Sharm El Sheikh Turu - Tailwind Havayolları - Yaz Dönemi 3 Gece

Sharm El Sheikh

3 Gece - 4 Gün

Tur Kalkış Yeri:İstanbul

  • İstanbul-İstanbul Yeni Havalimanı

Tailwind Havayolları ile
Vizesiz

TUR KODU:20055

4*ORIENTAL RIVOLI HOTEL VB.
Herşey Dahil
449,00 USD15.041,50 TL
18.09.2024-21.09.2024 dönemi için geçerli kişibaşı fiyatıdır.

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Dönem dönem fiyat listesi için tıklayın.

1. GÜN

İstanbul Sharm El Sheikh

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Tailwind kontuarı önünde SAAT 04:00’da bulunma. Havaalanında çıkış işlemlerini bitirdikten sonra Tailwind uçuşu TWI 4383 ile saat 07:00’da Mısır’ın egzotik tatil destinasyonu Sharm El Sheikh’e hareket. Yerel saat 09:50’da varışımızın ardından otelimize hareket. Rehberlerimiz tarafından otelde ziyaret edilerek Sharm El Sheikh’de yapabileceğiniz turlar ve aktiviteler hakkında bilgilendirileceksiniz Check in işlemlerimiz sonrasında odalara yerleşme ve geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler

2. GÜN

Sharm El Sheikh

Sabah, kahvaltısının ardından otelinizdeki aktivitelerin tadını çıkarmanız için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde

3. GÜN

Sharm El Sheikh

Sabah, kahvaltısının ardından otelinizdeki aktivitelerin tadını çıkarmanız için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.

4. GÜN

Sharm El Sheikh İstanbul

Sabah, erken saatlerde kahvaltının ardından odalarımızı boşaltarak Check out yapıyoruz. Rehberimiz tarafından belirlenen saatte havalimanına transfer. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Tailwind Havayolları TWI 4384 uçuşu ile saatte 10:50‘de İstanbul’a uçuşumuz başlıyor. Varış saatimiz 13:50. Bir sonraki turumuzda görüşmek üzere.

GİDİŞ :TWI 4383 -IST 07:00 -SSH 09:50  
DÖNÜŞ :TWI 4384 -SSH 10:50 -IST 13:50 
 
Tailwind ile İstanbul Yeni Havalimanı – Sharm El Sheikh – İstanbul Yeni Havalimanı Gidiş Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Biletleri  (20 kg Bagaj Hakkı).
Havalimanı Vergileri.
Seçilen Otel Kategorisinde 3 Gece Belirtilen otel konseptinde konaklama.
Havalimanı / Otel / Havalimanı Arası Transferler.
Türkçe Rehberlik Hizmeti.
Yurtdışı Çıkış Harç Pulu
Tur Programında Belirtilmeyen Tüm Geziler
Mısır'a vizesiz gitme imkanınız bulunmaktadır. Ancak bu kapsamda sadece Sharm El Sheikh Havalimanı’na iniş yapıp aynı havalimanından dönüş yapılması ve Güney Sina Bölgesi’nden dışarıya çıkılmaması gereklidir
Kahire Piramid Turlarına katılmak istiyorsanız İstanbul-Sharm El Sheikh uçuşundan sonra pasaport kontrolünden geçmeden 25 USD ye Mısır Vizesi almanız gerekmektedir..
Kişisel Harcamalar

Program hergün hareketli olup Sorsat olarak rezervasyona açılmıştır. Rezervasyon öncesi teyit alınması gerekmektedir.

 

Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 

 


 

4* ve 5* Oteller

*Bazı turlarımız en az 10 kişinin katılımıyla yapılabilir.
** Resmi makamların giriş ücretlerine sezon içinde yapacağı zamlar bu tur fiyatlarına yansıtılacaktır.
**Bölgede rehberden extra tur satın alım aşamasındaki fiyatlandırmalar geçerli olacaktır.
*** 3 gecelik tur programımızda Sea Scope turu ve Neverland Turu ile Kahire turu bir arada yapılamamaktadır.
Misafirlerimiz Kahire Turu’nu seçer ise diğer 2 tura katılamamaktadır.

