Anlık Yazışma
Rezervasyona Devam Et

Maxi İtalya Bahar Turu

Roma (3) & Floransa (2) & Ferrara & Venedik (1) & Sirmione & Milano (1)

7 Gece - 8 Gün

Pegasus Havayolları Tarifeli Seferi ile
1 yorum sonucu ortalama 8.3 puan [Yorumlar]
349,00 EUR 1936,95 TL
03.11.2018-10.11.2018 dönemi için geçerli kişibaşı fiyatıdır.

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Dönem dönem fiyat listesi için tıklayın.

1. GÜN

İSTANBUL ROMA

Sabiha Gökçen Dış Hatlar Terminali Pegasus Hava Yolları kontuarından gerçekleştireceğiniz bagaj ve bilet işlemlerinizin ardından Pegasus Havayolları PC 1221 sefer sayılı uçuşu ile saat 11.55’de Roma’ya hareket. (Pasaport kontrol ve bilet/bagaj işlemlerinizi zamanında bitirebilmek için uçuşunuzdan üç saat önce havalimanında hazır bulunmanız önerilir. (Rehberinizle buluşma uçuşa bir saat kala uçak kapısında olacaktır). Yerel saat ile 13.45’de varış ve varışımıza istinaden otele transfer odaların alınmasına kadar serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Roma Gece turuna katılabilirler. Tur bitimi otelimize transfer.

Alternatif Program

Roma Gece Turu

35 Euro

Harika bir gece turu sizi bekliyor.

2. GÜN

ROMA

Sabah kahvaltı sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Roma İkonları ve Vatikan turuna katılabilirler. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelinizde

Alternatif Program

Roma İkonları ve Vatikan Turu

55 Euro

"Dünyanın merkezindeki kent” olarak adlandırılan Roma; sanat, tarih, müzik, alışveriş, güneş ve yemekleri ile karşınıza çıkan, antik dönemden Rönesans’a uzanan farklı stillerdeki binalarıyla sizi tarihte bir yolculuğa çıkarıyor. Mimarların birbiriyle yarışarak ortaya koyduğu eserler her mevsim binlerce turisti şehre çekerken, Roma tüm güzelliği ve estetiğiyle bu kalabalıkları bile insanı boğmadan taşıyabiliyor. Turumuzda Avrupa Medeniyeti’ne şekil vermiş, 23 asırlık tarihe tanıklık eden imparatorluk şehri Roma’da önce şehrin sembolü haline gelen ve Roma İmparatorluğu boyunca gladyatör dövüşlerine ev sahipliği yapmış antik tiyatro Colosseum, imparatorluk zamanında şehrin tören merkezi olan Roma Forumu, efsaneye göre içine para atanın tekrar Roma’ya geleceğine inanılan Aşk Çeşmesi, sokak sanatçılarıyla meşhur İspanyol Merdivenleri, Vatikan (San Pietro), Castel San't Angelo - Melekler Şatosu, Navona meydanı ,Piazza Pietra Pantheon, Piazza Popolo görülecek yerler arasındadır.

3. GÜN

ROMA

Sabah kahvaltı sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Napoli & Pompei turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde.

Alternatif Program

Napoli & Pompei Turu

85 Euro

Margarita pizzasının anavatanı olduğu söylenen ve İtalya’nın en büyük 3. Şehri olan Napoli’de Garibaldi meydanı, ViaToledo ve bu ikisinin arasında kalan kısmı olan Centro Storico diye adlandırılan şehrin en eski denebilecek semti gezilecek yerler arasındadır. Napoli şehir turumuz sonrasında, Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompei görülecektir. Pompei M.S. 79’da patlayan ve şehri yok eden VezüvYanardağı'nın eteklerinde uzanmaktadır. Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmıştır. Görülecek yerler arasında Bazilika, Forum, fauna evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları yer almaktadır. Tur bitimi otelimize transfer.

