Dubai Yılbaşı Turu

Dubai (3)

Günübirlik

Tur Kalkış Yeri :

  TUR KODU : 1786

  Dubai Yılbaşı Turu bu dönemde satışa kapalıdır.
  error

  Dubai Yılbaşı Turu bu dönemde satışa kapalıdır.

  Değerlendirmek isteyeceğiniz diğer turlar için tatil danışmanımızla görüşebilirsiniz.

  HEMEN ARAYIN: 0850 466 77 44

  ya da

  1. GÜN

  İstanbul Dubai

  Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde FLY Dubai kontuarı önünde SAAT 21:30’da buluşma. (Misafirlerimizin biniş işlemlerini daha rahat yapabilmesi adına turun kalkış gününden bir önceki akşam bilgilendirmede iletilecek saatte havalimanında bulunması gerekir.) Havaalanında çıkış işlemlerini bitirdikten sonra FLY Dubai Hava Yolları tarifeli uçuşuyla varış noktası Dubai. Varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir turumuz öncesinde Extra Olarak Türk Restoranın’da serbest kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltımızın ardından Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, Emirates Towers, Sheikh Palace, Gökdelenler Caddesi, Souk Medinat dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, Souk Medinat, Jumeirah Palmiye Adası göreceğimiz yerler arasında. Gezinin ardından, ilk günün yorgunluğunu üzerimizden atmak üzere otele doğru hareket ederek, yerleşiyoruz. Arzu edenler için ekstra Dubai Mall & Fountain Gösterisi Gezisine katılma imkanı sunuluyor. Geceleme otelimizde.

  Alternatif Program

  Dubai Mall & Fountain Gösterisi Turu

  40 Dolar

  Dünyanın en büyük Gökdeleni Burj Khalifa’nın gölgesindeki dünyanın en büyük alışveriş merkezi Dubai Mall’in hemen arkasındaki dünyanın en büyük gösteri havuzunda su, ses ve ışık gösterisini izliyoruz.

  2. GÜN

  Dubai

  Sabah, kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Dubai Frame Gezisine katılabilir. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Akşam Yemekli Çöl Safari Gezisine katılabilir. Gezinin ardından otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

  Alternatif Program

  Dubai Frame Turu

  50 Dolar

  Dünyanın en büyük çerçevesinden Dubai’nin hem geçmiş hem de geleceğine bakıp çok etkileneceksiniz. Çerçeve zirvesine çıkışınız esnasında Dubai’nin nereden nereye geldiğini görsel şovlarla izleyecek, camdan oluşan tabanda yürürken adrenalini doruklarında hissedeceksiniz.

  Alternatif Program

  Akşam Yemekli Çöl Safari Turu

  90 Dolar

  4X4 ciplerle çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, gün batımını izleyebilirsiniz.

  3. GÜN

  Dubai

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Abu Dhabi Gezisi (öğle yemekli)’ne katılabilir. Gezimiz sonrası otelimize transfer oluyoruz. Akşam saatlerinde misafirlerimiz için ekstra olarak açık büfe akşam yemekli Dhow Cruise (tekne) Gezisi sunuluyor. Gezinin ardından otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

  Alternatif Program

  Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii Turu

  90 Dolar

  Gezimiz süresince yedi emirliğin başkentini yakından tanıyacaksınız. Basra Körfezi kıyısında konumlanan şehrin en önemli özelliği oldukça modern bir görünüme sahip olması. Ada olmasına rağmen köprülerle ana karaya bağlanmış olan şehri keşfederken mimarisine hayran olacaksınız.

  Alternatif Program

  Dhow Cruise Tekne Turu

  75 Dolar

  Dubai Creek’te yapılacak gezimiz, unutulmaz manzaralar eşliğinde gerçekleşecek. Gösterişli teknelerle yapılacak gezimiz boyunca keyifli anlar yaşayacağız. Ayrıca bu turumuza sınırsız soft içecekli, açık büfe akşam yemeği dahildir.

  4. GÜN

  Dubai İstanbul

  Gezinin son günü otelde alacağımız kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayarak otelden ayrılıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Dubai Eski Çarşılar Gezisi'ne katılabilir. Tur liderinizin belirleyeceği saatte havalimanına doğru yolculuk başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra FLY Dubai Hava Yolları’nın tarifeli uçuşu ile belirtilen saatte uçuşumuz başlıyor. Varışın ardından yolculuğumuz sona eriyor.

