Anlık Yazışma

Bukovel Kayak Turu

Bukovel (4)

4 Gece - 5 Gün

Pegasus Havayolları İle
Vizesiz
399,00 EUR 2.513,70 TL
21.01.2019-25.01.2019 dönemi için geçerli kişibaşı fiyatıdır.

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Dönem dönem fiyat listesi için tıklayın.

1. GÜN

İstanbul – Lviv Bukovel

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC420 Sefer sayılı tarifeli seferi ile 14:20’dE Lviv’e hareket. 15:15’te varışımızı takiben şehir turumuz için bizi bekleyen özel aracımız ile yola çıkıyoruz. Merkeze varışımızı ardından yürüyerek şehir turumuzu yapıyoruz. II. Dünya savaşında zarar görmemiş ender şehirlerinden biri olan Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesindeki şehirlerden biridir. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalan Lviv, o dönemde yapılmış ve bugün hemen hemen tamamı korunmuş olan binalarıyla, şirin bir Orta Avrupa şehridir. Rus yönetiminde hemen hiç kalmamış olan bu şehir, Ukrayna’nın bambaşka bir yüzünü oluşturur. Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Svobada Meydanı en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından Bukovel’e doğru yola çıkıyoruz. Bukovel’e varış ve odaların alınması, geceleme otelimizde.

2. GÜN

Bukovel

Sabah kahvaltımızın ardından rehberiniz eşliğinde Bukovel’in şirin restoranları, kafeleri ve kayak merkezlerini gezdikten sonra serbest zaman. Karpatların eteklerinde Eşsiz doğası ile bütünleşmiş tesisin en öne çıkan özelliklerinden birisi ise yılın her mevsimi tesiste kar bulmak mümkün serbest zamanınızı kayak yaparak değerlendirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

3. GÜN

Bukovel

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, rehberimiz tarafından organize edilecek olan ekstra Husky köpekleri ile kayak keyfi turuna katılabilerler. Sonrasında serbest zaman.

Alternatif Program

Husky Köpekleri ile Kayak Keyfi Turu

60 Euro

Husky cinsi köpeklerler karda kayak yapmanın keyfine vracak ve hayran kalacaksınız.

4. GÜN

Bukovel

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ATV motosikletleriyle düzenlenecek olan ekstra tura katılabilirler.

Alternatif Program

ATV Turu

50 Euro

Farklı ve eğlenceli bir tur sizi bekliyor.

Alternatif Program

Sucuk, Sınırsız Şarap ve Votka İkramlı Gala Yemeği

60 Euro

Muhteşem lezzetlere doyacak ve çok eğleneceksiniz.

5. GÜN

Bukovel

Sabah otelden çıkış işlemleri için rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transfer için toplanma. Pegasus Havayolları PC421 Sefer sayılı uçuşumuz ile 15:15’te Istanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na hareket. 18:20’de Varışımıza istinaden turumuzun sonu. Eve Hoşgeldiniz!

Gidiş: Sabiha Gökçen Havalimanı - Pegasus Havayolları PC420- Uçuş Saati 14.20

Dönüş: Pegasus Havayolları PC421- Uçuş Saati 15.15

Pegasus Havayolları ile SAW – LWO – SAW parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar,

Havalimanı vergileri,

4 gece oda kahvaltı konaklama,

Lviv ve Bukovel’de yapılacak olan şehir tanıtım turları,

Havalimanı – otel – havalimanı transferleri,

Tüm şehirlerarası transferler,

Otel vergileri,

Türkçe rehberlik hizmetleri

Yurtdışı çıkış fonu – 15 TL,

Seyehat sağlık sigortası (15 Euro)

Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar,

Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır)

Kızak, Kayak Takımı, skipass, telesiyej hizmetleri

Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

T.C vatandaşlarına vize uygulaması yoktur. En az 6 ay geçerli pasaporta sahip olunmalıdır.

Gezilecek Şehirler

Bukovel


Ukrayna turları ile gidip görebileceğiniz, en güzel kış turları arasından bir tercih yapmak isterseniz Bukovel şehri sizi bekliyor. Ukrayna’nın tam bir kayak merkezi olan Bukovel, özel konumu, kış turizmine yatkınlığı sebebi ile her yıl pek çok turist tarafından tercih edilmektedir. Bukovel turlarını tercih etmek isterseniz ve kış sezonunu değerlendirmek isterseniz Gezinomi Ukrayna turları için tercihlerinizi hemen yapabilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Bukovel görülmesi gereken yerler
  • Lviv Nationar Art Galler
  • Armenian Katedrali
  • Dominican Kilisesi
  • Bernardine Kilisesi

TADILMALI

Bukovel ne yenir
  • Pilav Çeşitleri
  • Kızartma Çeşitleri
  • Et Yemekleri
  • Yöresel Çorba
PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT! Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

Ukraine

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
Ukraynaca
Para Birimi
Grivna
Saat Farkı
0
Voltaj
110 V

Genel: Kültürü ve tarihi ile oldukça geçmişe dayanan Ukrayna, başkenti Kiev ile en çok turisti alan ülkedir. Kışları oldukça soğuk geçer. Rusya, Beyaz Rusya, Polonya, Slovakya ve Macaristan ile komşudur.

Telefon: Ülke kodu: 380 Konsolosluk: 44212 03 10

Vergiler: Belirli miktarın üzerindeki alışverişler için vergi alınıyor.

Bahşiş: Genelde %10 bahşiş hesaba yansıtılıyor.

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Benzer Turlar

Dubai Turu 4 Gece

Dubai Turu 4 Gece

09.02.2019 - 13.02.2019 fiyatıdır. 4 Gece 5 Gün
658.00 EUR
Kharkov Turu 2 Gece

Kharkov Turu 2 Gece

22.01.2019 - 24.01.2019 fiyatıdır. 2 Gece 3 Gün
398.00 EUR
Dubai Turu Fly Dubai Havayolları ile 4 Gece

Dubai Turu Fly Dubai Havayolları ile 4 Gece

09.03.2019 - 13.03.2019 fiyatıdır. 4 Gece 5 Gün
958.00 EUR
Baştanbaşa Ukrayna Turu Ekstra Turlar Dahil

Baştanbaşa Ukrayna Turu Ekstra Turlar Dahil

21.11.2019 - 28.11.2019 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
658.00 EUR
Adım Adım Ukrayna Turu

Adım Adım Ukrayna Turu

22.06.2019 - 29.06.2019 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
858.00 EUR
Adım Adım Ukrayna Turu Lviv Başlar

Adım Adım Ukrayna Turu Lviv Başlar

15.06.2019 - 22.06.2019 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
858.00 EUR

Bukovel Kayak Turu

TUR SAYFASINA DÖN

REZERVASYON YAP

Konum

Bukovel Kayak Turu