Anlık Yazışma
Rezervasyona Devam Et

Arama

Filtre

Kartepe Kayak Otelleri bölgesinde 1 tesis bulundu...

The Green Park Kartepe Resort & Spa
The Green Park Kartepe Resort & Spa
5,1 Puan
0-6 Yaş Ücretsiz
 • 1. Çocuk
  0 - 6 Yaş Ücretsiz

 • 2. Çocuk
  0 - 2 Yaş Ücretsiz

Kampanya ve Fırsatlar

%35 Erken Rezervasyon İndirimi

 • %35 İndirim | Erken Rezervasyon İndirimi

  11.12.2018-11.03.2019 tarihleri arasında yapılan konaklamalarda geçerlidir.
 • Balayı Oteli,Kapalı Havuz,Kayak Oteli,Toplantı Salonu,SPA,Wireless İnternet

12 Ay Açık
İptal Sigortası
 • 72 Saate Kadar Rezervasyon İptal Sigortası

Kartepe Kayak Otelleri

Kartepe Kayak Otelleri Hakkında

Doğal güzellikleri ile sürekli fotoğraflarına rastladığımız Kartepe, en keyifli tatil seçenekleriniz size sunar. Kış tatili için en çok tercih edilen oteller arasında yer alan kayak otelleri belki de bu yıl sizin içinde güzel bir seçim olacaktır.

Kartepe kayak otelleri ve huzurlu bir tatil planı seçeneklerini değerlendirebileceğiniz yerdesiniz. Gezinomi kayak otelleri arasında yer alan Kartepe otelleri ile fırsatlara hemen göz atabilirsiniz. Genellikle yarım pansiyon hizmet sunan, kayak dersi alabileceğiniz, kaymayı öğrenebileceğiniz, kayak malzemelerini kiralayabileceğiniz ve tabi ki en eğlenceli zamanı kar üstünde geçirebileceğiniz güzel bir seçim yapmış olacaksınız.

Kartepe otelleri arasından aradığınız özelliklere en uygun olanları hemen inceleyebilir, gideceğiniz tarihleri belirleyerek seçimlerinizi erkenden yapabilirsiniz. Dilediğiniz zaman bedenen ve ruhen dinlenip, eğlenebileceğiniz kış sporlarının tadını çıkarabileceğiniz otelleri Gezinomi’de inceleyebilirsiniz. Her yıl olduğu gibi bu yılda erken rezervasyon kış otelleri ve kolay ödeme seçenekleri sizi bekliyor. Elinizi çabuk tutun ve kış tatili için Kartepe kayak otellerinden birinde yerinizi ayırın.

Türkiye’nin en güzel kayak noktaları arasında yer alan Kocaeli Kartepe, her yıl pek çok insanın uğrak noktası haline geliyor. Kartepe otelleri size doğanın tüm güzelliklerini sunarken, en konforlu tatil planının da yapmanızı sağlıyor. Kış tatili için ne kadar çabuk karar verirseniz, o kadar keyifle hazırlanabilirsiniz.

Gezinomi kayak otelleri arasından kendiniz için hemen en güzel olanı seçebilir, size özel ödeme fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit ya da birden fazla kredi kartı ile ödeme imkanını Kartepe kayak otelleri için değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Kartepe özel konumu, doğasının güzelliği ve en keyifli otelleri ile özelikle kış sezonu boyunca pek çok misafirini konuk eder. Yılın 12 ayı açık olan tesisleri aslında her mevsim için size farklı ayrıcalıklar sunmaktadır.

Bu yıl kış sezonu için yapmak istediğiniz ne varsa hepsini hayata geçirmek için zamanınız var ama elinizi çabuk tutmalısınız. Hem eğlenecek, hem dinlenecek, hem de en özel kış tatili için farklılıkları yaşayabilirsiniz.