  Alternatif Program

  Dubai Eski Çarşılar Turu

  40 Dolar

  Turumuz, Ortadoğu’nun en modern kenti haline gelmiş Dubai'nin küçük bir balıkçı kasabası dönemine yolculukla başlıyor. Ülkenin kültürel dokusunu hissedeceğiniz geziye Abralar'a binerek başlıyoruz. Tekstil Pazarı, Altın Pazarı ve Antik Kapalı Çarşı’nın yanı sıra elektronik, balık, et, sebze, hediyelik, parfüm ve baharat çarşılarını gezdikten sonra Dubai'nin yeni yüzünün keşfine doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Souk Medinat, Jumeriah gezimizin diger bölümü. Yapay Venedik olarak da adlandıran geleneksel bu çarşının atmosferinin cazibesinden fazlasıyla etkileneceksiniz.

  Gidiş: Sabiha Gökçen Havalimanı - Flu Dubai Hava Yolları FZ 752- Uçuş Saati 00.40

  Dönüş: Fly Dubai Hava Yolları FZ 753 - Uçuş Saati 20:50

  FLY Dubai Hava Yolları ile İstanbul – Dubai – İstanbul Gidiş Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Biletleri
  Havalimanı Vergileri
  Seçilen Otel Kategorisinde 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklamalar
  Havalimanı / Otel / Havalimanı Arası Transferler
  Panoramik Dubai Şehir Turu
  Türkçe Rehberlik Hizmeti

  Yurtdışı Çıkış Harç Pulu – 50 TL
  Dubai Vize Ücreti : 110 Euro (Pasaportların Resimli Sayfalarının Taranmış Halinin iletilmesi gerekmektedir.)
  Seyahat Sigortası
  Tur Programında Belirtilmeyen Tüm Geziler
  Öğle ve Akşam Yemekleri
  Yemeklerde Alınacak İçecekler
  1. Gün Serbest Zamanda Alınacak Sabah Kahvaltısı
  Kişisel Harcamalar
  Şehir Konaklama Vergisi (BAE 31 Mart 2014 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere gecelik şehir konaklama vergisi uygulaması başlatmıştır. Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafirler tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir. 2 ve 3 Yıldızlı Oteller İçin Gecelik 10 AED(Yaklaşık 3 USD) – 4 Yıldızlı Oteller İçin Gecelik 15 AED (Yaklaşık 4 USD) – 5 Yıldızlı Oteller İçin Gecelik 20 AED (Yaklaşık 5 USD)

   

  Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

  Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
  Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
  Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
  Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

  Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
  Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
  Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
  Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

  Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
  Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
  Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
  Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
  18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

  Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

   

   


   

  Tüm Vizeler Için Ortak Istenen Belgeler:
  Vizenin bittiği tarihten sonra en az 6 ay geçerli olan pasaport,
  İki adet, belirli ebatlarda ve arka fonu beyaz olan, son 6 ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğraf,
  30.000 Euro teminatlı Seyahat Sağlık Sigortası,
  Uçak bileti ve Otel rezervasyonları (ya da isme yazılmış davetiye),
  İmzalı ve tam doldurulmuş başvuru formu,
  Pasaportun 1,2,3,4 ve son sayfa fotokopileri gerekmektedir.
  Bu belgelere ilave olarak, farklı amaçlı vizeler için istenen belgeler:

  Ticari Vize İşlemleri İçin Gerekli Evraklar
  Şirketin vergi levhası, faaliyet belgesi, imza sirküleri, ticari sicil gazetesi fotokopileri,
  Şirket antetli kağıdına yazılmış ticari görüşmenin hangi şirketlerle görüşüleceği vb. detayları belirten imzalı dilekçe,
  SSK belgesi,
  Maaş bordrosu, banka hesap cüzdanı,

  Turistik Vize İçin Gerekli Ek Evraklar
  Otellerden veya arkadaş, akrabalardan alınmış isme yazılı davet yazısı,
  SSK belgesi,
  Maaş bordrosu, hesap cüzdanları vb.,
  Şirket faaliyet belgesi, vergi levhası, ticari sicil gazetesi fotokopileri gerekmektedir.

