Anlık Yazışma
Rezervasyona Devam Et
error
Saraybosna, Jahorina Kayak Turu bu dönemde pasiftir. Değerlendirmek isteyeceğiniz diğer turlar için tatil danışmanımızla görüşebilirsiniz.

HEMEN ARAYIN: 0850 466 77 44

ya da

Bali Turu Qatar Airways Hava Yolları İle
Bali Turu Qatar Airways Hava Yolları İle 15.04.2018 - 20.04.2018 fiyatıdır. 5 Gece 6 Gün
1998.00 EUR

Saraybosna, Jahorina Kayak Turu

Saraybosna, Jahorina Kayak Turu bu dönemde pasiftir.

Bonus’a Özel Yurtdışı Turlarına Ekstra %5 İndirim Kampanyası!

Bonus’a Özel Yurtdışı Turlarına Ekstra %5 İndirim Kampanyası!

Bonus Kart Sahiplerine Yurt Dışı Turlarına Ekstra %5 İndirim! Detaylar...

1. GÜN

İstanbul - Saraybosna Jahorina

Sabiha Gökçen Havalimanında PGS HY kontuarı önünde uçuştan 2 saat önce buluşma. Havaalanında bilet ve gümrük işlemlerini bitirdikten sonra Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile Saraybosna’ya hareket. Varış ve çıkış işlemlerinin ardından özel otobüsler ile panoramik Saraybosna şehir gezisi başlıyor. Baş Çarşı'ya gidiş, Avrupa’nın en müstesna çarşısı Baş Çarşı’da gezinti, Osmanlı döneminden beri eğitimine ara vermeden devam eden Kurşunlu Medresesi, Kanuni Sultan Süleyman’ın halasının oğlu Gazi Hüsrev Bey’in camisini ziyaret. Ferhadija Caddesi’nde gezinti, Bosna Savaşı’nda günlerce yanan, milyonlarca el yazması eserin yok edildiği kütüphane, orijinal güneş sistemli saati ile Sahat Kula, Katolik Katedrali, Ortodoks kiliseleri ve Musevi Sinagogu’nu görme, Fatih Sultan Mehmet’e hediye edilen Hünkar Cami’ni, Birinci Dünya Savaşı’nın çıktığı yer olarak bilinen Latin (Hünkar) Köprüsü’nü görme, Atmeydan’da gezinti (eski hipodrom), Osmanlı Çeşmesi’nden su içme.

2. GÜN

Jahorina

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından kayak için tüm günümüz serbest. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.

3. GÜN

Jahorina

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından kayak için tüm günümüz serbest. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.

4. GÜN

Jahorina

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından kayak için tüm günümüz serbest. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.

5. GÜN

Jahorina

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından kayak için tüm günümüz serbest. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.

6. GÜN

Jahorina -Saraybosna İstanbul

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve havaalanına hareket. Check in işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na hareket. Varış ve bir başka organizasyonda görüşmek dileğiyle vedalaşma.

Gidiş : Sabiha Gökçen Havalimanı

21 Ocak 2018 İstanbul (SAW) – Saraybosna  PC291  Uçuş Saati: 11:35 

23 Ocak 2018 İstanbul (SAW) – Saraybosna  PC293 Uçuş Saati:  15:35 

27 Ocak 2018 İstanbul (SAW) – Saraybosna  PC291 Uçuş Saati: 10:15 

Dönüş:

26 Ocak 2018 Saraybosna – İstanbul (SAW)  PC294 Uçuş Saati:  16:05

28 Ocak 2018 Saraybosna – İstanbul (SAW)  PC292 Uçuş Saati: 12:10

01 Şubat 2018 Saraybosna – İstanbul (SAW)  PC294 Uçuş Saati: 16:05 

Pegasus Havayolları ile ekonomi sınıfı Saraybosna gidiş - dönüş uçak biletleri ve alan vergileri

Jahorina’da seçilen kategoride 5 gece yarım pansiyon konaklama

Havalimanı - Otel - Havalimanı arası transferler

Şehir konaklama vergisi ve sigortası

Panoramik Saraybosna gezisi

Türkçe rehberlik hizmeti

Seyahat sağlık sigortası (15 Euro)

Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL)

Kişisel harcamalar

Ski Pass ücretleri

Öğle yemekleri

Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 

PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT! Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Saraybosna, Jahorina Kayak Turu

TUR SAYFASINA DÖN

REZERVASYON YAP

Konum

Saraybosna, Jahorina Kayak Turu