Tatile Gönderen Para GeziPara

Tatile Gönderen Para GeziPara

Geçerlilik Tarihi:21.12.2014 - 11.05.2025

Tatile Gönderen Para:GeziPara

GeziPara Nedir?
GeziPara, Gezinomi'ye üye olarak kazanmaya başlayacağınız ve sitede yapacağınız her aktif alımda kazanmaya devam ettiğiniz gerçek TL değerli bir paradır.

Nasıl Kullanılır?
GeziParalar, Gezinomi'den yapacağınız 1.000 TL ve üzeri yurt içi otelleri, kıbrıs otelleri, yurt dışı turları, kültür turları veya cruise turları alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
Kazandığınız GeziParaları satın alacağınız tatilinizde indirim olarak kullanabilir veya GeziParanızı biriktirerek tüm tatilinizi bedavaya alabilirsiniz
Kazanılan GeziParalar'ın kullanım süresi 2 yıldır.

Nasıl Gezi Para Kazanırsınız?
Üye Olarak;
Gezinomi'ye üye olduğunuzda anında hesabınıza 50 TL değerinde GeziPara yüklenir.

Üye Kazandırarak;
Gezinomi'ye davet ettiğiniz, üye olan her kişinin ilk alışverişi size GeziPara kazandırır. Davet ettiğiniz üyelerin 500 TL ve üzeri tatil, tur, cruise veya konaklama alışverişlerinde 50TL, 500 TL altındaki alışverişlerde ise 10 TL GeziPara kazanırsınız.

Alışveriş Yaparak;
Gezinomi'den satın alacağınız her tatil, tur, cruise veya konaklama ücretinin %1'i değerinde GeziPara rezervasyonunuzu gerçekleştirdiğinizde hesabınıza yüklenir.
Ayrıca yurt içi ve yurt dışı tüm uçak bileti satın alımlarınızda 5 TL değerinde GeziPara yüklenir.

Yorum Yazarak;
Gezinomi ile çıktığınız her tatil hakkında, kaldığınız otel hakkında ya da katıldığınız tur hakkında yorum yaptığınız zaman anında 5 TL GeziPara hesabınıza yüklenir.
Sms Aktivasyon Sağlayarak;
Mail adresiniz ile üyelik oluşturduğunuzda, telefon numaranıza gelen sms ile aktivasyon kodunu doğruladığınız takdirde 10 TL değerinde GeziPara kazandırır.