error
Kampanya sona ermiştir!Bu kampanyanın geçerlilik süresi dolmuştur. Diğer tatil fırsatlarımızı "Kampanyalar" sayfasından inceleyebilirsiniz.
Tatile Gönderen Para GeziPara

Tatile Gönderen Para GeziPara

Geçerlilik Tarihi:1.12.2021 - 31.12.2022

Tatile Gönderen Para GeziPara

GeziPara Nedir?

GeziPara, Gezinomi'ye üye olarak kazanmaya başlayacağınız ve sitede yapacağınız her aktif alımda kazanmaya devam ettiğiniz gerçek TL değerli bir paradır.

Nasıl Kullanılır?

GeziParalar, Gezinomi'den yapacağınız 1.000 TL ve üzeri yurt içi otel, Kıbrıs Oteli, yurt dışı tur veya cruise turu alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Kazandığınız GeziParaları satın alacağınız tatilinizde indirim olarak kullanabilir veya GeziParanızı biriktirerek tüm tatilinizi bedavaya alabilirsiniz.

Nasıl Gezi Para Kazanırsınız?

Üye Olarak;
Gezinomi'ye üye olduğunuzda anında hesabınıza 20 TL değerinde GeziPara yüklenir.

Üye Kazandırarak;
Gezinomi'ye davet ettiğiniz, üye olan her kişinin ilk alışverişi size GeziPara kazandırır. Davet ettiğiniz üyelerin 500 TL ve üzeri tatil, tur, cruise veya konaklama alışverişlerinde 50TL, 500 TL altındaki alışverişlerde ise 10 TL GeziPara kazanırsınız.

Alışveriş Yaparak;
Gezinomi'den satın alacağınız her tatil, tur, cruise veya konaklama ücretinin %1'i değerinde hesabınıza GeziPara yüklenir.
Ayrıca yurt içi ve yurt dışı tüm uçak bileti satın alımlarınızda 5 TL değerinde GeziPara yüklenir.

Yorum Yazarak;
Gezinomi ile çıktığınız her tatil hakkında, kaldığınız otel hakkında ya da katıldığınız tur hakkında yorum yaptığınız zaman anında 5 TL GeziPara hesabınıza yüklenir.

Fotoğraf Yükleyerek;
Gezinomi ile çıktığınız her tatilde, kaldığınız yer ya da katıldığınız tur ile ilgili paylaşacağınız her fotoğraf paylaşımı, size yükleme yaptığınız an 1 TL değerinde GeziPara kazandırır.