Neo Klasik İspanya Turu 3

Bilbao, Burgos (1) & Segovia - Madrid (2) & Cuenca, Valencia (1) & Teruel, Barcelona (3)

7 Gece - 8 Gün

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile
449,00 EUR 1975,60 TL
12.11.2017-19.11.2017 dönemi için geçerli kişibaşı fiyatıdır.

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Dönem dönem fiyat listesi için tıklayın.

1. GÜN

İSTANBUL BILBAO – BURGOS

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde saat 06.00’da hazır bulunulması. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1315 sefer sayılı uçuşu ile saat 08.45’de Bilbao’ya hareket. Yerel saat ile 12.00’de Bilbao’ya varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik Bilbao şehir turu. Bu turumuzda görülecek yerler arasında Plaza Nueva, Katedral, Güzel Sanatlar Müzesi, Guggenheim Müzesi ve Belediye Sarayı yer almaktadır. Tur sonrası akşam yemeği için serbest zaman, Akşam yemeği sonrası Burgos’a hareket ve varışımıza istinaden panoramik Burgos şehir turu. Castilla-Leon Krallığı’nın 5 yüzyıl boyunca başkenti olmuş Burgos şehir turunda Unesco Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan Burgos Katedrali, Las Huelgas Manastırı ve Plaza del Mercado görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

2. GÜN

BURGOS SEGOVIA – MADRID

Sabah kahvaltı sonrası Segovia’ya hareket ve panoramik Segovia şehir turu yapıyoruz. Segovia Katedrali, Roma su kemerleri, ünlü Disneyland logosundaki kale ile kulelerin ilham kaynağı olan Alcazar Sarayı ve Yahudi mahalleleri görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Avila Turuna katılma imkanı. Erken Roma dönemine ait olan bu şehirde Roma İmparatorluğu ve Vizigotlardan izler görmek mümkündür. Tur sonrası Madrid’e hareket ve varışımıza istinaden otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Madrid Gece Turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Alternatif Program

Avila Turu

35 Euro

Turumuzda Valderrabanos Sarayı, Santa Terasa Meydanı, San Vicente Bazilikası, Avila Katedrali, Alcazar Kapısı, Avila Surları görülecek yerler arasındadır.

Alternatif Program

Madrid Gece Turu

25 Euro

En keyifli zamanı geçirebileceğiniz MAdrid Gece Turu sizi bekliyor.

3. GÜN

MADRID

Sabah kahvaltı sonrası panoramik Madrid şehir turu. Görülecek yerler arasında Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana, Kraliyet Sarayı, Puerto de Alcala bulunmaktadır.Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo turu+ Santa Maria Katedrali turuna katılabilirler. Tur sonrası Madrid’e dönüş ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Alternatif Program

Toledo Turu + Santa Maria Katedrali Turu

50 Euro

M.Ö. 590 yılında Yahudiler tarafından kurulup, günümüzde üç büyük dine bağlı insanların bir arada, barışçıl bir şekilde yaşadığı, tarihi ve turistik anlamda İspanya’nın en önemli şehirlerinin başında gelen Toledo; şövalyeler şehri olarak bilinir. İber yarımadasının en büyük nehri olan Tako Nehri şehrin içinden geçmektedir. Uzun süre İspanya Krallığının başkenti olmuştur. Dünya’nın en büyük Ortaçağ şehirlerinden olduğu için UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’ne dâhil edilmiş ve koruma altına alınmıştır. Don Kişotun yazarı Cervantes bu şehirde doğmuştur. San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam İşi), altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkânlar görülecek yerler arasındadır.

4. GÜN

MADRID CUENCA – VALENCIA

Sabah kahvaltısı sonrası Cuenca'ya hareket ve varışımıza istinaden şehir turu yapıyoruz. Asma evlere ev sahipliği yapan bu sevimli şehir Cuenca; Jucar ve Huecar isimli iki nehrin ortasında kurulmuş bir yanı dik yamaçlıdır. Şehir eski ve yeni olmak üzere 2 kısma ayrılıyor. Eski şehir ahşap restore edilmiş evlerden ve nefesinizi kesecek kadar yüksek bir yamaçtan, yeni şehir ise Jucar Vadisi’nin altındaki modern yapılardan oluşmaktadır. Tur sonrası Valencia otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Valencia Gece turu. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Alternatif Program

Valencia Gece Turu

25 Euro

Turumuzda İspanya’nın gece kraliçesi Valencia şehrini tanıma fırsatı buluyor ve ardından İspanya’nın en iyi Paella’sı olarak bilinen Valencia Paella’sını tatmanız için serbest zamanımız oluyor.