Kültürel Turlar


· Kahire Piramitler Turu Öğle Yemekli (Otobüs ile ulaşım )// 125 USD Kişi Başı Yetişkin – 75 USD Çocuk Ücreti
Eski dünyanın 7 Harikasından birini görmeye hazır mısınız? Otellerimizden alınarak Mısır’ın başkenti ve en büyük şehri Kahire’ye
doğru keyifli bir otobüs yolculuğumuz başlıyor. Büyülü Kahire’de Giza Piramitleri, Gizemli Sfenks, Afrika'nın en büyük nehri ve
dünyanın en zengin müzelerinden birini ziyaret edeceksiniz. Birbirinden güzel fotoğraflar çekilebileceğiniz serbest zaman
ardından öğle yemeğini alacağımız restoranımıza geçeceğiz ve sonrasında dönüş yolculuğumuza başlayacağız.
DİKKAT! Bu tura katılabilmek için Sharm Havalimanında pasaport kontrolünden geçmeden önce Vize Alınmalıdır. Acentenizden
detayları sormayı unutmayınız!

· Kahire Piramitler Turu Öğle Yemekli(Uçak ile ulaşım )// 300 USD Kişi Başı Yetişkin – 250 USD Çocuk Ücreti
Eski dünyanın 7 Harikasından birini görmeye hazır mısınız? Otellerimizden alınarak havalimanına geçiş sağlıyoruz Uçakla sadece 1
saatlik kısa bir yolculuk ve büyülü başkent Kahire'desiniz.! Giza Piramitleri, Gizemli Sfenks, Afrika'nın en büyük nehri ve dünyanın
en zengin müzelerinden birini ziyaret edeceksiniz. Birbirinden güzel fotoğraflar çekilebileceğiniz serbest zaman ardından öğle
yemeğini alacağımız restoranımıza geçeceğiz ve sonrasında dönüş uçuşumuz için havalimanına yolculuğumuza başlayacağız.
DİKKAT! Bu tura katılabilmek için Sharm Havalimanında pasaport kontrolünden geçmeden önce Vize Alınmalıdır. Acentenizden
detayları sormayı unutmayınız!

· Lost Land Turu Öğle Yemekli(Otobüs ile ulaşım )// 115 USD Kişi Başı Yetişkin –65 USD Çocuk Ücreti
Sinai Çölü ve Kızıldeniz ‘in derinliklerine yolculuğa için hazır mısınız? Otellerimizden alınışın ardından Nuweiba ve Taba
şehirlerinin arasında yer alan Cole Bölge ‘sine varışımız gerçekleşiyor. Cole bölgesinde beyaz kumlarla kaplı çöl de Jeep,Atv ve
Deve safarisi, renkli kanyonların arasında yürüyüş yaparak Bedevi kampına varışımız gerçekleşiyor Burada bedevi kahvaltısı ve
çay ikramımızdan sonra Taba şehrine doğru yola çıkıyoruz. Akabe körfezi yakınında yer alan Mısır’ın Kızıldeniz Riviearası’nın en
kuzeyinde yer alan Taba şehrinden tekne turuna başlıyoruz. Mısır, Ürdün ve Suudi Arabistan’ın kesişim noktası olan denizde
yüzme molalarının ardından teknede Kızıldeniz’in en güzel deniz ürünlerinin yer aldığı öğle yemeğimizi alıyoruz. Tekne
turumuzun ardından bizleri bekleyen araçlarımızla Taba şehrinden yola çıkarak otellerimize geri dönüş yolculuğumuz başlıyor.

· Kırmızı Şehir ‘Petra’ Turu Öğle Yemekli (Otobüs ve Feribot ile ulaşım )// 350 USD Kişi Başı Yetişkin –325USD Çocuk Ücreti
UNESCO Dünya Miras Alanı ve Dünya’nın Yeni 7 Harikası arasında yer alan antik bir hazine şehri olan Petra yolculuğuna hazır
mısınız? Otellerimizden alınarak Taba limanına geçiş sağlıyoruz. Taba-Aqaba arasında 1 saatlik feribot yolculuğu sonrasından
bizleri bekleyen aracımızla Lut gölüne kurulmuş Petra Antik Şehir’ine varışımızı gerçekleştiriyoruz. Kaya bloklarına oyulmuş
barınma yerleri, tapınakları, kaya mezarları, su kanalları, tiyatroları, sütunlu sokakları ve ilkel barajlarıyla çok sayıda şaşırtıcı
yapıya ev sahipliği yapan Ürdün’ün gözde antik şehri olan Petra’da geçireceğimiz 12 km keyifli bir yürüyüş ve fotoğraf
molalarından sonra öğle yemeğimizi alacağımız açık büfe restoranımıza geçiş yapıyoruz. (Açık büfe oriental yemekler ve 1 şişe
su). Öğle yemeğinden sonra Petra şehrinden tekrardan Aqaba limanına hareket edip Aqaba-Taba limanı arası keyifli bir feribot
yolculuğu sonrası bizleri bekleyen aracımıza binerek otellerimize dönüş sağlıyoruz.

