Kurban Bayramı Özel Isparta Lavanta Tarlaları ve Salda Turu 1 Gece Otel Konaklaması

Lavanta Tarlaları, Hierapolis, Pamukkale, leodikya, Salda Gölü

Günübirlik

Tur Kalkış Yeri:

  TUR KODU:17474

  Kurban Bayramı Özel Isparta Lavanta Tarlaları ve Salda Turu 1 Gece Otel Konaklaması bu dönemde satışa kapalıdır.
  error

  Kurban Bayramı Özel Isparta Lavanta Tarlaları ve Salda Turu 1 Gece Otel Konaklaması bu dönemde satışa kapalıdır.

  Değerlendirmek isteyeceğiniz diğer turlar için tatil danışmanımızla görüşebilirsiniz.

  HEMEN ARAYIN:0850 466 77 44

  ya da

  Kapadokya Turu 1 Gece Otel Konaklaması
  Kapadokya Turu 1 Gece Otel Konaklaması26.08.2022 - 28.08.2022 fiyatıdır.2 Gece 3 Gün
  2.298,00 TL
  Safranbolu Amasra Turu 1 Gece Otel Konaklaması
  Safranbolu Amasra Turu 1 Gece Otel Konaklaması27.08.2022 - 28.08.2022 fiyatıdır.1 Gece 2 Gün
  2.298,00 TL
  Gökçeada Bozcaada Turu 1 Gece Otel Konaklaması
  Gökçeada Bozcaada Turu 1 Gece Otel Konaklaması26.08.2022 - 28.08.2022 fiyatıdır.2 Gece 3 Gün
  2.298,00 TL
  Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı Turu 1 Gece Otel Konaklaması
  Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı Turu 1 Gece Otel Konaklaması26.08.2022 - 28.08.2022 fiyatıdır.2 Gece 3 Gün
  2.298,00 TL
  Bozcaada Assos Behramkale Kadırga Koyu 1 Gece Otel Konaklaması
  Bozcaada Assos Behramkale Kadırga Koyu 1 Gece Otel Konaklaması26.08.2022 - 28.08.2022 fiyatıdır.2 Gece 3 Gün
  2.298,00 TL
  Ayvalık Cunda Assos Bozcaada Turu 1 Gece Otel Konaklaması
  Ayvalık Cunda Assos Bozcaada Turu 1 Gece Otel Konaklaması26.08.2022 - 28.08.2022 fiyatıdır.2 Gece 3 Gün
  2.298,00 TL

  1. GÜN

  İSTANBUL AFYON

   

  KURBAN BAYRAMI ÖZEL ISPARTA LAVANTA TARLALARI VE PAMUKKALE SALDA TURU

  2 GECE 3 GÜN

  1 GECE OTEL KONAKLAMASI

   

   

  Hareket ve Gece Yolculuğu

  22:00 Bakırköy Doğtaş Mağazası Önü
  22:30 Mecidiyeköy Torun Center Önü
  23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otopark Önü
  23:15 Kartal Köprüsü Altı ( E 5 Ankara İstikameti )
  23:30 Çayırova Mc Donald ‘ s Önünden

  2. GÜN

  AFYON ISPARTA

  Isparta – Lavanta Tarlaları – Salda Gölü – Denizli

   