5. GÜN

VALENCIA TERUEL – BARCELONA

Sabah kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Valencia Ortaçağ ve İpek Yolu turuna katılabilirler. Tur sonrası özel otobüsümüzle İspanya’nın doğa harikası Teruel bölgesine hareket ediyoruz.Keyifli panoramik çevre gezisi sonrası Teruel‘in gözdesi Valderrobres’e varış ve serbest zaman ; çok eski bir tarihe sahip olan bu şirin kasaba Gotik mimari açısından oldukça zengindir. Santa Maria la Mayor Katedrali, 14.yüzyıldan kalma Valderrobres Kalesi, bütün şehir boyunca uzanan Matarranya Nehri’nin eşsiz manzarası, doğası ve tarihi bozulmamış bir şekilde ayakta kalmıştır. Dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan Morella turuna katılabilirler. Morella; İspanya’nın en güzel köyleri sıralamasında birinci sırada olan Yunan, Roma, Vizigot ve Fas hakimiyetinde bulunan bu köy bir çok tarihi ana tanıklık etmiştir. Stratejik bir öneme sahip olan İspanyol Kurtuluş Savaşı’nın bir bölümü köy ve çevresinde yaşanmıştır. Ayrıca Floan olarak bilinen tatlılarıyla meşhurdur. Tur sonrası Barcelona’ya hareket ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Alternatif Program

Valencia Ortaçağ ve İpek Yolu Turu

35 Euro

Turumuzda eski ve yeni Valencia’nın en sembolik yerlerini görme imkânı bulacaksınız. Ayrıca turumuzda ipek yapımının sırları ve pazarlanmasını Dünyada İpek Yolu’nun odak noktası olan Valencia şehrini keşfetme şansına sahip olacaksınız. Dünya ipek ticaretine yön veren en eski İpek Borsası da Valencia’dadır.

6. GÜN

BARCELONA

Sabah kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Barcelona İkonları turuna katılabilirler. Daha sonra şehrin arka sokaklarında kaybolma vakti! Turumuzun yürüyüş etabına geçiyoruz. Katalonya Meydanı’ndan başlayarak Barcelona Katedrali ve Katedral Meydanı, Barcelona’da bulunan ve İspanya’daki Girona ardından en iyi korunmuş Yahudi Mahallesi kabul edilen ‘El Call’, Saint Jaume Meydanı ve meydanın hemen yanı başında bulunan tarihi Roma şehri kalıntıları, Saint Neri Meydanı, Plaza Reial, şehrin hatta Avrupa’nın en eski pazarlarından birisi olan Mercat de la Boqueria ve son olarak ünlü çeşmesi; Font de Canaletes turumuz esnasında yürüyerek keşfedeceğimiz yerler. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Barcelona ve lokal mahalleler gece turuna katılabilirler. Barcelona hakkında turistik çok şey duydunuz ama ünlü yönetmen Inarritu ve Woody Allen'in filmlerine konu olan yerel sokakları ve hayatı tanımanızı sağlayacak bu özel turumuzu kaçırmamanızı öneririz. Görülecek yerler arasında Paral-el Mahalle, El Raval, El Born sokakları ve Plaza Real bulunmaktadır. Dileyen misafirlerimiz tur esnasında belirlenecek serbest zaman içinde Tapas restoranlarıyla ünlü El Born bölgesinde unutulmaz tatlar deneyimleyebilirler. Geceleme otelimizde.

