error
İtalya, Fransa, İspanya Yaz Turu bu dönemde pasiftir. Değerlendirmek isteyeceğiniz diğer turlar için tatil danışmanımızla görüşebilirsiniz.

HEMEN ARAYIN: 0850 466 77 44

ya da

İtalya, Fransa, İspanya Yaz Turu

İtalya, Fransa, İspanya Yaz Turu bu dönemde pasiftir.

01.Gün  İSTANBUL – MİLANO

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY Kontuarı önünde saat 07.10’da hazır bulunuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1901 sefer sayılı uçuşu ile saat 09.40’ta Milano’ya hareket ediyoruz ve yerel saat ile 11.45’te ulaşıyoruz.Varışa takiben Milano şehir turuna katılıyoruz. İtalya’nın moda başkentinde turumuz esnasında ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, birçok ünlü markanın bulunduğu keyifle alışveriş yapabileceğiniz La Galeria, Porta Romano görülecektir. Şehir turunun ardından dileyen misafirlerimiz düzenlenecek olan Como turuna katılabilirler.

Como Turu (35 Euro) Çevresindeki dağları ve ormanlarıyla muhteşem bir manzara keyfi sunan, yeşilin maviyle buluştuğu cennet bir köşe olan Como şehir turunun ardından otele dönüyoruz.

02.Gün  MİLANO – CENOVA

Sabah kahvaltısının ardından Cenova şehir turu için hareket ediyoruz. Tarihte İtalyan şehir devleti  Cenevizin başkenti ve ünlü kaşif Cristof Kolomb’un doğduğu İtalyanın en büyük limanına sahip Cenova şehrinde, San Lorenzo meydanı ve katedrali,Piazza  de Ferrari, Deniz Feneri, Antik Liman ve Dükler sarayı görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz Santa Margarita & Portofino turuna katılabilirler.

Santa Margarita & Portofino Turu (35 Euro) Şarkılara ilham kaynaği olmuş ve pastel renkli evleri ile yıllarca hiç bozulmamış yapısı ile sizleri büyüleyecek olan İtalya’ nın en güzel kıyılarından olan Santa Margarita & Portofino'u görüyoruz.

03.Gün  CENOVA – NICE

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından özel otobüsümüz ile Nice şehrine hareket ediyoruz. Varışa istinaden panoramik şehir turuna katılıyoruz. Turumuz ünlü sahil şeridi Promenade des Angleis ile başlıyor, eski Nice bölgesi, Massena Meydanı, Çicek Pazarı, Adliye Sarayı ve alışveriş molası ile sona eriyor. Öğleden sonra dileyen misafirlerimizle Monaco & Monte Carlo turuna hareket ediyoruz.

Monaco & Monte Carlo Turu  (55 Euro) Cote d’Azur bölgesinin en güzel koy ve burunları, en güzel yamaçları gezilerek prensliğe varıyor, saray ve çevresini gezdikten sonra akşam lüks ve ihtişamın odak noktası Monte Carlo’ya geçiyoruz

04.Gün  NICE – MARSILYA

Sabah kahvaltısının ardından Marsilya'ya hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz Fransız Riviera’sı diye bilinen ünlü sahilde dünya Jet sosyetesinin iki gözde kazası olan Cannes & St. Tropez turuna katılabilirler. Turumuzun ardından Fransa’nın en ünlü liman kenti Marsilya’ya hareket ediyoruz ve varışın ardından panoramik şehir turuna katılıyoruz. Kentin en yüksek tepesinde gemicilerin koruyucu kilisesi Notre Dame ve eski liman görülecek yerler arasındadır.

Cannes & St. Tropez turuna katılabilirler (40 Euro)

05.Gün  MARSILYA

Sabah kahvaltısı sonrası dileyen misafirlerimiz Aix-en-Provence ve Avignon turuna katılabilirler.  

Aix-en-Provence ve Avignon Turu (80 Euro) Marsilya’ya sadece 25 km. uzaklıkta bulunan bu Aix-en-Provence minik şirin Fransız şehri yüzlerce çeşmesi, lavanta tarlaları daracık sokakları ve ünlü mağazalarıyla Güney Fransa’nın en güzel yerlerinden biridir. Fransa’nın Rhone Nehri kıyısında ki Avignon kenti; Fransa’da bir dönem Papalığın merkezi olarak ortaçağdan kalma surları, Papalık Sarayı ve ünlü St.Benezet köprüsü ile ilginç bir tarihi doku oluşturmaktadır.

