Gizlilik

Gezinomi Gizlilik Beyanı

Kullanıcılarımıza ait tüm bilgilerin korunması şirketimiz için önemli ve hassas bir konudur. Bu gizlilik beyanı, Gezinomi’yiziyaret ettiğinizde tüm kullanıcı ve ziyaretçi bilgilerinin gizliliği hakkında beyanları içermektedir.

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması

Ad, soyad, e-posta adresi ve posta adresi gibi kişisel bilgileri, üyelik, e-bülten üyeliği, ürün satın alma gibi nedenlerden dolayısitemize kayıt ettirmediğiniz sürece Gezinomi bu bilgileri ziyaretiniz sırasında toplamaz.

Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı

Kişisel bilgiler, sadece Gezinomi’yi kullanabilme amacı doğrultusunda ya da Gezinomi olarak sizinle iletişime geçilmesi amacıile kullanılır. Türkiye Cumhuriyeti yasaları tarafından mecbur tutulan durumlar hariç, kişisel bilgiler üçüncü şahıslar ile izninizolmadan kesinlikle paylaşılmaz.

Seçme Özgürlüğü

Gezinomi'ye vermiş olduğunuz kişisel bilgilerin kontrolü tamamen size aittir. Dilediğiniz takdirde kişisel bilgilerinizigüncelleyebilir, e-bülten üyeliğinizi veya site üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. info@gezinomi.com adresine e-posta göndererekisteklerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel Olmayan Bilgiler

Gezinomi'nin internet sitesini gezerken sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için kişisel olmayan verileriniz (kullanılan internettarayıcısı, ziyaret sayısı, sitede harcanan ortalama süre, görüntülenen sayfalar) otomatik olarak kaydedilir. Bu bilgiler başka birişleme tabi tutulmaz ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.