edebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

Alternatif Program

Öğle yemekli Şatolar Turu

60 Euro

Lviv şehrinin dışında kurulmuş birçok şato bulunmaktadır. Gezimiz sırasında da bunlardan 2 tanesini göreceğiz. Orijinal halleri XVIII ve XIX yy.’dan günümüze kadar korunmuş olan bu şatolarda adeta geçmişe, şövalye dönemine bir yolculuk yaşayacaksınız.

Alternatif Program

Eczacılık Müzesi & Çikolata Fabrikası Satış Mağazası & Ünlü Ermeni Kilisesi & Arsenal Turu

30 Euro

Yüzlerce yıl önce insanların hastalılarına nasıl şifa bulunduğunun gösterildiği Eczacılık Müzesi’ni, Lviv’de yıllardır farklı görüşlerden siyasi mahkumların hapsedildiği meşhur zindanları ziyaret edecek ayrıca meşhur silahlıkları göreceğiz. Ardından Kars’ta bulunan Ünlü Ani Ermeni Kilisesinin bir eşi olan Lviv Ermeni Kilisesini ziyaret edeceğiz. Muhteşem freskleri ile bu kilise bizleri bekliyor. Daha sonra dünyaca ünlü Lviv çikolatalarının satıldığı fabrika satış mağaza zincirlerinin en ünlü ve 4 katlı satış merkezinde kahve molası ve serbest zaman. Daha sonrasında bu eşsiz Orta Avrupa şehrinin tadını çıkartmaya devam edebilirsiniz.

5. GÜN

Lviv- Ternopil Vinnitsa

Sabah kahvaltısının ardından Vinnitsa şehrine doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Ternopil şehrine uğruyoruz. Panoramik şehir turumuzun ardından Öğle yemeği ve fotoğraf molası veriyoruz. Vinnitsa’ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışımıza istinaden şehir turu. Tarihi 9. Yy’a kadar dayanan bu şehir sakin ve uyumlu halkıyla Ukrayna’nın en güzel şehirlerinden biridir. Toskana Barok stili ile yapılmış olan Bakire Meryem Kilisesi ve Vinnitsa Anıtı şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasında. Daha sonrasında otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.

6. GÜN

Vinnitsa –Uman Odessa

Sabah kahvaltısının ardından Odessa’ya hareket. Yol üzerinde Uman şehrine giriyoruz. Uman Eski Podolya eyaletinin başkenti olup içerisinde büyük bir tarih barındırmaktadır. Uman Yahudiler için en önemli liderlerden Breslovlu Rabbi Nachman’ın kabrine ev sahipliği yapıyor. Nazi Almanya’sının zulmünde yiten Yahudileri anmak ve hacı mertebesine ulaşmak için her sene binlerce Yahudi dünyanın çeşitli yerlerinden burayı ziyaret etmek için gelir. Uman gezimizin ardından Odessa’ya varıyoruz. Öğleden sonra varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Karadeniz’in en önemli şehirlerinden Odessa bir zamanlar Tatarlar’ın ve Osmanlılar’ın en kilit konumdaki Hacıbey Kalesi’nin bulunduğu yerde Ruslar, 1700’lerin sonlarında Odessa kentini kurmuşlar ve bu kent, 1800’lü yıllarda, St. Petersburg ve Moskova’dan sonra, Rusya’nın üçüncü büyük kenti haline gelmişti. Günümüzde Karadeniz’in İbiza’sı olarak adlandırılan ve Ukrayna’nın üçüncü büyük kenti olan Odessa, Ruslar’dan kalan tarihi binaları ve şehir yapısı, yemyeşil sokakları, geniş parkları ve sahil şeridiyle, sadece Karadeniz’in değil, Doğu Avrupa’nın da en güzel şehirlerinden biridir. Bu turda, Odessa Opera Binası, Çariçe 2. Katerina Anıtı, dünyaca ünlü Potemkin Merdivenlerinin yansıra, eşsiz mimari örneklerini göreceğiz. Turumuzun ardından, otelimize yerleşiyoruz. Dileyen konuklarımız, kentin araç trafiğine kapalı, cıvıl cıvıl sokaklarında renkli bir akşamın tadını çıkartabilirler. Geceleme otelimizde.

7. GÜN

Odessa

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Katakomplar turuna katılabilirler. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Degustasyonlu Shustov Konyak Fabrikası Turuna katılabilirler. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek Odessa Tekne Turu için hareket. Geceleme otelimizde.

