Singapur, Vietnam, Kamboçya, Phuket Turu

Singapur(1) & Saigon (2) & Hanoi (2) & Siem Reap (2) Phuket (3)

10 Gece - 11 Gün

Tur Kalkış Yeri : İstanbul

 • İstanbul-3. Yeni Havalimanı

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

TUR KODU : 1312

4* Şehir Dışı Otel
Oda + Kahvaltı
1.549,00 EUR 10.456,00 TL
21.03.2020-31.03.2020 dönemi için geçerli kişibaşı fiyatıdır.

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Dönem dönem fiyat listesi için tıklayın.

1/2. GÜN

İSTANBUL SİNGAPUR( Geceleme Uçakta)

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları Kontuarı önünde saat 22.30‘da hazır bulunulması. (Uçuş tarihinden 1 Gün önceki akşam) Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’na ait TK 54 sefer sayılı uçuşu ile saat 02.00’de Singapur’a hareket. Geceleme uçakta.

2. GÜN

SİNGAPUR

Rahat ve güvenli uçuşumuzun ardından yerel saat ile 17.50’de Singapur’a varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından özel otobüsümüz ile Singapur’u tanımanız için hazırlanan panoramik şehir turunu yapacağız. Singapur şehir turumuzda; Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binaları ve Merlion anıtı göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman.

3. GÜN

SİNGAPUR SAIGON

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Sentosa Adası’’ turuna katilabilirler. Tur bitiminde Singapur Havalimanı'na transfer. Yerel havayolları Saigon’a ( Ho Chi Min ) ucus. Vize ve valiz işlemlerimizin ardından otelinize transfer ve serbest zaman.

Alternatif Program

Sentosa Adası Turu

90 Euro

Sentosa Singapur’luların haftasonlarını değerlendirdikleri Singapur’un en büyük adası. Otobüsümüzle Faber tepesine geldikten sonra teleferikle adaya güzel manzara eşliğinde geçiyoruz. Ada üzerinde önce Singapur’un tarihinin anlatıldığı mumya müzesini gezeceğiz. Daha sonra devasa okyanus balıklarını, köpek balıklarını ve daha pek çok okyanus canlısını yürüyen bant üzerinde camın arkasından izleyebileceğiniz büyük akvaryumu gezeceğiz.

4. GÜN

SAIGON

Sabah kahvaltısının Kahvaltının ardından özel aracımız ile panoramik olarak düzenleyeceğimiz şehir turumuz için otelimizden hareket edyoruz. Eski ismi ile Saigon olarak bilinen, Vietnamın en büyük ve aynı zamanda ekonomik, kültürel başkenti konumundaki Ho Chi Minh şehir turumuz sırasında Uzlaşma Sarayı, Fransız Koloni döneminden kalma tarihi Notre-Dame Katedrali, Posta Binası göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi Ben Tanh pazarında alışveriş için serbest zamanımız olacak. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz Cu Chi Tünelleri turumuza katılabilirler. Tur bitiminde otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

Alternatif Program

Cu Chi Tünelleri Turu

40 Euro

Yakın tarihimizin en etkileyici olaylarından, birçok filme konu olmuş, Vietnam ile ABD arasında yapılan savaş esnasında Vietnam savunucularının yer altına yaklaşık 200 km uzunluğunda yaptıkları Cu Chi tünellerini, Amerika ile savaşın yaşandığı dönemde kullanılan savaş araç ve malzemelerinden örnekleri görme imkânımız olacak.

5. GÜN

SAIGON HANOI

Sabah erken saatte alınacak kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Mekong Turuna katilabilirler. Tur bitiminde Ho Chi Minh Havalimanı'na hareket. Yerel havayolları ile Hanoi’ye uçuş. Pasaport ve valiz işlemlerimizin ardından otelinize transfer ve serbest zaman.

