error
Singapur, Hong Kong, Bangkok, Kuala Lumpur Kış Turu bu dönemde pasiftir. Değerlendirmek isteyeceğiniz diğer turlar için tatil danışmanımızla görüşebilirsiniz.

HEMEN ARAYIN: 0850 466 77 44

ya da

Singapur, Hong Kong, Bangkok, Kuala Lumpur Kış Turu

Singapur, Hong Kong, Bangkok, Kuala Lumpur Kış Turu bu dönemde pasiftir.

1.Gün/2.Gün İSTANBUL – SINGAPUR

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları Kontuarı önünde saat 21.30‘da buluşma.(19 Kasım akşamı). Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’na ait TK 66 sefer sayılı uçuşu ile  saat 01:00’da Singapur haraket ediyoruz


2.Gün SINGAPUR
 
Rahat ve güvenli uçuşumuzun ardından yerel saat ile 17:30’de Singapur’a ulaşıyoruz.  Pasaport ve bagaj işlemlerini Hallettikten sonra Singapur şehir turuna başlıyoruz; Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binalarıve Merlion anıtı göreceğimiz yerler arasında bulunuyor. Sonrasında Çin Mahallesi’nde alişveriş için kısa bir serbest zaman sunuyoruz. Tur sonrası otelimize transferizi gerçekleştiriyoruz.  Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberinizi tarafından organize edilecek olan “Gece Safarisi” turumuza katılabilirler.

Gece Safarisi Turu (55 Euro) Bu gezide dünyada ilk kurulmuş olan gece safarisi parkını gezecek ve buraya sponsor firmalar tarafından getirilerek doğal ortamları yaratılmış çeşitli canlıları göreceğiz. Ayrıca suni olarak yaratılmış yağmur ormanları bölgesinden geçecek, gezinin bir bölümünde trenden inip, yürüyerek “leopar yolu” denen yürüyüş parkurunu gezecek, burada leopar, dev yarasa gibi canlıları cok yakından göreceğiz. Heyecan dolu bir aksam bizleri bekliyor.


3. Gün SINGAPUR

Kahvaltımızı yaptıktan sonra çevreyi daha iyi tanıyabilmeniz ve alışveriş yapabilmeniz için siz değerli misafirlerimize serbest zaman sunuyoruz. Sunduğumuz serbest zamanı daha farklı bir şekilde değerlendirmek isteyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından organize edilecek “Universal Stüdyoları” turumuza katılabilirler.

Universal Stüdyoları Turu (80 Euro) Turumuzda sinema ekranından içeri giriyor ve kendimizi bir anda meşhur Hollywood stüdyolarında buluyoruz. Gişe rekorları kıran Shrek, Madagaskar, Jurassic Park, Transformers’in da olduğu 18 film stüdyosu ve eğlence parkları sizleri bekliyor.


4. Gün SİNGAPUR - HONG KONG

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra odaları boşaltıyoruz ve Singapur havalimanına transferinizi gerçekleştiriyoruz. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından, Yerel havayolları ile Hong Kong’a uçuyoruz. Hong Kong’a varışımıza istinaden  otelimize transferi gerçekleştiriyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından organize edilecek olan “Yemekli Tekne” turuna katılabilirler

Yemekli Tekne Turu (80 Euro) Bu turumuzda rehberiniz eşliğinde otelimizden özel otobüsümüz ile hareket edip limandan teknemize biniyoruz. Müzikli ve yemekli olarak organize edeceğimiz bu gezide Hong Kong’un ışıklar altındaki muhteşem manzarasını seyrederek güzel bir gece geçirme imkânı buluyoruz.


5.Gün HONG KONG

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra Panoromik Hong Kong şehir turumuza başlıyoruz. Bu turumuz esnasında Abberden, Balıkçı Köyü, Victoria Tepesi, Repulse Bay görülecek yerler arasında bulunuyor. Tur bitimi siz değerli misafirlerimize serbest zaman sunuyoruz. Sunulan serbest zamanı daha farklı bir şekilde değerlendirmek isteyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından organize edilecek olan “Okyanus Parkı” turuna katılabilirler. Okyanus Parkı gezisine katılmak istemeyen misafirlerimiz “Disneyland” turunada katılabilirler.

