Anlık Yazışma

Swiss Crown ile Ren Nehri & 3 Ülke

Köln, Koblenz, Rüdesheim, Mainz, Speyer, Strazburg, Basel

5 Gece - 6 Gün

4* Swiss Crown Gemisi - THY ile
799,00 EUR 4.873,90 TL
06.04.2019-11.04.2019 dönemi için geçerli kişibaşı fiyatıdır.

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Dönem dönem fiyat listesi için tıklayın.
GünKalkış YeriVarış YeriKalkış ZamanıVarış ZamanıAçıklama
1Gemiye Transfer-19:30
2KoblenzRüdesheim12:0019:00
3RüdesheimMainz12:3015:00
4SpeyerAlmanya17:3006:00
5StrazburgFransa14:0006:30
6Baselİstanbul18:0522:05
Gün: 1
Kalkış Yeri: Gemiye Transfer
Varış Yeri: -
Kalkış Zamanı: 19:30
Varış Zamanı:
Açıklama:
Gün: 2
Kalkış Yeri: Koblenz
Varış Yeri: Rüdesheim
Kalkış Zamanı: 12:00
Varış Zamanı: 19:00
Açıklama:
Gün: 3
Kalkış Yeri: Rüdesheim
Varış Yeri: Mainz
Kalkış Zamanı: 12:30
Varış Zamanı: 15:00
Açıklama:
Gün: 4
Kalkış Yeri: Speyer
Varış Yeri: Almanya
Kalkış Zamanı: 17:30
Varış Zamanı: 06:00
Açıklama:
Gün: 5
Kalkış Yeri: Strazburg
Varış Yeri: Fransa
Kalkış Zamanı: 14:00
Varış Zamanı: 06:30
Açıklama:
Gün: 6
Kalkış Yeri: Basel
Varış Yeri: İstanbul
Kalkış Zamanı: 18:05
Varış Zamanı: 22:05
Açıklama:

Gidiş: TK1673 İstanbul Yeni Havalimanı - Köln 11:45 - 14:05 (YSI)

Dönüş: TK1926 Basel - İstanbul Yeni Havalimanı 18:05 - 22:05 (YSI)

*Uçuş detaylarında değişiklik olabilir.

4* Swiss Crown gemisinde 5 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon servis hizmeti gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır.)
2000 yılında seferlerine başlayan, 2019 ocak ayında tamamen yenilenecek olan gemi, 110 m. uzunluğunda, 11,40 m. genişliğinde toplam 36 görevli personeli ile 140 yolcuya hizmet verebilmektedir. Gemide; katlar arası asansör, kütüphane, jakuzi havuzu, sauna, buhar odası, lounge bar gibi imkanlar sunulmaktadır.
THY ile İstanbul Yeni Havalimanı – Köln / Basel – İstanbul Yeni Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçak bileti
4* Swiss Crown gemisinde 5 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon servis hizmeti gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)
Panoramik Köln şehir turu
Programda belirtilen havalimanı transferleri
Wifi-internet hizmeti
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
Türsab mecburi mesuliyet sigortası
Havalimanı ve Liman Vergileri
Gemi personeli bahşiş ücreti (Gecelik kişi başı 9 €, toplamda kişi başı 45 € kabin hesabınıza eklenecektir)
Ekstra turlar (Nakit Euro olarak ödenebilir, kredi kartı geçerli değildir)
Minibar
Vize ücreti
Gemide tüm alkollü ve alkolsüz içecekler
Seyahat sağlık & Seyahat iptal sigortası
Yurt dışı çıkış harcı

Program için Schengen Vizesi gerekmektedir. Yeşil Pasaport için vize gerekmemektedir.