Alternatif Program

Mekong Turu

60 Euro

Turumuzda ilk durağımız Ben Luc bölgesinde bulunan Cao Dai Tapınağı. 1919 yılında oluşturulan byeni bir din olan Caosinizm'e adanan bu tapınak, 1933 - 1955 yılları arasında inşa edilmiştir. Tapınak ziyareti sonrasında özel teknemiz ile birlikte Mekong Irmağına yolculuğumuz başlıyor. Tekne turumuzda ilk olarak Thoi Son adası ziyaretimiz olacaktır. Bu ada Vietnamın Meyve Sepeti olarak adlandırılmaktadır. Bu adada birbirinden ilginç tropikal meyveleri tatma imkanınız olacaktır. Ada ziyareti sonrasında yerel bir köy yolu üzerinde 15 dakikalık atla yürüyüş imkanımız olacaktır. Bu yürüyüş sonunda Chuong Duong Meyve Bahçelerine ulaşacağız. Bu bölgede hem tropikal meyveler hem de Vietnam’ın güzel yeşil çayını yerel Vietnam müziği eşliğinde tatma imkanımız olacak. Öğle yemeğini lokal bir restauranda alacağız.

6. GÜN

HANOI

Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu misafirlerimiz ekstra olarak UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Halong Bay Turuna katılabilirler. Tur bitiminde otelimize geri dönüş ve serbest zaman.

Alternatif Program

Halong Bay Turu

90 Euro

Keyifli bir tekne turunda dünyanın en muhteşem doğal güzelliklerinden biri kabul edilen bu körfezi keşfedeceğiz. Adacıklar ve mağaralar etrafında gezimizi gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeğimizi teknede alıyoruz.

7. GÜN

HANOI SIEM REAP

Sahvaltın ardından panoromik şehir turumuz icin otelimizden hareket, Ho Chi Minh Mozalesi, Başkanlık Sarayı, Vietnam’ın ilk üniversitesi olan Literatür Tapınağı ve Single Pillar Pagodası görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Hanoi Havalimanina hareket. Yerel havayollari ile Siem Reap’e ucus. Vize ve valiz islemlerimizin ardindan otelinize transfer ve serbest zaman.

8. GÜN

SIEM REAP

Kahvaltımızın ardından tam günlük “ Angkor Wat “ tapınaklar turu için otelimizden hareket ediyoruz. UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan, dünyanın en büyük tapınağı olan Angkor Wat’ı ve Kimer başkenti Angkor Thom’u ziyaret ediyoruz. 81 hektarlık bir araziye kurulmuş olan tapınak kompleksi Pekin'deki Emperyal Palas'tan dahi daha büyüktür. Ayırt edici 5 kulesi Kamboçya Bayrağında yer almaktadır. Sanat tarihçilerine göre Khmer sanatı ve mimarisinin en iyi örneği olan bu baş yapıttaki kuleler; Meru'nın 5 tepesini sembolize etmektedir. Çevreleyen duvar dünyanın sonundaki dağları, duvarın ardındaki hendek de ötesindeki okyanusları sembolize eder. Alacağımız öğle yemeğinin ardından bölgedeki en güzel tapınaklardan biri olan Ta Prohm’u geziyoruz. Angelina Jolie’nin oynadığı Tomb Raider filmlerinde de kullanılan tapınak, keşfedildiği zamandan beri hiçbir restorasyon geçirmemiş olmasıyla meşhur. Bu gizemli tapınak içinde büyüyen ağaçlarla eşsiz bir görsel şölen oluşturuyor. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz Tonle Sap Turuna katılabilirler. Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman.

Alternatif Program

Tonle Sap Turu

35 Euro

Siem Reap’in 10 km yer alan Chong Khenas “ Tonle Sap “ Güneydoğu Asya’nın en büyük gölüdür. Devasa Tonle Sap Gölünün üzerinde yüzen okullar, restoranlar, hastaneler ve daha nice binadan oluşan eşi benzeri bulunmayan bir yerleşim yeri olan Tonle Sap’da insanların suyun üzerinde geçen hayatlarına tanıklık edeceğiz.