06.Gün  MARSILYA – BARCELONA

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından odaları boşaltıp, Barcelona’ya hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz Gerona & Figueras & Dali Müzesi turuna katılabilirler. Tur sonrası otelinize dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz Barcelona ve lokal  mahalleler gece turuna katılabilirler. Dileyen misafirlerimiz tur esnasında belirlenecek serbest zaman içinde Tapas restoranlarıyla ünlü El Born bölgesinde unutulmaz tatlar deneyimleyebilirler.

Gerona & Figueras & Dali Müzesi Turu (35 Euro) Turumuzda orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Gerona şehri, büyük katedrali ve Yahudi mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. 

Barcelona ve Lokal  Mahalleler Gece Turu (35 Euro)  Barcelona hakkında turistik çok şey duydunuz ama ünlü yönetmen Inarritu ve Woody Allen'in filmlerine konu olan yerel sokakları ve hayatı tanımanızı sağlayacak bu özel turumuzu kaçırmamanızı öneririz. Görülecek yerler arasında Paral-el mahalle,  El Raval, El Born sokakları ve Plaza Real bulunmaktadır.
             

07.Gün  BARCELONA

Sabah kahvaltısı sonrası Barcelona şehir turu için hareket ediyoruz. Şehir turu esnasında La Sagrada Familia Katedrali, Endülüs Arenası, Kristof Kolomb Heykeli, Kale Semti, Kraliyet Sarayı, Barcelona Limanı, İspanya ve Catalunya  Meydanı, Colon  Meydanı görülecek yerler arasında yer  almaktadır. Dileyen misafirlerimiz Barcelona İkonları turuna katılabilirler. Dileyen misafirlerimiz Gaudi’nin en ünlü eseri olan La Sagrada Familia'ı ziyaret edebilirler. Sonrasında dileyen misafirlerimiz  ile  Flamenko  Gecesi  turuna katılıyoruz.

Barcelona İkonları Turu 65 Euro)  Barcelona İkonları turumuzda UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan ve Barcelona’nın en sıra dışı parkı olan mimar Antoni Gaudi’nin eseri Park Guell ‘e gidiyoruz. Gotik Mahalle’de gerçekleştireceğimiz yürüyüş esnasında; Gotik mimarinin en üst düzey eserleri arasında; ara sokaklarda masalsı bir yolculuğa çıkıyoruz. Adım başı rastlayacağımız sokak sanatçıları eşliğinde turumuza devam ediyoruz.

La Sagrada Familia (Giriş ücreti 20 Euro)

Flamenko  Gecesi  Turu (55 Euro) Tur esnasında yorgunluğumuzu atıyor, tipik Sangria içkisi eşliğinde İspanyol dansları izleme fırsatı buluyoruz.

08.Gün  BARCELONA – ISTANBUL 

Sabah kahvaltısı sonrası odaları boşaltıyoruz. Rehberinizin bildireceği saatte havalimanına varıyoruz. Türk Havayolları’nın TK 1836 sefer sayılı uçuşu ile 13.40’ta İstanbul’a hareket. ediyoruz.Yerel saat ile 18.00’da İstanbul’a varıyoruz.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

Türk Havayolları Tarifeli Sefer İle Istanbul (SAW) – Milano/Barcelona –  Istanbul (SAW) Gidiş Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti,

Programda Belirtilen Otellerde 7 Gece Oda + Kahvaltı Konaklamalar,  

Havalimanı Vergileri Ve Servisleri Bedeli,

Panoramik Milano, Cenova, Nice, Marsilya Ve Barcelona Şehir Turları,

Otel Vergileri & Turist Şehir Vergileri,

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Vize Ücreti Ve Servis Bedeli (120 Euro )

Seyahat Sağlık Sigortası (15  Euro)

Ekstra Turlar Ve Kişisel Harcamalar,

Müze Ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri

Yurtdışı Çıkış Vergisi  (15 TL)

İsteğe Bağlı Şoför Bahşişleri (Kişi Başı 5 Euro)

 

ÖNEMLİ BİLGİLER

Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

Programa dahil olan şehir turlarımız, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve panoramik olarak yapılan maksimum 2 saat süreli, içeriği değişmemek kaydıyla  farklı günlerde düzenlenebilecek olan turlardır.

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Çocuk fiyatları ; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır.
Üç Yataklı odada ; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır.
Acentemiz  kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Yeşil pasaport sahiplerine vize gerekmemektedir.