  Gece yolculuğumuzun ardından Lavanta Tarlaları Salda Gölü Pamukkale Turu için sabah saatlerinde yolda alacağımız ekstra kahvaltı sonrası turumuzun ilk noktası olan Keçiborlu İlçesi’ne bağlı Kuyucak Köyü’ne varıyoruz. Köyün kerpiç evleri, kaldırım kenarlarındaki Lavanta öbekleri ile bizleri etkiliyor. Köyün yerli halkı geçimini genellikle lavanta üretiminden sağlıyor. Kuyucak Köyü yollarında ilerlemeye devam edince mor tarlaları gördüğümüz zaman gözlerimizi kapatıyor ve etrafı saran güzel lavanta kokusunu içimize çekiyoruz ve bu güzel kokunun tüm hücrelerimizi temizlediğini hissediyoruz. Yol boyunca ilerledikçe mor lavanta tarlalarını gördüğümüz zaman şok olmamak ve hayran kalmamak mümkün değil. Hemen kendimizi lavanta tarlalarının içine atıyoruz ve lavanta tarlalarında çalışan işçilerden işin inceliklerini izledikten ve öğrendikten sonra lavantalarımızı toplamaya başlıyoruz. Lavantalarımızı topladıktan sonra bu güzel manzarayı ve anı ölümsüzleştirmek için bol bol fotoğraf çekiyoruz. Lavanta tarlaları içerisinde fotoğraflarımızı çekip, yürüyüşümüzü gerçekleştirdikten sonra Lavanta ürünlerinden alışverişlerimizi gerçekleştirip bu güzel manzaraya veda ediyoruz. Salda Gölü’ne varmadan önce öğle yemeğimiz için kısa bir mola veriyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Türkiye’nin 3. en derin gölü Salda Gölü’ne varıyoruz. Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen  Mars ile benzer kayaç özelliklerini taşıyan Salda Gölü bizi adeta büyüleyecektir. Bembeyaz kumları ve turkuaz rengindeki suyu ile bizi kendisine hayran bırakan Salda Gölü’nü rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Salda Gölü’nde eşsiz fotoğraflar çekebilmek ve o atmosferin tadını doyasıya yaşayabilmek için rehberimizin belirleyeceği zamana kadar serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın bitimiyle Salda Gölü’ne veda ediyoruz ve otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizdedir.

   

  Sabah Kahvaltısı:Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)
  Öğle Yemeği:Salda Gölü’nde serbest zaman olarak alınacaktır. (Ekstra)
  Akşam Yemeği:Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
  Konaklama:  Çimenoğlu Otel, Halley Otel Denizli vb. oteller

  3. GÜN

  ISPARTA İSTANBUL

  Leodikya Antik Kenti – Hierapolis Atik Kenti – Pamukkale Travertenleri

   

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelden ayrılarak Laodikya Antik Kenti’ne geçiyoruz. M.Ö. 3 yy’ın ortalarında Seleukos Kralı II. Antiokhos tarafından karısı Laodike adına kurulmuş Antik Kent’te kazı çalışmaları devam ettiği için izin verilen alanlarda gezimizi gerçekleştiriyoruz. Gezimizin ardından Unesco Dünya Kültürel ve Doğa Miras Listesi’nde yer alan Hierapolis Antik Kenti’ne geçiyoruz. Hierapolis Antik Kenti 2 bin yıl önce Pamukkale Travertenlerinin güzelliğine ve çekiciliğine karşı koyamayan Bergama Krallığı tarafından Travertenlerin hemen yanına inşaa edilmiştir. Hierapolis Antik Kenti gezimize Anadolu’nun en büyük Nekropü ile Şehrin surları dışında kalan Hamam Binası ile başlıyoruz. Daha sonra şehrin ana caddesi Domityanus Kapısı ve Latin Binası’nı gezerken fotoğraflıyoruz. Daha sonra Anadolu’nun en iyi şekilde korunarak günümüze gelmiş Hierapolis Antik Tiyatrosu’na çıkarak rehberimizden Antik Tiyatro ile ilgili bilgiler alıyoruz. Hierapolis Antik Tiyatro aynı zaman bizi muhteşem Antik Kent ve Denizli manzarası ile büyüleyecektir. Fotoğraflarımızı çektikten sonra Apollon Tapnağı ve Cehennem’in giriş kapısı olarak bilinen Plutonium yani cin Aralığı’nı rehberimizden dinleyip geziyoruz. Ardından Sütunlu Cadde üzerinde yapacağımız yürüyüş sonrasında Dünyada benzeri sadece İtalya’da Travertino isimli kasabada görülebilen, bembeyaz dokusuyla 2 bin yıl önce Bergama Krallığı’nı hayran bıraktığı gibi bizi de kendisine hayran bırakan Pamukkale Travertenlerine ulaşıyoruz. Travertenlerde yürüyüşe izin verilen terasta gezerken Denizli Ovası’na hakim manzarasıyla çektiğimiz fotoğraflar bizlere unutulmaz anılar olarak kalacaktır. Burada ki zamanımızı tamamladıktan sonra öğle yemeğimiz için mola veriyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Denizli'nin meşhur tekstil atölyelerinde kısa bir alışveriş molası veriyoruz. Buradaki alışverişlerimizi tamamladıktan sonra Turumuzun sonuna geliyor ve  dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

   

  Sabah Kahvaltısı:Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği:Pamukkale’de menü olarak  alınacaktır. (Ekstra)
  Akşam Yemeği:Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)
  Konaklama:Dönüş günüdür. Bu gece otel konaklaması yoktur.