  Emekli Vizesi İçin Gerekli Evraklar
  Emekli belgesi fotokopisi,
  Banka hesap cüzdanı (emekli maaşının yattığı),
  Seyahat tarih ve detaylarını belirten dilekçe,
  Sağlık cüzdanı fotokopisi,
  Otellerden ya da akraba veya arkadaşlardan alınan davet yazısı gerekmektedir.

  Ev Hanımı Vizesi
  Banka hesap cüzdan fotokopisi,
  Eşi çalışıyorsa eşinin evrakları,
  Otellerden ya da akraba veya arkadaşlardan alınan davet yazısı,
  Seyahatin detay ve tarihlerini belirten dilekçe,

  Öğrenim Vizesi Için Gerekli Belgeler
  Banka hesap cüzdanı fotokopisi,
  Anne ve babası çalışıyorsa eğer onlara ait şirket evrakları,
  Öğrenci belgesi,
  Otellerden veya bir garantörden aldığı davet yazısı,
  Seyahat detay ve tarihleri belirten dilekçe,
  Eğer 18 yaşını doldurmamış ise, anne ve babadan alınmış izin yazısı,
  Anne veya babasının eğer varsa önceden alınmış olan BAE vizesi fotokopisi gerekmektedir.

  Ekstra gezi: Avantajlı Ekstra Geziler – Dubai
  FULL PAKET AYRI AYRI 485 USD / PAKET 400 USD
  Full Paket: Dubai Mall & Fountain Gösterisi Gezisi (40 Dolar) + Dubai Frame Gezisi (50 Dolar) + Çöl Safari Gezisi (90 Dolar) + Abu Dhabi Gezisi (90 Dolar) + Dhow Cruise Tekne Gezisi (75 Dolar) + Dubai Eski Çarşılar Turu (40 Dolar) + Miracle Garden & Burj Khalifa Turu (100 Dolar) Yukarıdaki turlar, paket (toplu) olarak alındığında 485 Dolar yerine 400 Dolar olacaktır.

  Gezilecek Şehirler

  Dubai


  Küçük bir balıkçı kasabasından petrolün bulunmasıyla adeta baştan yaratılan Dubai; alışveriş, gece hayatı ve lükse hitap eden dokusuyla her yıl milyonlarca turistin ilgi odağı olmaktadır. Eğer bir alışveriş tutkunuysanız; The Dubai Mall, Dragon Markt ve Ibn Batuda Mall’i Dubai gezilecek yerler listenize eklemeyi unutmamalısınız. Farklı dünyalar gözlemleyebileceğiniz bir seyahat hayal ediyorsanız, Gezinomi Dubai turunu tercih etmelisiniz.

  GÖRÜLMELİ

  Dubai görülmesi gereken yerler
  • Burc el-Arab
  • Burj Khalifa
  • Dubai Koyu
  • Dubai Mall

  TADILMALI

  Dubai ne yenir
  • Falafel
  • Ful Madames Mısır kahvaltısı
  • Matchbous Makbus
  • Shurba Addis
  3 TAKSİT İMKANI! Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

  Birleşik Arap Emirlikleri

  hakkında bilmeniz gerekenler

  Birleşik Arap Emirlikleri
  Konuşulan Dil
  Arapça
  Para Birimi
  Dirhem
  Saat Farkı
  2
  Voltaj
  220 V

  Genel: Dubai ile en çok ziyaret edilen ülkelerin başında gelen Birleşik Arap Emirlikleri lüks ile tanınmaktadır. Tropikal bir iklime sahip ülkede en düşük 25 derece en yüksek 50 derece sıcaklık görülmektedir. Başkenti Abu Dhabi’dir.

  Telefon: Ülke kodu: 971 Konsolosluk: 331 47 88

  Vergiler: Satın alınan mallar vergisidir.

  Bahşiş: % 10 kadar bahşiş uygulanmaktadır.

  Misafir Değerlendirmeleri

  Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

  Tur Nasıldı?

  Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

  Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

  5 TL GeziPara Kazan

  Konum

  Dubai Yılbaşı Turu