· Dahab Turu Öğle Yemekli Atv ve Deve Safari Dahil (Otobüs ile ulaşım )// 95 USD Kişi Başı Yetişkin – 60 USD Çocuk Ücreti
Mısır’ın gizli kalmış cenneti olan Dahab ‘ın eşsiz kanyonlarını ve Kızıldeniz’in keyfini çıkartmaya hazır mısınız? Otellerimizden
alınarak sınır kapısından geçtikten sonra Kızıldeniz’in en güzel koylarından birisi olan 3 Havuz bölgesini görüyoruz. Buradan çöle
geçerek Atvler ile sürüş yaparak Kanyon’a varışımız gerçekleşiyor. Kanyonda vereceğimiz kısa bir fotoğraf molasından sonra
Oasis bölgesine geçiş yapıyoruz ve burada çay ikramımızı alarak deve safarisi yapıyoruz. Ardından Mavi Lagün’ki Lagoona Hotel’e
geçiş yaparak burada şezlongumuzu ve havlumuzu alıp güneşin ve denizin keyfini çıkartabilirsiniz (Soft içeçekler dahildir) .
Sonrasında öğle yemeğimiz için belirlediğimiz restoranımıza giderek bizim için hazırlanmış olan menümüzü alıyoruz(Tercihinize
göre balık, köfte veya tavuk menü, 1 su ve 1 soft içeçek). Vereceğimiz şehir içindeki serbest zamanda çarşıda gezip alışveriş
yapabilirsiniz. Keyifli gezimizin bitimi ile birlikte otelimize transfer.
Kızıl Deniz Turları

· Sea Scope (Deniz Gözlemi) Turu // 50 USD Kişi Başı Yetişkin – 35 USD Çocuk Ücreti
Bölgenin en lüks, yarı denizaltı denilen 80 kişilik Royal SeaScope alt bölümü cam seyir tekneleriyle gerçekleştirilen ve 2 saat
boyunca Kızıl Deniz'in 3 metre altında ıslanmadan müthiş deniz yaşamını gözlemleyebileceğiniz harika deniz altı seyahati.
Çocuklu ailelere tavsiye edilir..

· Black Pearl Konsept Tekne Turu Dalış ve Öğle Yemekli // 75 USD Kişi Başı Yetişkin – 55 USD Çocuk Ücreti
Otellerinizden alınarak Sharm limanına geçiş sağlayarak limandan Kızıldeniz’de yapacağımız tekne turu için Konsept Karayip
Korsanları temalı teknemize biniş sağlıyoruz. Dileyen misafirlerimiz Kızıldeniz’in eşsiz denizinin keyfini çıkarabilir, güneşlenebilir,
mercanlarını ,deniz altındaki güzellikleri Maske, Palet, Şnorkel ve Dalış ile deneyimleyebilir ve unutulmaz fotoğraflar çekilebilir.
Çocuklu aileler için de bebek bakıcıları teknemizin hizmetleri arasında yer alırken teknedeki animasyonlarla keyif dolu vakit
geçirebilirsiniz. Öğle yemeği tur esnasında açık büfe olarak alınacaktır. Meşrubatlar yemeğe dahildir.

