Kanada, Amerika - THY ile - Tüm Turlar Dahil

Seattle(2), Vancouver(2), Montreal(2), Quebec/Ottawa, Kingston(1), Toronto(2)

9 Gece - 10 Gün

Tur Kalkış Yeri:İstanbul

 • İstanbul-İstanbul Yeni Havalimanı

Türk Hava Yolları ile
Vizeli

TUR KODU:19793

4* Oteller
Oda + Kahvaltı
5.499,00 USD180.092,50 TL
22.06.2024-1.07.2024 dönemi için geçerli kişibaşı fiyatıdır.

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Dönem dönem fiyat listesi için tıklayın.

1. GÜN

ISTANBUL SEATTLE

İstanbul Havalimanında saat sabah 10:30’de bulunma. Pasaport, check-in ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 203 nolu seferi ile saat 14:25’te Amerika’nın en güzel şehirlerinden biri olan Seattle’a hareket. Yaklaşık 11 saatlik bir uçuştan sonra saat 16:25’te Seattle’a varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Rehberiniz restoran tavsiyelerinde bulunacaktır.

2. GÜN

SEATTLE

Sabah kahvaltısından sonra Seattle şehir turuna başlayacağız. Bu turumuzda Starbucks’ın ilk şubesinin açıldığı Pike Place Market, Seattle Water Front, Seattle Great Wheel, Pioneer Square, Space Needle, Chinatown, Lake Union, Fisherman’s Terminal ve Seattle Center göreceğimiz yerler arasında. Turdan sonra sizleri Snoquolmi şelalelerine götürüyoruz. Burada arzu edenler serbest olarak şarap tadımı yapabilir. Turdan sonra otelimize dönüş, geceleme otelimizde.

3. GÜN

SEATTLE VANCOUVER

Sabah kahvaltısından sonra özel aracımızla Vancouver’a hareket. Yaklaşık 1 saat sonra Kanada sınırına varıyoruz. Gümrük işlemlerinden sonra yolumuza devam edip Vancouver’a varış. Vancouver’a varışı takiben Vancouver şehir turuna başlıyoruz. Bu turumuzda, Canada Place, Harbour Front, Robson Street, Stanley Park,Granville Island, China Town ve Gas Town görülecek yerlerden bazıları. Turdan sonra sizleri ilginç bir deneyim yaşayacağınız Capilano Parkı’na götüreceğiz. Burada dünyaca ünlü Capilano asma köprüsünden geçecek, Kızıl çamların üstüne yapılmış yerden 33 mt yükseklikte ahşap yolda, ağaçların arasında gezeceğiz. Turdan sonra otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4. GÜN

VANCOUVER

Sabah kahvaltısından sonra sizleri dünyanın en güzel botanik bahçesi, Butchart Garden’a götüreceğiz. Vancouver Ada’sında bulunan Victoria’daki bu botanik bahçeye Vapur ile gideceğiz. Robert Butchart burayı kireç taşı madeni olarak almış, kireçtaşları madeni bitince eşi Jennie Butchart burasını botanik bahçesine çevirmiştir. İlk bahçe olan “Sunken Garden” (batık bahçe) ile başlamışlar ve Japon, İtalyan, Akdeniz ve Gül bahçeleri eklenmiştir. Turdan sonra Vancouver’ dönüş. Geceleme otelimizde.

5. GÜN

VANCOUVER MONTREAL

Sabah kahvaltısından sonra hava alanına transfer. Yerel hava yolları ile Montreal şehrine hareket. Bu kıtada Amerikan ve Avrupa kültürlerinin karıştığı, İngilizce ve Fransızca birlikte kullanıldığı ender yörelerden biri olan Montreal'e varışta şehre ismini veren 233 m yüksekliğindeki Mont Royal tepesine çıkıp, Montreal şehri ile Saint Laurent Nehri'nin eşsiz manzaralarını seyredeceğiz. Ticari hareketliliğin yoğun olduğu Sainte-Catherine caddesinde gezintinin ardından,17.yy'a ait binaları ile şehrin en eski yerleşim bölgesi Vieux-Montreal'in keşfi. Tur sonrası otelimize geçiş ve yerleşme. Akşam yemeği için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