  22:00 Bakırköy Doğtaş Mağazası Önü
  22:30 Mecidiyeköy Torun Center Önü
  23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otopark Önü
  23:15 Kartal Köprüsü Altı ( E 5 Ankara İstikameti )
  23:30 Çayırova Mc Donald ‘ s Önünden
  Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
  Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı
  Açık Büfe veya Set Menü 1 Akşam Yemeği
  Lüks Araçlar ile Ulaşım
  Profesyonel Rehberlik hizmetleri
  Milli Park Giriş Ücretleri
  Gezinomi Otobüs içi İkramları (Pandemi nedeni ile sadece su)
  Gezinomi güvencesi
  1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
  Tüm Öğle Yemekleri
  Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
  Tüm Özel Harcamalar
  Gece Turları
  Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
  Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Belediye - Özel işletmeler v.b)
  Müze Kart ( Kültür ve Turizm Bakanlığına Ait Müzelere Giriş İçin Gereklidir.)

  Paket fiyatlarımız otel, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır. Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir. Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Gezinomi  kesinlikle sorumlu değildir.Tur programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına veya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur. Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (Rotasyon) olmaktadır. Kısa turlarımızda rotasyon uygulanmaz. Bu uygulama en az 4 (Dört) gece konaklamalı turlarda geçerlidir.   Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.Uçaklı Turlarımızda, Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal Sigortaları Uçak ulaşımını kapsamaz. Turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. (Uçaklı tur programlarında 'ekonomik sınıf' kullanılmaktadır.)Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 3 gün öncesine kadar Gezinomi de saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Gezinomi misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür. 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.1618 nolu zorunlu seyahat sigortası kapsamı Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.İptal Güvence Paketi satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır.Tüm Kültür turları ürünlerimizde kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır. Satışa sunulmuş olan paket tur içindeki rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlarda kademeli olarak yükselmektedir. Bu durumda ön ödeme almadan fiyat sabitleme yapılamamaktadır.Yeterli katılım oluşmadığında en yakın hareket noktasına biletleme yapılarak misafirlerimizin tura katılımı sağlanabilir. Tur bitiminde varılacak saatler ile alakalı bilgiler paket programda yazdığı gibi olup, mücbir sebeplerle gelişecek gecikmelerden Gezinomi  sorumlu değildir. Misafirlerimiz alındığı noktalarda bırakılacaktır. Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda Gezinomi  sorumluluğu yoktur.Araç içerisindeki kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde kişiye aittir. Gece Turları, Ekstralar; Tüm Gece Turları Ekstra Olup Katılıma ve Kişi Sayısına Bağlı Olarak gerçekleştirilir.

   

  KULLANILACAK ARAÇLAR


  Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.
  38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner
  31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi
  27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
  18 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.

  Gezilecek Yerler

  Isparta


  Gül denince akla ilk gelen şehir olan Isparta, özellikle son dönemlerde lavanta bahçeleriyle Kültür Turlarının en popüler duraklarından biri olmuştur. Her mevsim başka güzelliklere bürünen Isparta Davraz Kayak Merkezi ile de kış aylarında ülkemizin hemen hemen her noktasından turistlerin ilgi odağı olmaktadır.