Alternatif Program

Katakomplar Turu

50 Euro

Bu turumuzda sizi, şehrin geniş alanına uzanan bir yeraltı labirenti olan Katakompları gezmeye davet ediyoruz. 200 yıl önce inşa edilmiş olan bu yeraltı tünelinin toplam uzunluğu yaklaşık olarak 3500 kilometredir. Bu tüneller, Odesa’nın İkinci Dünya Savaşı’nda Nazi Almanya’sının işgaline uğradığı üç yıl boyunca, yerel direnişçiler (partizanlar) tarafından kullanılmış ve direnişçiler, bu süre boyunca yaşamlarını, bu yeraltı labirentlerinde geçirmişlerdir. Turumuzda, o dönemin orijinal eşyalarını görerek, yeraltı labirentlerinde üç yıl yaşayan insanların direnişi ve yaşantısına tanıklık edeceğiz.

Alternatif Program

Degustasyonlu Shustov Konyak Fabrikası Turu

25 Euro

1899 Yılında Odesa’da satın aldığı Konyak Fabrikasını günümüze kadar getiren Nikolay Leonidovic ve ailesi Rusya’da Konyak ve Votka kralı olarak bilinmektedir. Üretilen eşsiz konyakları tadabileceğimiz bu turda ayrıca konyak üretim tekniklerini, detaylarını ve üretim aşamalarını göreceğiz.

Alternatif Program

Odessa Tekne Turu

25 Euro

Odessa plajlarını, Gece hayatıyla ünlü Arcadia Bölgesini, Meçhul Bahriyeli Anıtını göreceğiz. Bu keyifli turumuzun ardından serbest zaman.

8. GÜN

Vinnitsa - Lviv Istanbul

Sabah kahvaltısının ardından, otelden çıkış yapıyoruz ve havalimanına transfer. Onur Air Havayolları 8Q289 sefer sayılı uçuşu ile 12:50’de İstanbul’a hareket. 15:20’de varışımıza istinaden turumuzun sonu. Eve Hoş geldiniz!

Gidiş : Atatürk Havalimanı - Onur Air Hava Yolları 8Q 288- Uçuş Saati 11:30

Dönüş : Onur Air Hava Yolları 8Q 289- Uçuş Saati 12:50

Onur Air Havayolları ile IST – ODS – IST parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar,

Havalimanı vergileri,

7 gece oda + kahvaltı konaklama,

Kiev, Lviv, Vinnitsa, Odessa yapılacak olan şehir tanıtım turları,

Havalimanı – otel – havalimanı transferleri,

Tüm şehirlerarası transferler,

Otel vergileri,

Türkçe rehberlik hizmetleri

Yurtdışı çıkış fonu – 15 TL,

Sağlık Seyahat Sigortası (15 Euro)

Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar,

Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır)

Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.

Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.


Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.


Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.

Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

AVANTAJLI TAM PAKET : 280 Euro yerine 200 Euro
(Tüm Ekstra Turlar)
Eczacılık Müzesi, Çikolata Fabrikası Satış Mağazası, Ünlü Ermeni Kilisesi & Arsenal Turu & Öğle Yemekli Şatolar Turu & İkinci Dünya Savaşı Müzesi &
Pecherska Lavra Manastırı ve Mikro Minyatür Müzesi & Metro Turu & Kültür Alışveriş Turu & Kiev Tekne Turu & Katakomplar Turu & Shustov Degustasyonlu Konyak Fabrikası

 

Gezilecek Şehirler

Odessa


Karadeniz’in en güzel kıyılarından birindesiniz. Odessa turları yıl boyunca en çok tercih edilen tur seçeneklerinin başında gelmektedir. Kiev, Donetsk, Lviv ve Harvik gibi güzel şehirler varken çevresinde en çok ziyaret edilen Odessa, kesinlikle bu yıl için tur planlarınızın arasında yer almalıdır. Gezinomi Odessa turlarını hemen tercih edebilir ya da en uygun tur zamanları için detayları incelemelisiniz.

GÖRÜLMELİ

Odessa görülmesi gereken yerler
 • Odessa’da Primorski Bulvarı
 • Catherina Meydanı
 • Deribasovskaya Caddesi
 • Odessa’da Odessa City Garden
 • Transfiguration Odessa Katedrali

TADILMALI

Odessa ne yenir
 • Borshch
 • Katleta
 • Deruny
 • Vareniki
 • Paczki

Kiev


Farklı bir şehir yapısına sahip olan Kiev, Ukrayna’nın başkenti ve en çok ziyaret edilen şehirlerindendir. Kiev gezilecek yerler listesi yapmak ve Kiev gibi güzel bir şehirde tadına bakmanız gereken lezzetleri araştırmak için fırsatları yakalamalısınız. Gezinomi Ukrayna turları ya da kısa süreli tur seçenekleri için Kiev turları sizi bekliyor. Ukrayna’nın en güzel şehirlerinden birini gezmeye hazır olun.

