error
Maldivler, Singapur, Phuket Turu bu dönemde pasiftir. Değerlendirmek isteyeceğiniz diğer turlar için tatil danışmanımızla görüşebilirsiniz.

HEMEN ARAYIN: 0850 466 77 44

ya da

Maldivler, Singapur, Phuket Turu 2
Maldivler, Singapur, Phuket Turu 2 8.4.2018 - 18.4.2018 fiyatıdır. 10 Gece 11 Gün
3798.00 EUR
Mega Uzakdoğu Turu 2
Mega Uzakdoğu Turu 2 14.11.2017 - 26.11.2017 fiyatıdır. 12 Gece 13 Gün
3598.00 EUR
Hong Kong, Tayland, Singapur Kış ve Sömestre Turu
Hong Kong, Tayland, Singapur Kış ve Sömestre Turu 6.2.2018 - 16.2.2018 fiyatıdır. 10 Gece 11 Gün
2498.00 EUR
Phuket, Singapur, Maldivler Turu
Phuket, Singapur, Maldivler Turu 5.11.2017 - 14.11.2017 fiyatıdır. 9 Gece 10 Gün
3798.00 EUR
Tayland, Bali Turu
Tayland, Bali Turu 2.11.2017 - 11.11.2017 fiyatıdır. 9 Gece 10 Gün
3073.00 EUR
Büyük ve Yeni Uzakdoğu Sömestre Turu
Büyük ve Yeni Uzakdoğu Sömestre Turu 20.1.2018 - 30.1.2018 fiyatıdır. 10 Gece 11 Gün
2798.00 EUR

Maldivler, Singapur, Phuket Turu

Maldivler, Singapur, Phuket Turu bu dönemde pasiftir.

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Dönem dönem fiyat listesi için tıklayın.

1. GÜN

İSTANBUL DUBAİ

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 17.00’da hazır bulunulması ve sonra Emirates Havayolları EK 122 sefer sayılı uçuş ile saat 19.05’te Dubai’ye uçuş. Dubai yerel saati ile 01.20’de varış. Emirates Havayollarının EK 658 sefer sayılı uçağı ile 04.35’de Maldivler’e hareket. Geceleme uçakta.

2. GÜN

DUBAİ MALDİVLER

Yerel saat ile 09.45’te Maldivler’e varış otelimize transfer. Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelinizde.

Alternatif Program

Night Fishing , Male Alışveriş Turu, Dalış Turu

Rehberimize danışınız.

3. GÜN

MALDİVLER

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelinizde.

Alternatif Program

Night Fishing , Male Alışveriş Turu, Dalış Turu

Rehberimize danışınız.

4. GÜN

MALDİVLER

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelinizde.

Alternatif Program

Night Fishing , Male Alışveriş Turu, Dalış Turu

Rehberimize danışınız.

5. GÜN

MALDİVLER SİNGAPUR

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Akşam saatlerinden Male havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Singapur’a hareket. Singapura varisimiza istinaden özel otobüsümüz ile otele transfer ve oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.Sabah kahvaltısının ardından Singapur şehir turu için hareket. Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binalarıve Merlion anıtı göreceğimiz yerler arasında. Sonrasında Çin Mahallesi’nde alışveriş için kısa bir serbest zaman. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Sentosa Adası’’ turuna katılabilirler. Sentosa Singapur’luların hafta sonlarını değerlendirdikleri Singapur’un en büyük adası. Otobüsümüzle Faber tepesine geldikten sonra teleferikle adaya güzel manzara eşliğinde geçiyoruz. Ada üzerinde önce Singapur’un tarihinin anlatıldığı mumya müzesini gezeceğiz. Daha sonra devasa okyanus balıklarını, kopek balıklarını ve daha pek cok okyanus canlısını yürüyen bant üzerinde camın arkasından izleyebileceğiniz büyük akvaryumu gezecek ve en son adanın sahilinde yapılan etkileyici ışık ve lazer gösterisini izleyeceğiz. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Gece Safarisi‘’ turuna katılabilirler. Bu gezide dünyada ilk kurulmuş olan gece safarisi parkını gezecek ve buraya sponsor firmalar tarafından getirilerek doğal ortamları yaratılmış çeşitli canlıları göreceğiz. Ayrıca suni olarak yaratılmış yağmur ormanları bölgesinden gececek, gezinin bir bolumunde trenden inip, yürüyerek “leopar yolu” denen yürüyüş parkurunu gezecek, burada leopar, dev yarasa gibi canlıları çok yakından göreceğiz. Heyecan dolu bir akşam bizleri bekliyor. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

