Anlık Yazışma

MS Rublev ile Volga Volga Beyaz Geceler Turu

St.Petersburg, Mandrogi, Kiji, Goritsi, Yaroslavl, Ugliç, Moskova

9 Gece - 10 Gün

MS Rublev - THY ile
1.399,00 EUR 9.233,40 TL
21.05.2019-30.05.2019 dönemi için geçerli kişibaşı fiyatıdır.
Gezinomi’den Bankkart Combo’lulara Özel Ekstra %5 İndirim ve 9 Taksit Ayrıcalığı!

Gezinomi’den Bankkart Sahiplerine Özel Ekstra %5 İndirim ve 9 Taksit Ayrıcalığı!

Gezinomi ile tatil çok avantajlı, Bankkart'ın varsa çok daha avantajlı! Sen de Bankkart'a sahipsen hayallerini süsleyen tatile Gezinomi ayrıcalığı ile ekstra %5 indirimle çıkabilirsin. Üstelik vade farksız 9 taksit imkanı ile! Detaylar

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Dönem dönem fiyat listesi için tıklayın.
GünKalkış YeriVarış YeriKalkış ZamanıVarış ZamanıAçıklama
1İstanbul Atatürk HavalimanıSt.Petersburg10:5514:15
2St.PetersburgRusya
3St.PetersburgRusya18:00
4MandrogiRusya15:0011:30
5KijiRusya11:0008:00
6GoritsiRusya15:3012:00
7YagoslavlRusya19:0015:00
8UgliçRusya12:0008:30
9MoskovaRusya13:00
10Moskovaİstanbul Atatürk Havalimanı20:4023:45
Gün: 1
Kalkış Yeri: İstanbul Atatürk Havalimanı
Varış Yeri: St.Petersburg
Kalkış Zamanı: 10:55
Varış Zamanı: 14:15
Açıklama:
Gün: 2
Kalkış Yeri: St.Petersburg
Varış Yeri: Rusya
Kalkış Zamanı:
Varış Zamanı:
Açıklama:
Gün: 3
Kalkış Yeri: St.Petersburg
Varış Yeri: Rusya
Kalkış Zamanı: 18:00
Varış Zamanı:
Açıklama:
Gün: 4
Kalkış Yeri: Mandrogi
Varış Yeri: Rusya
Kalkış Zamanı: 15:00
Varış Zamanı: 11:30
Açıklama:
Gün: 5
Kalkış Yeri: Kiji
Varış Yeri: Rusya
Kalkış Zamanı: 11:00
Varış Zamanı: 08:00
Açıklama:
Gün: 6
Kalkış Yeri: Goritsi
Varış Yeri: Rusya
Kalkış Zamanı: 15:30
Varış Zamanı: 12:00
Açıklama:
Gün: 7
Kalkış Yeri: Yagoslavl
Varış Yeri: Rusya
Kalkış Zamanı: 19:00
Varış Zamanı: 15:00
Açıklama:
Gün: 8
Kalkış Yeri: Ugliç
Varış Yeri: Rusya
Kalkış Zamanı: 12:00
Varış Zamanı: 08:30
Açıklama:
Gün: 9
Kalkış Yeri: Moskova
Varış Yeri: Rusya
Kalkış Zamanı:
Varış Zamanı: 13:00
Açıklama:
Gün: 10
Kalkış Yeri: Moskova
Varış Yeri: İstanbul Atatürk Havalimanı
Kalkış Zamanı: 20:40
Varış Zamanı: 23:45
Açıklama:

Gidiş: TK401 İstanbul Atatürk Havalimanı - St.Petersburg 10:55 - 14:15 (YSI)

Dönüş: TK416 Moskova - İstanbul Atatürk Havalimanı 20:40 - 23:45 (YSI)

*Uçuş detaylarında değişiklik olabilir.

Gemide 9 gece 10 gün Tam Pansiyon konaklama (Gemide tam pansiyon konaklama birinci gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer)

Gemide tüm yemeklerde çay ve kahve servisi

Teknik Bilgiler :
Uzunluğu    : 125 metre
Genişliği      : 16,7 metre
Derinliği      : 2,76 metre
Yolcu sayısı :  240 kişi

Tesisler:
2 Restaurant (180 ve 60 kişilik)
2 Bar  (60 ve 20  kişilik)
Konferans ve gösteri salonu (180 kişilik)
Doktor odası
2 adet kiosk ve   Çamaşırhane (ücretlidir)