6. GÜN

MONTREAL (QUEBEC) MONTREAL

Sabah kahvaltının ardından Kanada’nın en şirin şehri olan Quebec’e günü birlik bir gezi yapacağız. Varışı takiben yürüyerek kuzey Amerika'nın en Avrupai şehrini gezmeye başlıyoruz. Tur sırasında Quebec şehrinin sembolü sayılan ve en çok fotoğraflanan oteli Château Frontenac; Parlamento Binası; günümüzde halk aktiviteleri, spor eğlencelerinin yapıldığı, 1759'da savaş alanı olan Abraham Parkı; şehir surları ile Grande Allée'yi birleştiren kale (La Citadelle); şehrin surları ve kapıları; tipik mahalleleri ile Place Royal, Rue petit champlain ve fünikuler raylı sistemi görebilirsiniz. Daha sonra Montmorency Şelalesi ve Orleans Adası Turuna yapacağız. Yeni Fransa olarak adlandırılan, ilk Kanadalılar’ın yaşadığı Côte-de-Beaupré bölgesini ziyaret ediyoruz. Yol boyunca meyve ve sebzelerin depolandığı mahzenler, ekmek fırınları, eski çiftlikler ve geleneksel evleri görmeniz mümkün. Ayrıca yol üzerinde Kuzey Amerika'nın ilk ibadet yeri olan Ste-Anne-de-Beaupré Bazilikasını ziyaret edeceğiz. Burası bir tür haç yeri olup inananlar mucizelerin gerçekleştiğini iddia etmekteler. Doğası ve muhteşem villaları ile keyifli manzaralar sunan Orléans adasından geçerek, Niagara şelalesinden 30 m daha yüksek olan Montmorency Şelalesi (84m) gezisi ve Montreal’e geri dönüş.

7. GÜN

MONTREAL - OTTAWA KINGSTON

Kahvaltının ardından Ottawa’ya doğru hareket edeceğiz. Öğle saatlerinde Ontario eyâletinin güney-doğusunda bulunan Kanada’nın başkenti Ottawa’ya varış ve iki resmi dile (İngilizce ve Fransızca) sahip Kanada başkentinde panoramik tur yapacağız. Kamu binaları ile Wellington Caddesi, Neo Gotik üslupda inşa edilmiş Kanada Parlamento Binası ve Barış Kulesi, Kanada Genel Valisinin ve Başbakanının rezidansları ile bazı Büyükelçiliklerin bulunduğu Sussex mahallesi, ulusal müzeler, cıvıl cıvıl By Ward Market, şehrin içinden geçen ve UNESCO tarafından Dünya Mirası listesine alınan Rideau Kanalı görülecek yerler arasında.Öğle yemeği molasından sonra Kingston'a hareket. Yol üzerinde Gananoque’de 1 saatlik bir tekne turu yapacağız. İrili ufaklı pek çok adanın bir arada bulunduğu yazlık cennet Mille-Iles (1000 Adalar)'de tekne turu. Bin Adalar, Kanada’nın Ontario Eyaleti ile Amerika’nın New York Eyaleti arasında sınır oluşturan bir doğa cenneti. Saint Lawrence Nehri'nde yapılan bu tekne gezisi bazen Kanada kıyılarını, bazen de ABD kıyılarını takip ediyor. Turun ardından, Kuzey Kanada'nın eski başkenti Kingston'a hareket. 19.yy'daki İngiliz sömürge dönemine ait pek çok eski bina ile zengin bir mimari yapıya sahip Kingston'da yapacağımız panoramik şehir turu ardından otelimize transfer ve dinlenme. Geceleme otelimizde.

8. GÜN

KINGSTON TORONTO

Sabah kahvaltısından sonra otelden ayrılıyoruz. Ontario Gölü'nün kıyısını takip ederek Kanada'nın en büyük ve Kuzey Amerika’nın beşinci büyük kenti Toronto'ya doğru devam edeceğiz. Varışa takiben pek çok rekora sahip, dinamik ve kozmopolit metropol Toronto’da panoramik şehir turu. Çin mahallesi, Finans Merkezinin görkemli gökdelenleri, Harbourfront, 1989 dan beri Amerika birinci liginin tanınmış beysbol takımı Toronto'nun Blue Jays'leri ve Kanada Futbol Liginin tanınmış ünlü temsilcisi Argonauts'ların stadı olan görkemli Skydome-Rogers Center binası görülecek yerler arasında. Sonrasında otelimize transfer ve dinlenme. Geceleme otelimizde.