4. GÜN

ROMA FLORANSA

Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Floransa’ya hareket. Varışımıza istinaden panoramik Floransa şehir turu. Rönesans’ın başkenti ve Pinokyo’nun memleketi Floransa’da, önce portakal rengi kubbesiyle hemen dikkat çeken ve Avrupa’nın 4. büyük kilisesi Santa Maria Del Fiore Katedrali’ni dışardan görüyoruz. Katedralin en dikkat çeken özelliklerinden biri, İncil’in eski ahit bölümünde anlatılan ve bazıları Kur’an-ı Kerim’de de zikredilen peygamber kıssalarının temsili olarak canlandırıldığı bronz kapıdır (vaftizhne kapısı- cennet kapısı). Daha sonra bir zamanlar halkı parlamentoya davet etmek için kullanılan Giotto’ nun Çan Kulesi, yüzyıllar boyunca Floransa’nın politik ve sosyal merkezi olan ve Michelangelo’nun ünlü Davut Heykeli’nin de bulunduğu Senyörler Meydanı ile antika ve kuyumcu dükkânlarıyla meşhur Eski Köprü (Ponte Vecchio) görülecek yerler arasındadır.Turumuzun sonunda Floransa otelimize transfer. Odaların alınmasına kadar serbest zaman.

5. GÜN

FLORANSA

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Mega Toscana turu San Gimignano, Siena ve Pisa olmak üzere üç farklı geziden oluşan, tam günlük Toscana turumuz boyunca unutulmaz manzaralar ve görkemli yapılar sizi bekliyor.  Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

Alternatif Program

Tam Gün Toskana Turu

95 Euro

San Gimignano :Çevresinde Dünyanın en kaliteli ve çeşitli üzüm bağlarının ve en iyi dondurmacısının bulunduğu ,porcini ve türüf mantarlı peynirleri ile ünlü,14.yy’dan kalma ve etrafı surlarla çevrilmiş Toskana’nın Orta Çağ şehrini geziyoruz. Siena :Orta Çağ’dan kalma dar sokakları, ufak caddeleri ve Avrupa’nın en büyük meydanı olarak kabul edilen Campo Meydanı ile ünlüdür. İtalya’nın keyifli yemeklerini tatma imkanına sahip olacağınız Siena, Toscana Bölgesi’nin görülmeye değer şehirlerinden bir tanesidir. Pisa; dünyaca bilinen en önemli tarihi eserlerinden biri olarak kabul edilen eğik kulesiyle ünlüdür. Akşam ışıklar eşliğinde Panoramik gezisırasında Pisa Kulesi, katedral, vaftizhane ile Miracoli Meydanı gezilecek yer arasında olup, dileyen misafirlerimiz bu tarihi şehirde gönüllerince fotoğraf çektirebilirler.

6. GÜN

FLORANSA FERARA – VENEDİK

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve UNESCO Dünya Kültürel Mirası Listesi'ndeki, ve bölgenin surlar içindeki en büyük, Ortaçağ – Rönesans şehri Ferrara’ya transfer ve panoramik şehir turu. Via Mazzini, Teatro Comunale di Ferrara, Opera binası ve 18. yy dan kalma Ferrara kalesi görülecek yer arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve odaların alınmasına kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan  Venedik Kombi– Gondol turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde.

Alternatif Program

Venedik Kombi Gondol Turu

65 Euro

Özel Tekne ile ile yaklaşık 4 km uzunluğundaki Büyük Kanal’dan geçip San Marco Meydanı’na geliş. İstanbul’dan getirilen granit sütunların da bulunduğu bu meydan yüzyıllar boyunca dünya ticaretinde söz sahibi olmuş Venedikli tüccarların buluştukları ve açık denizlere yelken açtıkları önemli bir merkez. Daracık kanalları, küçük meydanları ve gondolları ile meşhur Venedik’te süslemeleri ile ‘altın kilise’ unvanını kazanan San Marco bazilikası ve mahkûmların idam edilmeden evvel son kez şehri izledikleri “Son Bakış” Köprüsü, büyük kanal üzerindeki en büyük köprü olan ve üzerinde dükkânlar bulunan Rialto Köprüsü, Venedik’in en önemli anıt binalarından Dükler Sarayı ile 15. yy. sonunda inşa edilmiş Saat Kulesi’nin göreceğimiz yerler arasındadır. Daha sonra su ile hemhal olmuş bu şehrin meşhur kanallarında gondol gezisi. Gondol gezisi esnasında Cem Sultan’ın Venediklilerin elinde tutulduğu süre içinde bir süre kaldığı Salute Kilisesi’nin görülmesinin ardından otelimize transfer.