Alternatif Program

Sentosa Adası

75 Euro

Alternatif Program

Gece Safarisi

55 Euro

6. GÜN

SİNGAPUR PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği “Universal Stüdyoları” turumuza katılabilirler. Turumuzda sinema ekranından içeri giriyor ve kendimizi bir anda meşhur Hollywood stüdyolarında buluyoruz. Gişe rekorları kıran Shrek, Madagaskar, Jurassic Park, Transformers’ın da olduğu 18 film stüdyosu ve eğlence parkları sizleri bekliyor. Tur sonrası Singapur havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından yerel havayolları Singapur havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Phuket’e hareket. özel otobüsümüz ile otele transfer ve oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

Alternatif Program

Universal Stüdyoları Turu

90 Euro

7. GÜN

PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük ‘’Phi Phi Adası’’ turuna katılabilirler. Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği “Maya Bay” ’de denize girme ve güneşlenme imkanı. İkinci sırada Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra düzenleyeceği akşam yemekli ‘’Phuket Fantasea’’ turuna katılabilirler. Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale, akrobasi, özel efektler, fil gösterisi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ziyaretçileri büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceğinizden eminiz. Otele dönüşAkşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.

Alternatif Program

Phi Phi Adası Turu

70 Euro

Alternatif Program

Phuket Fantasea Turu

60 Euro

8. GÜN

PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’James Bond Adası’’ turuna katılabilirler. Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız bir çok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Acık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız şnorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa adası veya Naka Adası olacaktır. (Hava şartlarına göre karar verilecek) Tur bitimi otelimize dönüş. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ”Simon Cabaret Show” turuna katilabilirler. Tayland’in Lido tarzi bu en güzel kabare show’unda değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle görsel, güzel bir akşam geçiriyoruz. Show sonrası bir sürpriz sizleri bekliyor. Geceleme otelinizde.

Alternatif Program

James Bond Adası Turu

70 Euro

Alternatif Program

Simon Cabaret Show

30 Euro

9. GÜN

PHUKET DUBAİ – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması. Rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Fil Safarisi’’ turuna katılabilirler. Doğal ortamda fillerin üzerinde yapacağımız bu gezide keyifli anlar yaşayacağız. Tur sonrası havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Emirates Havayollarının EK 379 sefer sayılı uçuşu ile 00.50 de Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 04.30 da Dubai’ye varış. Öğleden sonra Emirates Havayolları’nın EK 123 sefer sayılı uçuşu ile saat 11.20’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 14.55’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Alternatif Program

Fil Safarisi Turu

30 Euro

Gidiş:Emirates Havayolları EK 122 - Uçuş Saati 19.05
Aktarma: Emirates Havayolları EK 658 - Uçuş Saati 04.35

Dönüş: Emirates Havayolları EK 379 - Uçuş Saati 00.50
Aktarma: Emirates Havayolları EK 123 - Uçuş Saati 11.20

İstanbul – Dubai – Male  / Phuket – Dubai – İstanbul Parkurunda Emirates Havayolları İle Ekonomi Sınıf Uçak Bileti
Maldivler – Singapur Parkurunda Yerel Havayolları İle Ekonomi Sınıf Uçak Bileti
Singapur – Phuket Parkurunda Yerel Havayolları İle Ekonomi Sınıf Uçak Bileti
Maldivler (3) & Singapur (2) & Phuket (3) Toplam 8 Gece Konaklama
Maldivler’de Seçilen Otellere Göre Yemekler
Maldivler Alan – Otel – Alan Transferleri,
Maldivler’de Transferler Esnasında Asistanlık Hizmeti. (İngilizce Olarak Verilecektir)
Panoramik Singapur Şehir Turu (İngilizce Olarak Verilecektir)
Phuket’te Türkçe Rehberlik Hizmeti
Singapur Ve Phuket Parkurunda Havalimanı / Otel / Havalimanı Transferleri
İngilizce Veya Türkçe Lokal Rehberlik Hizmeti
Havalimanı Vergileri
Maldivlerde Balayı Çiftlerine Özel Odaya Meyve Sepeti & Şarap İkramı
Her Türlü Kişisel Harcamalar Ve Otel Ekstraları
Yurt Dışı Çıkış Harcı Bedeli
Zorunlu Seyahat Sigortası (15 Euro)
Rehber Ve Şoför Tipleri, Bahşişler
Programda Ekstra Olarak Belirtilen Çevre Gezileri

Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.
Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır.
Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Acentemiz kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır.
Şehirlerarası geçişlerin özel otobüs ile yapılan gezilerimizde minimum katılım sayısı 30 kişidir. Tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanları veya ören yerlerine yönlendirilecektir.
Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
65 yaş üzeri misafirlerimize seyahat sigortası için yaş periyodlarına göre sürprim uygulaması vardır. Detayları acentenizden öğrenebilirsiniz.
Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır.
Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

T.C. Vatandaşlarına vize uygulaması yoktur. Tur kalkış tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

 

PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT! Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

Maldives Island

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
Maldivce
Para Birimi
Maldivce
Saat Farkı
5
Voltaj
220 V

Genel: Başkenti Male ile en çok balayı için tercih edilen Maldivler, deniz ve güneşin adresidir. Genelde iklim; sıcak ve nemlidir. Kasım ve nisan arası kuru, mayıs ve ekim arası ise nemli sezon olarak biliniyor.

