Hurghada Turu - Türk Havayolları İle - 4 Gece

Hurghada

4 Gece - 5 Gün

Tur Kalkış Yeri:İstanbul

  • İstanbul-İstanbul Yeni Havalimanı

Türk Havayolları İle
Vizesiz

TUR KODU:20648

5* Pyramisa Beach Resort Sahl Hasheesh vb. (Her Şey Dâhil Konaklama)
Herşey Dahil
699,00 EUR24.605,00 TL
14.07.2024-18.07.2024 dönemi için geçerli kişibaşı fiyatıdır.

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Dönem dönem fiyat listesi için tıklayın.

1. GÜN

İSTANBUL HURGHADA

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde uçuştan 3 saat önce buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 702 sefer sayılı uçuşu ile saat 02.05’de Hurghada’ya hareket. Yerel saat ile 03.50’de varışın ardından otelimize transfer. Geceleme otelde. Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından denizin, kumun, güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Geceleme otelde.

2. GÜN

HURGHADA

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük Şehir Turu & 4x4’ler ile Çöl Safari Turu & Deve Gezisi turumuza katılabilirler. Şehir turumuzda Hurghada’nın geçmişteki şehir merkezi El Dahar Bölgesi, günümüzdeki modern turizm merkezi Sakkala Bölgesi ve alışveriş merkezlerinin ve turistik tesislerin yer aldığı Sahl Hasheesh Bölgesi görülecek yerler arasındadır. Ardından 4x4’ler ile gerçekleştireceğimiz geleneksel bir çöl deneyimi yaşayabileceğimiz safari turuna katılıyoruz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelde.

Alternatif Program

Şehir Turu & 4x4’ler ile Çöl Safari Turu & Deve Gezisi

65 EURO

3. GÜN

HURGHADA

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Öğle Yemekli Orange Bay Cruise  turuna katılabilirler. Kızıldeniz’in en eşsiz koylarından birinde gerçekleştireceğimiz öğle yemekli tekne turumuzdan sonra otelimize transfer. Geceleme otelde.

Alternatif Program

Öğle Yemekli Orange Bay Cruise

75 EURO

4/5. GÜN

HURGHADA İSTANBUL

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Luxor & Krallar Vadisi & Hatshepsut & Karnak Tapınağı & Memnon Heykelleri & Deir El Bahari Tapınağı  turuna katılabilirler. Mısır’ın Firavunlar Dönemi’ndeki en önemli noktalardan biri olan Luxor’a gerçekleştireceğimiz turumuzda döneme ait tapınakları ziyaret edip dönemin tarihi zenginliklerine şahitlik etme imkânı bulacağız.

Alternatif Program

Luxor & Krallar Vadisi & Hatshepsut & Karnak Tapınağı & Memnon Heykelleri & Deir El Bahari Tapınağı

145 EURO

Türk Hava Yolları - TK 702 - 02.05
Türk Hava Yolları - TK 703 - 04.45

14 Haziran - 18 Haziran

Gidiş - 14.6.2024 WE TK702 IST HRG 02.05-04.50

Dönüş -18.6.2024 SU TK703 HRG IST 05.45-08.40

Türk Hava Yolları ile İstanbul (IST) – Hurghada (HRG) – İstanbul (IST) arası uçak bileti
Havalimanı Vergileri
Alan – otel – alan transferleri
Seçilecek kategori otelde 4 gece her şey dâhil konaklama
Panoramik Hurghada şehir turu
Türkçe Rehberlik hizmetleri
Vize Ücreti
Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)
Seyahat Sağlık Sigortası
Ekstra Turlar ve Kişisel Harcamalar
İsteğe Bağlı Rehber ve Şoför Bahşişleri

Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 

 


 

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir, acente hiçbir şekilde sorumluluk yüklenemez.

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribata uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Gezilecek Şehirler

Hurghada


Mısır

hakkında bilmeniz gerekenler

Mısır
Konuşulan Dil
Arapça, Modern Standart Arapça
Para Birimi
Mısır Lirası
Saat Farkı
2
Voltaj
220 V

Genel: Mısır ya da resmî adıyla Mısır Arap Cumhuriyeti, ya da kısa ve yaygın adıyla sadece Mısır denilir. Mısır, cumhuriyetle yönetilen bir Arap ülkesidir. Halkının çoğunluğu Müslüman Araplardan oluşur. Başkenti Kahire'dir.

Telefon: Ülke kodu:20 Konsolosluk:86 558 78 89

Vergiler: Değişen vergi sistemi bulunmaktadır.

Bahşiş: Miktarı size kalan bahşiş uygulaması vardır.

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Benzer Turlar

Özbekistan İpek Yolu Turu - THY ile

Özbekistan İpek Yolu Turu - THY ile

28.05.2024 - 1.06.2024 fiyatıdır.4 Gece 5 Gün
3098.00 USD
Sharm El Sheikh Turu - Tailwind Havayolları - Yaz Dönemi 4 Gece

Sharm El Sheikh Turu - Tailwind Havayolları - Yaz Dönemi 4 Gece

1.06.2024 - 5.06.2024 fiyatıdır.4 Gece 5 Gün
1198.00 USD
Sharm El Sheikh Turu - THY İle - 4 Gece

Sharm El Sheikh Turu - THY İle - 4 Gece

13.09.2024 - 17.09.2024 fiyatıdır.4 Gece 5 Gün
1398.00 USD
Sharm El Sheik Turu - Türk Havayolları ile - 3 Gece

Sharm El Sheik Turu - Türk Havayolları ile - 3 Gece

22.06.2024 - 26.06.2024 fiyatıdır.4 Gece 5 Gün
1198.00 EUR
Görkemli Fas Krallığı - Air Arabia ile - Ekstra Turlar ve Akşam Yemekleri Dahil

Görkemli Fas Krallığı - Air Arabia ile - Ekstra Turlar ve Akşam Yemekleri Dahil

28.09.2024 - 2.10.2024 fiyatıdır.4 Gece 5 Gün
1398.00 EUR

Konum

Hurghada Turu - Türk Havayolları İle - 4 Gece

İnternet sitemizin doğru biçimde çalışması için zorunlu olan çerezler kullanılmaktadır. Reklam/pazarlama, performans/analitik çerezleri ise üçüncü taraf çerezler olup ancak açık rıza vermeniz halinde kullanılabilecektir. Çerezler aracılığıyla kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında detaylı bilgiye "Çerez Aydınlatma Metni"nden ulaşabilirsiniz. Tüm çerezlerin kullanımına ve üçüncü taraf çerezler aracılığıyla toplanan kişisel verilerin yurt dışına aktarılmasına onay vermek için "Tümünü Kabul et" e, zorunlu olmayan çerezleri reddetmek için "Tümünü Reddet"e tıklayabilir ya da çerezlere ilişkin tercihlerinizi Çerez Tercihleri seçeneğinden yönetebilirsiniz.