Alternatif Program

Barcelona İkonları Turu

55 Euro

İlk durağımız UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Dünya Mirası Listesi’nde yer alan, Barcelona’nın yetiştirdiği ve Art Nouveau (Modernismo) sanat akımının dünyadaki en önemli öncülerinden kabul edilen ünlü Katalan mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Park Güell. Park aynı zamanda ‘Viki Christina Barcelona’ filmine de sahne olan mekanlardan birisi. Ardından 1929 Barcelona Uluslararası Fuarı için inşa edilen ve ziyaretçilerine tüm İspanya’ya ait 117 farklı ve eşsiz mimari yapı ile adeta mini bir İspanya turu sunan İspanyol Köyü; Poble Espanyol. Köyde şehrin en önemli cam sanatları, butik çikolata, şarap ve el işi deri atölyelerini de keşfetme şansımız olacak.

7. GÜN

BARCELONA

Sabah kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Gerona & Figueras & Dali Müzesi turuna katılabilirler. Tur sonrasında otelimize transfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz akşam ekstra düzenlenecek Flamenco turu. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Alternatif Program

Gerona & Figueras & Dali Müzesi Turu

65 Euro

Turumuzda orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Gerona şehri, büyük katedrali ve Yahudi mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir.

8. GÜN

BARCELONA İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemlerinin ardından özel otobüsümüz ile havalimanına transfer oluyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları’nın TK 1854 sefer sayılı uçuşu ile saat 11.35’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 16.05’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Gidiş: İstanbul Atatürk Havalimanı - Türk Hava Yolları TK 1315 - Uçuş Saati 08.45

Dönüş: Türk Hava Yolları TK 1854 - Uçuş Saati 11.35

Türk Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul – Bilbao / Barcelona – İstanbul uçak bileti,

Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

Belirtilen kategori otellerde toplam 7 gece oda kahvaltı konaklamalar,

Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transfer,

Valderrobres - Teruel- Cuenca – Madrid- Segovia - Burgos - Bilbao panoramik şehir

Otel vergileri,

Turist şehir vergileri,

Türkçe rehberlik hizmetleri.

Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),

Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,

Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,

Müze ve ören yerleri girişleri,

İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro)

Zorunlu Seyahat Sigortası (15 Euro )

Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 

 


 

 

EMEKLİLER İÇİN

 (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1.Emeklilik hesap cüzdanı fotokopisi
2.Ev tapusu fotokopisi
3.Banka hesap cüzdanı fotokopisi
4.Kredi kartı fotokopisi 

SERBEST MESLEK MENSUPLARI İÇİN

 (Avukat, doktor, mali müşavir vs.) (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1.Baglı bulunduğu odadan yazı
2. Antetli kağıda seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ‘’ hitabıyla başlayan, konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak dilekçe
3.Vergi levhası fotokopisi
4.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi 

MAAŞLI ÇALIŞANLAR İÇİN

  (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1.Antetli kağıda seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ’’ hitabıyla başlayan konsolosluk adı

2.belirtilmeden yazılacak dilekçe. (imzalar, firmanın imza sirkülerinde yer alan kişilere ait olmadır)
3.Firma imza sirküleri
4.Firmanın ticaret veya sanayi odasından faaliyet belgesi (yeni tarihli)
5.Vergi levhası fotokopisi
6.Ticaret sicil gazetesi fotokopisi

7.Son maaş bordrosu
8.Sigorta işe giriş ve son 4 aylık bildirgelerin fotokopisi
9.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi 

FİRMA SAHİPLERİ VE ŞİRKET ORTAKLARI İÇİN

(Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1.Antetli kâğıda seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ‘’ hitabıyla başlayan konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak dilekçe
2.Firma imza sirküleri
3.Vergi levhası fotokopisi
4.Ticaret veya sanayi odasından faaliyet belgesi (yeni tarihli)
5.Ticaret sicil gazetesi fotokopisi (kuruluş gazetesi)
6.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi

BANKA ÇALIŞANLARI İÇİN

(Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1. Bankanın antetli kağıdına seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ’’ hitabıyla başlayan konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak dilekçe (imzalar, firmanın imza sirkülerinde yer alan kişilere ait olmadır)
2.Banka imza sirküleri
3.Son maaş bordrosu
4.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi

ÖĞRENCİLER İÇİN

(Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

Öğrenci durum belgesi
Ebeveyn gelir durumunu belirten belgeler (yukarıda belirtilen katagorilere göre)

DEVLET MEMURU İÇİN

(Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1.Konsolosluk Makamına, Antetli kâğıda İngilizce yazılmış, resmi ‘Vize Başvuru Dilekçesi’ (Gidiş nedeni ve göreviniz belirtilen, kurum imza yetkilisi tarafından ıslak imzalı ve mühürlü).