9. GÜN

TORONTO (NIAGARA) TORONTO

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimizle Hamilton ve St. Catherine şehirlerinden ve üzüm bağları arasından geçerek 19.yy'a ait mimari eserlere sahip ülkenin en iyi korunmuş kasabası Niagara-on-the-lake'e varıyoruz. Niagara nehrinin Ontario gölüne döküldüğü noktada vereceğimiz molada karşı kıyıda A.B.D.'yi tekrar görebileceksiniz. Muhteşem doğa içinden geçerek dünyanın en güzel doğa harikalarından biri olan Niagara Şelaleleri ‘ne varış. Şelalelerin kıyısında önce araçla geçiş yapıyoruz sonra yürüyerek tekneye varıyoruz. Şelalelerin arasında altına girecek kadar yaklaşan modern ve güvenli teknelerle bir tur yapıyoruz. Öğle yemeği için serbest zaman. Geri dönüşte Toronto'nun en büyük outletlerinden birinde alışveriş için serbest zaman. Toronto'ya varış. Geceleme otelinizde.

10. GÜN

TORONTO ISTANBUL

Sabah kahvaltıdan sonra serbest vakit. Arzu eden yolcularımız 553 metrelik Toronto kulesine (CN Tower) çıkıp ardından şehir feribotlarıyla Doğal ve peyzaj güzelliklerle dolu Toronto adasına gidebilir, Toronto'nun müthiş panoramik görüntüsünün fotoğraflarını çekebilir. Rehberiniz arzu eden misafirlerimize bu turun organizasyonunda yardımcı olacaktır. Akşamüstü Toronto havalimanına transfer ve saat 22:35’te Türk Hava Yollarının TK018 uçağı ile İstanbul’a hareket. Geceleme uçakta.

11. GÜN

- ISTANBUL

Yerel saat ile 14:05 te varış ve turumuzun sonu….

İstanbul Havalimannı - Seattle TK203 14:25 - 16:25
Toronto - İstanbul Havalimanı TK018 22:35 - 14:05 +1
İstanbul – Seattle / Toronto - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti 
Vancouver - Montreal arası ekonomi sınıfı uçak bileti 
Havalimanı vergileri ve uçuş sigortaları   
Seattle’da 4* Otelde 2 gece oda kahvaltı bazında konaklama 
Vancouver’da 4* Otelde 2 gece oda kahvaltı bazında konaklama 
Montreal’de 4* Otelde 2 gece oda kahvaltı bazında konaklama 
Kıngston’da 4* Otelde 1 gece oda kahvaltı bazında konaklama 
Toronto’da 4* Otelde 2 gece oda kahvaltı bazında konaklama 
Seattle Şehir Turu  
Snoqualmi Şelaleri Turu 
Vancouvar Şehir Turu ve Capılano Park Turu 
Victoria Butchart Gardens Turu 
Montreal Şehir Turu 
Quebec Şehir Turu  
Montmorency Şelalesi ve Orleans Adası Turu 
Ottawa şehir Turu ve 1000 adalar Tekne Turu 
Toronto Şehir Turu  
Niagara Şelaleri Turu 
Kahvaltılar
Resort Fee ve şehir ayak bastı ücretleri 
Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti. 
Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz) 
Öğle ve akşam yemekleri 
Kişisel harcamalar 
Rehber ve şoför bahşişleri (Amerika'da günlük kişi başı 5$ önerilir) 
Amerika ve Kanada iç hat bagaj ücretleri. (Havayoluna göre değişmek üzere Minimum 35 Usd ile 85 Usd arası değişmektedir. Bazı havayolları kabin bagajına da ücret almaktadır.)

Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Seattle’da 4* Otelde 2 gece oda kahvaltı bazında konaklama 
Vancouver’da 4* Otelde 2 gece oda kahvaltı bazında konaklama 
Montreal’de 4* Otelde 2 gece oda kahvaltı bazında konaklama 
Kıngston’da 4* Otelde 1 gece oda kahvaltı bazında konaklama 
Toronto’da 4* Otelde 2 gece oda kahvaltı bazında konaklama 

Gezilecek Şehirler

Seattle


Seattle denince, akla bulutlu ve yağmurlu günler, her köşeden çıkan kahve dükkanları dizisi gelebilir, ancak burada çok daha fazlası var. Keşfedebileceğiniz şeylerle dolu sokaklarında yürürken, karşınıza tarihi figürlerin heykelleri, roket şeklinde tasarlanmış bir bina, elektrogitar görünümünde bir müze, üretici ve tüketiciyi buluşturan yerel pazarlar, sayısız müze ve sergi ve hatta yabani ot pazarı gibi ilginç seçenekler çıkabilir.

