Aramayı Değiştir

Kuala Lumpur, Phuket, Pattaya, Bangkok Turu

Kuala Lumpur (1) & Phuket (3) & Pattaya (2) & Bangkok (1)

8 Gece - 9 Gün

Tur Kalkış Yeri : İstanbul

 • İstanbul-3. Yeni Havalimanı

Mahan Havayolları Tarifeli Seferi İle
Vizesiz

TUR KODU : 4301

3*/4* Oteller
Oda + Kahvaltı
899,00 EUR 8.001,00 TL
5.03.2021-13.03.2021 dönemi için geçerli kişibaşı fiyatıdır.

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Dönem dönem fiyat listesi için tıklayın.

1. GÜN

İstanbul Tahran

Istanbul Havalimanı Dıs Hatlar gidiş terminali WTATİL kontuarı önünde 08:30’da buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Mahan Havayollarının W5117 sefer sayılı tarifeli ucuşu ile saat 10:35'de Tahran’a hareket . Yaklaşık 3 saat sürecek yolculuk sonrası Tahran İmam Humeyni Havalimanına varış. Ardından Mahan Havayollarının W5083 sefer sayılı tarifeli ucuşu ile saat 22:30’da Kuala Lumpur’a hareket. Geceleme Uçakta.

Alternatif Program

Bangkok Kanallar Turu

25 Euro

Alternatif Program

Baiyoke Sky ve Patpong Gece Pazari Turu

35 Euro

2. GÜN

Tahran Kuala Lumpur

Sabah uçakta alacağımız kahvaltımızın ardından yerel saat ile 10:00’da Kuala Lumpur Havalimanına varış. Alanda bekleyen özel araçlarımız ile Kuala Lumpur şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Şehir turumuzda panoramik olarak Bağımsızlık Meydanı, Sultan Abdul Samad Binası, Kraliyet Sarayı, Ulusal Müze, Parlamento, Ulusal Anıt, Ulusal Camii, Demiryolu İstasyonu görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenleyeceğimiz Yağmur Ormanları turumuza katılabilirler. Geceleme Otelimizde.

Alternatif Program

Yağmur Ormanları Turu

60 Euro

3. GÜN

Kuala Lumpur Phuket

Sabah odalarımızın boşaltılmasının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte Kuala Lumpur Havalimanına doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 1,5 saat sürecek uçuşumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz Açık büfe olarak sunulacak akşam yemekli Fantasea Show turumuza katılabilirler.

Alternatif Program

Fantasea Show Turu (Akşam Yemekli)

70 Euro

4. GÜN

Phuket

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak 07.30 hareket ile yapılacak öğle yemekli James Bond Adası ve Kano gezintileri Turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde.

Alternatif Program

James Bond Adası ve Kano Gezintileri Turu (Öğle Yemekli)

70 Euro

5. GÜN

Phuket

Sabah kahvaltisindan sonra dileyen misafirlerimiz icin extra 07.30 hareket ile tam günlük öğle yemekli (VIP) Phi Phi Adası Turu yapılacaktır...Geceleme otelinizde.

Alternatif Program

Phi Phi Adası Turu (Öğle Yemekli)

70 Euro

6. GÜN

Phuket Pattaya

Sabah kahvaltımızın ardından Phuket havalimanına hareket. Yaklaşık 1 saatlik iç hat uçuşunun ardından, Pattaya’ya hareket. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlecek Fil Safarisi ve TIMSAH CIFTLIGI TURU’muza katılabilirler. Turumuzun ardindan Kraliyet ailesine ait olan Dünyaca ünlü mücevher fabrikası ziyareti ve Tayland’ın en ünlü eğlence beldesi olan Pattaya’ya varış. Oda dağılımı ve yerleşmenin ardından serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlecek Dünyaca ünlü ALCAZAR SHOW turuna katılabilirler izleyebilirler. Geceleme otelinizde.

Alternatif Program

Fil Safarisi Turu

35 Euro

Alternatif Program

Timsah Çiftliği Turu

20 Euro

Alternatif Program

Alcazar Show Turu

35 Euro

7. GÜN

Pattaya

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlecek MERCAN KAYALIKLARI İLE UNLU MERCAN ADASI TURU’muza katılabilirler. Geceleme otelimizde

Alternatif Program

Mercan Adası Turu

45 Euro

8. GÜN

Pattaya Bangkok

Sabah kahvaltımızın ardından Bangkok’a hareket. Varışa istinaden yapılacak olan Bangkok panoramik şehir turunda Altın Buddha tapınağı, çiçek pazarı, çin mahallesi, parlemento binası, demokrasi anıtı görülecek yerlerden bazılarıdır. Bu turumuz esnasında hem Bangkok'un egzotik güzelliğini hem de Tayland'ı derinden etkileyen Budizmi daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır. Tur bitiminde otelimize transfer, oda dağılımı ve yerleşmenin ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Bangkok Kanallar turumuza katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek olan Baiyoke Sky ve Patpong Gece Pazari turumuza katılabilirler.