  GÖRÜLMELİ

  Isparta görülmesi gereken yerler
  • Davraz Dağı
  • Kovada Gölü Milli Parkı
  • Lavanta Bahçeleri

  TADILMALI

  Isparta ne yenir
  • Fırın Kebabı
  • Tandır Kebabı
  • Yalvaç Güllacı

  Salda Gölü


  Burdur-Yeşilova sınırları içinde, dağların arasında tropik bir plajı andıran ülkemizin saklı kalmış güzelliği Salda Gölü, gezginlerin ve Kültür Turlarının en favori durakları arasında. Türkiye’nin Maldivleri olarak ünlenmiş ve gün geçtikçe popülaritesi artan Salda Gölü, bembeyaz kumsalı ve turkuaz rengi sularıyla gören herkesi büyülemektedir.

  GÖRÜLMELİ

  Salda Gölü görülmesi gereken yerler
  • Salda Gölü Doğanbaba Plajı
  • Salda Gölü Tabiat Parkı
  • Salda Kayak Merkezi

  TADILMALI

  Salda Gölü ne yenir
  • Burdur Şiş
  • Haşhaşlı Dondurma
  • Kıymalı Tost

  Eğirdir


  Göl kenarında, doğaya mükemmel bir kaçış seçeneği sunan Eğirdir; süslü gece kulüpleri, her şey dahil oteller ya da gösterişli kahvaltılar içermese de, ziyaretçiler için harika bir tatil rotasıdır. Isparta’da Eğirdir Gölü kıyısındaki bu sekin şehir, rahatlamak ve sıcaktan kaçmak isteyenler için mükemmel manzaralar sunmaktadır. Buraya geldiğinizde, şanlı bir geçmişin kalıntılarını görebilirsiniz. Eskiden Yunan nüfusun hakim olduğu Eğirdir’in eski taş ve ahşap evleri, bölgenin dar sokaklarına ekstra bir cazibe katıyor. Eğirdir’e geldiğinizde; deniz kenarına konumlandırılmış balık restoranlarında keyifli bir akşam yemeği yiyebilir, aileler tarafından işletilen pansiyonlarda konaklayabilir, göl üzerinden güneşin doğuş ve batışını izleyerek harika manzaralara şahitlik edebilirsiniz.

  GÖRÜLMELİ

  Eğirdir görülmesi gereken yerler
  • Eğirdir Gölü
  • Eğirdir Kalesi
  • Eğirdir Kervansarayı

  TADILMALI

  Eğirdir ne yenir
  • Eğirdir Tatlısı
  • Göl Levreği
  • Hamur Dolması

  Burdur


  Akdeniz’de karasal iklimin yaşandığı Burdur, küçük ama keşfedilecek yerlerle dolu tarihi bir şehirdir. Muğla, Antalya, Denizli, Isparta gibi pek çok turizm bölgesinin yanı başında yer alan bu küçük şehir, sahip olduğu çok sayıda göl ile Göller Bölgesi olarak da bilinmektedir. Türkiye genelinde oksijen miktarının en yoğun olduğu şehirlerden biri olan Burdur, sakin doğası ve oksijeni bol havası ile de keşfedilmeye değerdir. Antik çeşmeleri, antik kentleri, popüler gölleri ile hem tarihi hem de kültürel açıdan ilgi çekici olan Burdur’a geldiğinizde; göl kıyısının kenarında doğa yürüyüşleri ya da gölde su sporları yapabilir, restore edilen tarihi Osmanlı konaklarını keşfedebilir, ilgi çekici müzeleri ziyaret edebilir, küçük ve sevimli kafelerde çayınızı yudumlayabilir, lezzetli yemeklerinin tadına bakabilirsiniz.

  GÖRÜLMELİ

  Burdur görülmesi gereken yerler
  • Burdur Ulu Cami
  • İnsuyu Mağarası
  • Kibyra Antik Kenti
  • Sagalassos Antik Kenti
  • Salda Gölü
  • Taş Oda Konağı Etnografya Müzesi

  TADILMALI

  Burdur ne yenir
  • Burdur Muhallebisi
  • Burdur Şiş
  • Ceviz Ezmesi
  • Kabak Helvası
  18 TAKSİT İMKANI!Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

  Misafir Değerlendirmeleri

  Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

  Tur Nasıldı?

  Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

  Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

  5 TL GeziPara Kazan

  Konum

  Kurban Bayramı Özel Isparta Lavanta Tarlaları ve Salda Turu 1 Gece Otel Konaklaması