Anlık Yazışma

Festival Turları

Hayal ettiğinizden daha eğlenceli bir tura hazır mısınız? Festival Turları Gezinomi’de! Hem eğlenecek hem gezecek hem de bulunduğunuz şehri yakından tanıyacaksınız!

Devamını Oku »

Arama

Filtre

Gezinomi’den Bankkart Sahiplerine Özel Ekstra %5 İndirim ve 9 Taksit Ayrıcalığı!

Gezinomi ile tatil çok avantajlı, Bankkart'ın varsa çok daha avantajlı! Sen de Bankkart'a sahipsen hayallerini süsleyen tatile Gezinomi ayrıcalığı ile ekstra %5 indirimle çıkabilirsin. Üstelik vade farksız 9 taksit imkanı ile!

Detaylı bilgi

Festival Turları

3 adet Festival turu bulundu...

Balıkesir Çıkışlı Alaçatı Ot Festivali Şirince Efes Turu

1 gece 2 gün

Lüks Araçlar ile Ulaşım

Çeşme,Alaçatı,Kuşadası,Efes,Şrince,Meryem Ana

  • 06.04.2019 - 07.04.2019
449,00 TL
Ankara Çıkışlı Alaçatı Ot Festivali  Şirince Tire Birgi Turu

2 gece 3 gün

Lüks Araçlar İle Ulaşım

Çeşme Alaçatı Kuşadası Şirince Tire Ödemiş Birgi

  • 05.04.2019 - 07.04.2019
379,00 TL
Yalova Çıkışlı Alaçatı Ot Festivali Şirince Efes Turu

1 gece 2 gün

Lüks Araçlar ile Ulaşım

Çeşme,Alaçatı,Kuşadası,Efes,Şirince,Meryem Ana

  • 06.04.2019 - 07.04.2019
449,00 TL

Festival Turları Hakkında

Yurt dışı tur seçenekleri arasından kendiniz için en uygun olanı yakalamak ve en eğlenceli olanı tercih etmek isterseniz Festival Turları tam size göre! Festival Turlarını diğer turlardan ayıran özellikleri hemen sıralayalım; bulunduğunuz şehri gezerken gün içerisinde festival coşkusuna dahil olursunuz. En özel hediyelik eşyaları festivale özgü simgelerle beraber alabilirsiniz. Müzik, resim, dans ve sanatın her dalı her an her köşede karşınıza çıkabilir. Bulunduğunuz ülkenin kültürünü daha yakından tanırsınız. Tabi ki anılarınıza unutulmayacak en güzel hatıraları eklemiş olursunuz.

Festival Turları yılın belli dönemlerinde sizi konuk eden, farklı ülkelerin en ünlü şehirlerinde karşınıza çıkacak olan etkinliklerdir. Mesela Venedik’te düzenlenen ve ortalama 40 gün süren baharı karşılama etkinliklerine katılabilirsiniz. Muhteşem bir Venedik turunu hemen Gezinomi Festival turları arasından seçerek yerinizi ayırabilir, hazırlanmaya başlayabilirsiniz. Maskelerin ve köprülerin şehrinde en keyifli zamanlar sizi bekliyor. Başka bir festival ise dünyaca ünlü olan İskeçe Festivalidir. Dev heykellerin yapıldığını, renkli kostümlerle törenlerin düzenlendiğini ve tüm şehri festival coşkusunun sardığını sizde görebilirsiniz.

Gezinomi yurt dışı tur seçenekleri arasından kendiniz için en uygun olanı tercih edebilir, tarih aralıklarına göre gitmek istediğiniz festivali hemen seçebilirsiniz. Kolay ödeme seçeneklerinin sizi beklediği Festival Turları tercihleriniz ile hayat bulacak.

Festival Turları kapsamında tercih edeceğiniz turlar için size sunulan ayrıcalıklar ve Gezinomi’ye özel indirim fırsatlarını kaçırmamalısınız. Müziğin coşkusuna kendinizi bırakabilir, maskelerin gizemli dünyasında gezinebilir, en güzel sahne etkinliklerinin içinde kendinizi bulabilir, yerel halk içinde kendinizi bir an onlardan hissedebilirsiniz. Bu coşku inanılmaz! Yeter ki bulunmak istediğiniz ülkeyi ve şehri seçin. Festivallerin zamanı, şehirlerin bulunduğu ülkelerin iklimlerine, yerel özelliklerine ve tabi ki geçmişten gelen tarihi özelliklerine dayanmaktadır. Bunları göz önüne alarak en keyifli tur seçeneklerini şimdi incelemelisiniz.

İster kısa süreli, isterseniz uzun süreli turları değerlendirebilir, bütçenize en uygun olanı yakalayabilir, sevdikleriniz ile en eğlenceli yurt dışı tur deneyiminizi yaşayabilirsiniz. Farklı kültürleri size en iyi şekilde tanıtacak olan festival turları ile yılın en eğlenceli zamanları sizi bekliyor.

İLGİLİ KATEGORİLER