Rüya Ada Bali-Ubud Turu 6 Gece Konaklamalı-Batik Air İle

Ubud(2),Bali(4)

6 Gece - 7 Gün

Tur Kalkış Yeri:İstanbul

 • İstanbul-Sabiha Gökçen Havalimanı

Batik Air Havayolları İle
Vizeli

TUR KODU:20416

Rüya Ada Bali-Ubud Turu 6 Gece Konaklamalı-Batik Air İle bu dönemde satışa kapalıdır.
error

Rüya Ada Bali-Ubud Turu 6 Gece Konaklamalı-Batik Air İle bu dönemde satışa kapalıdır.

Değerlendirmek isteyeceğiniz diğer turlar için tatil danışmanımızla görüşebilirsiniz.

HEMEN ARAYIN:0850 466 77 44

ya da

Kore Turu - Ekstra Turlar Dahil - 5 Gece
Kore Turu - Ekstra Turlar Dahil - 5 Gece 15.06.2024 - 21.06.2024 fiyatıdır.6 Gece 7 Gün
4.900,00 EUR
Phuket Turu - Singapur Hava Yolları ile - 2024
Phuket Turu - Singapur Hava Yolları ile - 202419.08.2024 - 26.08.2024 fiyatıdır.7 Gece 8 Gün
2.098,00 USD
Elegant Sri Lanka Turu - Jazeera Havayolları İle - 2024
Elegant Sri Lanka Turu - Jazeera Havayolları İle - 202421.09.2024 - 27.09.2024 fiyatıdır.6 Gece 7 Gün
1.898,00 EUR
Elegant İspanya,Endülüs Turu - (BCN-MAD) Sun Express İle - İzmir Hareketli
Elegant İspanya,Endülüs Turu - (BCN-MAD) Sun Express İle - İzmir Hareketli24.09.2024 - 30.09.2024 fiyatıdır.6 Gece 7 Gün
1.998,00 EUR
Büyük Balkan 6 Ülke Turu - Türk Havayolları İle (PRN-SKP)
Büyük Balkan 6 Ülke Turu - Türk Havayolları İle (PRN-SKP)13.10.2024 - 19.10.2024 fiyatıdır.6 Gece 7 Gün
1.398,00 EUR
Fransa,İsviçre,Lüksemburg,Almanya Rüyası Turu - THY İle - Kurban Bayramı Özel
Fransa,İsviçre,Lüksemburg,Almanya Rüyası Turu - THY İle - Kurban Bayramı Özel17.06.2024 - 23.06.2024 fiyatıdır.6 Gece 7 Gün
1.998,00 EUR

1. GÜN

İstanbul-Kuala Lumpur-Denpasar Ubud

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Batik Air  kontuarı önünde 22:00’de buluşma. (Uçuş Cuma’yı Cumartesi’ye bağlayan Gece) Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Batik Air OD724 tarifeli uçuşu ile saat 00:40’da Denpasar’a hareket. Yerel saat ile 16:30Kuala Lumpur’a varış.Ardından  OD171 Sefer sayılı uçuşumuz ile saat 17:50’de Denpasar’a varış.Varışımıza istinaden bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Adanın Kültür Merkezi Ubud’ta bulunan otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Otelimizde.

2. GÜN

Ubud

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu edenler rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Kintamani Turuna katılabilirler Geceleme otelimizde. 08:30’da otelimizden hareket ediyoruz. İyi ve Kötünün sonsuz mücadelesini konu alan geleneksel Barong Dans Performansını izlemek üzere Batubulan Köyüne gidiyoruz. Gösterinin ardından Celuk’a hareket ediyoruz. Gümüş ve Ahşabın hünerli zanaatkarların elinde nasıl sanat eserine dönüştüğüne tanıklık ediyor ve onlarla tanışıyoruz. Batur Yanardağının görkemli konisi ve uçsuz bucaksız krater gölü manzara eşliğinde öğle yemeğimizi almak üzere Kintamani’ye hareket ediyoruz. Penelokan Tepesinden ‘’Kutsal Su Tapınağı’’ olarak bilinen Tirta Empul Tapınağına inen Yerel restaurantta öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğimizin ardından Etkileyici Vadi Manzarasına Sahio Gunung Kawi Kraliyet Anıtını ziyaret ediyoruz. Bali’nin en iyi pirinç teraslarından birisi olan Tegalalang’ı görüyoruz. Turumuzun ardından Otelimize transfer oluyoruz.