Alternatif Program

Bangkok Kanallar Turu

25 Euro

Alternatif Program

Baiyoke Sky ve Patpong Gece Pazari Turu

35 Euro

9. GÜN

Bangkok Tahran – İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz gün içerisinde extra olarak düzenlenecek Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği Turuna katılabilirler. Otelden çıkış işlemleri sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte özel araçlarımız ile Bangkok havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından Mahan havayollari tarifeli seferi ile 22:35 Tahran’a hareket, aktarmamızın ardindan 06:50 İstanbul’a hareket ve Türkiye saati ile 08:35’de Istanbul havalimanina varış. Turumuzun sonu, bir sonraki turlarda görüşmek dileği ile sizlere veda ediyoruz.

Alternatif Program

Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği Turu

50 Euro

Gidiş: İstanbul Havalimanı - Mahan Hava Yolları W5117 - Uçuş Saati 10:35

Aktarma : Mahan Hava Yolları W5083 - Uçuş Saati 22:30

Dönüş: Mahan Hava Yolları - Uçuş Saati 22:35

Aktarma : Mahan Hava Yolları W5083 - Uçuş Saati 06:50

Mahan Havayolları ile IST-IKA-KUL  / BKK-IKA-IST parkurunda ekonomi sınıfı uçak biletleri
Yerel havayolları ile KUL – HKT – BKK iç hat uçak biletleri
Uçak içi ücretsiz ikramlar
Havalimanı vergileri
Bangkok Havalimanı / Bangkok Hotel / Pattaya Otel / Bangkok Havalimanı transferleri
Phuket Havalimanı / Phuket Otel /  Phuket Havalimanı Transferleri
Kuala Lumpur’da 1 gece, Phuket’te 3 gece, Pattaya’da 2 gece,  Bangkok’ta 1 gece tercih edilecek otellerde kahvaltı dahil konaklamalar
Panoramik Bangkok şehir turu
Panoramik Kuala Lumpur şehir turu
Türkçe rehberlik hizmeti
Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)
Seyahat sağlık sigortası
Kişisel harcamalar

Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

 

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.

Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.


Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.


Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.

Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Extra Tur Avantaj Paketleri
Olmazsa Olmaz Paket : 130 Euro yerine 110 Euro 
Timsah Çiftliği Turu + Bangkok Kanallar Turu + Baiyoke Sky ve Patpong Gece Pazari Turu + Yüzen Çarşı  & Yılan Çiftliği Turu


Show Paket : 140 Euro yerine 125 Euro
Fantasea Show Turu (Akşam Yemekli) + Alcazar Show Turu + Baiyoke Sky ve Patpong Gece Pazari Turu


Dopdolu Paket : 245 Euro yerine 220 Euro
Fil Safarisi Turu + Timsah Çiftliği Turu + Alcazar Show Turu + Mercan Adası Turu + Bangkok Kanallar Turu + Baiyoke Sky (akşam yemekli) ve Patpong Gece Pazari Turu + Yüzen Çarşı  & Yılan Çiftliği Turu


Sulu Paket : 260 Euro yerine 235 Euro 
James Bond Adası ve Kano Gezintileri Turu (Öğle Yemekli) + Phi Phi Adası Turu (Öğle Yemekli) + Mercan Adası Turu (Öğle Yemekli) + Bangkok Kanallar Turu + Yüzen Çarşı  & Yılan Çiftliği Turu


Full + Full Paket : 455 Euro yerine 395 Euro
Fantasea Show Turu (Akşam Yemekli) +  James Bond Adası ve Kano Gezintileri Turu (Öğle Yemekli) + Phi Phi Adası Turu (Öğle Yemekli) + Fil Safarisi Turu + Timsah Çiftliği Turu + Alcazar Show Turu + Mercan Adası Turu + Bangkok Kanallar Turu + Baiyoke Sky ve Patpong Gece Pazari Turu + Yüzen Çarşı  & Yılan Çiftliği Turu

Gezilecek Şehirler

Kuala Lumpur


Birbirinden görkemli kuleleri, modern alışveriş merkezleri, renkli caddeleri ve mağaralarıyla gezilecek yerler bakımından ziyaretçilerine pek çok alternatif sunan bir şehirdir, Kuala Lumpur. Malezya’nın başkenti olan Kuala Lumpur’u ziyaret etmek için en uygun zaman Mayıs ve Temmuz ayları arasıdır. Yıllar boyunca pek çok kültüre ve medeniyete kucak açmış bu şehri keşfetmek için Gezinomi Kuala Lumpur turunu tercih etmelisiniz.

GÖRÜLMELİ

Kuala Lumpur görülmesi gereken yerler
 • Batu Mağaraları
 • Genting Highlands
 • Menara Kuala Lumpur
 • Petronas İkiz Kuleleri

TADILMALI

Kuala Lumpur ne yenir
 • Baharatlı Yemekleri
 • Hindistan Cevizi Sütü
 • Nasi Lemak

Phuket


Gezinomi yurt dışı tur seçenekleri arasında en çok tercih edilen turlardan olan Phuket turları için en güzel zamanı hemen yakalayabilirsiniz. Phuket turları sırasında tatmanız gereken en güzel lezzetleri hemen öğrenebilir ve burada gezilecek en özel noktaları da hemen not alabilirsiniz. Phuket turlarını şimdi inceleyebilirsiniz!