9. GÜN

SIEM REAP PHUKET

Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve havalimanına transfer. Rahat ve güvenli uçuşumuzun ardından yerel saat ile Phuket’e varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından özel otobüsümüz ile otelimize hareket. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek akşam yemekli Phuket Fantasea turuna katilabilirler. Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman.

Alternatif Program

Phuket Fantasea Turu

65 Euro

Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale, akrobasi, özel efektler, fil gösterisi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ziyaretçileri büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceğinizden eminiz.

10. GÜN

PHUKET

Kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek tam günlük Phi Phi Adası turuna katilabilirler.

Alternatif Program

Phi Phi Adası Turu

70 Euro

Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği “Maya Bay”’de denize girme ve güneşlenme imkanı. İkinci sırada Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda. Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüş.

11. GÜN

PHUKET İSTANBUL

Kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek James Bond Adası turuna katilabilierler. Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelinizde

Alternatif Program

James Bond Adası Turu

70 Euro

Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız bir çok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, koy ve mağaralar arasında mutheşem doğa manzarlarına şahit olacağınız bir mecara sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylulerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek icin serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız snorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa adası veya Naka Adası olacaktır.

12. GÜN

Kahvaltının ardından odaların bosaltılması ve havalimanina hareket. Pasaport ve check in işlemlerinin ardından Türk Hava yollarının TK 173 sefer sayılı uçuş ile saat 11:35‘de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18.45’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Gidiş: İstanbul Havalimanı - Türk Havayolları TK 54 - Uçuş Saati 02:00

Dönüş: Türk Havayolları TK 173 - Uçuş Saati 11:35

Türk Hava Yolları ile İstanbul – Singapur  / Phuket – İstanbul parkurunda ekonomik sınıfı uçak bileti,
Belirtilen otel kategorilerinde oda kahvaltı bazında konaklama,
Yerel Hava Yolları ile Singapur – Ho Chi Minh parkurunda ekonomik sınıf uçuşları (Bagaj 20 kg)
Yerel Hava Yolları ile Ho Chi Minh – Hanoi parkurunda ekonomik sınıf uçuşları (Bagaj 20 kg)
Yerel Hava Yolları ile Hanoi – Siem Reap parkurunda ekonomik sınıf uçuşları (Bagaj 20 kg)
Yerel Hava Yolları ile Siem Reap – Phuket parkurunda ekonomik sınıf uçuşları (Bagaj 20 kg)
Tüm havaalanı – otel – havaalanı transferleri
Singapur, Saigon, Hanoi,  Siem Reap,  panoramik şehir turlari,
Profesyonel türkçe rehberlik hizmetleri
Türsab Zorunlu Mesleki Sigortası
Havalimanı Vergileri
Seyahat sigortası (25 Euro)
Programda dahil olarak belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri 
Yurtdışı çıkış harcı bedeli
Kambocya Vizesi
Vietnam Vizesi

Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 

 


 

VİETNAM
Vietnam vizesi için C1 Belgesi alınması gerekmektedir. Acentenizden 75 USD ücret karşılığı bu belgeyi temin edebilirsiniz. C1 Belgesine ek olarak kapıda 45 USD ödeme yaparak vizeler kapı vizesi olarak alınacaktır. Kapıda; 2 adet resim (arka fonu beyaz, 3.5x4.5 boyutlarında) bulundurulması zorunludur.

KAMBOÇYA
Kapı vizesi olarak alınmaktadır. Ülkeye girişte 30 Dolar olarak ödenmektedir.