GÖRÜLMELİ

Seattle görülmesi gereken yerler
 • Union Gölü
 • Space Needle
 • Burke Museum

TADILMALI

Seattle ne yenir
 • Hamburger
 • Kahvaltı
 • Deniz Ürünleri

Vancouver


Kanada’nın kuzeybatısında yer alan Vancouver denizcilik alanında oldukça gelişmiş şehirlerden biridir. Gastown adı ile kurulu olan kent sonradan Vancouver adını almıştır. Birbirinden farklı etnik yapıları barındıran Vancouver kültürel zenginliği ile adından söz ettirmektedir. Her mevsimde gezip görebileceğiniz şehirde muhteşem yeşil alanlar, plajlar, müzeler, tarihi yapılar ve botanik parklar bulunmaktadır. Toplu taşımanın ve konaklama adreslerinin de gelişmiş olduğu kentte rahatlıkla gezebilir, yeni yerler keşfedebilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Vancouver görülmesi gereken yerler
 • Stanley Park
 • Gas Town

TADILMALI

Vancouver ne yenir
 • Poutine
 • Diplomat Pastası

Montreal


Toronto’dan sonra Kanada’nın en büyük kenti olan Montreal Kuzey Amerika’nın “Avrupalı” şehri adıyla anılmaktadır. Doğal hayatla modern hayatın iç içe olduğu bu kente yapacağınız gezinizde her noktada farklı yapılarla büyülenmeye hazır olun. Genellikle Fransız mimarisinin hakim olduğu Montreal’de birçok yapı göz kamaştırmaktadır. Gündüz gezip gece vaktinde şehrin eğlencesine kendinizi kaptırıp zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Eğlenceli ve kültürel gezilerle dolu tatilinizi yılın dört mevsiminde rahatlıkla yapabilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Montreal görülmesi gereken yerler
 • Modern Sanat Müzesi
 • Botanik Bahçesi
 • Montreal Yer Altı Kenti

TADILMALI

Montreal ne yenir
 • Poutine
 • Füme Et
 • Akçaağaç Şurubu

Quebec


Kanada’nın aynı adı taşıyan Quebec eyaletinin başkenti olan Quebec Kuzey Amerika’da etrafı surlarla çevrili tek kenttir. Göz kamaştıran doğası ve kültürel mirası ile ilginizi çekebilecek güzellikte olan Quebec dört mevsim gezebileceğiniz bir şehirdir. Gündüz kültürel geziler yapabildiğiniz şehrin sokakları akşam vakti de oldukça eğlenceli geçmektedir. Sıkılmadan zaman geçirmek isteyebileceğiniz, Old Quebec sokaklarında dolaşıp modern ve geleneksel tarihi bir arada görme fırsatını yakalayabileceksiniz. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bu şehir Fransız Mutfağı ile harmanlanmış olduğundan benzersiz lezzetleri tatma imkanınız da bulunmaktadır.

GÖRÜLMELİ

Quebec görülmesi gereken yerler
 • Old City
 • Upper Town
 • Quebec Duvarları

TADILMALI

Quebec ne yenir
 • Outine
 • Rapie Pie
 • Tourtieres

Toronto


Kanada’nın en büyük şehri olan Toronto, oldukça temiz ve modern bir yerdir. Dünya’da yaşanılası şehirler arasında bulunan Toronto çok kültürlü yapısıyla oldukça yüksek yaşam standardını da bünyesinde barındırmaktadır. Tatilinizde birçok doğal güzelliği, tarihi ve modern yapıları bir arada görebileceğiniz şehrin size sundukları oldukça fazladır. Eğlencenin, lezzetli restoranların ve hoşgörünün sınırsız olduğu sokaklar zamanınızı kaliteli şekilde geçirmenize olanak sağlayacaktır.