Alternatif Program

Kintamani - Volkan Turu(Öğle Yemeği Dahil)

85 USD

3. GÜN

Ubud Bali

Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyor ve Endonezya’nın incisi Bali’deki otelimize hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak gerçekleştireceği tam günlük Besakih Turuna katılabilirler. Turumuzun ilk durağı sanatsallığı ve mimarisi ile ünlü olan Klungkung’daki adalet sarayı “Kerta Gosa” olacak. Sonrasında yeşil bir tepe ve altında pirinç terası olan Bukit Jambul’a gidiyoruz. Bu yaylada pirinç terası altında verimlitropikal ağaçlarla çevrili vadiyi seyredeceğiz. Ardından turumuzun en önemli noktalarından biri ve Bali’nin ana tapınağı olan Besakih’e hareket ediyoruz. Besakih, adanın en büyük dağı olan Gunung Agung'un volkanik eğimli, bin metreden fazla bir kısmında yer alan ve Bali'nin 23 ayrı fakat ilgili bireysel tapınaklarından oluşan en büyük tapınağı olma özelliğine sahiptir. Bunlardan en önemlisi, dağa kadar uzanan altı katlı bir tapınak olan Pura Penataran Agung'dur. Burada sis içeri girerse, bulutların içindeymişsiniz gibi hissedebilirsiniz. Aksi takdirde manzara denize kadar uzanır ve ortaya kaçırılmaması gereken bir manzara çıkar. Sonrasında öğle yemeği için yerel bir restorana gidiyoruz. Öğle yemeği sonrası Luwak Coffee Field, Kehen Tapınağı ve Penglipuran Köyü ziyaretlerimizi de gerçekleştirdikten sonra otelimize transfer oluyoruz.

Alternatif Program

Bali Harikaları (Besakih) Turu

95 USD

4. GÜN

Bali

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Geceleme otelimizde. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Uluwatu Tapınağı & Kecak Dans Turuna katılabilirler. Kayalık uçurumların kenarındaki Uluwatu'nun ünlü tapınağı PuraLuhur, 11. Yüzyılda inşa edilmiştir ve büyüleyici sahil ortamıyla sizlere antik hayata bir bakış sunacaktır. Burada deniz seviyesinden 70 metre yukarıda Hint Okyanusunun manzarasını seyredebilir ve tapınakta yaşayan maymunlar ile arkadaş olabilirsiniz. Sonrasında gün batımı ile birlikte büyüleyici bir Kecak Ateş Dansı sizleri bekliyor olacak. Sonrasında otelimize dönüyoruz.

Alternatif Program

Bali Harikaları (Besakih) Turu

80 USD

5. GÜN

Bali

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Geceleme otelimizde. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Nusa Penida Adası Turuna katılabilirler. Bu turumuzda Bali’nin hemen karşısında bulunan Nusa Penida Adası’na gidiyoruz. İlk durağımız Nusa Penida Adası'nın güneybatı kıyısında bulunan tenha ve doğal bir plaj olan Kelingking Plajı oluyor. Bu muhteşem ve şaşırtıcı plajın simge yapısı büyük dalgaların üzerine çarptığı, bitkilerle kaplı kireçtaşı bir burundur. Ardından Broken Beach'e devam ediyoruz. Yerel adı Pasih Uug olarak da bilinen bu yer, seyahat fotoğrafçıları ve muhteşem panoramik manzaraların tadını çıkarmak isteyenler için harika bir mekandır. Ardından son durağımız olan Angel Billabong oluyor. Angel Billabong Plajı'nın bu turistik yeri Pasih Uug Plajı'nın bitişiğindedir. Geziniz boyunca dolambaçlı sokaklar ve doğal kırlar size eşlik edecek. Çok güzel bir doğa harikası olan Angel Billabong gezisi sonrası unutamayacağımız anılarımız ile beraber otelimize dönüyoruz.

