Facebook

Gemi Turları

Hayalini kurduğunuz ve her gün en güzel limanlarda güne başlamak istediğiniz Gemi Turları sizin için Gezinomi’de!

Cruise turları kapsamında genellikle 1 hafta süren ve birden fazla ülkeyi ziyaret edebileceğiniz en farklı turlar arasındadır. Gemi Turları gidilecek dönemlere göre değişiklik gösteren tur seçeneklerindedir. İlkbahar, Yaz ya da sonbahar da çıkabileceğiniz ve size kusursuz hizmet sunacak olan, 5 yıldızlı otellerden bile lüks konseptleri ile cruise seçeneklerini değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Yunan adaları turları son dönemde en çok tercih edilenler arasındadır. Limanların farklı özellikleri, alışveriş yapabileceğiniz en güzel noktalar ve gemide geçireceğiniz en eğlenceli zamanları planlamak ve tabi ki erken rezervasyon ile daha da uygun fiyata almak mümkün.

Vizesiz Gemi Turları da en çok merak edilenlerden. Kampanyalı gemi turları ya da erken rezervasyon gemi turları hakkında en çok merak ettiğiniz fırsatları yakalayarak, hayal ettiğiniz tura hemen çıkabilirsiniz.

Akdeniz turları ya da diğer bir seçenek olarak Kanarya Adaları Turlarını seçebilirsiniz. Sezona en uygun olan tur seçenekleri ise Gezinomi’de!

İzmir Çıkışlı Turlar

Farklı limanlardan hareket eden ve lükste sınır tanımayan yüzen oteller ile adeta tüm ülkelerin ayağınıza geldiği turları incelemeye hazır mısınız?

Genellikle İzmir çıkışlı olan cruise turları arasından tercih edebileceğiniz turlar uzun süreli dinlenip, eğlenebileceğiniz tur seçenekleri arasındadır. İzmir’den hareket eden ve gideceği güzergaha göre pek çok ülkeye uğrayabileceğiniz MSC Cruises turları ilk sırada gelenlerdir.

İstanbul kalkışlı turlarda aynı şekilde genelde sonbahar aylarında en çok tercih edilenlerdendir. Yurtdışı turlar kapsamında ise gidip göreceğiniz ve her sabah farklı bir limanda uyanabileceğiniz en güzel turları Kuşadası kalkışlı olarak da tercih edebilirsiniz. Mesela MSC Opera 7 gece 8 gün sürecek olan eğlenceli tur seçenekleri, MSC Magnifica ile Norveç turları ya da MSC Splendida ile Akdeniz Turlarını tercih edebilirsiniz. Hepsi birbirinden farklı hepsi en lüks ve rahat olanı sunmak için seçimlerinizi bekliyor olacak.

Nehir turları da farklı bir seçenek olabilir. Şehirleri hatta ülkeleri bölen en güzel nehirleri keşfetmek, şehirlerin farklı yüzlerini bu nehir turlarına katılarak görmek isterseniz tercihlerinizi bu yönde yapabilirsiniz. Nehir turlarını gemi turlarından ayıran en büyük özellik ise genellikle gidiş ve dönüşünüzün uçak ile yapılması sadece nehirler arası ya da ülkeler arası geçişlerde nehir turlarını kullanıyor olmanızdır.

Erken rezervasyon seçenekleriyle size en uygun fiyata sunulacak olan gemi turları, nehir turları ya da MSC turları arasından kendiniz için birini tercih ederek, tatilinizi hemen planlayabilirsiniz.