GÖRÜLMELİ

Kiev görülmesi gereken yerler
 • Kiev Pechersk Katedrali
 • St. Andres Kilisesi
 • Ukrayna Tarih Müzesi
 • Mikhail Bulgakov Müzesi
 • Pyrohiv Müzesi

TADILMALI

Kiev ne yenir
 • Kiev Usulü Tavuk
 • Varenyky
 • Smetana Tatlısı

Rivne


Bir zamanlar Ukrayna’nın başkenti olan Rivne, 250 binlik nüfusu ile Ukrayna’nın önemli şehirlerindendir. Gezinomi Ukrayna turları arasında yer alan Rivne turlarını inceleyerek, kısa süreli ya da uzun süreli tur seçeneklerini hemen değerlendirebilirsiniz. Hem eğlenmek hem de tarihi güzellikleri ile farklı bir tur seçeneği yakalamak isterseniz Rivne turları ve en güzel tur seçenekleri burada.

GÖRÜLMELİ

Rivne görülmesi gereken yerler
 • Rovenskiy Park
 • Shecshenko Parkı
 • The Amber Museum

TADILMALI

Rivne ne yenir
 • Borsch
 • Zavyvantsi
 • Vareniky

Lviv


Ukrayna turları ve en uygun tur seçenekleri sizi Gezinomi’de bekliyor. Lviv turları kapsamında en keyifli tur seçenekleri ve kolay ödeme imkanlarından hemen yararlanabilirsiniz. Lviv turları sırasında görmek isteyebileceğiniz yerler için gezilecek yerler listesi yapmalı hatta Lviv’de tadına bakmanız gereken en özel lezzetler için aşağıdaki listeden yararlanabilirsiniz. Gezinomi indirimleri ve daha fazlası sizi bekliyor.

GÖRÜLMELİ

Lviv görülmesi gereken yerler
 • Market Square
 • Pharmacy Museum
 • Lviv ulusal müzesi
 • Lviv Arsenal Müzesi

TADILMALI

Lviv ne yenir
 • Et yemekleri
 • Pilav çeşitleri
 • Yöresel çorba
 • Kızartma çeşitleri

Ternopil


Ukrayna’nın en büyük şehirlerinden biri olan Ternopil’de sizi bekleyen güzellikler için hazır olmalısınız. Yaklaşık 220 bin nüfusa sahip şehir, yemyeşil alanlarıyla, heykelleriyle, tarihiyle dünyanın her yerinden binlerce turisti kendisine çekmektedir. Ternopil Turu ile bu şehrin görülmesi gereken yerlerini keşfedebilir, keyifli bir tur geçirebilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Ternopil görülmesi gereken yerler
 • Ternopil Gölü
 • Şevçenko Meydanı
 • Valova Street
 • Dominik Kilisesi

TADILMALI

Ternopil ne yenir
 • Borş Çorbası
 • Vareniki
 • Deruni
 • Strudel

Uman


Ukrayna Turlarının görülmeden gidilmemesi gereken şehirlerinden bir tanesi de Uman’dır. Ukrayna’nın en küçük şehirleri arasında olan Uman, adını şehrin içinden geçen Umanka Nehri’nden almaktadır. Doğal güzellikleriyle öne çıkan bu şehir he yıl binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir.

GÖRÜLMELİ

Uman görülmesi gereken yerler
 • Sofiyevka Parkı

TADILMALI

Uman ne yenir
 • Borş Çorbası

Vinnitsa


Ukrayna’nın en popüler ülkelerinden biridir Vinnitsa. Ülkenin güneybatısından bulunan Vinnitsa, Hareketli gece hayatı, turistik noktaları, tarihi yapıları ile dikkat çekmektedir. Siz de Gezinomi Vinnitsa turuna katılarak bu şehri keşfetme şansını yakalayabilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Vinnitsa görülmesi gereken yerler
 • Southern Bug
 • Multimedia Fauntain
 • Central City Park

TADILMALI

Vinnitsa ne yenir
 • Çorba Çeşitleri
 • Yerel İçecekler
PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT! Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

Ukraine

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
Ukraynaca
Para Birimi
Grivna
Saat Farkı
0
Voltaj
110 V

Genel: Kültürü ve tarihi ile oldukça geçmişe dayanan Ukrayna, başkenti Kiev ile en çok turisti alan ülkedir. Kışları oldukça soğuk geçer. Rusya, Beyaz Rusya, Polonya, Slovakya ve Macaristan ile komşudur.

Telefon: Ülke kodu: 380 Konsolosluk: 44212 03 10

Vergiler: Belirli miktarın üzerindeki alışverişler için vergi alınıyor.

Bahşiş: Genelde %10 bahşiş hesaba yansıtılıyor.

Misafir Değerlendirmeleri

Otelin Toplam Puanı

7 yorum sonucu ortalama 7,29 puan almıştır.

7.3

Puan Detayları

Uçak / Otobüs Hizmeti
7.6
Otel Konaklaması
6.9
Tur Rehberi
7.4

Misafirlerin tur için yaptığı 7 yorum

img-avatar
N. U.
Olumlu yorumlar rehberimizden çok memnun kaldık. Ancak mesafeler çok fazlaydı bizi çok yordu baya yorulduk. Günde 9-10 saat yol gittik.
06.02.2019 tarihinde yorum yapıldı.
9.0puan
img-avatar
S. K.
Olumlu yorumlar Rehber zamanlamaya dikkat etmiyordu. Tüm günümüz otobüste geçti. Tum turdu 3 gün dıişarda ancak geçirdik. Son kaldığımız otelde asansör yoktu . Valizleri taşımak zorunda kaldık.
06.02.2019 tarihinde yorum yapıldı.
7.7puan
img-avatar
Ç. A.
Olumlu yorumlar Genel olarak iyiydi. Kayıp zamanlarımız da oldu. Rehberle ilgili sorunumuz olmadı.
06.02.2019 tarihinde yorum yapıldı.
9.7puan
img-avatar
A. N.
Olumlu yorumlar Herşey güzel geçti. Sadece şehirler arası mesafe yordu. Onun dışında ilk otel soguktu ama herşey güzeldi.
25.12.2018 tarihinde yorum yapıldı.
9.0puan
img-avatar
A. A.
İzmir
Olumlu yorumlar Bir kaç şey dışında her şey güzeldi. Gittiğimiz otellerin birinde petekler çalışmıyordu ve dışarısı -10 olduğu için çok üşüdük. Onun dışında bir sıkıntımız olmadı. Ancak bir yerden bir yere gidilirken 400 ila 800 km gidildiğini unutmamakta fayda var. Bunu bilmeden gidince insan şaşırıyor. Bunların dışında her şey yolundaydı.
25.12.2018 tarihinde yorum yapıldı.
6.7puan
img-avatar
Kayseri
Olumsuz yorumlar Birçok tura katıldım,bu kadar olumsuzlukların bulunduğu bir tur yaşamadım.Açıkçası rezil olduk,rahatsız olduk.Bu kadar zorlama bir tur,2017 ye yakışmıyor.AYIPLI BİR TUR satın aldığımı düşünüyoru.Gezinomi incelemeden,önüne gelen her turu satıyor olamazdı.Üzüldüm.Aramama rağmen sattığı turun arkasında durabilirdi.Maalesef.
01.07.2017 tarihinde yorum yapıldı.
1.0puan
img-avatar
S. Dursun
Olumlu yorumlar Biz eşimle çok memnun kaldık. Diğer turlarınıza da katılmak isteriz Olumsuz yorumlar Sadece Mozart Otel dışındaki oteller ve otobüsler biraz eskiydi.
09.05.2017 tarihinde yorum yapıldı.
8.0puan

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Benzer Turlar

Grand Ukrayna Turu Atlas Global Havayolları İle

Grand Ukrayna Turu Atlas Global Havayolları İle

07.04.2019 - 14.04.2019 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
658.00 EUR
Grand Ukrayna Turu Pegasus Havayolları ile

Grand Ukrayna Turu Pegasus Havayolları ile

19.04.2019 - 26.04.2019 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
698.00 EUR
Baştanbaşa Ukrayna Turu Ekstra Turlar Dahil

Baştanbaşa Ukrayna Turu Ekstra Turlar Dahil

21.11.2019 - 28.11.2019 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
658.00 EUR
Adım Adım Ukrayna Turu

Adım Adım Ukrayna Turu

22.06.2019 - 29.06.2019 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
858.00 EUR
Adım Adım Ukrayna Turu Lviv Başlar

Adım Adım Ukrayna Turu Lviv Başlar

15.06.2019 - 22.06.2019 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
858.00 EUR
Grand Ukrayna Turu

Grand Ukrayna Turu

17.02.2019 - 24.02.2019 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
598.00 EUR

Grand Ukrayna Onur Air Havayolları ile

TUR SAYFASINA DÖN

REZERVASYON YAP

Konum

Grand Ukrayna Onur Air Havayolları ile