Alternatif Program

Nusa Penida Adası Turu

95 USD

6. GÜN

Bali

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Geceleme otelimizde. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Beach Club & Tanah Lot Turuna katılabilirler. Bu turumuzda Bali’de okyanus keyfini doyasına yaşamak için Beach Clup’a gidiyoruz. Burada su kaydırakları ve çeşitli su sporları gibi aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz. Clup içerisinde dilediğiniz gibi sipariş verebileceğiniz büfeler ve alakart restoranlar bulunmaktadır. (Yemek fiyata dahil değildir.) Sonrasında rehberimizin belirleyeceği saatte buluşuyor ve Bali’deki en çok fotoğraflanan tapınaklardan biri olan Tanah Lot tapınağında güneşin batışını seyretmek için hareket ediyoruz. Kıyının hemen dışındaki bir kayaya tünenmiş olan bu tapınak özellikle gün batımı Bali’de kesinlikle görülmesi gereken yerlerden biridir.

Alternatif Program

Beach Club & Tanah Lot Turu

95

7. GÜN

Bali-Kuala Lumpur İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberimizin belirteceği saatte havalimanı transfer. Bagaj ve check in işlemlerimizin ardından saat 12:05’te Batik Air   OD172  nolu seferi ile Kuala Lumpur’a hareket ediyoruz.. Yerel saat ile 15:15’te Kuala Lumpur havalimanına varış ve ardından OD723 Sefer numaralı uçuş ile 17:00’de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına hareket.23:10’da Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve turumuzun sonu

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı-Kuala Lumpur OD724 00:40-16:30 - OD171 Kuala Lumpur-Denpasar 16:30-17:50
Denpasar-Kuala Lumpur OD172 12:05-15:15 - OD723 Kuala Lumpur-İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı 17:00-23:10
Batik Air  ile SAW-KUL-DPS-KUL-SAW gidiş dönüş parkurunda ekonomi sınıfı uçak biletleri
Ubud (2) Gece ve Bali’de (4) Gece  toplamda 6 gece Oda & Kahvaltı konaklama
Havalimanı ve otel vergileri
Programda dahil olarak belirtilmiş transferler
Türkçe Rehberlik Hizmeti

Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)
Seyahat sağlık sigortası
Endonezya Vizesi (Ülkeye Girişte Kişi Başı 35 USD)
Kişisel harcamalar
Extra Turlar
Endonezya 150,000 rupi (yaklaşık 10 ABD Doları) turizm vergisi,

 

Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.

Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.


Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.


Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.

Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.


3* Ubud The Evitel Resort Ubud Vb.
3* Bali Grand Livio Vb.
4* Ubud Best Western Premier Agung Vb.
4* Swiss Bel Resort Watu Jimbar Vb.
5* Sthala Ubud Vb.
5* Pullman Bali Legian Beach Vb.
Extra Tur Paketi:  450 USD yerine 400 USD (Sadece ofislerimizden alınması durumunda geçerlidir.)
Kintamani - Volkan Turu:Kişi Başı  85 USD (Öğle Yemeği Dahil)
Bali Harikaları (Besakih) Turu:Kişi Başı 95 USD
Uluwatu Tapınağı & Kecak Dans Turu:Kişi Başı 80 USD
Beach Club & Tanah Lot Turu:Kişi Başı 95 USD
Nusa Penida Adası Turu:Kişi Başı 95 USD

Endonezya Vizesi (Ülkeye Girişte Kişi Başı 35 USD)

14 Şubat'tan itibaren Bali'yi ziyaret eden tüm yabancı turistler, Endonezya 150,000 rupi (yaklaşık 10 ABD Doları) tutarında turizm vergisi ödemesi gerekecektir.
 
Programda dahil olmayan hizmetlere eklenmiş olup
https://lovebali.baliprov.go.id/) uygulamasından pasaporttaki ad ve soyadı, pasaport numarası, varış tarihi ve e-posta adresi girilerek kartla ödeme yapılabilir.