· Tekne İle Ras Mohamed Turu Öğle Yemekli // 55 USD Kişi Başı Yetişkin – 30 USD Çocuk Ücreti
Kızıldeniz'in en önemli rezerv alanlarından Ras Mohammed Milli Parkı içinde bulunan el değmemiş mercan resifleri ve canlı su
altı dünyasını yakından keşfedeceğiniz bir tekne gezisine davetlisiniz! Otelinizden alınacak ve Ras Mohammed Doğal Parkı'ndan
turunuza başlayacaksınız. Mercan resiflerinde dalgıç rehberler eşliğinde şnorkel ile yüzme yapabilirsiniz. Ayrıca "White Island"
olarak adlandırılan ve deniz üzerinde doğal oluşum ile meydana gelen beyaz kum adasına uğranılacaktır. Burada resim
çektirebilir ve şifalı olduğuna inanılan kumları ile kendinize bakım yapabilirsiniz. Öğle yemeği tur esnasında açık büfe olarak
alınacaktır. Meşrubatlar yemeğe dahildir. Ayrıca yemek sonrasında mevsimsel meyve ikramı yapılmaktadır. *Açık Büfe Menüsü:
Salata Büfesi + Izgara Tavuk + Izgara Köfte + Patates Kroket + Pilav + Makarna + Tatlı ** Maske+Palet+Şnorkel geziye katılım için
zorunlu olmamakla birlikte, dileyenler tur başlamadan kiralama yapabilir. Günlük kiralama ücreti parça başı ortalama 3$'dır.
***White Island Ocak ve Şubat aylarında deniz suyunun yükselmesi nedeniyle görülememektedir.

· Ras Mohamed Tüplü Dalış "Scuba" Turu Öğle Yemekli // 65 USD Kişi Başı Yetişkin
Otelinizden alınarak Ras Mohammed Mill Parkı'nda bulunan hareket alanına götürüleceksiniz. Dalış ekipmanlarınızın teslim
alınacağı alanda kısa bir eğitimin ardından tekneler ile dalış yapılacak noktalara gideceğiz. Uzman eğitmenler eşliğinde 10 mt
tüplü dalış yapacaksınız. Gün boyu farklı noktalarda yapılacak dalışlar arasında öğle yemeğiniz teknede açık büfe olarak servis
edilecektir. 12 yaştan büyük ve sağlık problemi olmayan herkes bu aktiviteye katılabilir. *Açık Büfe Menüsü:Salata Büfesi +
Izgara Tavuk + Izgara Köfte + Patates Kroket + Pilav + Makarna + Tatlı

· Super Sharm Turu Öğle Yemekli// 90USD Kişi Başı Yetişkin – 60USD Çocuk Ücreti
Otelinizden alınarak başlayacak ve yaklaşık 2 saat sürecek aksiyon dolu Safari turuna başlıyoruz. Ardından Sharm limanına geçiş
sağlayarak limandan Kızıldeniz’de yapacağımız tekne turu için teknemize biniş sağlıyoruz. Öğle yemeğimizi teknede Kızıldeniz’in
lezzetli deniz ürünleri ile gerçekleştiriyoruz. Deniz ve güneşin keyfini çıkarıp dileyen misafirlerimiz ekstra olarak dalış yapabilirler.
Sonrasında limana dönüş yaparak bizleri bekleyen aracımızla otelimize geri dönüş sağlıyoruz.
Çöl Turları

· ATV Çöl Safari // ATV Tek kişilik Araç 30 USD , ATV İki kişilik Araç Kişi başı 25USD (Çocuk İndirimi Yoktur)
Otelinizden alınarak başlayacak ve yaklaşık 2 saat sürecek aksiyon dolu bu eğlenceli turda 4 tekerli ATV Quad motorlar ile çöl
kumlarının arasında adeta dans edecek, muhteşem gün batımında fotoğraf molaları vererek anı ölümsüzleştirecek ve çölde
deveye binme imkânı bulacaksınız. Son durağımız olan Bedevi çadırında çay ikramı ile dinlenecek ve otelinize geri bırakılacaksınız.
*** Bedevi Çayı ve Kask tur fiyatına dahildir. Baş &Yüz Örtüsü (Poşu), Gözlük ve 1 şişe Su Kişibaşı 6.-USD

· Buggy Çöl Safari // Buggy İki Kişilik Araç 50 USD , Buggy Dört kişilik Araç 60 USD (Çocuk İndirimi Yoktur)
(Tek kişi Buggy Araç seçiminde de 50USD olacaktır.)
Otelinizden alınarak başlayacak ve yaklaşık 2 saat sürecek aksiyon dolu bu eğlenceli turda 4 tekerli Buggy araçlar ile çöl
kumlarının arasında adeta dans edecek, muhteşem gün batımında fotoğraf molaları vererek anı ölümsüzleştirecek ve çölde
deveye binme imkânı bulacaksınız. Son durağımız olan Bedevi çadırında çay ikramı ile dinlenecek ve otelinize geri bırakılacaksınız.
*** Bedevi Çayı ve Kask tur fiyatına dahildir. Baş &Yüz Örtüsü (Poşu), Gözlük ve 1 şişe Su Kişibaşı 6.-USD