THY ile İstanbul-Petersburg/Moskova -İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti
Havaalanı, liman vergileri ve gemi personeli bahşişleri (380 Euro)
Uçakta kişi başı 30 kg bagaj taşıma hakkı (üstü ücrete tabidir)
Havaalanı-Gemi-Havaalanı özel otobüs transferi
Gemide bagaj taşıma hizmeti
Gemide 9 gece 10 gün Tam Pansiyon konaklama
Moskova ve St. Petersburg’da yarım gün panoramik şehir turu
Nehir güzergâhında uğranılan limanlardaki turlar
Moskova’da Kremlin + 2 Katedral gezisi
St Petersburg’da Hermitage Müzesi ziyareti  
Gemide Hoş geldiniz kokteyli ve Kaptanın Gala Yemeği
Gemide tüm yemeklerde çay ve kahve servisi
Gemideki Konser, gösteriler, kültür dersleri ve etkinlikler (Rusça dil dersi, Rus şarkıları dersi, Rus Dansları dersi, Rus Halk sanatları, kostümleri ve ahşap hediyelik eşyaların tarihçeleri ve yapılışları hakkında bilgi.
Yurtdışı Zorunlu paket seyahat sigortası
Profesyonel Türkçe tur liderliği hizmeti

Ekstra turlar
Şahsi harcamalar
Gemide alkollü, alkolsüz içecekler ve kapalı şişe su
Rehber, yerel rehber ve şoför bahşişleri (İsteğe bağlı)
Dahil olduğu belirtilmemiş tüm hizmetler
Yurtdışı seyahat sağlık sigortası
Rusya Vize ücreti 140 €
Yurt Dışı çıkış harcı 15 TL (Havalimanı maliyet ofisi yoğun olabileceğinden, çıkış harcınızı seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanızı tavsiye ederiz.)

Belirtilen tarihler tur başlangıç tarihleridir. Belirtilen fiyatlar iki kişilik kabinde kişi başı ve Euro cinsindendir.

Program için Rusya vizesi gerekmektedir. Belirtilen fiyatlar başlangıç fiyatları olup, doluluk oranına göre artış gösterecektir. Güncel fiyat bilgisi için acentamız veya Call Center'ımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Süre sonu gelmeden kontenjan bitebilir, sınırlı kabin içerdiğinden dolayı anlık fiyat değişkenliği göz önünde bulundurulmalıdır. Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra konu ile call canter ekibimiz size geri dönüş sağlayacaktır. Güncel fiyat bilgisi için ofisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Türkiye´nin her yerinden 0850 466 77 44  Nolu Çağrı Merkezinden Rezervasyon Yaptırabilirsiniz.

Seyahate ilişkin Gemi Biletleri, uçuş bilgileri ve evrakları seyahate 48 saat kala misafirlere iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür.
İç hat uçuşunu dış hat biletine bağlantılı olarak almayıp, münferiden ayrı bir bilet olarak alan misafirler, bununla ilgili doğabilecek her türlü sorundan (tur iptali, tarih değişikliği, uçuş saat değişikliği, vb) kendileri sorumludur.
Her misafir, rezervasyon kayıt dönemi içerisinde yayınlanan indirim kampanyalarından yalnızca birinden faydalanabilir.
Nehir su seviyeleri ve liman şartları değişimi nedeniyle Gemi firması programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Limanlara varış ve hareket saatleri nehir trafiğine göre değişebilir.
Tura katılım için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında ya da limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa ya da gemiye binmeyen kişilerin seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar kişiye aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda bedel iadesi yapılamaz.
Yurtdışı gezilerinde seyahatin bitiş tarihinden en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması boş vize sayfası olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Bu kurallara uyulmaması durumunda havalimanlarında yolcuların uçuşa alınmaması sonucu doğan zararlardan yolcularımız bizati sorumludur.
Acentemiz Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak acentemizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Acentemiz sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında acentemizin herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. İçeriği ve verilen servisler aynı kalmak kaydı ile, gezi yöneticilerimiz tarafından, teknik sebeplerle farklı sıralamalarda yapılabilir. Zamanlamalarda rehberimizin kararları uygulanır. Olağandışı sebepler karşısında, acenta ve/veya rehber, gezileri farklı bölgelere yapma, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir veya kişi sayısı yeterli sayının altında ise ve yapılması misafirler tarafından isteniyor ise, tur fiyatı rehber tarafından talep doğrultusunda revize edilebilir. Turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
Acentemiz, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. Ve 4. yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.
Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
Single tek kişilik oda /kabin farkı ödeyerek konaklama yapan misafirlerimize normal koşullarda tek kişilik oda/kabin tahsis edilir. Ve bu konaklama yerleri iki kişilik oda/kabinlerden normal koşullarda daha küçük olup hiçbir şekilde iki kişilik oda da tek kişi konaklama garantisi verilmemektedir. Tur alan yolcularımız bunu peşinen kabul etmiş sayılır.
Tüm dünya cruise gemilerinde olduğu gibi, gemi şirketi, bazı durumlarda, bazı kabinleri misafirlerin satın aldıkları kabin kategorisinin üst kategorisine ücretsiz upgrade edebilmektedir. Genellikle son dakikada, bazı kabin kategorilerinin dolması sonucu ortaya çıkan bu durum tamamen gemi firmasının inisiyatifinde olup, tur firmasının herhangi bir etkisi bulunmamaktadır.

