Süper Promosyon Bangkok, Pattaya, Phuket Turu

Bangkok (2) & Pattaya (2) & Phuket (3)

7 Gece - 8 Gün

Tur Kalkış Yeri:İstanbul

 • İstanbul-3. Yeni Havalimanı

Mahan Hava Yolları İle
Vizesiz
4 yorum sonucu ortalama 8.2 puan [Yorumlar]

TUR KODU:13251

3* & 4* Oteller
Oda + Kahvaltı
1.099,00 EUR22.584,50 TL
14.02.2023-21.02.2023 dönemi için geçerli kişibaşı fiyatıdır.

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Dönem dönem fiyat listesi için tıklayın.

1. GÜN

İSTANBUL TAHRAN

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Mahan Havayolları kontuarı önünde Saat 08:00’de buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Mahan Havayollarının W5113 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 12:15’de Tahran’a hareket ediyoruz. Yerel saat 16:45’de Tahran’a varış. Ardından Mahan Havayollarının W5051 22:10’da Bangkok’a hareket ediyoruz.

2. GÜN

TAHRAN BANGKOK

Sabah uçakta alacağımız kahvaltımızın ardından yerel saat ile 07:30’da Bangkok Suvarnabhumi Havalimanına varış. Alanda bekleyen rehberimiz ile buluşma ve özel araçlarımız ile Bangkok şehir turu için hareket, yapılacak olan Bangkok panoramik şehir turunda Altın Buddha tapınağı, çiçek pazarı, Çin mahallesi, parlamento binası, demokrasi anıtı görülecek yerlerden bazılarıdır. Bu turumuz esnasında hem Bangkok'un egzotik güzelliğini hem de Tayland'ı derinden etkileyen Budizm’i daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır. Tur bitiminde otelimize transfer, oda dağılımı ve yerleşmenin ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Bangkok Kanallar turumuza katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Baiyoke turumuza katılabilirler.

Alternatif Program

Bangkok Kanallar Turu

25 Euro

Alternatif Program

Akşam Yemekli Baiyoke Sky Turu & Asiatique Riverfront Gece Pazarı

50 Euro

3. GÜN

BANGKOK

Sabah kahvaltısının ardından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz gün içerisinde extra olarak düzenlenecek Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği Turuna , akşam ise yine extra olarak düzenlenecek Chao Praya Dinner Cruise & Asiatique Riverfront Gece Pazarı Turuna katılabilirler. Geceleme Otelimizde.

Alternatif Program

Yüzen Çarşı Turu

50 Euro

Alternatif Program

Chao Praya Dinner Cruise

50 Euro

4. GÜN

BANGKOK PATTAYA

Sabah kahvaltımızın ardından Pattaya’ya hareket ediyoruz. Kraliyet ailesine ait olan Dünyaca ünlü mücevher fabrikası ziyareti ve Tayland’ın en ünlü eğlence beldesi olan Pattaya’ya varış. Otelimize transfer ve serbest zaman. Dileyen misafirler extra olarak düzenlenecek Fil Safarisi ve Timsah çiftliği Turumuza katılabilirler. Turumuzun ardından Akşam arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Dünyaca ünlü ALCAZAR SHOW turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde.

Alternatif Program

Fil Safarisi Turu

35 Euro

Alternatif Program

Timsah Çiftliği Turu

20 Euro

Alternatif Program

Alcazar Show Turu

35 Euro

5. GÜN

PATTAYA

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek MERCAN KAYALIKLARI İLE UNLU MERCAN ADASI Turu’muza katılabilirler. Geceleme otelimizde

Alternatif Program

Mercan Adası Turu

45 Euro

6. GÜN

PATTAYA PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirteceği saatte havalimanı transferimiz gerçekleşiyor. Bilet ve Bagaj işlerimizin ardından yerel havayolları ile Phuket’e yaklaşık 1.5 saat sürecek keyifli yolculuğumuz başlıyor. Phuket’e varış ve bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer oluyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile akşam Ekstra olarak düzenlenecek Fantasea Show Turuna katılabilirsiniz.

Alternatif Program

Fantasea Show Turu

60 Euro

7. GÜN

PHUKET

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak 07.30 hareket ile yapılacak öğle yemekli James Bond Adası ve Kano gezintileri Turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde.