T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmaktadır.
Misafirlerimizin pasaportlarının seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.
Gümrük geçişlerinde/sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir.
Bu turdaki ülkelere giriş için vizeden muaf olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkış yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama/çıkarmama yetkisi vardır,sorumluluk yolcuya aittir.
Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan Acenta sorumlu olmayacaktır.
Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat (lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; pasaportların yenilenmesi gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

Gezilecek Şehirler

Kuala Lumpur


Birbirinden görkemli kuleleri, modern alışveriş merkezleri, renkli caddeleri ve mağaralarıyla gezilecek yerler bakımından ziyaretçilerine pek çok alternatif sunan bir şehirdir, Kuala Lumpur. Malezya’nın başkenti olan Kuala Lumpur’u ziyaret etmek için en uygun zaman Mayıs ve Temmuz ayları arasıdır. Yıllar boyunca pek çok kültüre ve medeniyete kucak açmış bu şehri keşfetmek için Gezinomi Kuala Lumpur turunu tercih etmelisiniz.

GÖRÜLMELİ

Kuala Lumpur görülmesi gereken yerler
 • Petronas İkiz Kuleleri
 • Batu Mağaraları
 • Genting Highlands
 • Menara Kuala Lumpur

TADILMALI

Kuala Lumpur ne yenir
 • Nasi Lemak
 • Hindistan Cevizi Sütü
 • Baharatlı Yemekleri

Bali(Denpasar)


Dünyanın en çok merak edilen ve en çok ziyaret edilen destinasyonlarından olan Bali, Endonezya’ya bağlı bir adadır. Muhteşem doğasıyla, göz kamaştırıcı manzaraları, bambaşka bir gezegende hissettirecek atmosferi, farklı lezzetleri, sıcakkanlı insanları ve eğlenceli partileriyle tropikal bir adadan çok fazlasıdır aslında. Siz de bu cennet adayı Gezinomi Bali Turlarımız ile keşfedebilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Bali(Denpasar) görülmesi gereken yerler
 • Tanah Lot Tapınağı
 • Mount Batur Tapınağı
 • Garuda Wisnu Kencana Parkı

TADILMALI

Bali(Denpasar) ne yenir
 • Buharda Pişmiş Etli Pirinç
 • Kızarmış Pirinç
 • Kızarmış Noodle

Endonezya

hakkında bilmeniz gerekenler

Endonezya
Konuşulan Dil
Endonezce
Para Birimi
Endonezya Rupiahı
Saat Farkı
2
Voltaj
200 V

Genel: Güneydoğu Asya ve Okyanusya'da yer alan bir ülke olan Endonezya, adaları ile ünlüdür. Endonezya gezilecek yerler listenizde kesinlikle yer almalı.

Telefon: Ülke kodu:62 Konsolosluk:3 854 3370

Vergiler: Vergi miktarı değişiklik göstermektedir.

Bahşiş: % 5´e kadar bahşiş istenebilir.

Malezya

hakkında bilmeniz gerekenler

Malezya
Konuşulan Dil
Malayca, Malezya Dili
Para Birimi
Ringgit
Saat Farkı
2
Voltaj
200 V

Genel: Malezya ya da resmî adıyla Malezya Devleti, Güneydoğu Asya’da yer alan, doğu ve batı olarak iki kara parçasına ayrılmış, 13 eyaletten oluşan, “seçmece krallıkla” yönetilen federe bir ülkedir.

Telefon: Ülke kodu:60 Konsolosluk:89 856 22 41

Vergiler: % 5 ile % 20 arasında değişen vergi sistemi bulunmaktadır.

Bahşiş: Miktarı size kalan bahşiş uygulaması vardır.

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Konum

Rüya Ada Bali-Ubud Turu 6 Gece Konaklamalı-Batik Air İle

İnternet sitemizin doğru biçimde çalışması için zorunlu olan çerezler kullanılmaktadır. Reklam/pazarlama, performans/analitik çerezleri ise üçüncü taraf çerezler olup ancak açık rıza vermeniz halinde kullanılabilecektir. Çerezler aracılığıyla kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında detaylı bilgiye "Çerez Aydınlatma Metni"nden ulaşabilirsiniz. Tüm çerezlerin kullanımına ve üçüncü taraf çerezler aracılığıyla toplanan kişisel verilerin yurt dışına aktarılmasına onay vermek için "Tümünü Kabul et" e, zorunlu olmayan çerezleri reddetmek için "Tümünü Reddet"e tıklayabilir ya da çerezlere ilişkin tercihlerinizi Çerez Tercihleri seçeneğinden yönetebilirsiniz.