Okyanus Parkı Turu (75 Euro) Bu turumuzda Çin akrobasi gösterisini ve yunusların müthiş şovlarını seyredebilir, Hong Kong’un muhteşem manzarası eşliğinde teleferiğe binebilirsiniz.

Disneyland Turu  (90 Euro) Sevdiklerinizle bir kaçamak mı planlıyorsunuz? Bunun için Paris’e gitmenize gerek yok. Mickey ve Minnie sizin için özel olarak tasarlanmış, yepyeni deneyimler getirmek için burada sizleri bekliyorlar. Gizemli nokta, Vahşi Bati, Macera adası, Tomorrowland, Walt Disney Caddesi sizleri çizgi karakterlerin masalsı dünyasına davet ediyor.


6.Gün HONG KONG

Sabah kahvaltımızın ardından çevreyi daha iyi tanıyabilmeniz ve alışveriş yapabilmeniz için siz değerli misafirlerimize serbest zaman sunuyoruz. Sunduğumuz serbest zamanı daha farklı bir şekilde değerlendirmek isteyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından organize edilecek  olan ‘’Macau Adası’’ turuna katılabilirler.

Macau Adası Turu (145 Euro) Bu turumuzda otelimizden önce otobüsümüzle gemi kalkış iskelesine gidiyoruz. Buradan 1 saatlik keyifli bir yolculukla Macau Adası'na varıp hemen adadaki gezimize başlıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında; Guia Pisti (Macau Grand Prix’sinin alanı), Tanrıca Kum Lam’in heykeli, A-Ma Tapınağı, Macau kulesinden Penha tepesine geçiş, Porta Do Cerco (Çin ile Macau arasındaki bariyer kapısı), Macau hediyelik dükkanı ,  İtalyanlar tarafından yapılan 16. yüzyıldan kalma St. Paul Kilisesi, Japon Jesuit Rahipleri, St Paul kilisesinden yürüyüşle ana meydandaki Ladies Caddesine iniş, alışveriş için outletler, Macau’nun dünyaca meşhur Casinosu. Sansınızı deneyebilirsiniz. Öğle yemeğimizi adada yerel restoranda alacağız. Bu çok keyifli turu kaçırmamanızı öneririz.


7.Gün HONG KONG – BANGKOK

Kahvaltımızı yaptıktan sonra otelimizden ayrılıyor ve Hong Kong havalimanına transferinizi gerçekleştiriyoruz. Yerel havayolları ile Hong Kong’a hareket ediyoruz. Bangkok havalimanında geleneksel kıyafetli Taylı kızlarla çiçekli karşılama eşliğinde özel otobüsümüz ile Bangkok şehir turumuz başlıyor. Şehir turunda içinde dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle, Yatan Buddha Heykeli, Oturan Buddha Heykeli, Stupa’lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Buddha Heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı’nı geziyoruz. Daha sonra Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası, Mücevher Fabrikası ve Tayland’ın şu andaki kralının Bangkok’taki malikanesini görülecektir. Akşam Dileyen misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından organize edilecek Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı turuna katılabilirler

Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı Turu  (15 Euro) Turumuzda önce Tayland’ın en büyük deniz mahsulleri restoranına gidecek burda gunluk getirilen deniz mahsullerinden seçerek istediğimiz şekilde pişirterek keyifli bir yemek yiyeceğiz. Bu restoranın sloganı “if it swims we have it” yani “yüzüyorsa bizde vardır”. Yemeğimizin ardından Bangkok’un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace Canta v.s) ağırlıklı olduğu PatPong gece pazarına geçiyoruz. Ünlü alışveriş ve barlar sokağında güzel vakit geçireceksiniz. Bol pazarlık yapmayı unutmayınız.


8.Gün BANGKOK

Kahvaltımızı yaptıktan sonra çevreyi daha iyi tanıyabilmeniz ve alışveriş yapabilmeniz için siz değerli misafirlerimize serbest zaman sunuyoruz. Sunduğumuz serbest zamanı daha farklı bir şekilde değerlendirmek isteyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından organize edilecek Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği turuna katılabilirler. Akşamı daha güzel bir ortamda değerlendirmek isteyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından organize edilecek Siam Niramit Show & Asiatique Riverfront Gece Pazarı turuna katılabilirler.

Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği Turu (40 Euro) Bu turumuzda Bangkok’un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam ikizlerinin doğduğu Samut Songkram kasabasında bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Hindistan cevizi ağacından Tay halkının nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz, ayrıca içerdeki orkide bahçesinde gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dakika kadar otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzakdoğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere konu olmuş meşhur Yüzen Çarşı’ya geliyoruz, nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Yüzen çarşıyı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Ayrıca bir yılan çiftliğine uğrayacak, burada Kobra ve Piton gibi yılanlarla yapılan ilginç bir gösteri izleyeceğiz.  Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini gezecek, burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel biçimde şekillendiğini göreceğiz. Bangkok’a dönüş yolunda rehberinizin alacağı Tayland’ın en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız.

Siam Niramit Show & Asiatique Riverfront Gece Pazari Turu (45 Euro) Bangkok’un en meşhur kabare gösterisine hoş geldiniz. Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Tayland kültür ve tarihini eşsiz kareografilerle izleyicilerinin beğenisine sunan Siam Niramit Show, Guiness Rekorlar kitabında yerini almış devasa sahnesi, 150‘nin üzerindeki dansçı kadrosu ve dünya üzerindeki en son sahne teknolojisi ile izleyenlere unutulmaz bir aksam vadediyor. 4 boyutlu efektler, göz alıcı sahne kostümleri, havada bale, akrobasi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Yemeğimizin ardından tarihi Siam Krallığına dayanan, okyanus ötesi Avrupalı ülkeler ile Tayland arasında ilk ticaretin yapıldığı bölgede inşa edilmiş, tarih ve modernizmin içiçe geçtiği, içerisinde 1500’den fazla dükkan ve restoran ile, Bangkok’un  en yeni eğlence merkezi olan Asiatique gidiyoruz. Doyasıya alışveriş yapmanız için siz değerli misafirlerimize serbest zaman sunuyoruz Serbest zaman sona erdikten sonra krallar nehri olarak bilinen Chao Praya’a karşı içeceklerimizin tadını çıkartıyoruz.


9.Gün  BANGKOK – KUALA LUMPUR

Kahvaltımızı yaptıktan sonra otelimizden ayrılıyor ve Bangkok havalimanına transferinizi gerçekleştiriyoruz. Yerel havayolları ile Kula Lumpur’a hareket ediyor ve Kuala Lumpur’a ulaşıyoruz. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından otelinize transferinizi gerçekleştiriyoruz. Akşamı daha iyi bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından organize edilecek Malezya Gecesi Turuna katılabilirler.

Malezya Gecesi Turu (45 Euro) Malezya’nın geleneksel kültürel danslarını izleyebileceğiniz ve açık büfe Malezya mutfağının en güzel yemeklerinden yiyebileceğiniz şehrin en meşhur restoranına gidiyoruz. Gezimiz bol pazarlıkla alışveriş yapabileceğiniz Çin mahallesindeki gece pazarıyla devam edecek.  Çin mahallesinden sonra kısa bir otobüs turu yapılacak ve şehri gece ışıklar altında göreceğiz.


10.Gün KUALA LUMPUR

Kahvaltımızı yaptıktan sonra çevreyi daha iyi tanıyabilmeniz ve alışveriş yapabilmeniz için siz değerli misafirlerimize serbest zaman sunuyoruz. Sunduğumuz serbest zamanı daha farklı bir şekilde değerlendirmek isteyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından organize edilecek Batu Mağaraları Turuna katılabilirler.

Batu Mağaraları Turu (35.Euro) Bu turumuzda 130 milyon yıllık kireç taşından Tepenin içine yapılmış Batu Mağarasını ziyaret ediyoruz. Girişte bizi maymunlar karşılıyor. 272 basamak çıkarak mağaranın içindeki Hindu Tapınağını ziyaret ediyor ve Tanrı Muruga’nın en yüksekteki mabedini görüyoruz. Dönüşte Pewter (bakır kalay karışımı) isimli maddeden yöresel eşyaların yapıldığı Royal Selangor Pewter merkezini geziyoruz. Öğleden sonra Kuala Lumpur’u tanımanız için hazırlanan panoramik şehir turunu yapacağız. Merdeka meydanı, Ulusal cami, Kahramanlar anıtı, Malezya Sultanın sarayı (dışarıdan) görülecek yerler arasında bulunuyor.