7. GÜN

VENEDİK SİRMİONE – MİLANO

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Sirmione’ye hareket. İtalya' nın en büyük gölü olan Garda Gölünün incisi Sirmione kasabasının girişinde sizi, tarihi 13. yy’a dayanan Scaligero Kalesi karşılıyor. Begonvil çiçekleriyle kaplı binaları ve tarihi dokusu korunmuş sokakları ile sakin bir Ortaçağ kasabası olan Sirmione, masal diyarını andırıyor. Tur sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Verona turumuza katılabilirler. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

Alternatif Program

Verona Turu

50 Euro

Ünlü İngiliz edebiyatçı Shakespeare'in eserine konu olmuş tarihteki en büyük aşk hikayesi Romeo ve Juliet'in evininde bulunduğu, Roma amfi tiyatrosundan (Coloseum) sonra İtalya’daki en büyük amfi tiyatrosuna (Arena di Verona) ev sahipliği yapan UNESCO Dünya Kültürel Mirası Listesi'ndeki Kuzey İtalya’nın romantik şehri Verona gezimiz sonrasında, Milano şehir turu için hareket. Turumuz esnasında ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, birçok ünlü markanın bulunduğu keyifle alışveriş yapabileceğiniz La Galeria, Porta Romano görülecektir.

8. GÜN

MİLANO BERGAMO -İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrasında, odaların boşaltılması ardından havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC 1212 sefer sayılı uçuşu ile saat 14.05‘de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 17.45’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Gidiş: Sabiha Gökçen Havalimanı - Pegasus Hava Yolları PC1221 - Uçuş Saati 11:55

Dönüş: Pegasus Hava Yolları PC 1212 - Uçuş Saati 14:05

19 Ağustos;

Gidiş: Sabiha Gökçen Havalimanı - Pegasus Hava Yolları PC1221 - Uçuş Saati 14:35 - Varış 16:20

Dönüş: Pegasus Hava Yolları PC 1212 - Uçuş Saati 17:30 - Varış 21:15

Pegasus Havayolları ile İstanbul (FCO) –  (BGY)– İstanbul (IST) gidiş dönüş uçak bileti,

Programda belirtilen otellerde 7 gece konaklamalar,

Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,

Sirmione, Milano, Ferrara panoramik şehir turları,

Profesyonel rehberlik hizmetleri

Otel vergileri & turist şehir vergileri,

Şehir giriş ücretleri.

TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro )

Seyahat Sağlık sigortası (15 Euro)

Program dışı turlar ve kişisel harcamalar,

Yurtdışı çıkış vergisi  (15 TL),

Müze, ören yerleri ve buna benzer tüm giriş ücretleri,

İsteğe bağlı şoför bahşişleri (5 Euro)

Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.
Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır.
Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Acentemiz kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır.
Şehirlerarası geçişlerin özel otobüs ile yapılan gezilerimizde minimum katılım sayısı 30 kişidir. Tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanları veya ören yerlerine yönlendirilecektir.
Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
65 yaş üzeri misafirlerimize seyahat sigortası için yaş periyodlarına göre sürprim uygulaması vardır. Detayları acentenizden öğrenebilirsiniz.
Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır.
Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.