· Çölde ATV Safari ve Bedevi Kampında VIP Akşam Yemeği // ATV Tek kişilik araç 60 USD, ATV iki kişilik araç kişi başı 40 USD
(Çocuk İndirimi Yoktur)
Otelinizden alınıp çölde safari alanına gidiyorsunuz. 4 tekerli ATV Quad motorlar ile çöl kumlarının arasında adeta dans edecek,
muhteşem gün batımında fotoğraf molaları vererek anı ölümsüzleştirecek ve çölde deveye binerek kısa bir gezi yapacaksınız.
Son durağımız olan Bedevi çadırında çay ikramı ile dinlenebilir ve yemek öncesi tazelenebilirsiniz. Tur bitimi hep birlikte çölün
ortasına konumlandırılmış Bedevi kampına gidiyoruz. Burada bedevi çadırında akşam yemeği ve oryantal dans ve gösteriler
eşliğinde eğlenceli saatler geçireceksiniz. Bu otantik deneyimi kaçırmayın!..**Yemek Menüsü:Salata çeşitleri, pilav, patates,
Mangal Tavuk ve Köfte. Alkolsüz içecekler dahildir. *** Bedevi Çayı ve Kask tur fiyatına dahildir. Baş&Yüz Örtüsü (Poşu), Gözlük ve
1 şişe Su Kişibaşı 6.-USD

· Çölde Buggy Safari ve Bedevi Kampında VIP Akşam Yemeği // Buggy İki Kişilik Araç 100 USD , Buggy Dört kişilik Araç 140
USD (Çocuk İndirimi Yoktur)
(Tek kişi Buggy Araç seçiminde de 100USD olacaktır.)
Otelinizden alınarak başlayacak ve yaklaşık 2 saat sürecek aksiyon dolu bu eğlenceli turda 4 tekerli Buggy araçlar ile çöl
kumlarının arasında adeta dans edecek, muhteşem gün batımında fotoğraf molaları vererek anı ölümsüzleştirecek ve çölde
deveye binme imkânı bulacaksınız.. Son durağımız olan Bedevi çadırında çay ikramı ile dinlenebilir ve yemek öncesi
tazelenebilirsiniz. Tur bitimi hep birlikte çölün ortasına konumlandırılmış Bedevi kampına gidiyoruz. Burada bedevi çadırında
akşam yemeği ve oryantal dans ve gösteriler eşliğinde eğlenceli saatler geçireceksiniz. Bu otantik deneyimi
kaçırmayın!..**Yemek Menüsü:Salata çeşitleri, pilav, patates, Mangal Tavuk ve Köfte. Alkolsüz içecekler dahildir. *** Bedevi Çayı
ve Kask tur fiyatına dahildir. Baş&Yüz Örtüsü (Poşu), Gözlük ve 1 şişe Su Kişibaşı 6.-USD
Eğlence Turları

· Neverland Turu 55 USD Kişi Başı Yetişkin – 30 USD Çocuk Ücreti
Otelinizden alınarak özel bir açık hava show alanında gerçekleştirilen 50’den fazla dansçılardan ve akrobatlardan oluşan profesyonel
bir show ekibinin sergilediği performansları izleme imkanı mevcuttur. Rus, Kolombiya şovu, Brezilya şovu, dansöz ve Tannoura
dansçısı olmak üzere bir çok Uluslararası gösteriyi izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

· Sharm El Sheikh Gece Eğlence Turu 20 USD Kişi Başı Yetişkin
Otelinizden alınarak Sharm El Sheikh’te bulunan gece kulüplerine götürülerek eğlenceli bir gece geçirebilirsiniz.