GÖRÜLMELİ

Phuket görülmesi gereken yerler
 • Chalong Tapınağı
 • Khao Phra Thaew Ulusal Parkı
 • Phuket Fantasea
 • Phuket Kelebek Çiftliği

TADILMALI

Phuket ne yenir
 • Balık ürünleri
 • Pancake
 • Tropik Meyveler

Pattaya


Yıllık 5 milyon turist konuk eden Pattaya, Tayland’ın en meşhur şehirlerindendir. Doğal güzellikleri ile herkesin mutlaka görmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Gece hayatında eğlenceye doyacak, Tayland körfezinin kıyısında siz de ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı anlayacaksınız.

GÖRÜLMELİ

Pattaya görülmesi gereken yerler
 • Hakikat Tapınağı
 • Jomtien Plajı
 • Ko Phai Plajı
 • Nong Nooch Tropik Bahçesi
 • Sriracha Tiger Hayvanat Bahçesi
 • Walking Street

TADILMALI

Pattaya ne yenir
 • Erişteli Mee Krob
 • Nuddle
 • Pirinç tatlıları
 • Pirinç yemekleri

Bangkok


Tayland'ın en büyük şehri olan Bangkok aynı zaman başkent olma özelliğine de sahiptir. Bangkok gibi eşsiz bir şehirde gezip dolaşmak, en farklı lezzetlerin tadına bakmak ve bambaşka bir kültür tanımak için Bangkok turu harika bir seçim olabilir.

GÖRÜLMELİ

Bangkok görülmesi gereken yerler
 • Büyük Saray
 • Golden Buddha Tapınağı
 • Jim Thompson Müzesi
 • Lumphini Park
 • Wat Pho Tapınağı
 • What Phra Kaew Tapınağı

TADILMALI

Bangkok ne yenir
 • Baharatlı meyveler
 • Deniz mahsulleri
 • Sebze haşlama
 • Suşi
3 TAKSİT İMKANI! Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

Tayland

hakkında bilmeniz gerekenler

Tayland
Konuşulan Dil
Thai
Para Birimi
Baht
Saat Farkı
4
Voltaj
220 V

Genel: Bir tatil cenneti olan başkenti Bangkok ile dünyanın en çok ziyaret edilen ülkesi olan Tayland, sıcak ve nemli muson iklimi ile bilinmektedir. Ortalama sıcaklık her zaman 25-30 derecedir.

Telefon: Ülke kodu: 66 Konsolosluk: (2) 274 7262

Vergiler: % 7 oranında vergi uygulaması bulunmaktadır.

Bahşiş: Bahşiş miktarını siz belirleyebilirsiniz.

Malezya

hakkında bilmeniz gerekenler

Malezya
Konuşulan Dil
Malayca, Malezya Dili
Para Birimi
Ringgit
Saat Farkı
2
Voltaj
200 V

Genel: Malezya ya da resmî adıyla Malezya Devleti, Güneydoğu Asya’da yer alan, doğu ve batı olarak iki kara parçasına ayrılmış, 13 eyaletten oluşan, “seçmece krallıkla” yönetilen federe bir ülkedir.

Telefon: Ülke kodu: 60 Konsolosluk: 89 856 22 41

Vergiler: % 5 ile % 20 arasında değişen vergi sistemi bulunmaktadır.

Bahşiş: Miktarı size kalan bahşiş uygulaması vardır.

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Benzer Turlar

Mega Uzakdoğu Turu Türk Havayolları ile

Mega Uzakdoğu Turu Türk Havayolları ile

27.04.2021 - 7.05.2021 fiyatıdır. 10 Gece 11 Gün
2998.00 EUR
Klasik Tayland ve Adaları Turu

Klasik Tayland ve Adaları Turu

23.04.2021 - 1.05.2021 fiyatıdır. 8 Gece 9 Gün
1798.00 EUR
Bangkok, Phuket Turu Mahan Havayolları ile

Bangkok, Phuket Turu Mahan Havayolları ile

28.02.2021 - 6.03.2021 fiyatıdır. 6 Gece 7 Gün
1498.00 EUR
Promosyon Bangkok, Pattaya Turu Mahan Hava Yolları ile

Promosyon Bangkok, Pattaya Turu Mahan Hava Yolları ile

28.02.2021 - 6.03.2021 fiyatıdır. 6 Gece 7 Gün
998.00 EUR
Bangkok, Pattaya, Phuket Turu Türk Havayolları İle

Bangkok, Pattaya, Phuket Turu Türk Havayolları İle

23.04.2021 - 1.05.2021 fiyatıdır. 8 Gece 9 Gün
1598.00 EUR
Bangkok, Pattaya, Phuket Turu Mahan Hava Yolları ile

Bangkok, Pattaya, Phuket Turu Mahan Hava Yolları ile

26.02.2021 - 6.03.2021 fiyatıdır. 8 Gece 9 Gün
1598.00 EUR

Konum

Kuala Lumpur, Phuket, Pattaya, Bangkok Turu