Vergiler: Vergi iadesi bulunmamaktadır.

Bahşiş: % 10 servis ücreti eklenmektedir.

Thailand

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
Thai
Para Birimi
Baht
Saat Farkı
4
Voltaj
220 V

Genel: Bir tatil cenneti olan başkenti Bangkok ile dünyanın en çok ziyaret edilen ülkesi olan Tayland, sıcak ve nemli muson iklimi ile bilinmektedir. Ortalama sıcaklık her zaman 25-30 derecedir.

Telefon: Ülke kodu: 66 Konsolosluk: (2) 274 7262

Vergiler: % 7 oranında vergi uygulaması bulunmaktadır.

Bahşiş: Bahşiş miktarını siz belirleyebilirsiniz.

Singapore

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
İngilizce, Çince, Malayca
Para Birimi
Singapur Doları
Saat Farkı
5
Voltaj
220 V

Genel: Malay Yarımadası’nın güneyindeki ada devlettir. Malezya ve Endonezya ile komşudur. Ülkede sıcak ve nemli muson iklimi yaşanmaktadır.

Telefon: Ülke kodu: 65 Konsolosluk: 732 9211

Vergiler: % 7 oranında vergi uygulanıyor.

Bahşiş: Bahşiş miktarı kişiye bağlıdır.

Gezilecek Şehirler

Maldivler


En romantik tatilin adresi olan Maldivler ’de sevdiğiniz insanla harika bir tatil planı yapabilirsiniz. Maldivlerin büyüleyici güzelliği ve eşsiz doğası bir araya gelince en romantik tur planını oluşturuyor. Gezinomi ile çıkabileceğiniz Maldivler turu için seçimlerinizi ne kadar erken yaparsanız sizin için o kadar iyi olacaktır. Gezinomi Maldivler turları arasından tercihlerinizi yapabilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Maldivler görülmesi gereken yerler
 • Hulhumale Plajı
 • Male Friday Mosque
 • Hulhule Island

TADILMALI

Maldivler ne yenir
 • Balık Türleri
 • Yeşil Sebzeler
 • Tropik Meyveler

Phuket


Erkek ve kadın konuşma dilinin bile ayrı olduğu, adaları ile dünyanın en çok ziyaret edilen noktalarının başında gelen Phuket, seçimlerinizi bekliyor. İsterseniz romantik bir tur planı yapabilir, isterseniz de yeni bir dünya keşfetmek için Seçimlerinizi hemen yapabilirsiniz. Gezinomi Phuket turları ile size sunulan ayrıcalıklardan hemen yararlanabilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Phuket görülmesi gereken yerler
 • Khao Phra Thaew Ulusal Parkı
 • Chalong Tapınağı
 • Phuket Fantasea
 • Phuket Kelebek Çiftliği

TADILMALI

Phuket ne yenir
 • Phuket Kelebek Çiftliği
 • Balık ürünleri
 • Pancake
 • Tropik Meyveler

Singapur


Belki de görebileceğiniz en farklı şehirler arasında ilk sırada yer alacak olan Singapur, yurt dışı turlar ile tercih edebileceğiniz en güzel lokasyonlardandır. Singapur gece hayatı, Singapur gezilecek yerler, Singapur alışveriş noktaları, Singapur hakkında bilmeniz gerekenler ve daha fazlasına ulaşabileceğiniz yerdesiniz. Singapur turu ile oldukça farklı ve keyifli bir tur seçimi yapmış olacak, Gezinomi’nin size sunduğu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Singapur görülmesi gereken yerler
 • Sentosa
 • Singapur Flyer
 • Universal Stüdyoları
 • Night Safari Hayvanat Bahçesi

TADILMALI

Singapur ne yenir
 • Karides
 • Noddle
 • Hokkien mee
 • Hokkien mee

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Maldivler, Singapur, Phuket Turu

Maldivler, Singapur, Phuket Turu

TUR SAYFASINA DÖN

REZERVASYON YAP

Konum

Maldivler, Singapur, Phuket Turu