 

VİZE BAŞVURU EVRAKLARI
 

EMEKLİLER İÇİN
(Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)
1.Emeklilik hesap cüzdanı fotokopisi
2.Ev tapusu fotokopisi
3.Banka hesap cüzdanı fotokopisi
4.Kredi kartı fotokopisi
 
SERBEST MESLEK MENSUPLARI İÇİN
(Avukat,doktor,mali müşavir v.s.) (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)
1.Baglı bulunduğu odadan yazı
2. Antetli kağıda seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ‘’ hitabıyla başlayan, konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak dilekçe
3.Vergi levhası fotokopisi
4.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi
 
MAAŞLI ÇALIŞANLAR İÇİN
  (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)
1.Antetli kağıda seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ’’ hitabıyla başlayan konsolosluk adı
2.belirtilmeden yazılacak dilekçe. (imzalar, firmanın imza sirkülerinde yer alan kişilere ait olmadır)
3.Firma imza sirküleri
4.Firmanın ticaret veya sanayi odasından faaliyet belgesi (yeni tarihli)
5.Vergi levhası fotokopisi
6.Ticaret sicil gazetesi fotokopisi
7.Son maaş bordrosu
8.Sigorta işe giriş ve son 4 aylık bildirgelerin fotokopisi
9.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi
 
FİRMA SAHİPLERİ VE ŞİRKET ORTAKLARI İÇİN
(Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)
1.Antetli kağıda seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ‘’ hitabıyla başlayan konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak dilekçe
2.Firma imza sirküleri
3.Vergi levhası fotokopisi
4.Ticaret veya sanayi odasından faaliyet belgesi (yeni tarihli)
5.Ticaret sicil gazetesi fotokopisi (kuruluş gazetesi)
6.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi

BANKA ÇALIŞANLARI İÇİN
(Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)
1. Bankanın antetli kağıdına seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ’’ hitabıyla başlayan konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak dilekçe (imzalar, firmanın imza sirkülerinde yer alan kişilere ait olmadır)
2.Banka imza sirküleri
3.Son maaş bordrosu
4.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi

ÖĞRENCİLER İÇİN
(Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)
Öğrenci durum belgesi
Ebeveyn gelir durumunu belirten belgeler (yukarıda belirtilen katagorilere göre)

NOTLAR
*Evli çiftlerin evlilik cüzdanı fotokopileri vize başvurularında gerekmektedir.
* 2 adet fotoğraf (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)
* İlk defa shengen vizesi alabilmek için şahsi müracat gereklidir. Pasaport geçerlilik süresinin en az 6 ay olması gerekmektedir.

Bu belgelerin yanında birkaç husus çok önemli.
 
*Önlü arkalı kimlik fotokopisi
*Ev – iş telefon adres bilgisi
*Vukuatlı nüfus kayıt örneği
1.Fotoğraflar normal biometrik ve arka fonu beyaz olmalı.
2.Şahsi banka hesap cüzdanı yeni işletilmiş olmalı ve içerisinde seyahat edecek her 1 kişi için en az 2000 – 2500 TL arası bir bakiyenin bulunmasına dikkat edilmelidir.
3.Eğer yolcularımız banka cüzdanı değil de bankadan yazı getireceklerse, yazıyı imzalayan banka memurunun mutlaka banka tarafından imza yetkisinin olduğuna dair imza sirküleri de yazı ile beraberinde gönderilmelidir.
4. Öğrenci statüsünde olan yolcuların, seyahat masraflarını kim üslenecek ise, üslenecek kişi sanki seyahat ediyormuş gibi evraklarını koymalıdır. Bu kişiler 1. Derece akraba olabilir. Ve ayrıca bu kişi bütün bu evraklara ek olarak konsolosluğa hitaben yazacağı ayrı bir dilekçede  seyahat edecek kişinin tüm seyahat masraflarını karşılayacağına dair taahhütte bulunmalıdır.
5.Anne / babası veya eşi  ile seyahat edecek çocuklar için veya eşinin belgeleri ile vize alacak veliler için yazılacak dilekçede “ çocuğunun ve/veya eşinin tüm seyahat masraflarını karşılayacağına”  dair bir ibarenin mutlaka geçmesi gerekmektedir.
6. Eğer halen eski pasaportlar ile seyahat edilecekse, pasaportun ilk veriliş tarihi 10 seneden eski olmamalıdır, ve seyahat tarihi itibari ile 6 ay geçerli olmalıdır.

