Facebook

Kurumsal

Biz Kimiz

Gezinomi, 2011 yılından bu yana Türkiye’nin ve dünyanın pek çok noktasında sunduğu otel ve tur hizmetleri ile gittikçe büyüyen bir tur operatörüdür.

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan acentelerimiz, 0850 466 77 44 numaralı çağrı merkezimiz ve www.gezinomi.com internet sitemiz ile 7/24 kolaylıkla tatilinizi satın alabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı turlar, otel konaklama, Kıbrıs otelleri, araç kiralama, uçak bileti, transfer ve tatil için aklınıza gelebilecek her tür hizmeti satın alabileceğiniz Gezinomi Turizm ile siz de “her gün tatil olsa” diyeceksiniz.

Hakkımızda

Gezinomi, kuruluşundan itibaren hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Kişiye özel tatil planlarını cazip fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile sunar, hayalini kurduğunuz tatili sizin için planlar. Tur paketlerinin çeşitliliği, en konforlu otelleri ve 7/24 hizmet sunan seyahat adına istediğiniz her detaya ulaşabileceğiniz adrestir, Gezinomi.

Tatil için cennetten bir köşe olarak adlandırabileceğiniz beldeleri, dünyanın en güzel ülkeleri, şehirleri hatta lezzetleri ile size merak ettiklerinizi sunan blog.gezinomi.com ile her detayı sizin için düşünür ve merak ettiklerinize yanıt verir. Güçlü bir tur operatörü olan Gezinomi, Türkiye genelindeki pek çok acentesi ile giderek büyüyen ve en kaliteli olanı, en uygun fiyata sunmayı hedefleyen bir tur operatörüdür.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini %100 hedefleyerek, en kaliteli hizmeti, en hızlı şekilde ve en uygun seçenekler ile sunan Gezinomi, size özel tatili planlamak için 7/24 her zaman yanınızdadır.

Misyonumuz

Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmeyi kendine felsefe edinen Gezinomi, müşterilerine en iyi olanı sunmak isteyen çalışanları ile güçlü aile bütünlüğünü sürdürmeyi hedeflemiştir.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik logolarını indirmek için aşağıdaki görsellerin üzerine tıklayabilirsiniz.

Acente Bilgileri

Şirket Ünvanı: Gezinomi Seyahat Turizm Ticaret A.Ş.

Seyahat Acentası Adı: Beni̇m Hayali̇m Seyahat Turi̇zm Acentası

TÜRSAB Belge Numarası: A Grubu 9901

Yayın Sorumlusu: Erdem Nalbur

Ticaret Sicil No: 91343 Antalya Tic.ve San.Odası

Vergi Dairesi: Antalya Kurumlar V.D.

Vergi No: 0550572344

Adres: Mehmetçik Mah. 1242 Sok.No:3B/2 Muratpaşa - ANTALYA

Telefon: 0850 466 77 44

Elektronik İletişim Adresi: info@gezinomi.com

Mersis No: 0055 0572 3440 0016

Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: gezinomi@hs03.kep.tr

Yetkili Denetim Mercii: Türkiye Seyahat Acentaları Birliği - TÜRSAB