Belirtilen fiyatlar başlangıç fiyatları olup, doluluk oranına göre artış gösterecektir. Güncel fiyat bilgisi için acentamız veya Call Center'ımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Süre sonu gelmeden kontenjan bitebilir, sınırlı kabin içerdiğinden dolayı anlık fiyat değişkenliği göz önünde bulundurulmalıdır. Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra konu ile call canter ekibimiz size geri dönüş sağlayacaktır. Güncel fiyat bilgisi için ofisimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Türkiye´nin her yerinden 0850 466 77 44  Nolu Çağrı Merkezinden Rezervasyon Yaptırabilir, Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

 

Seyahate ilişkin Gemi Biletleri, uçak biletleri seyahate 48 saat kala misafirlere iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür.
Nehir su seviyeleri ve liman şartları değişimi nedeniyle Gemi firması programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Limanlara varış ve hareket saatleri nehir trafiğine göre değişebilir.
Tura katılım için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlamayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlayan ancak uçağa ya da gemiye binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar yolcuya aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda tur ücreti iadesi yapılamaz.

Acentemiz, Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak acentemizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Acentemiz sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında acentemizin herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Veya kişi sayısı yeterli sayının altında ise ve yapılması yolcular tarafından isteniyor ise, tur fiyatı rehber tarafından talep doğrultusunda revize edilebilir. Turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Tura iştirak eden yolcuların, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
Acentemiz, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini (otel içeren paketlerde) değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. ve var ise 4. yatak standart yataktan küçüktür.
Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
Gemide tam pansiyon konaklama birinci gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer.
Tüm dünya cruise gemilerinde olduğu gibi, gemi şirketi, bazı durumlarda, bazı kabinleri misafirlerin satın aldıkları kabin kategorisinin üst kategorisine ücretsiz upgrade edebilmektedir. Genellikle son dakikada, bazı kabin kategorilerinin dolması sonucu ortaya çıkan bu durum tamamen gemi firmasının inisiyatifinde olup, tur firmasının herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. 
Nehir Su seviyesindeki olağanüstü azalma veya artış durumlarında kaptanın insiyatifinde uğranılan limanlar değişiklik gösterebilir. Nehir trafiğine göre program saatleri, varış ve kalkışlar değişiklik gösterebilir.

Program için Çok Girişli Schengen Vizesi gerekmektedir. Yeşil pasaportlu misafirlerimiz vizeden muaftır.

 

Yurtdışı gezilerinde seyahatin bitiş tarihinden en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Yolcu pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması boş vize sayfası olması zorunludur. Yolcuların gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Bu kurallara uyulmaması durumunda havalimanlarında yolcuların uçuşa alınmaması sonucu doğan zararlardan yolcularımız bizati sorumludur.

Havalimanı ve Liman Vergileri 300 Euro

Üzüm bağları ve Siegfrieds müzesi turu
Frankfurt şehir turu
Mannheim & Heidelberg kalesi turu
Strazburg şehir turu

 

Organize edeceğimiz ekstra turlar Özel araçlı, Türk rehber ve bazı yerlerde lokal rehber eşliğinde Türkçe anlatımlıdır.
Ekstra Turların bedeli, turun ilk gününde, sadece EURO üzerinden, görevli personele yapılır. Kredi kartı ile ödenemez ve ücret iadesi ancak hastalık durumunda mümkündür. Turlarımızda belirtilen yerler dışında giriş ücretleri yolculara aittir. İptal hakkı haklı gerekçeye dayandığında; alınmış olan giriş bilet ve olası masraflar iptal durumunda hesaplanarak kalan ücret yolcuya iade edilir.
Araçların giremeyeceği yerlerde, turlarımızın bazı bölümleri yürüyüş turu şeklinde yapılabilmektedir.
Bazı ekstra turlar tam günlük ve öğle yemeği içermeyen programlardır. Dolayısıyla ekstra turlara katılmadan önce gemi restoranından sandwich, meyve vb yiyecekleri ücretsiz olarak kendiniz hazırlayıp yanınıza alabilirsiniz ya da gemi tarafından verilecek olan ‘’Lunch Boxlardan temin edebilirsiniz.
Geminin organizasyonu olan ekstra turlara katılım sayısı yeterli olmadığı takdirde diğer müşteriler ile aynı otobüs paylaşılmakta ve bilgiler kulaklık ile dinlenmektedir.
Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. İçeriği ve verilen servisler aynı kalmak kaydı ile, gezi yöneticilerimiz tarafından, teknik sebeplerle farklı sıralamalarda yapılabilir. Zamanlamalarda rehberimizin kararları uygulanır. Olağandışı sebepler karşısında, acenta ve/veya rehber, gezileri farklı bölgelere yapma, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
Programda ekstra olarak belirtilen geziler minimum 15 kişi katılımcı için geçerli olup, yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Veya kişi sayısı yeterli sayının altında ise ekstra tur maliyetindeki artış sebebi ile tur fiyatı rehber tarafından talep doğrultusunda revize edilebilir. Turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Ekstra tur otobüsleri sadece ekstra tura katılmış misafirler içindir ve turlara katılmayan misafirler bu otobüslerden yararlanamazlar.

PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT! Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

SEYAHAT ROTASI

Seyahat Rotası

GEMİ PLANI

Gemi Planı

Kabin Seçenekleri

Dış Kabin – Alt Kat
İç kabin

Alt kat 13,5 m2. Kabinlerde klima, tv, dahili telefon, kasa ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Alt kat 13,5 m2. Kabinlerde klima, tv, dahili telefon, kasa ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Kapat
Dış Kabin Panaromik Camlı
İç kabin

Açılır Pencere – Orta Kat 13,5 m2. Kabinlerde klima, tv, dahili telefon, kasa ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Açılır Pencere – Orta Kat 13,5 m2. Kabinlerde klima, tv, dahili telefon, kasa ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Kapat
Gerçek Balkonlu Kabin
İç kabin

Üst Kat 13,5 m2. Kabinlerde klima, tv, dahili telefon, kasa ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Üst Kat 13,5 m2. Kabinlerde klima, tv, dahili telefon, kasa ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Kapat

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Benzer Turlar

Amadeus Silver II ile Romantik Ren Nehri & Muhteşem Mosel Nehri

Amadeus Silver II ile Romantik Ren Nehri & Muhteşem Mosel Nehri

04.07.2019 - 11.07.2019 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
2798.00 EUR
Amadeus Silver 2 ile Romantik Ren Nehri & Muhteşem Mosel Nehri

Amadeus Silver 2 ile Romantik Ren Nehri & Muhteşem Mosel Nehri

11.07.2019 - 18.07.2019 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
2798.00 EUR
Swiss Gloria ile Avignon, Rhone Nehri, Provence, Güney Fransa Turu

Swiss Gloria ile Avignon, Rhone Nehri, Provence, Güney Fransa Turu

29.10.2019 - 03.11.2019 fiyatıdır. 5 Gece 6 Gün
1798.00 EUR
Serenity ile Lale Zamanında Ren Nehri

Serenity ile Lale Zamanında Ren Nehri

18.04.2019 - 24.04.2019 fiyatıdır. 6 Gece 7 Gün
1698.00 EUR
Swiss Crown ile Ren Nehri & Main Nehri

Swiss Crown ile Ren Nehri & Main Nehri

27.06.2019 - 01.07.2019 fiyatıdır. 4 Gece 5 Gün
1798.00 EUR
Swiss Crown ile Main Nehri & Main, Tuna Kanalı & Tuna Nehri

Swiss Crown ile Main Nehri & Main, Tuna Kanalı & Tuna Nehri

01.07.2019 - 06.07.2019 fiyatıdır. 5 Gece 6 Gün
1998.00 EUR

Swiss Crown ile Ren Nehri & 3 Ülke

TUR SAYFASINA DÖN

REZERVASYON YAP

Konum

Swiss Crown ile Ren Nehri & 3 Ülke