Gezilecek Şehirler

Roma


2800 yıllık geçmişi ile herkeste büyük bir merak uyandıran Roma, belki bu yıl sizin de görmek istediğiniz yerler arasındadır. Gezinomi Roma turları ve hayal ettiğinizden daha da keyifli tur seçenekleri için size sunulan fırsatları hemen değerlendirin. Uzun Roma turlarını tercih edebilir ya da 3 gece 4 gün sürecek olan Gezinomi Roma turları ile fırsatları yakalayabilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Roma görülmesi gereken yerler
 • Vatikan
 • Navona Meydanı
 • Piazza del Campidoglio
 • Colosseo (Kollezyum)

TADILMALI

Roma ne yenir
 • Gelato
 • Pizza
 • Spagetti
 • Limoncello

Floransa


Tarihi tarafları ve muhteşem şehir yapısı ile size harika bir tur yaşatacak olan güzel şehir Floransa’dayız. İtalya turları sırasında en çok uğranan şehirlerin başında yer alan Floransa, hayalini kurduğunuz tur fırsatları için sizi bekliyor. Gezinomi İtalya turları arasında olan Floransa turları sırasında gezilecek yerler listeniz hazır olmalı. Ayrıca Floransa’da tadına bakmanız gereken en özel lezzetleri de araştırmalısınız.

GÖRÜLMELİ

Floransa görülmesi gereken yerler
 • Floransa katedrali
 • Floransa çan kulesi
 • Uffuzi Müzesi
 • Signoria Meydanı

TADILMALI

Floransa ne yenir
 • Makarna
 • Pizza
 • Kahve
 • Tatlı çeşitleri

Ferrara


Adriyatik kıyısına yakınlığı ile isminden sıkça söz ettiren Ferrara, hayalini kurduğunuz muhteşem tatil için size en güzel tur seçeneklerini sunuyor. Harika manzarası, farklı şehir yapısı ve sıcacık ortamı ile hayran kalacağınız Ferrara’da gezilecek yerler hakkında hemen bir liste yapabilir ve yiyebileceğiniz yöresel lezzetler için notlarınızı alabilirsiniz. Gezinomi Ferrara turları için seçimlerinizi hemen yapabilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Ferrara görülmesi gereken yerler
 • Estense Kalesi
 • Palazzo dei Diamanti
 • Palazzo Sarayı
 • Ferrara Katedrali

TADILMALI

Ferrara ne yenir
 • Gelato (Meşhur İtalyan Dondurması)
 • Pizza
 • Spagetti
 • Parmiggano Peyniri

Venedik


Romantizmin en güzel yaşanacağı şehre hoş geldiniz. Venedik turları her yıl milyonlarca turistin tercih ettiği rotaların başında geliyor. Venedik gezilecek yerler listesi yapmak, Venedik’te tadına bakabileceğiniz lezzetleri araştırmak ve tabi ki Venedik alışveriş noktaları hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Gezinomi İtalya turları arasında yer alan Venedik turları için seçimlerinizi erkenden yapmalı ve fırsatları hemen değerlendirmelisiniz.

GÖRÜLMELİ

Venedik görülmesi gereken yerler
 • San Marco Meydanı
 • Rialto Köprüsü
 • San Marco Bazilikası
 • Murano ve Burano Adası
 • Çan Kulesi

TADILMALI

Venedik ne yenir
 • Pizza
 • Limoncello
 • Spagetti Alla Vongole (İstiridyeli Spagetti)
 • Parmiggano Peyniri

Sirmione


Doğal güzelliği ile sizi konuk edecek olan Sirmione, Garda Gölünün hemen kıyısındadır. İtalya turları ile ziyaret edebileceğiniz en özel tur seçeneklerinden olan Sirmione turları ile bu yıl için planlarınıza şimdi yön verebilirsiniz. Lüks yatların, en güzel manzaranın dışında Sirmione gezilecek yerler listesini de hemen yapmalısınız. Gezinomi İtalya turları ve daha fazlası sizi bekliyor.