Alternatif Program

James Bond Adası ve Kano Gezintileri Turu

70 Euro

8. GÜN

PHUKET

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak Phi Phi Adası Turuna katılabilirler Geceleme otelinizde

Alternatif Program

Phi Phi Adası Turu

70 Euro

9. GÜN

PHUKET BANGKOK -TAHRAN-İSTANBUL

Sabah kahvaltımızın ardından rehberimizin belirteceği saatte Havalimanına Transfer oluyoruz. Yerel Havayolları ile Bangkok’a iç hat uçuşumuz gerçekleşiyor. Varışımızın ardından Bilet ve Bagaj işlemlerimiz ile birlikte Mahan Havayolları W5050 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 21:30’da Tahran’a hareket. Yerel saat ile 02:30’da Tahran’a varış. Sonrasında 06:50’de Mahan Havayollarının W5114 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Saat 08:35’te İstanbul Yeni Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

Gidiş: İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Mahan Havayollarının W5113 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 12:15’de Tahran’a Hareket
Ardından Mahan Havayollarının W5051 22:10’da Bangkok’a Hareket

Dönüş: Mahan Havayolları W5050 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 21:30’da Tahran’a Hareket
Mahan Havayollarının W5114 sefer sayılı uçuşu 06:50’de İstanbul’a Hareket

Mahan Havayolları ile İstanbul - Tahran-Bangkok-Tahran-İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri ve Uçak içi ücretsiz ikramlar
Yerel Havayolları ile Bangkok-Phuket-Bangkok Gidiş Dönüş Uçak Biletleri
Havalimanı vergileri
Bangkok Şehir Turu
Havalimanı Otel Havalimanı Transferler
Bangkok 2 Phuket 3 Pattaya 2 Gece Oda Kahvaltı Konaklamalar
Yerel Rehberlik hizmeti (İngilizce) +10 Kişi Olması durumunda Türkçe Rehberlik Hizmeti

 

Yurtdışı çıkış harcı
Seyahat sağlık sigortası
Kişisel harcamalar
Extra Turlar

Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

 

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.

Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

 

Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.

Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

 

Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 

3* BANGKOK IBIS SATHORN VB
4* PHUKET SLEEP WITH ME HOTEL VB.
3* PATTAYA TRAVELODGE VB.
Bangkok Kanallar Turu Kişi Başı:25 Euro
Baiyoke ve Patpong Gece Pazarı Turu Kişi Başı :40 Euro
Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği Turu Kişi Başı:50 Euro
Chao Praya Dinner Cruise  &  Asiatique Riverfront Gece Pazarı Kişi Başı:50 Euro
Fantasea Show Turu (Akşam Yemekli) Kişi Başı:60 EUR
James Bond Adası ve Kano Gezintileri Turu (Öğle Yemekli) Kişi Başı:70 EUR
Phi Phi Adası Turu Kişi Başı:70 EUR
Fil Safarisi Turu Kişi Başı:35 Euro  
Timsah Çiftliği Turu Kişi Başı:20 Euro
Alcazar Show Turu Kişi Başı:35 Euro
Mercan Adası Turu Kişi Başı:45 Euro

 

T.C. Vatandaşlarına Tayland’da vize uygulaması yoktur. Tur kalkış tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

Gezilecek Şehirler

Bangkok


Tayland'ın en büyük şehri olan Bangkok aynı zaman başkent olma özelliğine de sahiptir. Bangkok gibi eşsiz bir şehirde gezip dolaşmak, en farklı lezzetlerin tadına bakmak ve bambaşka bir kültür tanımak için Bangkok turu harika bir seçim olabilir.

GÖRÜLMELİ

Bangkok görülmesi gereken yerler
 • Büyük Saray
 • Wat Pho Tapınağı
 • What Phra Kaew Tapınağı
 • Jim Thompson Müzesi
 • Lumphini Park
 • Golden Buddha Tapınağı

TADILMALI

Bangkok ne yenir
 • Suşi
 • Baharatlı meyveler
 • Deniz mahsulleri
 • Sebze haşlama

Phuket


Gezinomi yurt dışı tur seçenekleri arasında en çok tercih edilen turlardan olan Phuket turları için en güzel zamanı hemen yakalayabilirsiniz. Phuket turları sırasında tatmanız gereken en güzel lezzetleri hemen öğrenebilir ve burada gezilecek en özel noktaları da hemen not alabilirsiniz. Phuket turlarını şimdi inceleyebilirsiniz!

GÖRÜLMELİ

Phuket görülmesi gereken yerler
 • Khao Phra Thaew Ulusal Parkı
 • Chalong Tapınağı
 • Phuket Fantasea
 • Phuket Kelebek Çiftliği

TADILMALI

Phuket ne yenir
 • Balık ürünleri
 • Pancake
 • Tropik Meyveler

Pattaya


Yıllık 5 milyon turist konuk eden Pattaya, Tayland’ın en meşhur şehirlerindendir. Doğal güzellikleri ile herkesin mutlaka görmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Gece hayatında eğlenceye doyacak, Tayland körfezinin kıyısında siz de ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı anlayacaksınız.

