error
Odessa Yaz Partileri Turu bu dönemde pasiftir. Değerlendirmek isteyeceğiniz diğer turlar için tatil danışmanımızla görüşebilirsiniz.

HEMEN ARAYIN: 0850 466 77 44

ya da

Baştanbaşa Ukrayna Turu
Baştanbaşa Ukrayna Turu 3.11.2017 - 10.11.2017 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
598.00 EUR
Grand Ukrayna Turu 3
Grand Ukrayna Turu 3 28.7.2017 - 4.8.2017 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
698.00 EUR
Grand Ukrayna Turu 2
Grand Ukrayna Turu 2 11.8.2017 - 18.8.2017 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
698.00 EUR
Kharkiv Kurban Bayramı ( Dünya Kupası Eleme Maç ) Turu
Kharkiv Kurban Bayramı ( Dünya Kupası Eleme Maç ) Turu 31.8.2017 - 3.9.2017 fiyatıdır. 3 Gece 4 Gün
698.00 EUR
Belgrad İlkbahar, Yaz Turu
Belgrad İlkbahar, Yaz Turu 6.10.2017 - 8.10.2017 fiyatıdır. 2 Gece 3 Gün
398.00 EUR
Grand Ukrayna Kurban Bayramı Turu
Grand Ukrayna Kurban Bayramı Turu 3.9.2017 - 10.9.2017 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
898.00 EUR

Odessa Yaz Partileri Turu

Odessa Yaz Partileri Turu bu dönemde pasiftir.

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Dönem dönem fiyat listesi için tıklayın.

1. GÜN

İstanbul Odessa

Siz değerli misafirlerimiz ile sabah saat 09:00’da İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşmamızın ardından Onur Air Hava Yollarının 8Q288 sefer sayılı uçuşu ile saat 10:55’de Odessa'ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 12:25’de Odessa'ya varışımızın ardından şehir turumuza başlıyoruz. Bu tur sırasında ünlü Potemkin merdivenleri, Primorsky Bulvarı, Katherina Meydanı gibi şehrin tarihi dokusunu hissedebileceğiniz mekanları göreceğiz. Bir zamanlar Tatarlar’ın ve Osmanlılar’ın en kilit konumdaki Hacıbey Kalesi’nin bulunduğu yerde Ruslar, 1700’lerin sonlarında Odessa kentini kurmuşlar ve bu kent, 1800’lü yıllarda, St. Petersburg ve Moskova’dan sonra, Rusya’nın üçüncü büyük kenti haline gelmişti. Günümüzde Karadeniz’in İbiza’sı olarak adlandırılan ve Ukrayna’nın üçüncü büyük kenti olan Odessa, Ruslar’dan kalan tarihi binaları ve şehir yapısı, yemyeşil sokakları, geniş parkları ve sahil şeridiyle, sadece Karadeniz’in değil, Doğu Avrupa’nın da en güzel şehirlerinden biridir. Turumuzdan sonra serbest zaman. Ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin de tavsiyeleri ile deniz ve güneşin keyfini çıkarmak üzere Odessa’nın muhteşem plajlarından faydalanabilirler. Akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimiz için Arcadia bölgesi gece kulüplerinde party night rezervasyonları. Geceleme otelimizde.

2. GÜN

Odessa

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Katakomplar turu. Bu turumuzda sizi, şehrin geniş alanına uzanan bir yeraltı labirenti olan Katakompları gezmeye davet ediyoruz. 200 yıl önce inşa edilmiş olan bu yeraltı tünelinin toplam uzunluğu yaklaşık olarak 3500 kilometredir. Bu tüneller, Odessa’nın İkinci Dünya Savaşı’nda Nazi Almanyası’nın işgaline uğradığı üç yıl boyunca, yerel direnişçiler (partizanlar) tarafından kullanılmış ve direnişçiler, bu süre boyunca yaşamlarını, bu yeraltı labirentlerinde geçirmişlerdir. Turumuzda, o dönemin orijinal eşyalarını görerek, yeraltı labirentlerinde üç yıl yaşayan insanların direnişi ve yaşantısına tanıklık edeceğiz. ekstra olarak düzenlenecek Degustasyonlu Shustov Konyak Fabrikası Turuna katılabilirler. 1899 Yılında Odessa’da satın aldığı Konyak Fabrikasını günümüze kadar getiren Nikolay Leonidovic ve ailesi Rusya’da Konyak ve Vodka kralı olarak bilinmektedir. Üretilen eşsiz konyakları tadabileceğimiz bu turda ayrıca konyak üretim tekniklerini, detaylarını ve üretim aşamalarını göreceğiz. Ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek Ukrayna Gecesi Gala Yemeği. Canlı müzik ve muhteşem şovlar eşliğinde alacağımız yemeğin ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Alternatif Program