2.Son üç aya ait maaş bordrosu

3.Kurum Personel Tanıtma Kartı Fotokopisi

4.Banka Hesap Cüzdanı, Kredi Kartları, Araç Ruhsatı ve Gayrimenkul gibi maddi kaynak gösteren Belgelerin Fotokopisi.

5.Evlilik Cüzdan Fotokopisi

NOTLAR

*Evli çiftlerin evlilik cüzdanı fotokopileri vize başvurularında gerekmektedir.

* 2 adet fotoğraf (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)
* İlk defa shengen vizesi alabilmek için şahsi müracaat gereklidir. Pasaport geçerlilik süresinin en az 6 ay olması gerekmektedir.

* Tüm vize alacak meslek gruplarına istinaden Yurt dışında geçerli Seyahat Sağlık Sigortası (30.000 Euro limitli) gerekmektedir.

* Tüm vize alacak meslek gruplarına istinaden seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ‘’ hitabıyla başlayan, konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak şahsi dilekçe.

* Tüm vize alacak meslek gruplarına istinaden önlü ve arkalı kimlik fotokopisi ve ev & iş adres ve telefon bilgileri beraberinde vermeniz gerekmektedir.

Gezilecek Şehirler

Bilbao


İspanya'nın kuzeyinde yer alan Bask Bölgesi'nin nüfus açısından en büyük şehri olan Bilbao, Biskay ili merkezidir. Nervion Nehri boyunca uzanan şehir Bilbao, Avrupa'nın önemli gurme merkezlerinden biridir. Üzüm bağları, oldukça zengin mutfağı ile buraya gelen herkese farklı bir lezzet dünyası sunar. Gezinomi Bilbao turları ile seçimlerinizi hemen yapabilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Bilbao görülmesi gereken yerler
 • Guggenheim Müzesi
 • Bilbao Fine Arts Müzesi
 • Palacio De Congressos y de la Musica
 • Catedral De Santiago

TADILMALI

Bilbao ne yenir
 • Pintxo
 • İstiflenmiş Biber
 • Tapas
 • Deniz Ürünleri

Burgos


İspanya’nın kuzeyinde yer alan Burgos şehri, Kastilya Leon Özerk Bölgesindedir. Burgos aynı zamanda kendi adını taşıyan Burgos ilinin idare merkezidir. Gezinomi ispanya turları ile gezip görebileceğiniz bir şehir olan Burgos hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için doğru yerdesiniz.

GÖRÜLMELİ

Burgos görülmesi gereken yerler
 • Burgos Katedrali
 • Abbey Of Santa Maria
 • Museum Of Human Evolution
 • Museo del Libro

TADILMALI

Burgos ne yenir
 • Odun Ateşinde Kuzu Pirzola
 • Sosis
 • Morcilla de Burgos
 • Queso de Burgos

Segovia


Madrid’e ortalama 1 saat uzaklıkta yer alan Segovia şehri, İspanya turları sırasında en çok ziyaret edilen şehirler arasında yer almaktadır. Bir Leon bölgesi şehri olan Segovia’da hayal ettiğinizden daha keyifli bir tur geçirebilirsiniz. Gezinomi İspanya turları ile ziyaret edebileceğiniz Segovia hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Segovia görülmesi gereken yerler
 • Segovia Su Kemeri
 • Alcazar Kalesi
 • Plaza Mayor
 • Segovia Katedrali

TADILMALI

Segovia ne yenir
 • Tapas Çeşitleri
 • Et Yemekleri
 • Yöresel İçecekler

Madrid


İspanya’nın başkenti olan Madrid, İber Yarım adasının tam ortasında olan en meşhur şehirdir. En keyifli tur seçenekleri için Madrid turlarını kesinlikle incelemelisiniz. İspanya Turları ile gezip görebileceğiniz Madrid şehri hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Madrid görülmesi gereken yerler
 • Prado Müzesi
 • Plaza Mayor
 • Puerto Del Sol
 • Gran Via Tiyatrosu