GÖRÜLMELİ

Pattaya görülmesi gereken yerler
 • Jomtien Plajı
 • Walking Street
 • Hakikat Tapınağı
 • Nong Nooch Tropik Bahçesi
 • Sriracha Tiger Hayvanat Bahçesi
 • Ko Phai Plajı

TADILMALI

Pattaya ne yenir
 • Nuddle
 • Erişteli Mee Krob
 • Pirinç yemekleri
 • Pirinç tatlıları
3 TAKSİT İMKANI!Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

Tayland

hakkında bilmeniz gerekenler

Tayland
Konuşulan Dil
Thai
Para Birimi
Baht
Saat Farkı
4
Voltaj
220 V

Genel: Bir tatil cenneti olan başkenti Bangkok ile dünyanın en çok ziyaret edilen ülkesi olan Tayland, sıcak ve nemli muson iklimi ile bilinmektedir. Ortalama sıcaklık her zaman 25-30 derecedir.

Telefon: Ülke kodu:66 Konsolosluk:(2) 274 7262

Vergiler: % 7 oranında vergi uygulaması bulunmaktadır.

Bahşiş: Bahşiş miktarını siz belirleyebilirsiniz.

Misafir Değerlendirmeleri

Turun Toplam Puanı

4 yorum sonucu ortalama 8,165 puan almıştır.

8.2

Puan Detayları

Uçak / Otobüs Hizmeti
8.3
Otel Konaklaması
9.5
Tur Rehberi
6.8

Misafirlerin tur için yaptığı 4 yorum

img-avatar
T. A.
Olumlu yorumlarGenel olarak herşeyden memnun kaldım.
29.10.2019 tarihinde yorum yapıldı.
9.0puan
img-avatar
A. D.
Olumlu yorumlarTemizlik ve hijyenden memnun kaldık, herşey güzeldi
10.10.2019 tarihinde yorum yapıldı.
10.0puan
img-avatar
A. O.
Olumsuz yorumlarAsya kökenli yemek kültüründen kaynaklı yeme içme kalitesi zayıftı
10.10.2019 tarihinde yorum yapıldı.
6.3puan
img-avatar
Ç. İ.
Olumlu yorumlarPattaya otelinde herşey güzeldi temizlik ve hijyen açısından memnun kaldımOlumsuz yorumlarBangkok oteli yetersiz su kesintisi yaşandı çarşaflar kirli ekstra ücretler talep edildi. Ekstra turların çıkış saati geç olduğu için tur esnasında yeterli vakit kalmadı. Rehber yetersizdi, konu hakkında yeterli bilgisi bulunmuyor.
8.10.2019 tarihinde yorum yapıldı.
7.3puan

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Benzer Turlar

Bangkok, Pattaya Turu - Mahan Havayolları - Kış Dönemi

Bangkok, Pattaya Turu - Mahan Havayolları - Kış Dönemi

23.02.2023 - 2.03.2023 fiyatıdır.7 Gece 8 Gün
1598.00 USD
Bangkok, Phuket Otantik Rotalar Turu

Bangkok, Phuket Otantik Rotalar Turu

5.03.2023 - 12.03.2023 fiyatıdır.7 Gece 8 Gün
2994.00 USD
Bangkok, Pattaya Otantik Rotalar - Türk Havayolları ile

Bangkok, Pattaya Otantik Rotalar - Türk Havayolları ile

15.05.2023 - 22.05.2023 fiyatıdır.7 Gece 8 Gün
2438.00 USD
Bangkok, Phuket Otantik Rotalar (Bgk-Bgk)

Bangkok, Phuket Otantik Rotalar (Bgk-Bgk)

4.09.2023 - 11.09.2023 fiyatıdır.7 Gece 8 Gün
2884.00 USD
Bangkok, Pattaya, Phuket Turu - Türk Havayolları ile (Bgk-Hkt)

Bangkok, Pattaya, Phuket Turu - Türk Havayolları ile (Bgk-Hkt)

30.04.2023 - 7.05.2023 fiyatıdır.7 Gece 8 Gün
2898.00 EUR
Phuket, Pattaya, Bangkok Turu - Ekstra Turlar Dahil - 6 Gece

Phuket, Pattaya, Bangkok Turu - Ekstra Turlar Dahil - 6 Gece

27.03.2023 - 3.04.2023 fiyatıdır.7 Gece 8 Gün
2798.00 EUR

Konum

Süper Promosyon Bangkok, Pattaya, Phuket Turu