11.Gün / 12.Gün KUALA LUMPUR – İSTANBUL

Kahvaltımızı yaptıktan sonra odalarımızı boşaltıyoruz. Rehberimizin bildireceği saatte havalimanına transferinizi gerçekleştiriyoruz. Rehberin belirleyeceği saate kadar serbest zamanınız olacak. Serbest zamanın ardından Kuala Lumpur Havalimanına transferinizi gerçekleştiriyoruz. Pasaport ve check-in işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 67 sefer sayılı uçuş ile saat 23.30 ‘de İstanbul’a hareket ediyor ve yerel saat ile 05.00’de İstanbul’a ulaşıp turumuzu sonlandırıyoruz.

Otel İsimleri

Singapur         : Royal Hotel Singapur (4*) vb.
Hong Kong     : Harbour Plaza Hong Kong (4*) vb.
Bangkok         : Ramad Riverside Bangkok (5*) vb.
Kuala Lumpur: Vivatel Hotel  Kuala Lumpur (4*) vb.


Avantajlı Paket Ekstra Geziler 1 : 590.Euro yerine 540.Euro (Tur esnasında rehbere ödenir)
Malezya gecesi turu , Batu magaralari  , Yuzen Carsi & Yilan Ciftligi  , Siam Niramit Show & Asiatique Gece Pazari , Okyanus Parki , Macau Turu , Yemekli Tekne Turu , Sentsosa Adasi , Gece Safarisi  


Avantajlı Paket Ekstra Geziler 2 : 410.Euro yerine 370.Euro (Tur esnasında rehbere ödenir)
Batu magaralari , Yuzen Carsi & Yilan Ciftligi  , Siam Niramit Show & Asiatique Gece Pazari , Yemekli Tekne Turu , Macau , Sentosa Adasi                                                             

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

Türk Havayolları İle İstanbul – Singapur  / Kuala Lumpur-  İstanbul Parkurunda Ekonomik Sınıf Uçuşları

Seçilecek Kategorideki Otellerde Oda Kahvaltı Bazında 9 Gece Konaklama

Yerel Havayolları İle  Singapur  - Hongkong  Parkurunda Ekonomik Sınıf Uçuşları ( 15 Kg Bagaj Hakki İle )

Yerel Havayolları İle  Hong Kong– Bangkok Parkurunda Ekonomik Sınıf Uçuşları ( 15 Kg Bagaj Hakki İle )

Yerel Havayolları İle  Bangkok – Kuala Lumpur Parkurunda Ekonomik Sınıf Uçuşları ( 15 Kg Bagaj Hakki İle )

Tüm Havaalanı Otel - Havaalanı – Otel Transferleri

Otellerde Hoşgeldin Kokteyl ( Tayland )

Otellerde Bagaj Taşıma Işlemleri ( Tayland )

Kuala Lumpur’da, Bangkok’da, Hong Kong’da, Singapur’da  Panoramik Şehir Turu

Türkçe Rehberlik Hizmetleri

Havalimanı Vergileri


FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Zorunlu Seyahat Sigortası

Ekstra Turlar Ve Kişisel Harcamalar

Yurtdışı Çıkış Harcı (15 TL)


ÖNEMLİ BİLGİLER

Acentemiz , havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.

Çocuk fiyatları ; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır.

Üç Yataklı odada ; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.

Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır.

Acentemiz  kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Shengen vize işlemleri sırasında ve yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır.

Şehirler arası geçişlerin özel otobüs ile yapılan gezilerimizde minimum katılım sayısı 30 kişidir. Tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanları veya ören yerlerine  yönlendirilecektir.

Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.

Programlarda belirtilen gezilerin günleri yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen geziler yapılmaz. Bu gezilerin yapılamamasından Acentemiz  sorumlu tutulamaz.

65 yaş üzeri misafirlerimize seyahat sigortası için yaş periyodlarına göre sürprim uygulaması vardır. Detayları acentanızdan öğrenebilirisiniz.

Acentemiz  gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Acentemiz  misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde erken rezervasyon ve kampanyalı turlarımızda isim değişikliği, iptal ve iade yapılamamaktadır.


 

NOT: T.C. Vatandaşlarına gidilen ülkelere vize uygulaması yoktur. Tur kalkış tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT! Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Singapur, Hong Kong, Bangkok, Kuala Lumpur Kış Turu

TUR SAYFASINA DÖN

REZERVASYON YAP

Konum

Singapur, Hong Kong, Bangkok, Kuala Lumpur Kış Turu