Neo Klasik İspanya Turu 3

Bilbao, Burgos (1) & Segovia – Madrid (2) & Cuenca, Valencia(1) & Teruel, Barcelona (3)

7 Gece - 8 Gün

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile
349,00 EUR 1413,45 TL
26.11.2017-3.12.2017 dönemi için geçerli kişibaşı fiyatıdır.
Gezi Programı gün gün tur programınız
Fiyat Listesi oda fiyatlarını öğrenin...
Vize Bilgileri vize için gerekenler

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Gezi Programı

1. Gün  İSTANBUL – BILBAO – BURGOS

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde saat 09.00’da hazır bulunulması. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1317 sefer sayılı uçuşu ile saat 12:50 'de Bilbao’ya hareket. Yerel saat ile 16:05 'te Bilbao’ya varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik Bilbao şehir turu. Bu turumuzda görülecek yerler arasında Plaza Nueva, Katedral, Güzel Sanatlar Müzesi, Guggenheim Müzesi ve Belediye Sarayı yer almaktadır. Tur sonrası akşam yemeği için serbest zaman, Akşam yemeği sonrası Burgos’a hareket ve varışımıza istinaden panoramik Burgos şehir turu. Castilla-Leon Krallığı’nın 5 y.y. boyunca başkenti olmuş Burgos şehir turunda Unesco Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan Burgos Katedrali, Las Huelgas Manastırı ve Plaza del Mercado görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

2. Gün  BURGOS – SEGOVIA – MADRID

Sabah kahvaltı sonrası Segovia’ya hareket ve panoramik Segovia şehir turu yapıyoruz. Segovia Katedrali, Roma su kemerleri, ünlü Disneyland logosundaki kale ile kulelerin ilham kaynağı olan Alcazar Sarayı ve Yahudi mahalleleri görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Avila Turuna (35 Euro) katılma imkanı. Erken Roma dönemine ait olan bu şehirde Roma İmparatorluğu ve Vizigotlardan izler görmek mümkündür. Avila turumuzda, Valderrabanos Sarayı, Santa Terasa Meydanı, San Vicente Bazilikası, Avila Katedrali, Alcazar Kapısı, Avila Surları görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Madrid’e hareket ve varışımıza istinaden otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Madrid Gece Turuna (25 Euro) katılabilirler.Geceleme otelimizde.

3. Gün  MADRID

Sabah kahvaltı sonrası panoramik Madrid şehir turu. Görülecek yerler arasında Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana, Kraliyet Sarayı, Puerto de Alcala bulunmaktadır.Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo turu+ Santa Maria Katedrali turuna (50 Euro) katılabilirler. M.Ö. 590 yılında Yahudiler tarafından kurulup, günümüzde üç büyük dine bağlı insanların bir arada, barışçıl bir şekilde yaşadığı, tarihi ve turistik anlamda İspanya’ nın en önemli şehirlerinin başında gelen Toledo; şövalyeler şehri olarak bilinir. İber yarımadasının en büyük nehri olan Tako Nehri şehrin içinden geçmektedir. Uzun süre İspanya Krallığının başkenti olmuştur. Dünya’nın en büyük Ortaçağ şehirlerinden olduğu için UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’ne dâhil edilmiş ve koruma altına alınmıştır. Don Kişotun yazarı Cervantes bu şehirde doğmuştur. San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam İşi), altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkânlar görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Madrid’e dönüş ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4. Gün  MADRID – CUENCA – VALENCIA

Sabah kahvaltısı sonrası Cuenca'ya hareket ve varışımıza istinaden şehir turu yapıyoruz. Asma evlere ev sahipliği yapan bu sevimli şehir Cuenca; Jucar ve Huecar isimli iki nehrin ortasında kurulmuş bir yanı dik yamaçlıdır. Şehir eski ve yeni olmak üzere 2 kısma ayrılıyor. Eski şehir ahşap restore edilmiş evlerden ve nefesinizi kesecek kadar yüksek bir yamaçtan, yeni şehir ise Jucar Vadisi’nin altındaki modern yapılardan oluşmaktadır. Tur sonrası Valencia otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Valencia Gece turu (25 Euro). Turumuzda İspanya’nın gece kraliçesi Valencia şehrini tanıma fırsatı buluyor ve ardından İspanya’nın en iyi Paella’sı olarak bilinen Valencia Paella’sını tatmanız için serbest zamanımız oluyor. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

5. Gün  VALENCIA – TERUEL – BARCELONA

Sabah kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Valencia Ortaçağ ve İpek Yolu turuna (35 Euro) katılabilirler. Turumuzda eski ve yeni Valencia’nın en sembolik yerlerini görme imkânı bulacaksınız. Ayrıca turumuzda ipek yapımının sırları ve pazarlanmasını Dünyada İpek Yolu’nun odak noktası olan Valencia şehrini keşfetme şansına sahip olacaksınız. Dünya ipek ticaretine yön veren en eski İpek Borsası da Valencia’dadır. Tur sonrası özel otobüsümüzle İspanya’nın doğa harikası Teruel bölgesine hareket ediyoruz.Keyifli panoramik çevre gezisi sonrası Teruel‘in gözdesi Valderrobres’e varış ve serbest zaman ; çok eski bir tarihe sahip olan bu şirin kasaba Gotik mimari açısından oldukça zengindir. Santa Maria la Mayor Katedrali, 14.yy’dan kalma Valderrobres Kalesi, bütün şehir boyunca uzanan Matarranya Nehri’nin eşsiz manzarası, doğası ve tarihi bozulmamış bir şekilde ayakta kalmıştır. Dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan Morella turuna (35 Euro) katılabilirler. Morella; İspanya’nın en güzel köyleri sıralamasında birinci sırada olan Yunan, Roma, Vizigot ve Fas hakimiyetinde bulunan bu köy bir çok tarihi ana tanıklık etmiştir. Stratejik bir öneme sahip olan İspanyol Kurtuluş Savaşı’nın bir bölümü köy ve çevresinde yaşanmıştır. Ayrıca Floan olarak bilinen tatlılarıyla meşhurdur. Tur sonrası Barcelona’ya hareket ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

