Anneler Gününe Özel Tatil Hediyesi Gezinomiden!


Annemle tatilde tatil yarışması

#annemletatilde Yarışması Katılım Koşulları

#1 04 - 09 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleştirilecek yarışmada üzerinde #annemletatilde hashtagiyle Facebook üzerinden sorumuza yorum yazan, Twitter üzerinden hashtagimizi kullanarak ve @gezinomi hesabını mention ederek yarışmaya katılmak mümkündür. Kişiler annelerine hediye etmek istedikleri tatili paylaşmalıdır. Yarışma sorumuz:Annenizle tatilde nereye gitmek istersiniz, bu postumuzun altına yorum olarak bize yazın, annenize tatil hediye etme şansı yakalayın! #annemletatilde

#2 Kazanan kişileri gezinomi.com jürisi belirleyecektir. Yaratıcı görsel ve metin paylaşımı kazanma kriterleridir.

#3 Kazananlar 9 Mayıs Cumartesi Günü gezinomi.com resmi sosyal medya hesaplarından paylaşılacaktır.

#4 Ödül kazanan yarışmacıların iletişim bilgilerini 9 Mayıs Cumartesi Günü saat 23.59’a kadar gezinomi.com’a Facebook özel mesajı, ya da Twitter üzerinden özel mesaj yolu ile iletmesi zorunludur. 10 Mayıs 2015 tarihine kadar iletişim bilgilerini iletmeyen yarışmacılar, hediye kazanma şansını kaybedecektir.

#5 1. seçilen kişi 3 kişilik https://www.gezinomi.com/otel-detay/club-zigana 4 gün 3 gecelik konaklama kazanır. , ultra her şey dahil şekilde hizmet vermektedir. 1. seçilen yarışmacı, ödülden 27 Eylül 2015 sonrasında yararlanmak durumundadır. 2. seçilen kişi 200 TL, 3. seçilen kişi ise 100 TL GeziPara kazanacaktır. ödülünden faydalanmak için yarışmacıların, gezinomi.com ’a üye olmaları ve üyelik mail adreslerini iletmeleri gerekmektedir, puanlar direkt olarak hesaplara yüklenecektir.

#6 Katılım ücretsizdir, katılım için herhangi bir ticari bir koşul bulunmamaktadır.

#7 Paylaşılan görsellerin içeriğe uygun olması gerekmektedir. Uygunsuz paylaşımlar olmamalıdır. Konsept dışındaki görsellerin paylaşılması içeriğe uygunsuzluk olarak kabul edilecektir.

#8 Paylaşılan fotoğrafların içeriğe uygun olmaması durumunda yarışmada dikkate alınması kararı gezinomi.com 'un inisiyatifindedir.

#9 Gezinomi.com 'un önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, değiştirme ve yarışmada verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar

#10 Gezinomi.com kazanan kişinin yazdığı yarışma metinlerini ve görselleri kullanma hakkına sahip olur.

#11 Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamaz.

#12 Gezinomi.com, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

#13 Yarışmaya katılan herkes yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır.