Güney Afrika Safari Rotası

Johannesburg (1) & Sun City (2) & Pilanesberg & Cape Town (3)

7 Gece - 8 Gün

Tur Kalkış Yeri:İstanbul

 • İstanbul-3. Yeni Havalimanı

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile
Vizesiz

TUR KODU:2138

4* Oteller
Oda + Kahvaltı
1.886,00 USD36.400,00 TL
20.04.2023-27.04.2023 dönemi için geçerli kişibaşı fiyatıdır.

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Dönem dönem fiyat listesi için tıklayın.

1. GÜN

İSTANBUL JOHANNESBURG

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde buluşuyoruz. Bilet ve bagaj islemlerinin ardından Türk Havayolları’na ait uçak ile Johannesburg’a hareket ediyoruz. Varışın ardından alandan ayrılıyor ve panoramik Johannesburg şehir turumuza başlıyoruz. Şehir Merkezi, Houghton-Mandela Evi, Rosebank, Sandton bölgeleri turumuz esnasında göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize dönüş ve geceleme Johannesburg’taki otelimizde.

2. GÜN

JOHANNESBURG SUNCITY

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra Sun City’e hareket ediyoruz. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz için opsiyonel Lesedi Kültür Köyü turu öğle yemekli yapma imkanı. Lesedi, Güney Afrika’da yaşayan siyah kabilelerin yaşam şekillerini, danslarını, gelenek ve göreneklerini yakından görebileceğiniz kültürel bir köydür. Turun başlangıcında video prezantasyonu ile siyah kültürlerin tarihi anlatılır daha sonra ufak gruplara ayrılarak Zulu-Xhosa-Basotho ve Pedi kabilelerinin ev yaşamlarını sergileyen alanlara girilir. Daha sonra kültürel Afrika dansları izlenir. Öğle yemeğimizi, opsiyonel tura dahil olarak Lesedi Kültürel Köyünde geleneksel Afrika mutfağı ile alıyoruz. Lesedi Köyü ziyareti sonrası yolumuza devam ediyoruz ve Sun City’e varıyoruz ve panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Sun City Güney Afrika’nın kuzey batı eyaletinin bozkırlarında, sakin bir gölün kıyısındadır ve Pilanesberg’in heybetli dağlarıyla çevrilidir. Sun City, birçok özelliğinin birleşimiyle tatil beldeleri içinde benzersizdir. Her sene ihtişamlı sportif ve eğlence faaliyetleriyle donanmış dört ve beş yıldızlı otelleri ve büyülü Lost City (Kaybolmuş Şehir) binlerce turisti çeker. Varışa istinaden yaptığımız panoramik şehir turumuzun ardından otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

Alternatif Program

Lesedi Kültür Köyü Turu

85 Dolar

3. GÜN

SUNCITY

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek olan Pilanesberg safari turuna katılabilirler. Pilanesberg National Park’ta safari araçları ile yapılacak olan safari gezimizde doğal tabiatın içinde unutulmaz anılarla dolu, eşsiz saatler geçirme fırsatına sahip olacağımız Pilansberg National Park’da dağların arasında volkanik oluşumlu doğal bir tabiat ortamında yaşayan çeşitli vahşi hayvanların günlük yaşantısına konuk olacağız. Gezimiz süresince Big Five olarak tanımlanan aslan, leopar, fil, buffalo ve hippolari ayrıca 350 kuş türü, 65 sürüngen ve yüzlerce değişik hayvan çeşidini görme imkanı yakalayacağız; safarinin ardından dinlenmek üzere otelimize transfer olacağız. Geceleme otelimizde.

Alternatif Program

Pilanesberg Safari Turu

125 Dolar

4. GÜN

SUNCITY JOHANNESBURG – CAPE TOWN

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Johannesburg – Cape Town uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere havalimanına transfer oluyoruz. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde yapılacak olan opsiyonel Aslan Parkı turuna  katılabilirler. Aslan Parkı turumuzda, nadir bulunan beyaz aslan görme, kendi ortamlarında oyunlarını görme, imkanı bulacağız. Turumuzun havalimanına varış ve Cape Town uçuşu gerçekleşiyor. Cape Town’a varışımızla birlikte, bizi bekleyen özel aracımıza binerek panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Parlamento Binası, Company Gardens, Long Street, Ümit Kalesi, Reibeck Heykeli ve Adderly Caddesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otele transfer oluyoruz ve odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

**** CapeTown şehir turu Johannesburg – Cape Town uçuşuna göre ertesi gün yapılabilir.. ****

Alternatif Program

Aslan Parkı Turu

75 Dolar

5. GÜN

CAPE TOWN

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Alış veriş, dinlenme ve gezme fırsatı. Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenleyeceğimiz Ümit Burnu (Öğle yemekli) gezimize katılabilirler. Bantry Bay, Camps Bay ve Llandudno Bölgelerinden geçip balıkçı kasabası olan Hout Bay’a varılacaktır. Tekne ile açılarak Duiker Adasındaki Cape kürklü foklarını göreceğiz. Daha sonra Chapmans Peak ya da Constantia Nek’den geçerek, Simons Town yakınındaki Boulders Beach’te Afrika Penguenlerini görüyoruz. Deniz kenarındaki restorantda alınacak öğle yemeğinden sonra Afrika’nın en güneybatı köşesi olan Barthelomios Diaz’ın keşfettiği Ümit Burnu ve Cape Point’te feniküler ile dünyanın en yüksek feneri görülecektir. Daha sonra farklı sahil kasabalarından geçerek Cape Town’a dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

Alternatif Program

Ümit Burnu Turu

155 Dolar

6. GÜN

CAPE TOWN

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen yolcularımız ile opsiyonel Masa Dağı & Stellenbosh Çiftliği (Öğle yemekli) gezisi yapılacaktır. Öncelikle Masa dağını ve yörenin ünlü içeceklerini tadacağımız turumuza çıkıyoruz. 45 dakikalık yolculuğumuzun ardından geleceğimiz bu çiftlikte; önce mahzenleri geziyor ardından tadım yapıyoruz. Daha sonra 1679’ da kurulmuş olan Stellenbosh kasabasına geçiyor ve şarapları, meşe ağaçları ve üniversitesi ile ünlü bu kasabada panoramik şehir turu yapıyoruz. Ardından Spier Çiftliğinde; Eagle Encounter’da Güney Afrika’nın vahşi kuşlarını görüyoruz. Restoranda alınacak öğle yemeği sonrasında Masa Dağı’nın 1087 m yükseklikteki tepesine çıkıp bu doyumsuz manzaranın büyüsüne kendinizi bırakabilirsiniz. Sonrasında otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

Alternatif Program

Masa Dağı & Stellenbosh Çiftliği Turu

145 Dolar

7. GÜN

CAPE TOWN İSTANBUL

Sabah kahvaltıdan sonra transfer saatine kadar serbest süre. Daha sonra kararlaştırdığımız saatte buluşarak, İstanbul uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere havalimanına transfer oluyoruz. Türk Havayollarına ait sefer ile İstanbul’a uçuş. Yeni güne uçakta gireceğiz...

8. GÜN

İSTANBUL

İstanbul Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuz sona eriyor. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle.

Gidiş:İstanbul Havalimanı - Türk Havayolları TK 42 - Uçuş Saati 01:45

Dönüş: Türk Hava Yolları TK 45 - Uçuş Saati 17:50

 

**13 – 20 Kasım  
Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati:12 Kasım Cumartesi saat 23:00
13 Kasım TK 40    İstanbul     02:00  -   Johannesburg        10:35
19 Kasım TK 45    CapeTown 18.35 -     İstanbul           05:55 +1 (İstanbul’a varış 20 Kasım)


** 11 – 18 Aralık  
Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati:10 Aralık Cumartesi saat 23:00
11 Aralık TK 42    İstanbul     02:00  -   Johannesburg        10:35
17 Aralık TK 45    CapeTown 18.35 -     İstanbul          05:55 +1 (İstanbul’a varış 18 Aralık)

 

Türk  Havayolları tarifeli seferi ile Istanbul -  Johannesburg gidiş ve  Cape Town  – Istanbul  dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri ve bu bilete ait vergiler
Yerel Havayolları ile Johannesberg - Cape Town  iç hat uçuş biletleri ve bu bilete ait vergiler
Johannesburg’da 4* Otelde 1 gece oda + kahvaltı konaklama
Sun City’de 4* Otelde 2 gece oda + kahvaltı konaklama
Cape Town’da 4* Otelde 3 gece oda + kahvaltı konaklama
Johannesburg, Sun City ve Cape Town panoramik şehir turları
Sabah Kahvaltıları,
Havalimanı – Otel – Havalimanı arası transferler,
Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
Otel ve turist şehir vergileri
TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

Yurtdışı çıkış fonu
Öğle ve Akşam yemekleri,
Opsiyonel  turlar
Kişisel harcamalar
Covid-19 Sigortası
Seyahat & Sağlık Sigortası
Şoför tipleri 5-10 Euro / kişibaşı (isteğe bağlı)

Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 

 


 

AVANTAJLI ETKİNLİK PAKETİ – X LARGE 605 Usd yerine 565 Usd!!!
Lesedi Kültür Köyü $ 95,00 + Aslan Parkı Turu $ 85,00 + Pilanesberg Safari turu $ 125,00 + Ümit Burnu Turu Öğle yemekli $ 155,00 + Masa Dağı & Stellenbosh Çiftliği gezisi Öğle yemekli $ 145,00

NOT:

***T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır. Yolcunun seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile seyahat edebilir.
***T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimiz için de yukarıdaki 6 ay şartı aynı şekilde geçerlidir.


*** 24.11.2015 Tarihi itibari ile eski pasaportlar (Lacivert Pasaport) ile yurt dışına çıkış yapılamamaktadır. Eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.


***Pasaport ve Tur evraklarınızın tam olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.


***Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

***18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge (İngilizce) sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

*******Yeşil ve gri pasaport sahibi TC vatandaşları için vize uygulaması yoktur.

Gezilecek Şehirler

Johannesburg


Güney Afrika’nın en büyük ve Afrika kıtasının en büyük üçüncü şehri olan Johannesburg her yıl binlerce turist konuk etmektedir. 4,5 milyon nüfusu ile bu güzel şehri tanımak için tercihlerinizi yapabileceğiniz yerdesiniz. Gezinomi Johannesburg turları için Güney Afrika turları seçimlerinizi bekliyor.

GÖRÜLMELİ

Johannesburg görülmesi gereken yerler
 • Gold Reef City
 • Johannesburg Botanik Parkı
 • Johannesburg Hayvanat Bahçesi
 • The Old Fort

TADILMALI

Johannesburg ne yenir
 • Et yemekleri
 • Biltong
 • Bredies
 • Boerewors

Sun City


En keyifli tatil planlarını yapabileceğiniz Sun City, yurt dışı tur seçenekleri arasında sizi bekliyor. Casinoları ve eğlence merkezleri ile ünlü olan Sun City’i gezip görmek için Gezinomi yurt dışı turlarını hemen inceleyebilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Sun City görülmesi gereken yerler
 • Su Parkları
 • Eğlence Merkezleri
 • Casinolar
 • Dalgalar Vadisi

TADILMALI

Sun City ne yenir
 • Dalgalar Vadisi
 • Chakalaka
 • Baharatlı et
 • Bobotie

Cape Town


Nüfusun oldukça kalabalık olduğu Cape Town, 1 milyonu geçkin Müslüman’ın yaşadığı bir şehirdir. Güney Afrika Cumhuriyeti'nin üç başkentinden biri olan Cape Town, Gezinomi turları arasında seçimlerinizi bekliyor olacak. Cape Town turları ve sizi bekleyen en uygun fiyatlı tur seçenekleri sizin için burada.

GÖRÜLMELİ

Cape Town görülmesi gereken yerler
 • Masa Dağı
 • Robben Adası
 • Victoria Alfred Alışveriş Merkezi
 • Kirstenbosch Doğal Yaşam Parkı

TADILMALI

Cape Town ne yenir
 • Sebze Türlü
 • Afrika Et Yemekleri
 • Afrika Et Yemekleri
 • Şaraplar

Pilanesberg


Güney Afrika’nın Sun City bölgesindeki turistik bir şehir olan Pilanesberg, doğal güzellikleri ile bilinir. Doğal hayatı yakından tanımak için tercih edebileceğiniz Afrika turları arasında yer alan Pilanesberg, dünyada sadece 3 tane örneği olan muhteşem noktalardan biridir. 1300 milyon yıl önce sönmüş olan alkalin krater üzerindeki bu farklı şehri yakından tanımak için Gezinomi Pilanesberg turları sizi bekliyor.

GÖRÜLMELİ

Pilanesberg görülmesi gereken yerler
 • Pilanesberg Ulusal Parkı
 • Doğal parklar
 • Kalahari
 • Lowveld

TADILMALI

Pilanesberg ne yenir
 • Chakalaka
 • Baharatlı et
 • Bobotie
 • Yerel içecekler
3 TAKSİT İMKANI! Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

Güney Afrika

hakkında bilmeniz gerekenler

Güney Afrika
Konuşulan Dil
İngilizce, Afrikaans, Xhosa dili, Zuluca, Sotho dili
Para Birimi
Güney Afrika randı
Saat Farkı
2
Voltaj
120 V

Genel: Afrika kıtasının güneyinde bulunan ülkedir.  Pretoria (yürütme), Bloemfontein (yargı) ve Cape Town (yasama) başkentleridir. Farklı yapıları ile dikkat çeken şehirlerini gezip görmelisiniz.

Telefon: Ülke kodu:27 Konsolosluk:1 5478421

Vergiler: Alışverişlerde % 73 oranında vergi uygulanıyor.

Bahşiş:İsteğe bağlıdır.

 

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Benzer Turlar

Büyük Balkan Turu 8 Günde 9 Ülke

Büyük Balkan Turu 8 Günde 9 Ülke

25.11.2023 - 2.12.2023 fiyatıdır.7 Gece 8 Gün
698.00 EUR
Miami, Orlando Kıyı Rotaları

Miami, Orlando Kıyı Rotaları

30.09.2023 - 7.10.2023 fiyatıdır.7 Gece 8 Gün
3484.00 USD
Elegant Fas Kraliyet Şehirleri Turu

Elegant Fas Kraliyet Şehirleri Turu

14.10.2023 - 21.10.2023 fiyatıdır.7 Gece 8 Gün
1898.00 EUR
Büyük Balkan 6 Ülke Turu (Tia-Tia) - Air Albania Havayolları ile

Büyük Balkan 6 Ülke Turu (Tia-Tia) - Air Albania Havayolları ile

2.12.2023 - 9.12.2023 fiyatıdır.7 Gece 8 Gün
998.00 EUR
Elegant Mega Portekiz ve Endülüs Turu (Agp-Opo) - Ekstra Turlar Dahil

Elegant Mega Portekiz ve Endülüs Turu (Agp-Opo) - Ekstra Turlar Dahil

16.12.2023 - 23.12.2023 fiyatıdır.7 Gece 8 Gün
1498.00 EUR
Büyük Balkanlar Turu (Beg-Beg) - Ekstra Turlar Dahil - Ankara Hareketli

Büyük Balkanlar Turu (Beg-Beg) - Ekstra Turlar Dahil - Ankara Hareketli

12.11.2023 - 19.11.2023 fiyatıdır.7 Gece 8 Gün
1198.00 EUR

Konum

Güney Afrika Safari Rotası