Gümüldür Otelleri

Gümüldür Otelleri

İzmir’in en güzel tatil beldelerinden olan Gümüldür, en eğlenceli tatil planlarını yapabileceğiniz yerler arasındadır. Doğasının güzelliği ve kolay ulaşılabilir konumu ile Gümüldür otelleri sizi bekliyor.

Devamını Oku »

Gümüldür  bölgesinde 3 tesis bulundu...

Gümüldür Mavi Deniz Otel
İNCELE

HIZLI GÖZAT

Gümüldür Mavi Deniz Otel

İzmir / Gümüldür

Oda + Kahvaltı

Özel Plaj,Otopark,Wireless İnternet
1.Çocuk 0-6,99 Yaş Ücretsiz.
Açılış:1 Nisan Kapanış:29 Aralık
 
Club Cactus Paradise Hotel
İNCELE

HIZLI GÖZAT

Club Cactus Paradise Hotel

7,9 Puan

İzmir / Gümüldür

Herşey Dahil

Oteli İncele »
 
Club Yalı Hotels & Resort
İNCELE

HIZLI GÖZAT

Club Yalı Hotels & Resort

8,4 Puan

İzmir / Gümüldür

Herşey Dahil

Oteli İncele »
 

Gümüldür Hakkında

Gezinomi İzmir otelleri arasından kendiniz için harika bir tatil planına en uygun olan oteli tercih etmek isterseniz Gümüldür otellerini incelemeye başlayabilirsiniz. Dilediğiniz zaman sessiz sakin, dilediğiniz zaman en eğlenceli tatil planlarını hayata geçirebileceğiniz pek çok farklı seçenek karşınıza çıkmaktadır. Gezinomi tatil fırsatları ile dolu en özel seçimleri yapmanızı sağlar. Böylece hem kendiniz için en iyi otel seçimini yapmış olursunuz hem de kolay ödeme seçeneklerini değerlendirmiş olursunuz. Tatile çıkacağınız belde de sizi bekleyen gezilip görülecek yerleri incelemelisiniz. Gümüldür otellerini tercih edecekseniz, Gümüldür gezilecek yerler listesi yapaya başlayalım.

Gümüldür Gezilecek Yerler
Klaros

Tam anlamı ile İzmir’de saklı kalmış bir antik kenttir, Gümüldür. 1910 yılında başlayan kazılarla ortaya çıkan Gümüldür Klaros Antik Kenti, geçmişi ile İ.Ö. 6. Yüzyıla kadar dayanmaktadır. Apollon’un neredeyse tüm ailesini gösteren heykelleri burada görebilir, falcı rahipleri inceleyebilir ve ne kadar farklı bir antik kentte olduğunuzu fark edebilirsiniz.

Ahmetbey Plajı
Klaros Antik Kentine sadece 3 km mesafede yer alan Ahmetbey Plajı, tüm güzelliği ile sizi beklemektedir. Denizpınarı Ormaniçi Dinlenme Yeri de burada bulunmaktadır. Antik kenti gezmeye geldiğiniz zaman güzel bir mola verebilir ve denizin keyfini çıkarabilirsiniz.

İyon Kenti Kolophon
Aşırı lüksün getirdiği zararı burada en net şekilde görebilirsiniz. Çünkü tarihin verdiği en iyi mesajdır bu. İyon Kenti Kolophon ise işte sadece bu lüks tutkusu yüzünden yok olmuş, tarihe gömülmüştür. Zenginliğin bereket getirmediği bu toprakları şimdi gezip gördüğünüzde kendinizi farklı hissedeceğiniz kesindir.

Notion
Roma İmparatorluğu zamanlarına kadar oldukça sağlam şekilde ayakta kalmış olan Notion, Kolophon kentinin liman bölgesine verilen isimdir. Şehri duvarlar çevreler ve antik tiyatrosu ile hala gezip görebileceğiniz yerlerdendir. Notion’un manzarası da Samos Adasıdır.

Doğal Güzellikler
İzmir Gümüldür aslında doğal güzellikleri ile beğenebileceğiniz, doğa ile iç içe bir tatil geçirebileceğiniz noktaların başında gelmektedir. Deniz, kum ve güneşin keyfine doyamayacak, tatil için ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı anlayacaksınız. Gezinomi İzmir Gümüldür otelleri arasından en iyi tercihleri de hemen yapabilirsiniz.