Katakomplar Turu

35 Euro

Alternatif Program

Degustasyonlu Shustov Konyak Fabrikası Turu

35 Euro

Alternatif Program

Ukrayna Gecesi Gala Yemeği

40 Euro

3. GÜN

Odessa Istanbul

Sabah kahvaltısının ardından odalarımızı boşaltıyor ve havaalanına doğru hareket ediyoruz. Onur Air Havayolları 8Q287 sefer sayılı uçuşumuz ile saat 13:25’te İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 14:55’te İstanbul’a varış. Turumuzun sonu. Eve hoş geldiniz!

Gidiş: Atatürk Havalimanı -  Onur Air Hava 8Q 288 - Uçuş Saati 10:55

Dönüş: Onur Air Havayolları 8Q287 - Uçuş Saati 13:25

Onur Air  Havayolları ile IST – ODS / ODS – IST parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar,

Havalimanı vergileri,

Belirtilen otelde 2 gece oda + kahvaltı konaklama,

Odessa’da yapılacak olan şehir tanıtım turu,

Havalimanı – otel – havalimanı transferleri,

Otel vergileri,

Türkçe rehberlik hizmetleri

Yurtdışı çıkış fonu – 15 TL

Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar

Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır)

Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.
Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır.
Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Acentemiz kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır.
Şehirlerarası geçişlerin özel otobüs ile yapılan gezilerimizde minimum katılım sayısı 30 kişidir. Tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanları veya ören yerlerine yönlendirilecektir.
Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
65 yaş üzeri misafirlerimize seyahat sigortası için yaş periyodlarına göre sürprim uygulaması vardır. Detayları acentenizden öğrenebilirsiniz.
Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır.
Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT! Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

Ukraine

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
Ukraynaca
Para Birimi
Grivna
Saat Farkı
0
Voltaj
110 V

Genel: Kültürü ve tarihi ile oldukça geçmişe dayanan Ukrayna, başkenti Kiev ile en çok turisti alan ülkedir. Kışları oldukça soğuk geçer. Rusya, Beyaz Rusya, Polonya, Slovakya ve Macaristan ile komşudur.

Telefon: Ülke kodu: 380 Konsolosluk: 44212 03 10

Vergiler: Belirli miktarın üzerindeki alışverişler için vergi alınıyor.

Bahşiş: Genelde %10 bahşiş hesaba yansıtılıyor.

Gezilecek Şehirler

Odessa


Karadeniz’e kıyısı olan güzel şehir Odessa, en güzel tur seçenekleri ile sizi bekliyor. Ukrayna’nın en ünlü şehirlerinden olan Odessa’yı gezmek için Gezinomi Odessa turlarını özel dönemlerde değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Kiev, Donetsk, Lviv ve Harvik gibi farklı çevre şehirlerini de turlarınıza dahil edebilirsiniz. Hepsinden önce Odessa hakkında merak ettikleriniz burada.

GÖRÜLMELİ

Odessa görülmesi gereken yerler
  • Odessa’da Primorski Bulvarı
  • Catherina Meydanı
  • Deribasovskaya Caddesi
  • Odessa’da Odessa City Garden
  • Transfiguration Odessa Katedrali

TADILMALI

Odessa ne yenir
  • Borshch
  • Katleta
  • Deruny
  • Vareniki
  • Paczki

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Odessa Yaz Partileri Turu

Odessa Yaz Partileri Turu

TUR SAYFASINA DÖN

REZERVASYON YAP

Konum

Odessa Yaz Partileri Turu