GÖRÜLMELİ

Sirmione görülmesi gereken yerler
 • Sirmione limanı
 • Scaligero Kalesi
 • Sirmione Kasabası
 • Garda Gölü

TADILMALI

Sirmione ne yenir
 • Spagetti
 • Mantarlı sebze yemeği
 • Scamorza peyniri
 • Yöresel içecekler

Milano


Alışveriş yapmak, gece hayatının keyfini çıkarmak, en özel lezzetleri yakalamak ve tarihi bir şehirde gezip dolaşmak isterseniz Milano sizi bekliyor. İtalya’nın en çok gezilen şehirlerinden olan Milano için pek çok tur seçeneği Gezinomi’de! İtalya turları ile uzun süreli tur seçeneklerini değerlendirebilir ya da Milano turları ile kısa tur seçeneklerini yakalayabilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Milano görülmesi gereken yerler
 • Milano Katedrali
 • La Scala opera binası
 • Santa Maria Kilisesi
 • Brera alışveriş merkezi

TADILMALI

Milano ne yenir
 • Makarna
 • Pizza
 • Tiramisu
 • Bonfile
PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT! Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

Italy

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
İtalyanca
Para Birimi
Euro
Saat Farkı
-1
Voltaj
220 V

Genel: Bir Akdeniz ülkesi olan İtalya, yemek kültürü ve sıcak kanlı insanları ile bize çok tanıdık gelmektedir. Kışları ılık ve yağışlı geçen ülkede yaz sezonu boyunca hava oldukça sıcak ve rutubetlidir.

Telefon: Ülke kodu: 39 Konsolosluk: 2 551 3370

Vergiler: Vergi miktarı değişiklik göstermektedir.

Bahşiş: % 5´e kadar bahşiş istenebilir.

Misafir Değerlendirmeleri

Otelin Toplam Puanı

1 yorum sonucu ortalama 8,33 puan almıştır.

8.3
Puan Detayları
Uçak / Otobüs Hizmeti
9.0
Otel Konaklaması
6.0
Tur Rehberi
10.0

Misafirlerin tur için yaptığı 1 yorum

img-avatar
E. Ö.
Olumlu yorumlar Rehber çok ilgilitdi ve gergin olan misafirleri bile sakinleştirdi çok yardımcı oldu. Gezinomi rezervasyon yaparken de destek oldular bana. Sagolsunlar. Olumsuz yorumlar Ama yurtdışında Otellerin kahvaltı kültürü bizlere pek uymadı onda biraz sıkıntı yaşadık. Ancak oda turla ilgili degildi.
14.11.2017 tarihinde yorum yapıldı.
8.3puan

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Benzer Turlar

Maxi İtalya Turu
Maxi İtalya Turu 10.09.2018 - 17.09.2018 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
898.00 EUR
Maxi İtalya Turu Pegasus Hava Yolları İle Milano Başlar
Maxi İtalya Turu Pegasus Hava Yolları İle Milano Başlar 20.07.2018 - 27.07.2018 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
678.00 EUR
Klasik ve Güney İtalya Turu
Klasik ve Güney İtalya Turu 10.11.2018 - 17.11.2018 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
698.00 EUR
Bir Başka İtalya Turu
Bir Başka İtalya Turu 19.01.2019 - 26.01.2019 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
798.00 EUR
Maxi İtalya Türk Hava Yolları İle Roma Başlar
Maxi İtalya Türk Hava Yolları İle Roma Başlar 23.07.2018 - 30.07.2018 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
998.00 EUR
Klasik İtalya Turu Pegasus Havayolları ile Roma Başlar
Klasik İtalya Turu Pegasus Havayolları ile Roma Başlar 10.11.2018 - 17.11.2018 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
698.00 EUR

Maxi İtalya Bahar Turu

TUR SAYFASINA DÖN

REZERVASYON YAP

Konum

Maxi İtalya Bahar Turu