· Şehir Turu Yemekli // 35 USD Kişi Başı (Çocuk İndirimi Yoktur)
Sharm El Sheikh'i keşfedin. Yeni ve Eski şehri ziyaret edin:Eski Pazar ve ünlü El Sahaba Camii, El Farsha’da gün bitimi ve Şehirde
Alışverişin Keyfini Çıkarın. Fares Restaurant'ta Akşam Yemeği:Deniz Ürünleri Menüsü:Deniz Ürünleri Çorbası – Kalamar – Karides –
Izgara Singari Balığı – Pirinç Pilavı – Salata. (İçecekler Hariçtir)

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir, acente hiçbir şekilde sorumluluk yüklenemez.

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribata uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Gezilecek Şehirler

Sharm El Sheikh


Doğası, zengin su altı yaşamı ve mercan resifleri, renkli gece hayatı ile Sharm El Sheikh (Şarm El-Şeyh) Mısır’ın büyüleyen ve her geçen gün biraz daha popülaritesi artan turizm şehridir.

GÖRÜLMELİ

Sharm El Sheikh görülmesi gereken yerler
  • Nabq Bay
  • Ras Muhammed Milli Parkı
  • St.Catherine Manastırı

TADILMALI

Sharm El Sheikh ne yenir
  • Fül Mudammas
  • Molokhiya
  • Deniz ürünleri

Mısır

hakkında bilmeniz gerekenler

Mısır
Konuşulan Dil
Arapça, Modern Standart Arapça
Para Birimi
Mısır Lirası
Saat Farkı
2
Voltaj
220 V

Genel: Mısır ya da resmî adıyla Mısır Arap Cumhuriyeti, ya da kısa ve yaygın adıyla sadece Mısır denilir. Mısır, cumhuriyetle yönetilen bir Arap ülkesidir. Halkının çoğunluğu Müslüman Araplardan oluşur. Başkenti Kahire'dir.

Telefon: Ülke kodu:20 Konsolosluk:86 558 78 89

Vergiler: Değişen vergi sistemi bulunmaktadır.

Bahşiş: Miktarı size kalan bahşiş uygulaması vardır.

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Benzer Turlar

Belgrad Rüyası - Türk Havayolları ile - İlkbahar,Yaz Dönemi

Belgrad Rüyası - Türk Havayolları ile - İlkbahar,Yaz Dönemi

3.10.2024 - 6.10.2024 fiyatıdır.3 Gece 4 Gün
898.00 EUR
Belgrad Rüyası - Pegasus Havayolları ile - 3 Gece

Belgrad Rüyası - Pegasus Havayolları ile - 3 Gece

3.10.2024 - 6.10.2024 fiyatıdır.3 Gece 4 Gün
898.00 EUR
Antik Mısır'ın Başkenti Kahire Turu - Air Arabia ile - 3 Gece

Antik Mısır'ın Başkenti Kahire Turu - Air Arabia ile - 3 Gece

7.09.2024 - 10.09.2024 fiyatıdır.3 Gece 4 Gün
838.00 EUR
Dubai -3 Gece- Şehir Turu Dahil - FLY Dubai HY İle- Ankara Hareketli

Dubai -3 Gece- Şehir Turu Dahil - FLY Dubai HY İle- Ankara Hareketli

24.07.2024 - 27.07.2024 fiyatıdır.3 Gece 4 Gün
1058.00 USD
Üsküp Turu Türk Havayolları İle 3 Gece

Üsküp Turu Türk Havayolları İle 3 Gece

1.09.2024 - 4.09.2024 fiyatıdır.3 Gece 4 Gün
998.00 EUR

Konum

Sharm El Sheikh Turu - Tailwind Havayolları - Yaz Dönemi 3 Gece

İnternet sitemizin doğru biçimde çalışması için zorunlu olan çerezler kullanılmaktadır. Reklam/pazarlama, performans/analitik çerezleri ise üçüncü taraf çerezler olup ancak açık rıza vermeniz halinde kullanılabilecektir. Çerezler aracılığıyla kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında detaylı bilgiye "Çerez Aydınlatma Metni"nden ulaşabilirsiniz. Tüm çerezlerin kullanımına ve üçüncü taraf çerezler aracılığıyla toplanan kişisel verilerin yurt dışına aktarılmasına onay vermek için "Tümünü Kabul et" e, zorunlu olmayan çerezleri reddetmek için "Tümünü Reddet"e tıklayabilir ya da çerezlere ilişkin tercihlerinizi Çerez Tercihleri seçeneğinden yönetebilirsiniz.