 

Avantajlı Paket Ekstra Geziler 1 : 520 Euro yerine 480 Euro (Tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenir)
Sentosa Adası , Cu Chi Tunelleri , Mekong Delta Turu , Halong Bay Gezisi , Tonle Sap Gezisi ,  Phi Phi Adası , James Bond Adası Turu , Phuket Fantasea Show

Gezilecek Şehirler

Singapur


Malezya ve Endonezya arasında kalan bir ada ülkesi olan Singapur, Asya’nın en dikkat çeken şehir devletlerinden biridir. İlginç yasakları ile ünlü olan Singapur’a, dünyanın her yerinden rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Güneydoğu Asya’nın en küçük ülkesi olmasına rağmen Singapur ziyaretçilerine gezilecek yerler açısından pek çok seçenek sunmaktadır. Ülkenin rengarenk sokaklarında kaybolmak, cana yakın insanlarını yakından tanımak için Gezinomi Singapur turunu seçmelisiniz.

GÖRÜLMELİ

Singapur görülmesi gereken yerler
 • Night Safari Hayvanat Bahçesi
 • Sentosa
 • Singapur Flyer
 • Universal Stüdyoları

TADILMALI

Singapur ne yenir
 • Hokkien mee
 • Karides
 • Noodle

Hanoi


Vietnam’ın başkenti olan Hanoi, her yıl pek çok turistin ziyaret ettiği şehirler arasında yer almaktadır. Hanoi gezilecek yerler ve burada tatmanız gereken lezzetleri de şimdi öğrenebilirsiniz. Gezinomi Hanoi turlarına hemen göz atabilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Hanoi görülmesi gereken yerler
 • Ho Chi Minh Mozolesi
 • Ho Chi Minh Mozolesi
 • Hoan Kiem Gölü
 • Vietman Müzesi

TADILMALI

Hanoi ne yenir
 • Balık çeşitleri
 • Bia Hoi (birası)
 • Pho Goa (tavuklu çorba)
 • Pirinç şarabı

Saigon


Vietnam’ın en büyük şehri olan Saigon, Kuzey Vietnam'ın lideri Ho Chi Minh'ten ismini almış olan Saigon, Fransız Koçinçin kolonisinin başkentiydi. Eski Fransız sömürgesini gezip görmek ve geriye kalanları keşfetmek için Gezinomi Vietnam turlarını tercih edebilirsiniz. Saigon turları sırasında gezilecek yerler ve tadına bakmanız gereken lezzetler aşağıdaki listede sizi beklemektedir.

GÖRÜLMELİ

Saigon görülmesi gereken yerler
 • Cu Chi Tünelleri
 • Saigon Notre Dame Bazilikası
 • War Remnants Müzesi
 • Yeniden Birleşme Sarauo

TADILMALI

Saigon ne yenir
 • Baharatlı Yiyecekler
 • Egzotik Meyveler
 • Pirinç Yemekleri
 • Sebzeler

Seam Reap


Kamboçya’nın en güzel şehirlerinden biri olan Seam Reap’te farklı bir tur planı yapabilir ve keşiflere çıkabilirsiniz. Gezinomi Kamboçya turları arasında yer alan Seam Reap’te gezilecek yerler listesi yapmalı ve Seam Reap’te tatmanız gereken lezzetleri hemen öğrenebilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Seam Reap görülmesi gereken yerler
 • Angkor Thom
 • Angkor Vat
 • Banteay Srei Tapınağı
 • Bayon

TADILMALI

Seam Reap ne yenir
 • Patates Kızartması
 • Pirinç Yemekleri
 • Yumurtalı Kızarmış Tofu

Phuket


Gezinomi yurt dışı tur seçenekleri arasında en çok tercih edilen turlardan olan Phuket turları için en güzel zamanı hemen yakalayabilirsiniz. Phuket turları sırasında tatmanız gereken en güzel lezzetleri hemen öğrenebilir ve burada gezilecek en özel noktaları da hemen not alabilirsiniz. Phuket turlarını şimdi inceleyebilirsiniz!