6. Gün  BARCELONA

Sabah kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Barcelona İkonları turuna (55 Euro) katılabilirler. İlk durağımız UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Dünya Mirası Listesi’nde yer alan, Barcelona’nın yetiştirdiği ve Art Nouveau (Modernismo) sanat akımının dünyadaki en önemli öncülerinden kabul edilen ünlü Katalan mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Park Güell. Park aynı zamanda ‘Viki Christina Barcelona’ filmine de sahne olan mekanlardan birisi. Ardından 1929 Barcelona Uluslararası Fuarı için inşaa edilen ve ziyaretçilerine tüm İspanya’ya ait 117 farklı ve eşsiz mimari yapı ile adeta mini bir İspanya turu sunan İspanyol Köyü; Poble Espanyol. Köyde şehrin en önemli cam sanatları, butik çikolata, şarap ve el işi deri atölyelerini de keşfetme şansımız olacak. Daha sonra şehrin arka sokaklarında kaybolma vakti! Turumuzun yürüyüş etabına geçiyoruz. Katalonya Meydanı’ndan başlayarak Barcelona Katedrali ve Katedral Meydanı, Barcelona’da bulunan ve İspanya’daki Girona ardından en iyi korunmuş Yahudi Mahallesi kabul edilen ‘El Call’, Saint Jaume Meydanı ve meydanın hemen yanıbaşında bulunan tarihi Roma şehri kalıntıları, Saint Neri Meydanı, Plaza Reial, şehrin hatta Avrupa’nın en eski pazarlarından birisi olan Mercat de la Boqueria ve son olarak ünlü çeşmesi;Font de Canaletes turumuz esnasında yürüyerek keşfedeceğimiz yerler. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Barcelona ve lokal  mahalleler gece turuna         (35 Euro) katılabilirler. Barcelona hakkında turistik çok şey duydunuz ama ünlü yönetmen Inarritu ve Woody Allen'in filmlerine konu olan yerel sokakları ve hayatı tanımanızı sağlayacak bu özel turumuzu kaçırmamanızı öneririz. Görülecek yerler arasında Paral-el Mahalle, El Raval, El Born sokakları ve Plaza Real bulunmaktadır. Dileyen misafirlerimiz tur esnasında belirlenecek serbest zaman içinde Tapas restoranlarıyla ünlü El Born bölgesinde unutulmaz tatlar deneyimleyebilirler. Geceleme otelimizde.

7. Gün  BARCELONA

Sabah kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Gerona & Figueras & Dali Müzesi turuna (65 Euro) katılabilirler. Turumuzda orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Gerona şehri, büyük katedrali ve Yahudi mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrasında otelmize transfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz akşam ekstra düzenlenecek Flamenco turu (55 Euro). Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

8. Gün  BARCELONA – İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası  odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemlerinin ardından özel otobüsümüz ile havalimanına transfer oluyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları’nın TK 1854 sefer sayılı uçuşu ile saat 11:35 'te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 16:05 'te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

Türk Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul – Bilbao / Barcelona – İstanbul uçak bileti, 

Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli, 

Belirtilen kategori otellerde toplam 7 gece oda kahvaltı konaklamalar, 

Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transfer,

Valderrobres - Teruel- Cuenca – Madrid- Segovia - Burgos - Bilbao panoramik şehir 

Otel vergileri, 

Turist şehir vergileri, 

Türkçe rehberlik hizmetleri.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro), 

Yurt dışı çıkış harcı bedeli, 

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar, 

Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar, 

Müze ve ören yerleri girişleri, 

İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro) 

Zorunlu Seyahat Sigortası (15 Euro )

 

ÖNEMLİ BİLGİLER

Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.
Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır.
Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Acentemiz kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır.
Şehirlerarası geçişlerin özel otobüs ile yapılan gezilerimizde minimum katılım sayısı 30 kişidir. Tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanları veya ören yerlerine yönlendirilecektir.
Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
65 yaş üzeri misafirlerimize seyahat sigortası için yaş periyodlarına göre sürprim uygulaması vardır. Detayları acentenizden öğrenebilirsiniz.
Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır.
Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT! Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Benzer Turlar

Büyük ve Yeni İspanya Turu 2
Büyük ve Yeni İspanya Turu 2 1.12.2017 - 8.12.2017 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
698.00 EUR
Benelüks, Paris Turu 2
Benelüks, Paris Turu 2 13.1.2018 - 20.1.2018 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
598.00 EUR
Klasik İspanya Turu 2
Klasik İspanya Turu 2 4.12.2017 - 11.12.2017 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
598.00 EUR
Maxi İtalya Turu 5
Maxi İtalya Turu 5 11.11.2017 - 18.11.2017 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
698.00 EUR
Mega Portekiz ve Endülüs Turu 2
Mega Portekiz ve Endülüs Turu 2 25.11.2017 - 2.12.2017 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
798.00 EUR
Endülüs, Barcelona Turu 3
Endülüs, Barcelona Turu 3 20.11.2017 - 27.11.2017 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
698.00 EUR

Neo Klasik İspanya Turu 3

Neo Klasik İspanya Turu 3

TUR SAYFASINA DÖN

REZERVASYON YAP

Konum

Neo Klasik İspanya Turu 3