Rusya, yeşil pasaportlar dahil tüm pasaportlara vize istemektedir. Rusya’ya giriş için tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerliliği olan ve hiçbir şekilde zedelenmemiş, dikişlerinde herhangi bir sökülme olmayan pasaport gereklidir. Vize için iki adet beyaz fonlu resim, pasaport ve orijinal davetiye gerekmektedir.
Kayıt esnasında Pasaportlarını kontrol etmeleri için yolcularınızı lütfen uyarınız. Bu şekilde pasaportu olan yolcular deporte edilmekte ve aynı uçakla geri gönderilmektedir.

Havaalanı ve Liman Vergisi 380 Euro

Bu ekstra turlar gemi şirketinin organizasyonu olup acentemizin hizmeti Türkçe rehberlikle sınırlıdır.

Ekstra Turların bedeli, turun ilk gününde, sadece Euro üzerinden rehbere yapılır. Kredi kartı ile ödenemez ve ücret iadesi ancak hastalık durumunda mümkündür. Turlarımızda belirtilen yerler dışında giriş ücretleri misafirlerimize aittir. İptal hakkı haklı gerekçeye dayandığında; alınmış olan giriş bilet ve olası masraflar iptal durumunda hesaplanarak kalan ücret yolcuya iade edilir.

Kanal Turu (İkramlı) (45 Euro)
Kuzeyin Venedik’i diye adlandırılan St. Petersburg 50’ye yakın irili ufaklı ada üzerine kurulmuştur. Bu adaların arasında bulunan kanal ve nehirlerde yapılan tekne turunda bu güzel şehrin bir başka yüzünü Şampanya ve Votkalarınızı yudumlayarak keşfetmenin keyfine varacaksınız.

Muhteşem Peterhoff Park ve Sarayı turu (70 Euro)
Şehre 30 km uzaklıkta bulunan Baltık Denizi Kıyısındaki Peterhoff’da Çar 1.Petro tarafından inşa edilen yazlık sarayın eşsiz bahçesi, güzelliği ve görkemiyle, 150’yi aşkın altın kaplama fıskiye ve çeşmeleriyle ve muhteşem yazlık sarayı ile ziyaretçileri hayranlık içinde bırakıyor. Park gezisi sonunda Fin Körfezini ve St. Petersburg’un siluetini izleyebilirsiniz.
Sibirya ve Kazak Dansları 55 Euro (ikramlı)
Rusya’nın değişik yörelerinden esintiler taşıyan dans, müzik ve renk cümbüşü.  2 saate yakın süren programda Geleneksel Rus müzik ve danslarının yanında Don Kazaklarının gösterisi ayrı bir yer tutuyor.

Işıklar Altında Moskova     (35 Euro)
Işıklar  Altında St Petersburg (35 Euro)

Moskova ve St Petersburg, akşamları bambaşka bir kimliğe bürünür. Özellikle yaz aylarında tam kararmayan hava bu şehirlerin akşamlarına ayrı bir güzellik ve tat katar. Akşam saatlerinde görkemli binalar üzerine yansıyan ışıklarla, şehir adeta bir masal kentine dönüşür.
Metro – Arbat (35 Euro)
Sovyet Rusya’nın ihtişamını sergilemek amacıyla tablolar, heykeller ve değişik süslemelerle adeta bir müze görünümünde olan ünlü Moskova Metrosu Dünyanın en güzel metrosu olarak nitelendirilmektedir. Trafiğe kapalı olan Arbat Sokağı Moskovalıların boş zamanlarında gezip dinlendiği yerlerin başında gelir. Sanatçılar değişik eserlerini burada sergilerler. Hediyelik eşyaların satıldığı tezgâhlar ve mağazaları gezebilir, şirin kafelerde yorgunluk atabilirsiniz. Rus edebiyatının Babası sayılan Aleksandr Puşkin ve Karısı Natalya’nın yaşadığı evde Arbat Sokağındadır.