Shengen vize işlemleri sırasında ve yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır.
Şehirler arası geçişlerin özel otobüs ile yapılan gezilerimizde minimum katılım sayısı 30 kişidir. Tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanları veya ören yerlerine  yönlendirilecektir.
Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
Programlarda belirtilen gezilerin günleri yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen geziler yapılmaz. Bu gezilerin yapılamamasından Acentemiz  sorumlu tutulamaz.
65 yaş üzeri misafirlerimize seyahat sigortası için yaş periyodlarına göre sürprim uygulaması vardır. Detayları acentanızdan öğrenebilirisiniz.
Acentemiz  gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Acentemiz  misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.


 

EMEKLİLER İÇİN

 (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1.Emeklilik hesap cüzdanı fotokopisi
2.Ev tapusu fotokopisi
3.Banka hesap cüzdanı fotokopisi
4.Kredi kartı fotokopisi 

SERBEST MESLEK MENSUPLARI İÇİN

 (Avukat, doktor, mali müşavir vs.) (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1.Baglı bulunduğu odadan yazı
2. Antetli kağıda seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ‘’ hitabıyla başlayan, konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak dilekçe
3.Vergi levhası fotokopisi
4.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi 

MAAŞLI ÇALIŞANLAR İÇİN

  (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1.Antetli kağıda seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ’’ hitabıyla başlayan konsolosluk adı

2.belirtilmeden yazılacak dilekçe. (imzalar, firmanın imza sirkülerinde yer alan kişilere ait olmadır)
3.Firma imza sirküleri
4.Firmanın ticaret veya sanayi odasından faaliyet belgesi (yeni tarihli)
5.Vergi levhası fotokopisi
6.Ticaret sicil gazetesi fotokopisi

7.Son maaş bordrosu
8.Sigorta işe giriş ve son 4 aylık bildirgelerin fotokopisi
9.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi 

FİRMA SAHİPLERİ VE ŞİRKET ORTAKLARI İÇİN

(Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1.Antetli kâğıda seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ‘’ hitabıyla başlayan konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak dilekçe
2.Firma imza sirküleri
3.Vergi levhası fotokopisi
4.Ticaret veya sanayi odasından faaliyet belgesi (yeni tarihli)
5.Ticaret sicil gazetesi fotokopisi (kuruluş gazetesi)
6.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi

BANKA ÇALIŞANLARI İÇİN

(Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1. Bankanın antetli kağıdına seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ’’ hitabıyla başlayan konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak dilekçe (imzalar, firmanın imza sirkülerinde yer alan kişilere ait olmadır)
2.Banka imza sirküleri
3.Son maaş bordrosu
4.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi

ÖĞRENCİLER İÇİN

(Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

Öğrenci durum belgesi
Ebeveyn gelir durumunu belirten belgeler (yukarıda belirtilen katagorilere göre)

DEVLET MEMURU İÇİN

(Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1.Konsolosluk Makamına, Antetli kâğıda İngilizce yazılmış, resmi ‘Vize Başvuru Dilekçesi’ (Gidiş nedeni ve göreviniz belirtilen, kurum imza yetkilisi tarafından ıslak imzalı ve mühürlü).

2.Son üç aya ait maaş bordrosu

3.Kurum Personel Tanıtma Kartı Fotokopisi

4.Banka Hesap Cüzdanı, Kredi Kartları, Araç Ruhsatı ve Gayrimenkul gibi maddi kaynak gösteren Belgelerin Fotokopisi.

5.Evlilik Cüzdan Fotokopisi

NOTLAR

*Evli çiftlerin evlilik cüzdanı fotokopileri vize başvurularında gerekmektedir.

* 2 adet fotoğraf (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)
* İlk defa shengen vizesi alabilmek için şahsi müracaat gereklidir. Pasaport geçerlilik süresinin en az 6 ay olması gerekmektedir.

* Tüm vize alacak meslek gruplarına istinaden Yurt dışında geçerli Seyahat Sağlık Sigortası (30.000 Euro limitli) gerekmektedir.

* Tüm vize alacak meslek gruplarına istinaden seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ‘’ hitabıyla başlayan, konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak şahsi dilekçe.

* Tüm vize alacak meslek gruplarına istinaden önlü ve arkalı kimlik fotokopisi ve ev & iş adres ve telefon bilgileri beraberinde vermeniz gerekmektedir.

PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT! Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

İtalya, Fransa, İspanya Yaz Turu

TUR SAYFASINA DÖN

REZERVASYON YAP

Konum

İtalya, Fransa, İspanya Yaz Turu