TADILMALI

Madrid ne yenir
 • Aceitunas Negras Aliñadas
 • Aceitunas Verdes Aliñadas
 • Albóndigas
 • Almejas al Diablo

Cuenca


Efsane bir İspanyol şehri olan Cuenca, Kastilya-La Mancha özerk bölgesinde yer almaktadır. Oldukça eğlenceli ve farklı bir tur geçirebileceğiniz Cuenca şehrinde eşsiz lezzetlerin tadına bakabilir, İspanya’nın içinizi kıpır kıpır yapacak olan eğlenceleri ile tur seçimlerinizi hemen gözden geçirebilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Cuenca görülmesi gereken yerler
 • Hanging Houses of Cuenca
 • Huecar Nehri
 • Cuenca Katedrali

TADILMALI

Cuenca ne yenir
 • İspanya şarabı
 • Sangria
 • Deniz ürünleri
 • Paella

Valencia


İspanya’nın üçüncü büyük şehri olan Valencia, her yıl milyonlarca turist konuk etmektedir. Valencia hakkında bilmek istedikleriniz ve sizi bekleyen en keyifli eğlence seçeneklerinden, en güzel lezzetlere kadar her detay aşağıda. Valencia turları arasından tercihlerinizi hemen yapabilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Valencia görülmesi gereken yerler
 • Valencia Botanik Bahçeleri
 • Mercado Central
 • Torres de Serranos
 • Modern resim müzesi

TADILMALI

Valencia ne yenir
 • İspanya çikolatası
 • Tapas
 • Sangria
 • Şarap

Teruel


İspanya'nın Aragona Özerk Bölgesinde bulunan Teruel şehri, Zaragoza'ya en yakın gezilecek turistik noktadır. İspanya turları ile gezip görebileceğiniz Teruel şehri hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenmek için doğru yerdesiniz. İspanya turları ile uğrayabileceğiniz Teruel şehrinde gezebileceğiniz yerler ve mutlaka tadına bakmanız gereken lezzetleri inceleyebilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Teruel görülmesi gereken yerler
 • Dinopolis
 • Teruel Katedrali
 • Plaza del Torico
 • Tower Of The Touch Salvador

TADILMALI

Teruel ne yenir
 • Pintxo
 • Tapas
 • Yöresel İçecekler

Barcelona


Eğlencenin, en güzel lezzetlerin ve tabi ki keyfin şehri olan Barcelona’da hayal ettiğiniz gibi güzel bir tatil geçirebilirsiniz. İspanya’nın en meşhur şehri olan Barcelona hakkında merak ettiğiniz detaylar burada. Gezinomi Barcelona Turları ile her şeyi öğrenebilir, bu güzel şehri de keşfedebilirsiniz. Size özel tur fırsatları ile Barcelona turlarına da göz atmalısınız.

GÖRÜLMELİ

Barcelona görülmesi gereken yerler
 • La Sagrada Familia
 • Gothic Katedrali
 • Montjuic Parkı
 • Park Güell
 • La Rambla

TADILMALI

Barcelona ne yenir
 • Katalan yemekleri
 • Sosis
 • Tapas
 • Paella
 • Sangria
PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT! Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

Spain

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
İspanyolca
Para Birimi
Euro
Saat Farkı
-1
Voltaj
220 V

Genel: İber Yarımadası’nda yer alan İspanya, renkli eğlenceleri ve gece hayatı ile biliniyor. Başkenti Madrid olan ülke her yıl pek çok yerli ve yabancı misafir konuk ediyor. yazları çok sıcak ve kurak kışları ise yağışlıdır.

Telefon: Ülke kodu: 34 Konsolosluk: 1 319 8064

Vergiler: Genel alışverişlerde % 6 vergi bulunuyor.

Bahşiş: %10 bahşiş isteniyor.

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Benzer Turlar

Neo Klasik İspanya Turu 3

TUR SAYFASINA DÖN

REZERVASYON YAP

Konum

Neo Klasik İspanya Turu 3