GÖRÜLMELİ

Toronto görülmesi gereken yerler
 • CN Kulesi
 • Royal Ontario Müzesi
 • Ontario Sanat Galerisi

TADILMALI

Toronto ne yenir
 • Poutine
 • Donut

Amerika Birleşik Devletleri

hakkında bilmeniz gerekenler

Amerika Birleşik Devletleri
Konuşulan Dil
İngilizce
Para Birimi
Amerikan Doları
Saat Farkı
-7
Voltaj
110 V

Genel: Amerika kıtasındaki en büyük yüz ölçümüne sahip olan Amerika Birleşik Devletleri’nin başkenti Washington’dur. 4 mevsimde yaşanmaktır. Güneyde ise çöl iklimi hakimdir.

Telefon: Ülke kodu:1 Konsolosluk:949 0159 -60 -61

Vergiler: Vergi oranı ürüne göre değişiklik gösteriyor.

Bahşiş: % 15 arasında bahşiş eklenebiliyor.

Kanada

hakkında bilmeniz gerekenler

Kanada
Konuşulan Dil
İngilizce, Fransızca
Para Birimi
Kanada Doları
Saat Farkı
-3
Voltaj
115 V

Genel: Kuzey Amerika ülkelerinden biri olan Kanada, dünyanın Rusya’dan sonra en büyük yüzölçümüne sahip ülkesidir. Yüksek yaşam standartlarına sahip ülke, doğal güzellikleri ve modern şehirleri ile dünyanın dört bir yanından turisti kendine çekmektedir.

Telefon Kodu: +1 Konsolosluk:613 244 24 70

Bahşiş:Genellikle %10-15 kadar bahşiş verilir.

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Benzer Turlar

Amerika Efsaneleri (Jfk-Lax) THY ile - 9 Gece

Amerika Efsaneleri (Jfk-Lax) THY ile - 9 Gece

8.06.2024 - 17.06.2024 fiyatıdır.9 Gece 10 Gün
5998.00 USD
Baştanbaşa Amerika Turu (Sfo-Jfk) Türk Havayolları ile

Baştanbaşa Amerika Turu (Sfo-Jfk) Türk Havayolları ile

8.06.2024 - 20.06.2024 fiyatıdır.12 Gece 13 Gün
7398.00 USD
Baştanbaşa Amerika Turu (Sfo-Jfk) Türk Havayolları ile - Öğlen Uçuş

Baştanbaşa Amerika Turu (Sfo-Jfk) Türk Havayolları ile - Öğlen Uçuş

6.07.2024 - 19.07.2024 fiyatıdır.13 Gece 14 Gün
8598.00 USD
Büyük Japonya Turu THY ile 9 Gece

Büyük Japonya Turu THY ile 9 Gece

2.09.2024 - 11.09.2024 fiyatıdır.9 Gece 10 Gün
9200.00 USD
Elegant Kenya,Tanzanya Büyük Göç - THY ile 9 Gece (NBO-ZNZ)

Elegant Kenya,Tanzanya Büyük Göç - THY ile 9 Gece (NBO-ZNZ)

13.10.2024 - 22.10.2024 fiyatıdır.9 Gece 10 Gün
10998.00 EUR
PATAGONYA TURLARI THY İLE 9 GECE 11 GÜN

PATAGONYA TURLARI THY İLE 9 GECE 11 GÜN

11.11.2024 - 20.11.2024 fiyatıdır.9 Gece 10 Gün
11780.00 USD

Konum

Kanada, Amerika - THY ile - Tüm Turlar Dahil

İnternet sitemizin doğru biçimde çalışması için zorunlu olan çerezler kullanılmaktadır. Reklam/pazarlama, performans/analitik çerezleri ise üçüncü taraf çerezler olup ancak açık rıza vermeniz halinde kullanılabilecektir. Çerezler aracılığıyla kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında detaylı bilgiye "Çerez Aydınlatma Metni"nden ulaşabilirsiniz. Tüm çerezlerin kullanımına ve üçüncü taraf çerezler aracılığıyla toplanan kişisel verilerin yurt dışına aktarılmasına onay vermek için "Tümünü Kabul et" e, zorunlu olmayan çerezleri reddetmek için "Tümünü Reddet"e tıklayabilir ya da çerezlere ilişkin tercihlerinizi Çerez Tercihleri seçeneğinden yönetebilirsiniz.