Müşteri İlişkileri

Kaliteli, müşterinin istediğine odaklı ve memnuniyeti için her şeyin göz önünde bulundurularak, en iyi hizmeti sunmak isteyen, Gezinomi Müşteri İlişkileri sayfasındasınız. Satış öncesi ve sonrası, her türlü hizmet seçeneğinde, planladığınız ve gerçekleştirdiğiniz tatilleriniz için dilek, öneri ve şikâyetlerinizi buradan bize iletebilirsiniz.

Aşağıdaki Gezinomi Müşteri İlişkileri formunu doldurarak direkt olarak bize ilettiğinizde, gerekli birime yönlendirilmesini sağlayacaktır. Size daha iyi hizmet verebilmemiz için tüm düşüncenizi formda belirtmeniz önemlidir.

Kalite yönetimimiz ve en iyi olanı sunabilmemiz için müşteri ilişkileri her zaman ön plandadır. Tatilleriniz ile ilgili yine aynı şekilde tüm dilek, öneri ve şikâyetlerinizi 0850 466 77 44 numaralı çağrı merkezimizden de bize iletebilirsiniz.

Gezinomi’de, fırsatlardan yaralanmak, kendinize en uygun otellere bir an önce ulaşmak için size göndereceğimiz SMS ve mailleri almak istemiyorsanız aşağıdaki yolları takip ederek, üyelikten ayrılabilirsiniz.

SMS almak istemiyorum diyorsanız;

https://www.gezinomi.com/sms-veda linkine tıklayarak, telefon numaranızı yazmalı ve butona basmanız yeterli olacaktır.

Mail almak istemiyorsanız da 0850 466 77 44 numaralı çağrı merkezinden direkt olarak bize ulaşarak, mail listesinden çıkartılmayı talep edebilir ya da info@gezinomi.com adresine “Abonelikten çıkmak istiyorum” yazan bir mail göndererek aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Sizi Arayalım