GÖRÜLMELİ

Phuket görülmesi gereken yerler
 • Chalong Tapınağı
 • Khao Phra Thaew Ulusal Parkı
 • Phuket Fantasea
 • Phuket Kelebek Çiftliği

TADILMALI

Phuket ne yenir
 • Balık ürünleri
 • Pancake
 • Tropik Meyveler
12 TAKSİT İMKANI! Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

Tayland

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
Thai
Para Birimi
Baht
Saat Farkı
4
Voltaj
220 V

Genel: Bir tatil cenneti olan başkenti Bangkok ile dünyanın en çok ziyaret edilen ülkesi olan Tayland, sıcak ve nemli muson iklimi ile bilinmektedir. Ortalama sıcaklık her zaman 25-30 derecedir.

Telefon: Ülke kodu: 66 Konsolosluk: (2) 274 7262

Vergiler: % 7 oranında vergi uygulaması bulunmaktadır.

Bahşiş: Bahşiş miktarını siz belirleyebilirsiniz.

Singapur

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
İngilizce, Çince, Malayca
Para Birimi
Singapur Doları
Saat Farkı
5
Voltaj
220 V

Genel: Malay Yarımadası’nın güneyindeki ada devlettir. Malezya ve Endonezya ile komşudur. Ülkede sıcak ve nemli muson iklimi yaşanmaktadır.

Telefon: Ülke kodu: 65 Konsolosluk: 732 9211

Vergiler: % 7 oranında vergi uygulanıyor.

Bahşiş: Bahşiş miktarı kişiye bağlıdır.

Vietnam

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
Viet, Çince, Fransızca, İngilizce
Para Birimi
Vietnam Dong
Saat Farkı
5
Voltaj
220 V

Genel: Başkenti Hanoi olan Vietnam’da tropikal bir iklim yaşanmaktadır. Hava sıcaklıkları 38 derecenin üzerine çıkabiliyor.

Telefon: Ülke kodu: 84 Konsolosluk: 84-4 822 24 60 (3 lines)

Vergiler: Vergi uygulaması bulunmuyor.

Bahşiş: Bahşiş için özel istek yoktur aksine verirseniz çok sevinilir.

Kamboçya

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
Kmer, İngilizce ve Fransızca
Para Birimi
Kamboçya Rieli
Saat Farkı
5
Voltaj
220 V

Genel: Kamboçya, Tayland Körfezi’ne kıyısı bulunan bir ülkedir. Tropik iklimin yaşandığı Kamboçya’da Nisan ve Aralık ayında sıcaklık 40 dereceye kadar çıkıyor.

Vergiler: Vergi uygulaması bulunmuyor.

Bahşiş: Restoranlarda % 5 ile bahşiş bırakılabiliyor.

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Benzer Turlar

Phuket, Bangkok, Maldivler Turu Qatar Havayolları İle

Phuket, Bangkok, Maldivler Turu Qatar Havayolları İle

15.03.2020 - 24.03.2020 fiyatıdır. 9 Gece 10 Gün
2900.00 EUR
Elegant Uzakdoğu Turu Singapur Başlar

Elegant Uzakdoğu Turu Singapur Başlar

25.03.2020 - 04.04.2020 fiyatıdır. 10 Gece 11 Gün
2998.00 EUR
Büyük Uzakdoğu Turu

Büyük Uzakdoğu Turu

07.03.2020 - 20.03.2020 fiyatıdır. 13 Gece 14 Gün
2998.00 EUR
Klasik Uzakdoğu Turu Türk Hava Yolları ile Singapur Başlar

Klasik Uzakdoğu Turu Türk Hava Yolları ile Singapur Başlar

25.03.2020 - 04.04.2020 fiyatıdır. 10 Gece 11 Gün
2598.00 EUR
Fenomen Uzakdoğu Turu

Fenomen Uzakdoğu Turu

19.03.2020 - 29.03.2020 fiyatıdır. 10 Gece 11 Gün
2098.00 EUR
Fenomen Uzakdoğu

Fenomen Uzakdoğu

10.04.2020 - 18.04.2020 fiyatıdır. 8 Gece 9 Gün
2298.00 EUR

Konum

Singapur, Vietnam, Kamboçya, Phuket Turu