II.Dünya Savaşı Müzesi (Zafer Müzesi) + Novodeviçi (45 Euro)
II. Dünya Savaşında, 1941-1945 yılları arasında Nazi işgaline karşı direnen Sovyetler Birliği halklarının cesaretine adanmış eşsiz bir müze.
Rusya tarihinin acı, trajedi ve kahramanlık öyküleriyle örülü bu dönemi anlatan müze, Nazilere karşı kesin zaferin kazanıldığı günün 55inci yıldönümünde, 9.Mayıs1990 tarihinde, aralarında dönemin ABD Devlet Başkanı Clinton’ın da bulunduğu büyük bir uluslararası delegasyonun katılımıyla açıldı.
Novodeviçi, Rus tarihinde önemli şahsiyetlerin, sanatçıların, bilim ve devlet adamlarının gömüldüğü mezarlıktır. Nazım Hikmet’in mezarı da burada bulunuyor.
St.Petersburg Bale Gösterisi:
Bale gösteri fiyatları oyun ve salona göre değişken olup bilet alınırken kesinlik kazanır.

PEŞİN FİYATINA 12 TAKSİT! Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

SEYAHAT ROTASI

Seyahat Rotası

GEMİ PLANI

Gemi Planı

Kabin Seçenekleri

Alt Güverte
İç kabin

Sıcak/Soğuk havalandırmaBanyo (Lavabo,duş ve tuvalet)Elektrik priz (220V)GardropMini buzdolabı

Sıcak/Soğuk havalandırma
Banyo (Lavabo,duş ve tuvalet)
Elektrik priz (220V)
Gardrop
Mini buzdolabı Kapat
Ana Güverte
İç kabin

Sıcak/Soğuk havalandırmaBanyo (Lavabo,duş ve tuvalet)Elektrik priz (220V)GardropMini buzdolabı

Sıcak/Soğuk havalandırma
Banyo (Lavabo,duş ve tuvalet)
Elektrik priz (220V)
Gardrop
Mini buzdolabı Kapat
Orta Güverte
İç kabin

Sıcak/Soğuk havalandırmaBanyo (Lavabo,duş ve tuvalet)Elektrik priz (220V)GardropMini buzdolabı

Sıcak/Soğuk havalandırma
Banyo (Lavabo,duş ve tuvalet)
Elektrik priz (220V)
Gardrop
Mini buzdolabı Kapat
Üst Güverte
İç kabin

Sıcak/Soğuk havalandırmaBanyo (Lavabo,duş ve tuvalet)Elektrik priz (220V)GardropMini buzdolabı

Sıcak/Soğuk havalandırma
Banyo (Lavabo,duş ve tuvalet)
Elektrik priz (220V)
Gardrop
Mini buzdolabı Kapat

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Benzer Turlar

MS Rublev ile Volga Volga Beyaz Geceler

MS Rublev ile Volga Volga Beyaz Geceler

12.05.2019 - 20.05.2019 fiyatıdır. 8 Gece 9 Gün
2498.00 EUR
Ms Chicherin ile Volga Beyaz Geceler

Ms Chicherin ile Volga Beyaz Geceler

01.06.2019 - 11.06.2019 fiyatıdır. 10 Gece 11 Gün
3080.00 EUR
Ms Shashkov ile Volga Volga Turu St. Petersburg Gider

Ms Shashkov ile Volga Volga Turu St. Petersburg Gider

20.07.2019 - 30.07.2019 fiyatıdır. 10 Gece 11 Gün
3180.00 EUR
Ms Rublev ile Volga Volga Beyaz Geceler Turu Moskova Başlar

Ms Rublev ile Volga Volga Beyaz Geceler Turu Moskova Başlar

31.05.2019 - 09.06.2019 fiyatıdır. 9 Gece 10 Gün
2898.00 EUR
Ms Rublev ile Volga Volga Beyaz Geceler St Petersburg Gider

Ms Rublev ile Volga Volga Beyaz Geceler St Petersburg Gider

20.07.2019 - 30.07.2019 fiyatıdır. 10 Gece 11 Gün
2998.00 EUR
Ms Rublev ile Volga Volga Beyaz Geceler Kurban Bayramı Turu

Ms Rublev ile Volga Volga Beyaz Geceler Kurban Bayramı Turu

09.08.2019 - 18.08.2019 fiyatıdır. 9 Gece 10 Gün
3018.00 EUR

MS Rublev ile Volga Volga Beyaz Geceler Turu

TUR SAYFASINA DÖN

REZERVASYON YAP

Konum

MS Rublev ile Volga Volga Beyaz Geceler Turu